Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.6.2016, 15:32   #1
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Nova Zelda je najzad imala ful predstavljanje i dobila je naziv, a svaka Zelda zaslužuje svoju temu.



E3 trailer
https://www.youtube.com/watch?v=1rPxiXXxftE



Igra će istovremeno izaći za Wii U i novu Nintendo NX platformu sledeće godine, najverovatnije u martu.

Ovo je prva Zelda igra nakon prve NES Zelde koja je true open world.
Svet je ogroman i veoma živ, dok igrač veliku slobodu u igri.


Neke informacije o igri na osnovu onoga što je prikazano i što je Nintendo rekao

•Dynamic weather effects the game, if there is wind you can use it to spread fire. If there is a thunderstorm metal can be struck by lightning. Rain will put out fires.
•Temperature plays a role, link cant go into an area too hot or too cold or he takes damage. Need to get better clothes. Or build a fire to stay warm, or use a torch. Or cook various objects and make a potion that gives certain resistances.
•There are shrines scattered around the world, over 100, each have trails of puzzles or combat. Treasures and sometimes new skills are found within. Shrine alse serve as fast-travel points. These are not the full dungeons you will also find.
•These shrines have great puzzles, one is a gigantic spinning gear with spikes, you need to freeze the gears in time to jump around. Another had a series of rooms with giant boulders which needed to be pushed. At one point you take control of a giant hammer to smack the boulder. You can use all your skills to solve these, no set solution, multiple ways to solve all puzzles.
•The E3 demo is only the plateau, a small elevated chunk of land where you can spend hours and hours exploring and its like 2% of the full game.
•The scale of the world is insane, they would use the scope to see a tower far in the distance and then open the map to show where it is, its crazy how vast the world is.
•There will be towns and NPCs but most have been removed for the demo.
•Giant physics based playground, everything is governed by physics. See a boulder, roll it down a hill, it may crush enemies. Can cross a chasm but see large trees, chop it down to create a bridge.
•Fire reacts like fire. If you have a wood club put it in fire and now you have a fire club to light up enemies. Need to make a fire, cut trees to gather wood, find flint, put the two on the floor, use a metal object to strike the flint it mixes with the wood now you have a camp fire to cook. See withered grass, set it on fire and let the wind spread the fire.
•You can obtain a hand glider to fly around the massive world. You can use hot air from a fire to make the glider rise.
•You can hop on the shield and use it to sled down mountains.

Još gomila informacija i gifova
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1233823



vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
pokojni (16.6.2016), Stranger2 (28.6.2016)
Stara 15.6.2016, 17:00   #2
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Na onom prvom prikazu juce mi je nekako jadno i clunky izgledalo, ali oni kasniji snimci su vec bolji. Bice greota igrati na WiiU pored NX-a.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2016, 17:30   #3
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
this means that the new zelda‘s map is just a tad smaller than that of xenoblade chronicles x, which has a map size of 154.44 square miles.
woooohooooo!

Bring it on!

Citat:
after playing the game for about an hour, by our approximation, when fully zoomed out, each square on the map translates to roughly 1 square kilometre (0.4 square miles). The e3 demo is contained within a relatively small section of the map, a section that appears to be about 2 km by roughly 1.5 km. Though the size of the square grid on the map doesn’t scale with the map itself, the calculation is the same: The entire map appears to be roughly 360 square kilometres, or roughly 140 square miles.
Citat:
just for reference, open world map sizes:

Gta: San andreas (36 km2)
skyrim (39 km2)
red dead redemption (41 km2)
far cry 4 (46 km2)
gta 5 (81 km2)
witcher 3 (136+ km2) *** this is from outdated info based on two regions, can anyone provide final map size? Researched but couldn't find
P.S. Vetre, i WW je bio open world, barem neka verzija istog!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2016, 18:17   #4
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Ovo je pokazatelj kako je juče Nintendo odradio dobar posao sa Zeldom i koliko su ljudi uzbuđeni zbog igre



Takođe Zelda trailer ima više od 3.2m pregleda za manje od 24h (jutros je bilo manje od 2m)
https://www.youtube.com/watch?v=1rPxiXXxftE

Biće ovo veoma jak launch naslov za NX.



Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Na onom prvom prikazu juce mi je nekako jadno i clunky izgledalo, ali oni kasniji snimci su vec bolji. Bice greota igrati na WiiU pored NX-a.
Čak i ova Wii U verzija je veoma lepa i siguran sam da neće imati nikakvih tehničkih problema, ali naravno da bi bilo poželjno da NX verzija recimo ima bar 1080p i AA, mada to i dalje ostaje pitanje pošto je Aonuma izjavio da će ova igra nuditi isto iskustvo na Wii U i NX-u.


