Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Internet i WWW vodič

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.3.2009, 17:25   #1
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Arrow Imate li profil?

Iris, bilo je i krajnje vreme da napishes neshto o ovome, jer stvarno kod nas u Srbiji su se toliko ljudi primili ili bolje recheno navukli na social networking sajtove a pogotovu na facebook da je to "nezdravo" , i kada bi ga ugasili fb Hitna pomoc bi imala pune ruke posla jer ima onih koji naprosto vishe nemogu da zamisle zivot bez fejsbuka.
Ok opravdavam to sa jedne strane i drago mi je to sto nas narod a pogotovu mladji deo populacije zeli da se na taj nachin tehnoloski uzdigne, da ne budemo takoreci "zaostali" u odnosu na susedne zemlje, ali nevolja je u tome što naš narod u svemu ume da pretera, tako da se zaraza zvana facebook prosirila poput nekog aerosolonog (ako se tako kaze) smrtonosnog virusa iz SF/Horror filmova, I tako je Facebook u Srbiji postao 2. najposeceniji sajt odmah iza google-a http://www.alexa.com/site/ds/top_sit...ntry&lang=none
Neki se chisto zezaju, neki se nadaju da ce naci devojku ili dechka iz snova, Neki se nadaju zaradi , Prevaranti varaju, pacijenti se pecaju, dok se pojednini nadaju da ce im facebook promeniti život. Mislim stvarno smo zemlja teških paljevina, jer slep kada progleda on misli da će daleko da vidi,

Za sad najaču definiciju facebook-a sam čuo od jednog mog prijatelja, kada je bio upitan šta je to facebook?
On je odgovorio Fejsbuk ti je: ČULA ŽABA GDE SE POTKIVAJU KONJI PA I ONA STAVILA NOGU
Predrag Stankovic je offline  
Sledećih 32 korisnika se zahvaljuje korisniku Predrag Stankovic na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (5.11.2009), A M G (5.3.2009), allokin (18.3.2009), BlackBaron (16.2.2011), bojanh (26.3.2009), DJ MIXYYY (15.2.2010), Djordje Nedic (24.1.2012), Evergreen94 (24.6.2009), Flexyy (23.6.2010), Gadoguz (24.11.2009), HypeR (10.10.2011), k750 (25.10.2009), kizaPr (26.8.2009), lasto (5.9.2011), Lord Vucko (22.6.2010), Luka Filipovic (23.12.2010), MEGATRON (6.3.2009), muki85 (17.3.2009), Nicklord (13.6.2011), NIx Car (20.9.2009), Ocean_Soul (7.9.2009), player1 (6.3.2009), Psycho13 (26.4.2009), Reloader (1.4.2009), RUSuper (5.1.2010), sidewinder989 (11.7.2012), speedy323 (18.8.2009), SrW1 (23.9.2011), Stefan 5 (8.7.2010), Stefan programer (10.6.2011), The Plague (7.3.2009), TROMI 93 (4.2.2011)
Stara 3.3.2009, 17:32   #2
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Imate li profil?

Slazem se 100% sa tobom. To je cisto trovanje mozga. Lepo je to sto imas kontakt sa ljudima koje niste videli 100 godina ali to prerasta posle u vide internet narkomanije.
Lich_king2 je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lich_king2 na korisnoj poruci:
Stefan programer (12.8.2013)
Stara 3.3.2009, 17:40   #3
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Imate li profil?

Vremena se menjaju, sve mladji i mladji clanovi "drustva" imaju facebook, i meni je cudno kada vidimo nekog od 10-11-12 godina kako "shalta" po raznim aplikacijama a ja u tad nisam imao ni svoj pc. Mada jedino sto me stvarno nervira jeste prevelika doza "shabanosti" da tako kazem na fejsu. Previse mrstavaca, kvazi-patriota, huligana, razmazenih klinki, likova kojima je e-peen huge, volim kada vidim starije, normalne ljude koji normalno mogu da komuniciraju, a ne kad vidim nekog ko se sve vreme svadja sa nekim bliskim njemu, pa su tu prozivke, pa razna pisanja tipa "w" umesto "v", "y" umesto "j", pa su poceli da koriste i "oo" umesto "u" (Srbi smo majku mu...), pa jedno veliko-jedno malo slovo...itd. Da ne duzim, svacega cu se nagledati na fejsu, jesam sam korisnik istog, ali sve se svodi na ulazak povremeno na minut samo da ignorisem pozive u glupe (po milioniti put) grupe i da vidim koji update ima. Toliko od mene. Hvala.
kreator_ je offline  
Sledećih 11 korisnika se zahvaljuje korisniku kreator_ na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (5.11.2009), A M G (5.3.2009), allokin (18.3.2009), AmigAdi (19.8.2010), Dimus (25.4.2010), gamer4life (16.4.2009), MEGATRON (6.3.2009), RUSuper (5.1.2010), Stefan programer (12.8.2013), StevietheMaster (20.4.2011), tiho86 (4.3.2009)
Stara 3.3.2009, 17:40   #4
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

delimicno bih se slozio ali sto napade bas facebook?

