Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.1.2006, 5:58   #1
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Prince of Persia: The Two Thrones

Jel igrao neko PoP: T2T? Ja sam uzeo piratsku verziju, ali moram da odvajam CD/DVD medije pa da ga pokrenem kao virtualni cd i kakva čuda... Jel igra bolja od prošlog dijela? Gledao sam trejlere i naježio sam se. Pošto sam ja iz CG, piraterija od prvog januara je ukinuta a nema još originala, ali bih ga uzeo iako su malo skupi originali za naš narod. Koliko košta original?
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2006, 3:54   #2
Propeler
Član
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Negde u Vojvodini...
Poruke: 294
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Cool Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Ja igrao i odigrao. Dobar je, al ne vredi da ga kupuješ, pozajmi od nekog ili iznajmi iz cd kluba. I onako ćeš da je završiš za 2-3 dana i šta onda?! A i grafika je isceđena krpa. Inače igra je veoma teška već na NORMAL modu tako da ništa osim easy ne preporučujem za uživanje u igri. Ja sam je odigrao na normalu i jedva sam čekao da završim samo da prestane frustracija.
Propeler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2006, 15:09   #3
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

definitivno ti je preporucujem,igra je po meni sam vrh,samo kontrola
B@NE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2006, 16:18   #4
Sam Fisher
Član
 
Član od: 7.1.2006.
Lokacija: Subotica
Poruke: 44
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Odigrao sam je do kraja i dobra je, ali lično mi se više sviđa prethodni deo Warior Within. Ne bi je kupovao jer kad je jednom završiš i nemaš želju da je igraš ponovo. Iznajmi pa je presnimi.
Sam Fisher je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2006, 12:45   #5
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Prince of Persia - The Two Thrones

Ok, ljudi, je l` neko mozda imao problema sa ovom igrom?
Pri kraju igre, kada princ dobije neki mac (najjace oruzje u igri), on bi trebalo da razbija zidove sa njim. ali kod mene nista ne moze da uradi. Kada zamahnem na napukli zid, kao da tu nema nicega.
Da li je neko od vas naisao na isti ili slican bag?
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2006, 16:06   #6
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

O ovome nastavite putem PM...
... nego da se mi vratimo na temu.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2006, 18:50   #7
djordje1yu
Novi član
 
Član od: 17.1.2006.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Pozdrav svima! Instalirao sam igricu, ali imam mali problem... Znam da treba da se izvuče drajv, međutim, meni je hard disk i DVD drajv povezan istim kablom i kada isključim DVD kompjuter neće da se upali i u DOS-u prijavi grešku: "DISK BOOT FALIURE, PLEASE INSERT SYSTEM DISK". E sad, saznao sam da je DVD podešen da bude boot disk 1, ali pokušao sam to da promenim u biosu, ali nije išlo.... Da li bi neko mogao detaljno da mi kaže kako da namestim da mi HDD bude boot disk 1? Imam matičnu ASUS A7V600-X.

Unapred hvala

Pozdrav,
Đorđe

PS. Koji image treba da mountujem da bi igra radila .mdf ili .mds?
djordje1yu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2006, 0:05   #8
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Upalio, odigrao, prešao za pola dana na NORMAL težini. Niša teško. Evo sad ga igram na HARD i nemam baš nekih velikih problema, trebalo bi da završim sutra igru (drugi put).
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2006, 12:05   #9
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Citat:
djordje1yu kaže:
Pozdrav svima! Instalirao sam igricu, ali imam mali problem... Znam da treba da se izvuče drajv, međutim, meni je hard disk i DVD drajv povezan istim kablom i kada isključim DVD kompjuter neće da se upali i u DOS-u prijavi grešku: "DISK BOOT FALIURE, PLEASE INSERT SYSTEM DISK". E sad, saznao sam da je DVD podešen da bude boot disk 1, ali pokušao sam to da promenim u biosu, ali nije išlo.... Da li bi neko mogao detaljno da mi kaže kako da namestim da mi HDD bude boot disk 1? Imam matičnu ASUS A7V600-X.

