PDA

Prikaži potpunu verziju : See this.

Eris
29.7.2007, 22:45
Napravio sam igru,probajte je skinuti na http://thered.110mb.com
ako nemoze jbg(sajt je glup nisam imao vremena da ga napravim)

Bokile
29.7.2007, 22:55
rodjace kako ja ovo da skinem?:confused:

alkatraz
29.7.2007, 23:24
Druze, ovo zaista ne moze da se skine!!!

Marko_L
29.7.2007, 23:30
Al dobar je "Ako ne može, jbg" :)
De, de, okači ti to sinak na RapidShare ili TurboUpload.

Btw, nek neko od moderatora koji imaju moć prebaci ovo u Gamedev forum, nesrećno nazvan "Pravljenje igara", fuj :)

Belfegor
29.7.2007, 23:52
vredelo je pokusati!!!
bar nam reci o cemu se radi, u igri?

GoranSTX
30.7.2007, 8:09
Zar ovo nije korisnik koji je postavio temu o ucenju programiranja po sistemu "I want it all, and I want it now" (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=18336&highlight=nauciti+programiranje)

Bice da je uspeo cim postuje da je napravio igru?

Eris
30.7.2007, 13:17
Da ja sam,nemam vremena da citam literaturu(zbog wow-a),a i sad ce skola i moram da idem na more jos malo,tako da nemam vremena,a ja obozavam programiranje(bar ga volim kad se zavrsi pa dobijes neku extra igru ili program):to_care:

BTW skontao sam zasto nece da se skine,onaj sajt na kome sam hostovao moj neda da se stavljaju fajlovi veci od 1 MB :mad:

Marko_L
30.7.2007, 13:32
Ček, ajmo polako... dakle:
-u čemu si radio igru ?
-o čemu se radi u igri ?

Pa onda odeš na:
www.rapidshare.de
www.turboupload.com

i okačiš nam igru...

Pa onda, prestaneš da piskaraš nepovezane postove u kojima objašnjavaš kako voliš programiranje, ali ne možeš zbog wow-a i moraš na more. Ja još ne videh da nekoga teraju puškom :) U prevodu, daj bre igru da vidimo :)

Eris
30.7.2007, 13:34
U game makeru a o cemu nemogu da objasnjavam(kako sam rekao mrzi me,ako sam rekao) :P
Bi ja okacio ali turboupload nemoze trenutno da mi uploaduje(tako pise) a na rapidsharu nemogu da skontam gde da stisnem za upload :D

Stevvan
30.7.2007, 13:45
Pa i nas onda 'mrzi' da downloadujemo igru:mad: Mislim ako te nije mrzelo da je napravis, ne vidim zasto bi te mrzelo da nam je opises.

Aksic Srdjan
30.7.2007, 13:48
Ajde probaj onda www.mediafire.com

Stavi igru u rar, i onda samo dugme "Browse" i UPLOAD - to je cela procedura, onda samo još kad bi nam kopirao link ovde - SUPER :p

bobi
30.7.2007, 13:53
Što si koji moj pravio temu, ako te mrzi da okačiš igru? Kakvo je to nepoštovanje?
Ne znam šta očekuješ... da ti neko komentariše nešto što nije video?

Ako imaš uopšte tu igricu, okači je na http://www.rapidshare.com/ ideš na choose i uploaduješ.

Eris
30.7.2007, 14:23
Evo http://www.mediafire.com/?1cosxceo10g
Ako ni ovo nece onda odustajem,vracam se na wow.

Eris
30.7.2007, 15:21
Pa radi li????