@dragomix,
odmah se videlo da je mapa ogromna ali da je samo malo manja nego XenobladeX nisam pretpostavljao, da ne spominjem da u Zeldi nemaš kola i leteće robote i da imaš mnogo više stvari da radiš nego u XenobladeX.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
Stranger2 (15.6.2016)
Stara 15.6.2016, 20:08   #5
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Čak i ova Wii U verzija je veoma lepa i siguran sam da neće imati nikakvih tehničkih problema, ali naravno da bi bilo poželjno da NX verzija recimo ima bar 1080p i AA, mada to i dalje ostaje pitanje pošto je Aonuma izjavio da će ova igra nuditi isto iskustvo na Wii U i NX-u.
Pa igra ce biti ista, kakve veze ima u kojoj rezoluciji je? Mislim da ce u oba slucaja biti konstantnih 30FPS-ova bez kompromisa na tom polju. Mozda 60, ali tesko.

Par textura vece rezolucije i draw distance nece promeniti igru. To je kao da vidis dobro nasminkanu zenu i onda je vidis bez sminke, zena je ista, samo je sminka drugacija. Iskustvo ti je isto u oba slucaja.

Inace prema recima Aonume, Zeldu ces moci da predjes takoreci odmah, da odes momentalno kod poslednjeg boss-a i pobedis ga. Dakle totalna sloboda u svakom smislu te reci.

Inace ovaj grafikon samo potvrdjuje ono sto i ja mislim. Ubedljivo najzanimljivija igra na celom E3-u. Za mene na dalekom drugom mestu ReCore.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2016, 20:38   #6
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Pa igra ce biti ista, kakve veze ima u kojoj rezoluciji je? Mislim da ce u oba slucaja biti konstantnih 30FPS-ova bez kompromisa na tom polju. Mozda 60, ali tesko.

Par textura vece rezolucije i draw distance nece promeniti igru. To je kao da vidis dobro nasminkanu zenu i onda je vidis bez sminke, zena je ista, samo je sminka drugacija. Iskustvo ti je isto u oba slucaja.

Inace prema recima Aonume, Zeldu ces moci da predjes takoreci odmah, da odes momentalno kod poslednjeg boss-a i pobedis ga. Dakle totalna sloboda u svakom smislu te reci.

Inace ovaj grafikon samo potvrdjuje ono sto i ja mislim. Ubedljivo najzanimljivija igra na celom E3-u. Za mene na dalekom drugom mestu ReCore.
Videćemo, nadam se će iskoristiti NX hardver koji će verovatno biti dosta jači nego Wii U za ovu igru, bilo bi malo glupo da ništa ne promene bez obzira na NX mogućnosti.

Aounuma nije rekao da možeš da pređeš igru odmah, već da je tolika sloboda da možeš otići i kod zadnjeg bosa vrlo brzo,
e sad da li realno možeš da ga pređeš sa početnim oružjem, tri srca i bez ikakvih itema ili abilitija, je totalno druga stvar.

Inače nadam se da će ubaciti Hero mode od početka igra, WW HD i TP HD ga imaju i svesni da ljuidi žele veći izazov od početka igre.

Definitivno je Zelda bila totalno drugačija od svega ostalog što je prikazano na E3-u, naravno u pozitivnom smislu, ljudi su veoma uzbuđeni zbog igre, prodaće ova Zelda dosta NX konzola.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2016, 21:27   #7
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild


https://www.youtube.com/watch?v=oXlWthJwFu8
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2016, 21:36   #8
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

^ Mnogi se slazu da je Zelda najbolja igra prikazana na ovogodisnjem sajmu i da je Nentendu sa samo jednom Wii U igrom poslo za rukom ono sto nekima nije i sa 5 tako da me ovo ne cudi.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Emix na korisnoj poruci:
vetar. (15.6.2016)
Stara 15.6.2016, 22:17   #9
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Videćemo, nadam se će iskoristiti NX hardver koji će verovatno biti dosta jači nego Wii U za ovu igru, bilo bi malo glupo da ništa ne promene bez obzira na NX mogućnosti.

Aounuma nije rekao da možeš da pređeš igru odmah, već da je tolika sloboda da možeš otići i kod zadnjeg bosa vrlo brzo,
e sad da li realno možeš da ga pređeš sa početnim oružjem, tri srca i bez ikakvih itema ili abilitija, je totalno druga stvar.

Inače nadam se da će ubaciti Hero mode od početka igra, WW HD i TP HD ga imaju i svesni da ljuidi žele veći izazov od početka igre.