Unapred hvala

Pozdrav,
Đorđe

PS. Koji image treba da mountujem da bi igra radila .mdf ili .mds?
Nije valjda da su ljudi poceli i da vade drajvove da bi startovali pojedine igre? ... ccc! Mislim, jel koristi ovde neko google ili tako nesto? I opet ista prica... kako startovati igru, da ne kazem, kako zaobici zastitu, raspravite preko PM da ne bi tema otisla pod kljuc.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2006, 23:03   #10
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia - The Two Thrones

Citat:
Alex kaže:
Ok, ljudi, je l` neko mozda imao problema sa ovom igrom?
Pri kraju igre, kada princ dobije neki mac (najjace oruzje u igri), on bi trebalo da razbija zidove sa njim. ali kod mene nista ne moze da uradi. Kada zamahnem na napukli zid, kao da tu nema nicega.
Da li je neko od vas naisao na isti ili slican bag?
Nije nikakav bag, nego trebaš samo tutorial da pratiš. Dođeš kod napuklog zida koji može da se razbije, i pošto imaš onaj mač od ćaleta, onaj svetleći, staneš ispred zida i držiš E (default) i onda će princ da zamahne mačem i razbiće zid. Kao na Warrior Within kad razbijaš sa Scorpionom i drugim mačevima koji može da raznesu zid.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2006, 13:47   #11
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia - The Two Thrones

Citat:
hacker_aca kaže:
Nije nikakav bag, nego trebaš samo tutorial da pratiš. Dođeš kod napuklog zida koji može da se razbije, i pošto imaš onaj mač od ćaleta, onaj svetleći, staneš ispred zida i držiš E (default) i onda će princ da zamahne mačem i razbiće zid. Kao na Warrior Within kad razbijaš sa Scorpionom i drugim mačevima koji može da raznesu zid.

Hvala, pokusacu tako.
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2006, 23:04   #12
Kakulukia
Novi član
 
Član od: 19.1.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Po meni igra je odlicna ( mozda za mene i najbolja) zavisi od onoga sto tebi lezi je obozavam ovakav tip igre i prince of persia uopste presao sam za 2 dana na medium nikakvih poteskoca nisam imao samo bih voleo da je malo teza i dosta duza
Kakulukia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2006, 23:51   #13
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Citat:
Kakulukia kaže:
Po meni igra je odlicna ( mozda za mene i najbolja) zavisi od onoga sto tebi lezi je obozavam ovakav tip igre i prince of persia uopste presao sam za 2 dana na medium nikakvih poteskoca nisam imao samo bih voleo da je malo teza i dosta duza
U pravu si, igra je odlična, čak pored nekih nedostataka, i problem je što je kratka. Ipak, ja mislim da je bolji prethodnik, Warrior Within. Mnogo je duži, više oružja, a i klanje je dobro urađeno. na WW mi je omiljeni potez bio kad bih uhvatio neprijatelja, pa bi ga krckao, dok mu nebi uzeo njegov mač, i izbodem ga sa glavnim i sa njegovim mačem, pa izvuče mačeve, i onda mu samo otkine glavu. A ono leti glava, krv pršti (nije baš nešto kvalitetno, GF 4 MX, ali mogu zamisliti kako je sa jačom grafičkom), dok na T2T slični potez radim, i nemogu da presiječem neprijatelja. Ono, samo se prebaci, kao tobož pada, a u stvari ništa. Nema veze, igra je ipak dobra.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2006, 13:46   #14
Kakulukia
Novi član
 
Član od: 19.1.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Da drugi deo jeste zaista bio savim nesto novo u odnosu na sands of time i bio je dug i na nekim mestima tezak i kada sam ga zavrsio negde sam procitao da ima dva kraja (kada skupis sve one bonus zivotne poene) a zaista mi se nije igrao opet , mada cuo sam da i two thrones ima istu foru za dva kraja
Kakulukia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2006, 13:55   #15
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia - The Two Thrones