Marko_L
30.7.2007, 15:54
Siroto derište :)

Polako bre, tek sat vremena stoji link. Treba ljudi to da skinu (neki imaju i dajalap), isprobaju i steknu neki utisak, pa se tek onda jave. Evo ja probah i nije tako loše, ideja je ok, a ni izvođenje nije tako loše. Doduše, čini mi se da sam nešto jako slično video negde, ali ne bih da optužujem bez dokaza. Sve u svemu, za sada, neka stoji da je utisak povoljan :)

Eris
30.7.2007, 16:26
Hvala,ne zovi me deriste mrzim to(wona fight) :)

Marko_L
30.7.2007, 16:39
I Petko je mrzeo, pa se navikao vremenom :)

Stevvan
30.7.2007, 16:46
Skinuo sam igru, koliko vidim radjena je prema Maze tutorialu (mislim da se tako zove ako se dobro secam GM-a). Spriteovi, muzika... sve su resursi koji se dobijaju uz GM, mada to nije ni bitno posto je igra stvarno pocetnicka. Nastavi da radis mozda ispadne nesto od toga

nikola87
30.7.2007, 17:48
Evo probao sam igru i prvi utisci su dobri.Jedine zamerke imam na komande tj nedovoljnu preciznost i za mrvu slabiji odziv nego sto je potreban.

Eris
30.7.2007, 19:08
Znam da je pocetnicka(jbg ipak sam ja mali) :)
Sad krecem u srednju pa cu valjda tamo nesto vise nauciti iz informatike(bar se nadam)

Nemesis
30.7.2007, 19:14
I ja sam skinuo i probao. Ukratko, dopada mi se. Imam manje zamerke na kontrole, ali to je verovatno problem GM okruženja.

Za početak odlično, samo tako nastavi!

Dio37
30.7.2007, 19:19
Sad krecem u srednju pa cu valjda tamo nesto vise nauciti iz informatike(bar se nadam)

Hoces, ako ne znas da radis u Wordu.

Dimo
30.7.2007, 19:54
Hoces, ako ne znas da radis u Wordu.
Naucice i o programiranju nesto, osnove Pascala su obavezne u nastavnom programu za prvu godinu. Ili to bijase Basic, nisam siguran?
Uglavnom, to ce biti zadaci tipa "izracunaj povrsinu i obim pravougaonika/kocke/kvadra" ili "napisi proceduru za to i to iz koriscenje IF petlje itd". Diskutabilno je koliko je to korisno za pravljenje igara, a i generalno nemas neke koristi bez ako hoces da po zanimanju budes programer. In other way, garantovano je zaboravljanje apsolutno svega u roku od 15 dana od kraja skolske godine :)

ForceWare
30.7.2007, 20:35
Basic, basic...

Eris
30.7.2007, 20:37
Pa voleo bi da budem po zanimanju programer(ili bar nesto slicno).
Sad treba da kupim 2 knjige jedna za programiranje igara a druga za programiranje programa,pa cu polako poceti i tako da ucim :)

ForceWare
30.7.2007, 20:43
Ako, ako, od malena se uci :D

Eris
31.7.2007, 15:16
E ljudi jel zna neko preko kojeg programa mogu da napravim zvuke za igricu
i objekte(samo crteze)???

Marko_L
31.7.2007, 16:09
Za zvuke za igricu možeš koristiti više programa. Jedan od najboljih je svakako Mozilla Firefox. Dakle, otvoriš taj program, pa zatim kucaš www.google.com , pa zatim "royality free sounds", "free wav sounds", "free game sounds"... i slično (upotrebi maštu), pa skidaš šta ti treba. Kasnije kada malo ojačaš kao persona, zaradiš nešto para, i imaš jasnu ideju šta ti treba, lepo si kupiš Sound Forge, dobar mikrofon (nemoj onaj kineski od 500 dinara), pa lepo snimaj zvuke koji ti trebaju (podrig, šmrkanje, ptice, žabe, komšiju...) i obrađuj tako da ispune tvoje potrebe.
Što se tiče grafike, zavisi šta hoćeš. Ako te interesuje 2d grafika, valja se početi sa MS Paintom ili Paint.NET-om koji je mnogo, mnogo unapređenija verzija MS Painta (ima podršku za lejere, gomilu alata koji paint nema, fine filtere i slično), a uz to je i besplatan. Kasnije, kada naučiš da crtaš, možeš polako da pređeš na profesionalnije programe, kao što su Paint Shop Pro, i tata među grafičkim alatima Adobe Photoshop. Neki tvrde da Gimp, koji je besplatan, a uz to i opensource, može u potpunosti da zameni Photoshop, ali nemoj da ih slušaš. Taj Gimp može da završi dobar deo posla, to stoji, ali je daleko od PS-a, pogotovo ako koristiš Windows gde Gimp strašno brljavi. Na Linuxu radi pristojno, pa ako koristiš isti, slobodno si uzmi Gimp, jerbo tamo Photoshopa nema ni da hoćeš :)
Ako si pod objektima mislio na 3d modele, tu ti već ne mogu pomoći. Ja sam čuo za 3ds Max i Maya koji su komercijalni, a od besplatnih znam za Blender.... kažu ljudi da je dobar. No, to bolje vidi sa nekim expertom za 3d, recimo bobijem, 3d manijakom, highlanderom... ima ih ovde na forumu, samo se kriju :)