A sta bi se desilo kada bi ugasili bench i sk forum???

BTW ja nemam facebook nalog
nikola87 je offline  
Stara 3.3.2009, 17:44   #5
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Imate li profil?

Veeeeeeeeelika je razlika izmedju benchmarka&sk i facebooka. To se moze videti po samim korisnicima. Ovde bar mozes nesto pametno i saznati, tamo se samo mozes nervirati...
kreator_ je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku kreator_ na korisnoj poruci:
AmigAdi (19.8.2010), Dimus (25.4.2010), GojaS (10.3.2009), Skotina (22.4.2010)
Stara 3.3.2009, 18:13   #6
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
delimicno bih se slozio ali sto napade bas facebook?

A sta bi se desilo kada bi ugasili bench i sk forum???

BTW ja nemam facebook nalog
Don't mix grandmothers and frogs, benchmark je na aleksinoj listi tek na 81. mestu a za sk nemogu da nadjem informaciju zasto ga na padam , pa ne napadam ga samo iskreno razmishljam i primecujem lose stvari koje se deshavaju, it's growing and growing, when i say internet i mean facebook
Predrag Stankovic je offline  
Stara 3.3.2009, 18:42   #7
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Sve lepo piše u enciklopediju.
holodoc je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
allokin (18.3.2009)
Stara 3.3.2009, 20:32   #8
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Iris, bilo je i krajnje vreme da napishes neshto o ovome, jer stvarno kod nas u Srbiji su se toliko ljudi primili ili bolje recheno navukli na social networking sajtove a pogotovu na facebook da je to "nezdravo"

Pa izašao je tekst o Facebooku u ovom broju


Možda niste obratili pažnju ali bilo je puno tekstova na temu social networkinga i ranije u Internet rubrici, kako se koji social network "proslavi" - mi pišemo: LiveJournal, pa YouTube, pa StumbleUpon, Flickr, Last.fm, name it... O Facebooku smo pisali možda i prvi u Srbiji, pre skoro dve godine.

Imate i:

http://www.sk.rs/2007/12/skin02.html
http://www.sk.rs/2008/01/skin02.html
Iris je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), RUSuper (5.1.2010)
Stara 3.3.2009, 21:09   #9
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Smile Re: Imate li profil?

Tamo gde se govori protiv sotone zvana Fejsbuk tu sam i ja da doprinesem.

Ej, kada je u Srbiji no.1 Google po posecenosti ugrozen od no.2 Fejsbuka onda stvarno nemam reci.

Po meni je stanje nase "internet" nacije postalo bolesno stanje. Bolest se zove Fejsbook a manifestuje se tako sto pacijent se iskljuci od realnog sveta drustva i upadne u virtuelni, vestine kucanja mu se naglo poboljsaju, u stolici ili fotelji se napravi uvala od sedenja ko nikada do sada, broj virtuelnih prijatelja se povecava iz dana u dan.

Hitno je potreban lek koji ce verovatno da se zove Antyfacebook. Njegova zeljena dejstva su da pacijente postepeno odvikava od Fejsbuka do njihovog potpunog izlecenja a nezeljena dejstva su to da se mogu desiti : makaze po telefonskoj zici ili palica po kompjuteru.

Poslednja ispravka: Iris (3.3.2009 u 23:37) Razlog: manimo karleusu
ivanza je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), OverCHAOS (16.9.2009)
Stara 3.3.2009, 23:28   #10
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: Imate li profil?

meni je zapravo najtuzhnije bilo kad sam izvalio da se ortakova keva nakachila na fB i da on od nje nije u stanju da pridje kompu... - pricha se zavrshila time shto je nabavila polovni krsh lap-top samo da bi mogla da bude na fBu!
naravno-jedva ume i film na kompu da pusti,ali je za fB pravi majstor!

ne,nemam fB niti zhelim da ga imam-imao sam samo na majspejsu nalog,no od toga sam odustao nakon nekoliko meseci...

