PDA

Prikaži potpunu verziju : offline update antivirusa

noisy
15.11.2007, 13:05
Treba mi neki antivirus koji bi instalirao na komp koji nema internet konekciju.
Bitno mi je da ja mogu skinut negdje manuelno update i onda ga pokrenuti na tom kompu. Koji antivirus to može najlakše da odradi?
Nešto tipa next, next, finish :)

noisy
15.11.2007, 22:42
Dajte ljudi, mora da postoji neki.
Djevojci mi ističe Kasperski za par dana pa je ružno istripovana.
A pošto se ne konta najbolje treba mi što lakši način za update da ne moram ja svaki put da to radim :)

Shang Tsung
16.11.2007, 0:09
Probaj Avast. Besplatan je.

noisy
16.11.2007, 0:39
pazi ima avast to
"Please download the following file only if you really need it (e.g. if your computer does not have any Internet connection)."

jagodanbg
16.11.2007, 1:39
pazi ima avast to
"Please download the following file only if you really need it (e.g. if your computer does not have any Internet connection)."
ne obracaj paznju na to!
kod njega je stvarno najlakse ali ako te to opterecuje moze i AVG, malo je drugaciji fazon: skines definicije, snimis ih na usb i udjes u AVG i kod update namestis - mislim da je u pitanju opcija "update from local folder" i zadas mu putanju do tvog usb npr! to je sto se free antivir. tice! a kod ovih sto se placaju bitdefender na isti fazon kao i avast!
ali zasto jednostavno ne bi produzio licencu kasperskom!?

zWest
16.11.2007, 2:01
AVG je stvarno dobar FREE antivirus ali jedino sto bih ja kupio od antivirusa na ovom svetu je Nod ;)

Update se radi upravo preko "update from local folder"

nikola87
16.11.2007, 9:36
ne obracaj paznju na to!
kod njega je stvarno najlakse ali ako te to opterecuje moze i AVG, malo je drugaciji fazon: skines definicije, snimis ih na usb i udjes u AVG i kod update namestis - mislim da je u pitanju opcija "update from local folder" i zadas mu putanju do tvog usb npr! to je sto se free antivir. tice! a kod ovih sto se placaju bitdefender na isti fazon kao i avast!
e jel moze link za definicije za AVG

zWest
16.11.2007, 9:56
http://free.grisoft.com/doc/update/us/frt/0

noisy
16.11.2007, 10:11
ne obracaj paznju na to!

samo zbog update-a.
da ne moram ja svaki put to da odradjujem, da moze i ona sama :)

jagodanbg
16.11.2007, 11:58
samo zbog update-a.
da ne moram ja svaki put to da odradjujem, da moze i ona sama :)

a taj fazon! planiras da je ostavis pa te strah da se ne snadje sama pa da te ne cima :D shala!

noisy
16.11.2007, 12:21
a taj fazon! planiras da je ostavis pa te strah da se ne snadje sama pa da te ne cima :D shala!
;) :aplauz:

jagodanbg
16.11.2007, 18:40
tek sada sam video ima i Avira Antivir Virus Definition File Update 11.16.2007
to ti je mozda najbolja opcija!
najbolji free antivir!

noisy
18.11.2007, 20:04
instalirao sam joj bit defender internet security 2008, ima update tipa next,next, finish.
Nevjerovatno je kako ovaj BD djeluje na ljude. :)
Nema više smaranja kao ranije sa Kaspersky-m, samo izbaci mali porzorčić u kome piše da je nešto pronašao ali je sada sve u redu, klikni OK.
Psihološki to mnogo utiče na ljude :)

jagodanbg
18.11.2007, 20:22
moje misljenje je da je bitdefender najbolji antivir!