nika100
31.7.2007, 16:10
Ja cu u 3. i 4. razredu srednje da ucim PASCAL (u kojem BTW znam sve sto cemo da radimo) i DELPHI, sada BASIC ne verujem da cemo da ucimo, to smo ucili u 8. osnovne, mada samo neke gluposti tipa kako se kontrolise paralelni port, kako se sabiraju dva broja i jos neke gluposti sto znam sigruno vec 5 godina.

Dimo
31.7.2007, 16:30
Ja cu u 3. i 4. razredu srednje da ucim PASCAL (u kojem BTW znam sve sto cemo da radimo) i DELPHI, sada BASIC ne verujem da cemo da ucimo, to smo ucili u 8. osnovne, mada samo neke gluposti tipa kako se kontrolise paralelni port, kako se sabiraju dva broja i jos neke gluposti sto znam sigruno vec 5 godina.
Pacsal ces da ucis u prvom razredu gimnazije, makar je tako u CG. A Basic se uci u osmom osnovne.

MG-RAY
31.7.2007, 18:11
@Eris

Ok je igra, malo po sistemu podseca na onu Petko -vu :)... nego, zar ispravan naziv ne bi bio Red Man's Adventures ???

Eris
31.7.2007, 18:20
Moguce,engleska gramatika mi neide bas najbolje :)
Nisam mislio na 3d objekte,a 3d max imam,pokusao sam sa 3d grafikom i dosta je tesko,a i ne svidja mi se

Eris
31.7.2007, 18:26
A da nasa skola je takvo sr.... da nismo ucili cak ni pascal u 8 osnovne :icon_evil

Eni
31.7.2007, 18:29
Znam da je pocetnicka(jbg ipak sam ja mali) :)

Osim ako ne budeš imao ludu sreću da imaš dobrog profesora - nećeš!
Većina ljudi čak ni Pascal ne radi, koji je po programu, a nekad se desi da ljudi kontrolne iz programiranja rade na papiru... Jer ih nastavnici ne puštaju za kompjutere... :rofl:

Da, tužno je to :rolleyes:

I da, ako te mrzi da "čitaš, vežbaš, i radiš bez odmah vidljivih rezultata" mani programiranje i igraj WoW... Nemoj džabe da se nerviraš...

Eris
31.7.2007, 19:13
Ne mrzi me da citam kad imam vremena,nekad mogu po ceo dan samo da citam.A wow me polako smara i ovo me vise zanima(najvise zbog para,ali nisu pare sve u zivotu:))
Ljudi probajte ovu igru,nisam je ja pravio ali je extra http://www.freeworldgroup.com/games2/gameindex/ngame.htm
Meni se jako svidja :)

MilanGM
31.7.2007, 23:12
I da, ako te mrzi da "čitaš, vežbaš, i radiš bez odmah vidljivih rezultata" mani programiranje i igraj WoW... Nemoj džabe da se nerviraš...

Po meni je malo glupo savetovati nekoga da odustane odmah cim ga nesto u pocetku smori, i da je najbolje da igra igrice. Pa mislim, kad bi svi tako... Ne bi ni bilo Wowa onda, ako ce mo tako.

