Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.12.2005, 19:58   #1
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Spss 12

e pa ovako ljudi: koristim ovaj program za koji mozda brda vas nije ni culo (na fazon excel-a neke tabele i cuda) ali mozda vam se neki slican problem javljao sa nekim drugim programima pa bih voleo da znam kako da ga resim!
naime kada kliknem na EXE fajl ili precicu na desktopu ili u start meniju umesto da otvori program on pokrene instalaciju, zatim mi trazi da ubacim disk i ja kliknem cancel i onda on jos nesto kao ucitava i nista! onda ja deinstaliram pa ponovo instaliram i onda je ok par dana i onda sve iz pocetka! cak sam i formatirao hard i ponovo sve isto!
pomagajte molim vas jer ga koristim skoro svakodnevno za posao i nemogu svaki dan da ga brisem pa ponovo instaliram!
i nikome drugom sa posla se to ne desava!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 20:32   #2
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Spss 12

Citat:
jagodanbg kaže:
e pa ovako ljudi: koristim ovaj program za koji mozda brda vas nije ni culo (na fazon excel-a neke tabele i cuda) ali mozda vam se neki slican problem javljao sa nekim drugim programima pa bih voleo da znam kako da ga resim!
naime kada kliknem na EXE fajl ili precicu na desktopu ili u start meniju umesto da otvori program on pokrene instalaciju, zatim mi trazi da ubacim disk i ja kliknem cancel i onda on jos nesto kao ucitava i nista! onda ja deinstaliram pa ponovo instaliram i onda je ok par dana i onda sve iz pocetka! cak sam i formatirao hard i ponovo sve isto!
pomagajte molim vas jer ga koristim skoro svakodnevno za posao i nemogu svaki dan da ga brisem pa ponovo instaliram!
i nikome drugom sa posla se to ne desava!
Bratac, umjesto Typical/minimum instalaciju odaberi full/custom, pa odaberi SVE sto tamo ima. Should help!!!
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 21:53   #3
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Spss 12

Citat:
GakunGak kaže:
Bratac, umjesto Typical/minimum instalaciju odaberi full/custom, pa odaberi SVE sto tamo ima. Should help!!!
znaci batice instaliram full fullova nema vise sta! a vidis mozda je bas u tome problem
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2005, 23:40   #4
Jack In The Box
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Poruke: 314
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Spss 12

Nije problem u tipu instalacije. Očigledno je da ti drugi program zezne neki registri unos koji je prepoznat kao nekoristan a neophodan je ovom tvom softveru da bi ispravno radio. To može biti (najverovatnije) neki cleaner koji koristiš...
Jack In The Box je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 0:28   #5
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Spss 12

Citat:
Jack In The Box kaže:
Nije problem u tipu instalacije. Očigledno je da ti drugi program zezne neki registri unos koji je prepoznat kao nekoristan a neophodan je ovom tvom softveru da bi ispravno radio. To može biti (najverovatnije) neki cleaner koji koristiš...
brate verovatno si u pravu! vec mi se desavalo da mi CCLEANER (pretpostavjam) obrise nesto iz registry-ja i da nemogu da restartujem komp i vidis neda mi djavo mira i opet ga koristim!
ajde onda preporucite neki kliner za TEMP fajlove!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 0:40   #6
Jack In The Box
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Poruke: 314
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Spss 12

Ne postoji sto posto bezbedan cleaner. Ja licno koristim Window Washer (za junk fajlove) i Registy First Aid za registri. Medjutim, potrebno je dosta prakse i znanja, kako bi neke fajlove/unose koji budu od ovih (ili drugih) programa prepoznati kao beskorisni isključio iz pretrage. Drugim rečima, moraš da znaš šta da zabraniš cleanerima da ti brišu, jer ćeš u suprotnom imati problema. Jedno je sigurno: možeš da izabereš cleaner koji hoćeš (to zavisi od tvojih afiniteta), ali ni jedan nije toliko pametan da ti neće nešto zeznuti ako mu ti to dozvoliš...
Jack In The Box je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 16:51   #7
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Spss 12

hvala provalio sam u cemu je stvar! TuneUp utilities 2006 mi obrise neki lig fajl i tad se sje6e!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2005, 21:44   #8
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Spss 12

SPSS beše statistika??? Ja sam se petljao davno sa 8.0
Spawn BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com