PDA

Prikaži potpunu verziju : Pomoc u vezi Flash Get-a

Iwan88
16.12.2005, 18:52
Bio sam na netu i skidao nesto sa ovim programom. Kompjuter je zakocio i ja samn ga resetovao. Kada se kompjuter "oporavio" citav spisak preuzimanja iz Flash Get-a je nestao. Skidao sam 30-tak fajlova, svaki je imao oko 5mb i skoro svaki sam sinuo oko 50%. I sad ne mogu da nastavim da ih skidam a znam adresu sa koje sam poceo download.

Znaci, da li je moguce da se dataoteke koje su polovicno skinute, uvezu u Flash Get i da se nastavi sa skidanjem. Ako neko zna kako ovo da uradim molim ga da mi kaze jer bih tako ustedeo mnogo vremena.
Unapred hvala.

Goran
16.12.2005, 18:55
Jesi li probao samo duplim klikom na te polovicno skinute fajlove, pretpostavljam da bi se nastavilo download, barem GetRight tako radi, neznam da li i FlashGet, ali probaj, nista ne gubis ako probas.

Iwan88
16.12.2005, 22:30
Ako kliknem dvostrukim klikom datoteka se otvori a ne pocenje download.

Raider28
17.12.2005, 0:11
FlashGet podatke o skinutim i neskinutim fajlovima cuva u datoteci Default.jcd koja se nalazi u folderu gde je instaliran(recimo C:\Program Files\FlashGet).Pozeljno je cuvatii bakup doticnog fajla u nekom drugom folderu.E sad FlashGet pravi i sam backup fajlove doticnog fajla i smesta ih u isti direktorijum sa ekstenzijom .bk1,.bk2,...,a trenutni je Defaultjcd.bak.Probaj da poslednji od tih .bk1,... fajlova prekopiras u neki drugi folder,preimenujes u Default.jcd i vratis u isti folder i overwrite-ujes originalni fajl(napravi backup od njega prethodno).Gledaj da to bude neki sa vremenom kad si otprilke skidao fajlove.Da obavezno fajlovi sa ekstenzijom .jcd(nedovrseni download-ovi) moraju da ti se nalaze u C:\Downloads ili vec gde si stavio da ti ih FlashGet stavlja.Nadam se da ce ovo uspeti.

Iwan88
17.12.2005, 17:14
Uspelo je.
Mnogo hvala.