PDA

Prikaži potpunu verziju : ogg nece u mp3

Cika Crni
16.12.2005, 2:49
nikako da provalim sledecu stvar. Instalirao sam blaze media pro (univerzalni audio konvertor), wavmp3converter, arialaudioconverter i sa svakim sam imao isti rezultat, svaki ogg fajl konvertuje 4-15 sec. i nece vise. Znaci svaki od ovih navedenih programa mi je davao priblizno istu velicinu izlaznog fajla u mp3 formatu, a instalirao sam ih redom u nekoliko dana. Rekao bih da u windowsu postoji nesto zbog cega je konverzija limitirana na nekoliko sekundi? Dali se jos nekome desavalo ovako nesto slicno ???:confused:

Anak1n
16.12.2005, 10:44
dbPower convertor to radi bez problema...nisam koristio blaze media al da ti mozda ne treba neki plugin ili nesto slicno :S

Brains
16.12.2005, 11:57
dbPowerAMP konverter radi kako treba... Samo ti treba registrovana verzija MP3 enkodera. MP3 standard se placa, pa zbog toga mozda i ti imas ogranicenje (u smislu: vidi ja to mogu ali ne dam do kraja)

NenadN
16.12.2005, 14:25
Uzmi Nero Wave Editior radi sa svim vrstama mp3,ogg,wma,mp4 itd. Ako imas nero imas i nero Wave Editor

Cika Crni
16.12.2005, 18:35
dbPowerAMP konverter radi kako treba... Samo ti treba registrovana verzija MP3 enkodera. MP3 standard se placa, pa zbog toga mozda i ti imas ogranicenje (u smislu: vidi ja to mogu ali ne dam do kraja)

uzeo sam dbPowerAMP, probacu ga, pa da vidim hoce li
A imam instaliran LAME i jos nesto preko, ripovanje audio diskova nije problem, to radim sa nekoliko programa, audiograbber, musicmatch jukebox i win media player 10 takodje ima implementiranu rip funkciju

Uzmi Nero Wave Editior radi sa svim vrstama mp3,ogg,wma,mp4 itd. Ako imas nero imas i nero Wave Editor

imam nero wave editor (koji nisam koristio do sada) i sound forge 8, sa ovim drugim radi prebacivanje u mp3, ali je sporo a imam oko 150 ogg pesama za prebaciti pa mi je zato trebao neki specijalizovani programcic koji radi bath-konvert i da nista ne pita

NenadN
17.12.2005, 0:17
Stavi u Sound Forgu batch processing files i za dva sata bi trebalo da bude gotovo

Cika Crni
17.12.2005, 1:59
Stavi u Sound Forgu batch processing files i za dva sata bi trebalo da bude gotovo

hvala. moze i tako da se odradi. dbPowerAMP je zaista strava program, on je upravo ono sto sam hteo. Iz win explorera ga pokrecem desnim klikom na obelezene fajlove i radi veoma brzo. :)

Cika Crni
22.12.2005, 13:49
da ne otvaram novu temu ovu cu blago da reaktiviram !

ovaj dbpowerAMP ima jedan problem, "dmc CD audio input" kada pokrenem za audio diskove, zablokira se i samo iz task menadzera ga iskljucujem. Deninstalacija i iznova install, ne daje zeljene rezultate, problem ostaje. Brisao sam i kljuceve po registar bazi al' uzalud. Sa svakom iznova instalacijom kada udjem u ovaj segment programa on zablokira. A zatim posle nasilnog iskljucenja, Windows prijavljuje gresku u fajlu CD_grab.exe.Dali se jos nekome desio ovaj problem, pa ga je nadam se uspesno resio? :icon_sad:

soviet soldier
9.1.2006, 17:22
prijatelju samo skini sa neta program easy cd-da extractor
konvertuje sve audio fajlove samo tako

pozdrav!

ZoNi
10.1.2006, 14:33
a ja bih preporucio odlican, mali, besplatni (open-source) program za takve namene: CDex (uz sve to, i ne instalira se :) )

M@rin
10.1.2006, 19:10
Odlican programcic Xilisoft Audio Converter v2.1.42.1108 mada i CD-ex kao shto ZoNi kaze nije los...pritom besplatan

svaki ogg fajl konvertuje 4-15 sec. i nece vise

...mora da oce....

poz