Mislim, naravno da na pocetku nece biti vidljivih rezultata. E sad, ako si mislio da ga savetujes da "ako ne moze da PODNESE to sto nema vidljivih rezultata" onda bi mozda mogao da digne ruke od svega. Ali po meni je bolje coveku odmah skrenuti paznju na to da treba da "OCEKUJE da ce biti vidljivih rezultata u pocetku" i da se ne nervira zbog toga.

veverica
1.8.2007, 8:08
@Eris
A wow me polako smara i ovo me vise zanima

Vidish to je pravi stav prema zivotu je**sh WoW od toga nikad u zivotu necesh imati nikakve koristi , cak cesh pored toga postati i zavistan od jedne debilne igre i kad postanesh stariji svaticesh da si potracio zivot na jednu VELIKU glupost
E sad toliko o wow-u :)

Vidim da si pravio igricu u GameMakeru ...
Mozda se sad nece svako sloziti samnom ali mislim da bi trebao da uzmesh naprimer C# gde bi "malo" vishe upoznao programiranje a ako mislish cak bi mogao poceti sa C++ ali ti to nebih preporucio jer je on stvarno jako komplikovan za pocetnika dok je C# (ustvari .NET platforma) da tako kazem razumljiva za jednog pocetnika

Dalje , od ucenja programiranja u shkoli nemoj puno da ocekujesh ( osim ako rad u Wordu i Excellu smatrash time ) a pogotovo ako hocesh da zaradjujesh od programiranja . Jedini pravi put je da sednesh i naucish sintaksu od nekog programskog jezika i posle da probash da svatish i napravish puno puno tutorijala

Bilo bi preporucljivo da nabavish i neku knjigu ali to u pocetku nije neophodno poshto uz malo mashte , browsera i nezaobilaznog Googla mozesh naci sve shto ti treba
Ako negde zapnesh uvek mozesh postaviti pitanje na forumu gde ima na statine ljudi spremni da ti pomognu
Nadam se da sam pomogao

Eris
1.8.2007, 18:28
Jel ima da se skine C# besplatno sa interneta ali full verzija?
I da li moram imati Service Pack 2(imam keca)

voodoo_
1.8.2007, 18:48
Ima.
http://msdn.microsoft.com/vstudio/express/support/install/
Trebaće ti i Service Pack 1 (http://download.microsoft.com/download/7/7/3/7737290f-98e8-45bf-9075-85cc6ae34bf1/VS80sp1-KB926749-X86-INTL.exe) za Visual C#.

EclipsE
1.8.2007, 18:58
ali ti treba XP SP2...

Eris
1.8.2007, 19:14
Sad cu skinuti malo je veci fajl 430 mb.
Jel tesko instalirati SP2,nikad nisam pokusavao?
I jos nesto gde mogu skinuti turoriale za C#?

voodoo_
1.8.2007, 19:37
1. Kad ga skineš, nareži ga na CD (Nero Burning ROM > Recorder > Burn Image)
2. Nije, instalira se kao i svaki drugi program.
3. Najbolje je da uzmeš neku knjigu, recimo Visual C# 2005 Step by Step.

Eris
1.8.2007, 20:44
Hvala svima :)
Jel ima neko neku malu aplikaciju bilo sta sto je pravljeno preco C# ili C++
ako moze da uploaduje negde da vidim kako izgleda.

nika100
1.8.2007, 23:34
Evo ovo je pravljeno (ustvari, jos se pravi :)) u C#...

Eris
2.8.2007, 0:26
Ovo za igru zaboravi sad sam skinuo ovu tvoju aplikaciju(video player).
Ok je ali vise volim BS Player

nika100
2.8.2007, 0:27
Ali to je Video player...

