PDA

Prikaži potpunu verziju : Projekat u Torque Game Builderu 2D

MilanGM
2.9.2007, 9:40
Evo, da pogledate nesto sto sam uradio za par nedelja u Torque game builderu 2D. Igra naravno josh uvek nije gotova, i treba tu josh dosta da se radi, ali trenutno je ispunjen neki minimum igrivosti.

http://rapidshare.com/files/51364772/Storm_base_assault_v0.2.rar.html

A svi oni koji zele da budu beta testeri jos jedne nase igre koju razvijamo, moze da ode na:

http://www.forum.eipix.com/index.php?topic=45.0

Vasa imena ce biti upisana u creditsima ;)
Treba nam misljenje o nivoima, da li su preteski, i neka vasa licna cena svakog pojedinacno, da bi smo ih nekako klasifikovali po tezini.

Stevvan
2.9.2007, 18:48
Aj prvo stvari koje mi se dopadaju u prvoj igri:
Svidja mi se efekat pucanja, i dobra je ideja ono crveno polje. Takodje mi se svidja kako si odradio helte.

Nesvidja mi se kretanje paukova (ulaze jedni u druge, nema kolizije), tako da poradi na AI-u. Grafiku necu da kritikujem posto je igra jos u fazi izrade. Toliko za sad.

MilanGM
2.9.2007, 21:25
E hvala hvala, ti si prvi covek koji je primetio bilo sta u vezi tehnicke izrade same igre! :alealeee:

Da, grafika je samo privremena i ukradena iz crimsonland-a (vidi se). A to sa paukovima, imam problem, jer izgleda da kad ih je puno igra sve slabije odradjuje kolizije. To josh nisam reshio, poradicu uskoro na tome. Ai jeste debilan, jer prakticno samo idu ka igracu, ali boze moj, opametice se i oni jednog dana :)

Postoje stvari koje je uopste ne primecuju u igri nego ih ljudi prihvataju zdravo za gotovo (ili se jednostavno ne primecuju). Recimo:
- lagano ubrzavanje/usporavanje igraca
- glatko kretanje kamere u zavisnoti od rotacije igraca
- trag metka koji polako nestaje
- helt bar-ovi...

Ako neko ima predlog kakvi sve modovi bi mogli da se dodaju neka puca slobodno. Recimo, planiram da sledece uradim nesto kao turret (hero) defence mod. Dodacu hodnike, a i nadam se da cu jednog dana ubaciti i multiplayer (ako se projekat dovoljno ozbiljno razvije).