Definitivno je Zelda bila totalno drugačija od svega ostalog što je prikazano na E3-u, naravno u pozitivnom smislu, ljudi su veoma uzbuđeni zbog igre, prodaće ova Zelda dosta NX konzola.
Nisam rekao da nece biti grafickih promena, ali sam rekao da grafika nece promeniti igru, igra je ista. Nesto slicno GRA V na konzolama prosle i ove generacije, jeste lepsa grafika i vise ljudi i automobila na drumu, ali u sustini igra je ista.

Definitivno pametan potez sto su sacekali da igra izadje odmah i za NX.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2016, 22:47   #10
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom The Legend of Zelda: Breath of the Wild

"56 minutes of gameplay E3 2016
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2016, 14:42   #11
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

http://imgur.com/JIiCB3N


Izgleda da u igri postoji i neko lebdeće ostrvo, možda Skyloft iz Skyward Sworda
http://imgur.com/M6m70Me


Veoma je impresivno koliko će ova igra igraču ponuditi mogućnosti i stvari u ogromnom svetu, a najbolje od svega je da smo videli samo veoma mali delić tog sveta (2%) i mogućnosti.
Najimpresivnije od svega mi je da možeš da se popneš ili odeš do bilo kog dela koji vidiš u ogromnom svetu.



Neko je dešifrovao alphabet nove Zelde


vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2016, 22:18   #12
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild


https://www.youtube.com/watch?v=BsUA2hNMpRk
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2016, 10:35   #13
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild is IGN's Game of the Show for E3 2016
https://twitter.com/IGN/status/743610809817825280


vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
Emix (17.6.2016), Stranger2 (17.6.2016)
Stara 19.6.2016, 22:43   #14
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild







Spoiler za SS:




Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Emix na korisnoj poruci:
vetar. (20.6.2016), voodoo_ (20.6.2016)
Stara 20.6.2016, 10:07   #15
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild E3 2016 trailer je za manje do nedelju dana postao najgledaniji Nintendo Youtube video.

https://www.youtube.com/user/Nintend...ew=0&flow=grid
https://www.youtube.com/watch?v=1rPxiXXxftE
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2016, 14:33   #16
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

I verovatno igra se E3 sa najviše GIF-ova.

Gledao samo dosta ove Zelde i pustio da se slegnu utisci. Uz rizik da budem razapet i ritualno spaljen - iako mi deluje ok, imam osećaj neke šupljine i praznoće sveta. Pogotovo vizuelno mi svet deluje ravno i praznjikavo.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2016, 15:02   #17
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Svet definitivno izgleda malo praznjikavo i sa manje poligona ako se recimo uporedi sa Witcherom 3, ali to ne znači mnogo pošto broj stvari koje taj ogroman svet nudi igraču je veoma impresivan,
mislim samo treba pogledati gifove i videti koliko je zabavno istraživati taj ogromni svet i raditi razne stvari u njemu.

Impresije svakoga koje igrao igru su veoma pozitivne i nisam video da neko navodi kao problem ili manu malo prazniji svet, evo recimo šta je i Eurogamer napisao o igri:


Eurogamer's best of E3 2016

It's perhaps ironic that we decided not to nominate a single game of the show this year, when it would have been an easier choice than usual. Despite a bungled livestream reveal and Nintendo's almost embarrassing focus on this one game in the absence of anything else to talk about, Breath of the Wild was easily the sensation of the E3 2016 show floor, with console-rivalling queues, and it dominated internet buzz too. That's the sheer nostalgic power of the Zelda name, making its first all-new appearance on a home console in five years.

But that's not the whole story. This was also a bold new direction for the series, which has gone full open-world and full RPG in ways that not only seemed to imitate, but actually to exceed in intricacy, the likes of Skyrim and The Witcher 3. Even PC Gamer weighed in to declare it the model of a systems-driven sandbox game - only delivered with the sturdy playfulness and density of design that we expect of Nintendo. In terms of generosity, openness and entertainment value, Breath of the Wild's demo wiped the show floor with all-comers; our own Tom Phillips played it four times without getting close to seeing all of it. Simply magical stuff. (OW)

http://www.eurogamer.net/articles/20...est-of-e3-2016



Treba i napomenuti da je demo koji je bio na E3-u predstavlja samo nekih 2% od igre i kao da su NPC-jevi i naselja bili isključeni iz demoa kako ne bi spojlovali priču.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2016, 21:07   #18
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Svet definitivno izgleda malo praznjikavo i sa manje poligona ako se recimo uporedi sa Witcherom 3.
Cesto puta se najbolji momenti Witchera 3 odigravaju kad igrac zaluta u naizgled prazan deo mape, gde nema nicega. Ides sumom i samo BOOOOM niotkuda monstrum...

Tokom stream-a sam u Zeldi video ovakve elemente, gde su igraci krenuli na jednu stranu i na delu gde naizgled nema nicega naleteli na nesto. Stim sto je Zelda potpuno drugaciji tip igre i atmosfere, gameplay ne moze da se poredi nisacim sto sam igrao do sad. Onolika sloboda je neverovatno dostignuce.