Eris
2.8.2007, 0:41
Da ja sam skidao nesto drugo nisam ni stisnuo da se ovo skida srry
Nemoj da se uvredis za ono sto sam rekao dole(za Bs Player)
Nisam mislio nista lose :D

nika100
2.8.2007, 1:29
Eeee, dug je put do BS-a :D
EDIT:
Ajde ako si nesto uradio postuj...

veverica
2.8.2007, 6:52
Bice vremenom i BSplayer samo se strpi i vredno uci ( :):):) )
Morash da svatish da je C# ipak puno komplikovaniji od GameMakera

Apprentice
2.8.2007, 10:28
Svaka cast na igri svidja mi se. Samo tako nastavi. I nikad ne odustaj od onoga sto jako zelis. Nikad nemoj biti zadovoljan onim sto uradis i napravis jer ces tako biti sve bolji.
Preporuka > kreni od obicnog C -a, pa onda C++... Malo je ljudi koji su stvarno dobri u objektnom programiranju. Ali vidim da imas potencijala. Samo kreni i radi osalo dolazi samo po sebi :)

Ajd pa srecno :)

Eris
2.8.2007, 13:32
Hvala.
Znam da je tezi od game makera i nisam jos nista napravio,nisamo ga jos skinuo.

Eris
2.8.2007, 13:35
@Apprentice na koju igru mislis na onu moju ili onu sto sam zakacio bzvz(bezveze)
jel mi se svidja?

nika100
2.8.2007, 13:42
Da, gamemaker je glupost iz razloga sto nista malo komplikovanije ne moze da se radi u njemu. Ja sam pre jedno 6-7 godina nasao jedan GM mada nije bio ovakav nego 3x budjaviji, a onda sam krenuo da programiram u Clipperu (:D), pa u QuickBasicu i ASMu,pa u VB, pa u C#.
Znaci Gamemaker je glupost, predjite na programske jezike!
EDIT:
@ Veverica:
Ali ja nisam uopste radio sa GMom, a naravno da je C# tezi od GMa, jer kolko ja znam u GMu se sve radi sa nekim budjavim slicicama...
Mada meni C# i nije bas nesto preterano tezak jer vec imam veliko iskustvo iz programiranja...

Eris
2.8.2007, 13:50
Treba preci na programske jezike ali pre toga bar probati uraditi nesto sa Game Makerom(bilo kojim),oni i sluze za pocetnike :)

nika100
2.8.2007, 14:11
U GMu radis iskljucivo igrice, malo ces teze ukapirati osnove programiranja preko njega.Iskreno, u GMu ne mozes da uradis bog zna kakve igre, jer je namenjena da se rade igre razlicitih zanrova. I meni je iskreno lakse da napravim igricu u VBu nego u GameMakeru, samo zato sto nisam ulivao neke velike nade u njega i odmah sam poceo sa programiranjem. Nego sta treba da znas:
Kada pocnes da ucis programiranje, shvatices da to uopste nije lako, ali nemoj odustajati... Evo ja radim u VBu od davne 2001, i jos ne znam sve stvari u njemu... Ali samo da znas, to ucenje ce se visestruko isplatiti... Belive me...
@ Veverica:
Pa naravno da je C# tezi od GMa, mada meni i nije nesto preterano tezak jer sam pre njega radio sa VBom 6 'dina...

Eris
2.8.2007, 14:18
Verujem ti :)

nika100
2.8.2007, 14:21
Jos malo pa cu da izbacim novu verziju :D...
BTW Ja tek sad provalio da kada pustim film preko mog programa upali se direct vob sub, i ja imam i subtitle :D:D:D, mada cu najverovatnije sam napraviti Klasu za subtitle (nekada)...

Eris
2.8.2007, 15:24
E treba napraviti program koji sam prevodi film kao ubacis i dok ide film on prevodi.To bi bilo sigurno tesko uraditi ali vredi probati tako da ako naucim da radim preko nekog od C programa(C,C#,C++)najverovatnije cu probati to.

nika100
2.8.2007, 15:52
To je nemoguce...
Mozda ce biti moguce na superkompjuterima za 150 godina...