Citat:
hacker_aca kaže:
Nije nikakav bag, nego trebaš samo tutorial da pratiš. Dođeš kod napuklog zida koji može da se razbije, i pošto imaš onaj mač od ćaleta, onaj svetleći, staneš ispred zida i držiš E (default) i onda će princ da zamahne mačem i razbiće zid. Kao na Warrior Within kad razbijaš sa Scorpionom i drugim mačevima koji može da raznesu zid.
A kako da zakoljem one kretene strazare? Nikako da ukapiram taj potez. Prisunjam im se, pritisnem ono dugme za tihi napad, i kad treba da mu zarijem noz, on me baci. Stvarno bezveze. Onda moram sa njima da se koljem tri dana.
Isto me to zeza i u koloseumu kad treba noz da se oslepi onaj gigant.
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2006, 16:33   #16
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia - The Two Thrones

Citat:
Alex kaže:
A kako da zakoljem one kretene strazare? Nikako da ukapiram taj potez. Prisunjam im se, pritisnem ono dugme za tihi napad, i kad treba da mu zarijem noz, on me baci. Stvarno bezveze. Onda moram sa njima da se koljem tri dana.
Isto me to zeza i u koloseumu kad treba noz da se oslepi onaj gigant.
Da bi stražare ubio na takozvani "speed kill", moraš da im se prišunjaš sa leđa, ili da budeš iznad njih na dasci, ili da si iznad u uskom prostoru iznad dav zida gde možeš da se penješ i silaziš. Da bi uradio speed kill, moraš kao što sam rekao da budeš u blizini, i onda kad se čuju otkucaji srca (pojačaj malo zvučnike ) pretisni dugme za sekundarno oružje (default E) i onda će princ da priđe ovome i onda moraš kada princ zamahne i onda kad se slika ukoči i bodež zasvijetli, onda pretisni lijevi klik, pa onda kad skoči u vazduh i ponovo zasvijetli bodež ponovo lijevi klik. Ovo je mnogo korisno ako hoćeš da brže pređeš igru.

Isto ti i u koloseumu. Pogledaj malo okolinu i popni se na nivo glave onome mutantu (šta god da je) i onda skoči ka njemu, i onda isto kad ti zasvetli bodež, lijevi klik.

Ovo sa lijevim klikom, znači moraš samo kad zasvijetli bodež, ni prije ni kasnije.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2006, 0:56   #17
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia - The Two Thrones

Citat:
hacker_aca kaže:
Da bi stražare ubio na takozvani "speed kill", moraš da im se prišunjaš sa leđa, ili da budeš iznad njih na dasci, ili da si iznad u uskom prostoru iznad dav zida gde možeš da se penješ i silaziš. Da bi uradio speed kill, moraš kao što sam rekao da budeš u blizini, i onda kad se čuju otkucaji srca (pojačaj malo zvučnike ) pretisni dugme za sekundarno oružje (default E) i onda će princ da priđe ovome i onda moraš kada princ zamahne i onda kad se slika ukoči i bodež zasvijetli, onda pretisni lijevi klik, pa onda kad skoči u vazduh i ponovo zasvijetli bodež ponovo lijevi klik. Ovo je mnogo korisno ako hoćeš da brže pređeš igru.

Isto ti i u koloseumu. Pogledaj malo okolinu i popni se na nivo glave onome mutantu (šta god da je) i onda skoči ka njemu, i onda isto kad ti zasvetli bodež, lijevi klik.

Ovo sa lijevim klikom, znači moraš samo kad zasvijetli bodež, ni prije ni kasnije.

Auuu... Zvuci mnogo komplikovano
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2006, 1:45   #18
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Nije, ne boj se, nije ništa komplikovano, nego ja ne umijem kratko da objasnim. Samo trebaš da imaš reflekse i da te ne vide kad im se prišunjaš sa leđa.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2006, 16:22   #19
Friend
Član
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 42
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Jedan tip na krstaricinom forumu je rekao da je pokrenuo princa bez cupanja kablova uz pomoc DT 4.03. Jos uvek cekam odgovor od njega pa cu javiti o cemu se radi
Friend je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2006, 16:24   #20
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Prince of Persia: The Two Thrones

Cuo sam da imaju programi koji zavaravaju kompu, kao da nema ove opticke drajvove, a ustvari ih ima, i tako ne mora da se cupaju kablovi. No mene ne interesuje, uskoro brisem igru.....
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Prince of Persia 3 LGdragon Akcione igre 154 5.8.2011 21:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com