PDA

Prikaži potpunu verziju : NOD 32 MANUAL UPDATE PROBLEM

Bokile
16.12.2006, 1:49
Da li Nod 32 moze da se apdejtuje manuelno,u pitanju je jedna kasarna koja nema pristup mrezi ni internetu,koje fajlove da skinem sa apdejtovanog kompa i kopiram ih na neapdejtovan NOD da bi bio azuran?
Unapred hvala:ciao:

jagodanbg
16.12.2006, 2:13
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=7251&highlight=nod32+druga

Čika Kure
16.12.2006, 19:51
Da li Nod 32 moze da se apdejtuje manuelno,u pitanju je jedna kasarna koja nema pristup mrezi ni internetu,koje fajlove da skinem sa apdejtovanog kompa i kopiram ih na neapdejtovan NOD da bi bio azuran?
Unapred hvala:ciao:
Naravno da možeš.Ako imaš nekog ko ima instaliran nod32 a koristi internet iz njegovog direktorijuma(program files/eset)nađi folder updfiles otvori ga i sve fajlove iskopiraj na CD pa to prenesi u isti folder na kompjuter koji nije povezan na internet,samo to moraš raditi često da bi imao najnoviju antivirusnu bazu podataka.Nemoj da te brine poruka nakon podizanja Windows-a da ti je i dalje antivirusna baza zastarela pošto nod32 koji nije povezan na internet i ne zna da je osvežen,ali ćeš moći da otkrivaš nove viruse kao i kompjuter koji je povezan na internet.
To ja radim svakih 20-25 dana pošto imam verziju nod-a na 30 dana,pa sačuvam osveženjaja ,deinstaliram program pa nakon nove instalacije vratim sve to u folder updfiles te mi update odradi za pola minuta.a nod ponovo važi 30 dana i veoma sam zadovoljan sa njim.Koristim takav nod32 skoro godinu dana.

DeCoy
16.12.2006, 20:28
Mnogo elegantnije resenje tvog problema nudi program koji ces naci u temi na koju je jagodanbg postavio link

Mani se prostog copy&paste;)

Čika Kure
17.12.2006, 14:20
Mnogo elegantnije resenje tvog problema nudi program koji ces naci u temi na koju je jagodanbg postavio link

Mani se prostog copy&paste;)
U pravu si.Isprobao sam ono što sam napisao i ne funkcioniše.Morao sam da se konektujem pa mi je update ovrerio za koji sekund,pa tek onda nod funkcioniše.Izvinjavam se članu Bokile2000 a nešto sam i naučio.