Eris
2.8.2007, 17:33
Nista nije nemoguce kad je onaj napravio kompjuter kojim upravljas preko mikrofona(nije jos zavrsen)onda bi moglo i ovo.
Zamisljao sam to kao da ubacis reci kako se izgovaraju na engleskom i kako se pisu na srpskom pa to nekako iskobinovati,uglavnom trebalo bi puno posla ali bilo bi mnogo korisno.

nika100
2.8.2007, 17:45
Ali pazi ti ovo:
U razlicitim filmovima glume razliciti ljudi, samim tim i oni imaju razlicit glas.
Znaci ti ces morati za svaku boju tona (glasa) da pravis posebno zvuk, sto je maltene nemoguce. Onda u filmovima skoro uvek ima nekog pozadinskog zvuka, koji naravno mora da se isfiltrira da bi se dobio cist glas bez suma...
Znaci nije tu rec o uporedjivanju dva zvucna fajla, vec o mnogo, mnogo komplikovanijim stvarima... Cak i u Office paketu da bi uspeo trebas da budes u potpuno izolovanoj sobi i to nije sigurno da ce da pogodi...
I to je radio citav tim programera...
A i ako bi uspeo da sve to uradis, sigurno ne bi uspeo da ga obradis u realnom vremenu....
EDIT:
I nikada ne bi mogao da lepo celu recenicu prevedes preko kompjutera sa jednog jezika na drugi, zbog fraza i istih reci razlicitog znacenja, i naravno padeza koji ne postoje u engleskom pravopisu, i jos mnogo toga kao sto je persiranje i tako to...

veverica
2.8.2007, 17:50
Eris to je sada nemoguce
Pogotovo za pocetnike u programiranju
BTW experimentisali sa tim neki naucnici ali pravo funkcionalno reshenje nikad nisu mogli napraviti

Eris
2.8.2007, 19:03
Ne bi ja sam nikad to radio.
Valjda ce neko uspeti jednom da napravi tako nesto:)

veverica
2.8.2007, 19:14
Vec bi bilo lepo da naprave i neki program koji USPESHNO zna da prevodi tekst sa se jednog na drugi jezik ... zamislite samo internet , mogao bi da se napravi globalni forum gde bi mogli da postuju ljudi na svim jezicima a citali bi na svojem ... eh to bi bilo lepo

Eris
2.8.2007, 20:40
Ima jedan program u kom upises tekst sa jedne internet stranice i stavis na koji jezik da ti prevede(nema srpski).Neznam sad kako se zove imam ga na cd(cd iz jednog casopisa)

nika100
2.8.2007, 20:47
Nema sanse da ti gramaticki ispravno prevede...

Eris
2.8.2007, 21:05
Probaj zove se Magic Translator pise da prevodi na 11 jezika.(potrazi na webu nema ga na forumu,ako stignem uploadovacu ga)
EDIT:
Magic Translator can translate word, sentence, passage and Webpages, Websites among 11 languages: English, French, German, Spanish, Italian, Portuguese, Dutch, Russian, Chinese, Korean, Japanese tako pise na sajtu

veverica
2.8.2007, 21:17
A gramaticki tako "dobro" prevodi :D

Eris
2.8.2007, 22:39
Neznam nikad nisam probao taj program

nika100
3.8.2007, 0:34
Jao, al' sam uradio onaj moj program...
Isti BS player :D.
P.S. Samo da znate da su ivice transparentne, nego sam u photoshopu sve obojio u belo da bi manje zauzimalo, jer je to JPG, a ne BMP, pa ima veze...

Eris
3.8.2007, 1:46
Nije lepo kopirati tudje radove,sram te bilo:dedica: :) :) :)
Nego koji je to film u pozadini? :icon_scra

nika100
3.8.2007, 1:55
Heh, sada pravim svoj skin...
BTW. Film je "Ali G in da house"

Apprentice
3.8.2007, 11:19
@Apprentice na koju igru mislis na onu moju ili onu sto sam zakacio bzvz(bezveze)
jel mi se svidja?

Mislim na igru koju si ti pravio.