I jos jedna misao: Fallout 3 i 4, kao i TES igre su neke od najcenjenijih u igrackoj industriji, a po mom skromnom misljenju mrtviji svet i vecih pronstranstava sa gomilom nicega se tesko moze sresti u nekoj open-world sandbox igri.

Takodje, vestacka prenatrpanost je isto toliko losa kao i praznina. Mora da bude neceg praznog da bi ono gde ima necega imalo smisla. Nece na svakom koraku biti zivota, pa nema toga ni u stvarnosti. Setajte se sumom pa da vidimo koliko cesto ima da vidite jos jedno zivo bice.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Stranger2 (21.6.2016), vetar. (20.6.2016)
Stara 20.6.2016, 21:23   #19
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Cesto puta se najbolji momenti Witchera 3 odigravaju kad igrac zaluta u naizgled prazan deo mape, gde nema nicega. Ides sumom i samo BOOOOM niotkuda monstrum...

Tokom stream-a sam u Zeldi video ovakve elemente, gde su igraci krenuli na jednu stranu i na delu gde naizgled nema nicega naleteli na nesto. Stim sto je Zelda potpuno drugaciji tip igre i atmosfere, gameplay ne moze da se poredi nisacim sto sam igrao do sad. Onolika sloboda je neverovatno dostignuce.

I jos jedna misao: Fallout 3 i 4, kao i TES igre su neke od najcenjenijih u igrackoj industriji, a po mom skromnom misljenju mrtviji svet i vecih pronstranstava sa gomilom nicega se tesko moze sresti u nekoj open-world sandbox igri.

Takodje, vestacka prenatrpanost je isto toliko losa kao i praznina. Mora da bude neceg praznog da bi ono gde ima necega imalo smisla. Nece na svakom koraku biti zivota, pa nema toga ni u stvarnosti. Setajte se sumom pa da vidimo koliko cesto ima da vidite jos jedno zivo bice.
Yup, poenta je u ovoj igri malo istraživati i lutati po svetu, a ne da odmah sve bude ispred igrača.

Ali mislim da neki ljudi misle da bi svet ove Zelda trebao da ima malo više poligona (i ja mislim da bi lepše malo izgledao sa malo više poligona), to u praksi naravno ništa ne bi promenilo,
ne bi činilo igru realno ništa boljom, samo svet bi izgledao malo lepše i popunjenije, ali sumnjam i da bi Wii U mogao da izgura više poligona od ovoga, i ovo je veoma impresivno.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2016, 2:59   #20
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Citat:
Gledao samo dosta ove Zelde i pustio da se slegnu utisci. Uz rizik da budem razapet i ritualno spaljen - iako mi deluje ok, imam osećaj neke šupljine i praznoće sveta. Pogotovo vizuelno mi svet deluje ravno i praznjikavo.
Ja sam imao isti utisak. I taj prikazani deo mi je delovao kao uvodni tutorijal što mi je takodje delovalo kao loš potez.
Međutim ovih dana sam tek, čitajući na twitteru utiske, skapirao zašto se igra dopala ljudima kojima se dopala. Uspela je da pokrene osećaj nostalgije kod nekadašnjih igrača. Izgleda je to peonta, ne da lik zelde smestu u igru iz 2016-e nego da dočaraju kako bi to bilo da su u "ona vremena" bile ovakve mogućnosti. Sve dok porediš ovu zeldu sa današnjim naslovima, ti si izašao iz nostalgičnih vremena u sadašnjosti i ova igra nije za tebe. Inače mislim da je to filozofija iza svih nintendo igara (i hardvera verovatno), Ili se ne pronađeš u tome ili osetiš "onaj pravi osećaj". I tačno tako idu i reakcije na njihove igre, većina nezainteresovanih (koji nintendo smatraju irelevantnim) i oko 25-30 miliona oduševljenih igrača, što je opet kao krajnji rezultat impresivna brojka oduševljenih.
Zelda: Breath of the Wild's Day / Night Cycle


Pripreme za nintendo/universal zabavni park...
Behold! The Amazing Legend of Zelda E3 Booth Tour - IGN Access
Immersive Booth Tour
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Legend of Zelda DeCoy Stare igre 14 14.12.2019 19:07
The Legend of Zelda 30th Anniversary vetar. Konzole 12 21.4.2016 19:58
Aces Wild: Manic Brawling Action! Boondock Saint Platformske igre 0 3.12.2013 12:24
Brutal Legend Mobius Konzole 65 13.2.2013 21:01
The Legend of Zelda: Twilight Princess Hippy Tesla Konzole 22 26.9.2007 7:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com