EclipsE
3.8.2007, 12:09
Heh, sada pravim svoj skin...
BTW. Film je "Ali G in da house"

Booyakasha! :D
West Side is the best!

Eris
3.8.2007, 14:26
Da vas pitam kako se skida sa rapidshira jbt ja ukucam link i ono izbaci kao neka dva s..nja premium i free download,za premium treba acc(account)
koji necu da pravim,a kad udjem na free onda pise kako se fajl downloaduje i da sacekam dok se skine,a nigde mi nepokazuje nista o downloadu (koliko posto ili bar nesto da znam da se skida)??
EDIT:
Nema veze skontao sam zasto (zato sto nema fajla) :D

Eris
7.8.2007, 22:32
Ziv li je neko ? :confused:

nika100
12.8.2007, 2:57
E jbg...
Juce mi pukla Vista, danas sam je instalirao i sve se iz usersa izbrisalo, ukljucujuci i source programa, sada cu opet morati da ga pravim, mada i nije toliko tesko, ono je bilo manje od 100 linija koda, ocekujte za neki dan novu verziju koja ce naravno biti bolja :D...
@Eclipse
East Side is the best :)

Eris
21.8.2007, 21:30
Evo ja se vratio sa mora :D
Nego kad si vec spomenuo tih 100 linija koda,kad mi pise greska u 36 liniji koda kako da odredim koja je to linija?

LoneWolf
21.8.2007, 21:54
Napravio sam igru,probajte je skinuti na http://thered.110mb.com
ako nemoze jbg(sajt je glup nisam imao vremena da ga napravim)

http://thered.110mb.com

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

A da ti stavis ovo na PUBLIC DOMAIN?!? :eek::rolleyes::boodala:

aljoshaaa
22.8.2007, 1:29
Evo ja se vratio sa mora :D
Nego kad si vec spomenuo tih 100 linija koda,kad mi pise greska u 36 liniji koda kako da odredim koja je to linija?
Eris,druskane .. procitaj vise puta(ako treba) ovo gore sto si napisao .. i reci mi .. sta mislis .. koja linija ..:paranoia:

Andross
22.8.2007, 11:32
hmmm... ugh... da nije linija br. 52? :D

Eris
24.8.2007, 15:06
thered sajt neradi.
A tu 36 liniju sam dao kao primer neznam koja je meni sr*la.

Drixsus
16.10.2007, 15:31
The Red Man Adventures...evo upravo je skidam.Meni je hteo sa OVOG (http://www.mediafire.com/?1cosxceo10g) sajta.

Drixsus
16.10.2007, 15:34
hehehe:rofl:Varijanta Packmana samo na srpskom.Mogu samo da kazem da je dobro uradjeno (nije odlicno ali je dobro).Koliko ima nivoa?

Eris
6.11.2007, 0:09
Desetak ja mislim,nesecam se davno sam je igrao :D
Mozda napravim neku bolju verziju sa Torque Game Builderom ili C++
Videcu ako budem imao vremena preko raspusta :D

Eris
8.11.2007, 15:36
Evo proslo je dosta vremena al sta ces skola radi svoje :D
Da predjem na stvar:
Skinuo sam C# sa http://msdn.microsoft.com/vstudio/ex...pport/install/
ali kad krene instalacija trazi mi Xp SP2,pokusao sam da ga downloadujem ali ili nece da pokrene download ili nesto ne radi :(
Pa sam hteo da pitam dal neko od vas zna gde ima da se skine ?

I-vendo
8.11.2007, 16:03
Ne bih da izigravam nekog popa:kreza:, ali Kada postavljate novu temu, smislite prvo prikladan naslov i razuman sadržaj.Inace igra je, osrednja:tapsh:

Eris
8.11.2007, 16:07
Pa naravno da je osrednja ja sam beginner!!! :D

Eris
19.12.2007, 17:51
Evo nasao sam jos jednu moju staru igru iz GM (negde u nekom budzaku) :)
Pa ako ocete skinite je :D
Link: http://www.mediafire.com/?fz9j2liuxpw