Poslednja ispravka: Iris (3.3.2009 u 23:37) Razlog: manimo karleusu
PsyDuck je offline  
Stara 3.3.2009, 23:38   #11
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Hitno je potreban lek koji ce verovatno da se zove Antyfacebook.

Za sada postoji Hatebook
Iris je offline  
Stara 3.3.2009, 23:49   #12
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Jedna mala napomena... Brojke koje se pominju o tome koja država konkretno ima koliko naloga na Facebook-u su krajnje "kveščenabilne" zbog toga što do dan-danas nije tačno poznat sistem po kome ih Facebook tačno utvrđuje. Po nekima procena se vrši na osnovu analize IP adrese što ne verujem da je slučaj jer bi onda poveći deo posetilaca dolazio iz zemalja prebogatim anonimnim proksijima i sličnim anonimajzerima čega su i u Facebook-u svakako svesni.

Sa druge strane i procena putem analize pripadnosti "nacionalnim" grupama takođe bi bila potpuno statistički nerelevantna jer bi onda samo srpski gastarbajteri koji žive i rade na Zapadu imali više naloga nego cela Rusija zajedno

Dakle sva ta statistika je po meni nešto što se stvarno mora uzeti sa velikom dozom rezervi jer iskreno nijedan sistem analize "dolaznosti" ne može se smatrati kao preterano relevantan i tačan.
holodoc je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), allokin (18.3.2009), Iris (4.3.2009), RUSuper (5.1.2010)
Stara 4.3.2009, 0:36   #13
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Jedna mala napomena... Brojke koje se pominju o tome koja država konkretno ima koliko naloga na Facebook-u su krajnje "kveščenabilne" zbog toga što do dan-danas nije tačno poznat sistem po kome ih Facebook tačno utvrđuje. Po nekima procena se vrši na osnovu analize IP adrese što ne verujem da je slučaj jer bi onda poveći deo posetilaca dolazio iz zemalja prebogatim anonimnim proksijima i sličnim anonimajzerima čega su i u Facebook-u svakako svesni.

I mene je to posebno zanimalo. Za potrebe teksta proverila sam brojke registrovanih korisnika po u Srbiji i Hrvatskoj koje su trostruko niže od navedenih u svim ostalim analizama i tekstovima na Netu, koje verovatno citiraju sam Facebook. Možda ih i lažiraju, ko zna?
Ako dođeš do novih informacija, deder javi...
Iris je offline  
Stara 4.3.2009, 0:52   #14
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Imate li profil?

Kao i svaka druga stvar, jedno vreme će biti popularna, a onda će polako da se vrati u neko "normalno" stanje. Nema potrebe da paničite.

Samo da kažem, ja imam facebook profil, pošto vidim da postoji neki nagon da se predoči da nemate nalog, valjda da bi pokazali da vi ne padate tako lako na sve i svašta.
Ocelot je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), urke (4.3.2009)
Stara 4.3.2009, 11:35   #15
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Имам отворен facebook налог,и не сматрам себе због тога идиотом.Нашао сам људе које стварно дуго нисам видео.
Имам 29 година и нисам наложени пубертетлија па да сада тамо тражим љубав свог живота или нешто слично.Многи људи када чују да имаш тамо отворен налог одмах ********************************ју како мора да ти фали неки ку...И нисам се тамо пријавио да бих ћаскао са комшијом,њега видим свакога дана.Највећа преднос свега тога по мени је то што могу да комуницирам,како-тако,са људима из свих крајева света,пошто као и велика већина људи у Србији о путовањима могу само да сањам.
Наравно да има много идиота и на facebook-u као и свугде другде и наравно да је болесно запостављати реалан живот зарад виртуелног.
Некоме интернет служи само да би скидао филмове,музику,игре,....Мени је то можда и дискутабилније него ово.
Све у свему,за сада се не осећам угроженим.Кратко време сам тамо,око месец и по дана.Чим будем осетио прве симптоме "одлепљења" јавићу.Мада можда тада буде касно...........ха,ха,ха,ха,ха..............
gorann je offline  
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku gorann na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), allokin (18.3.2009), Marko Stanojkovic (19.4.2009), Morandi (9.5.2009), NjegovaWisost (4.3.2009), Predrag Stankovic (4.3.2009)
Stara 4.3.2009, 12:50   #16
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

У свему где постоје људи, постоји „опасност“ од несвесног или свесног откривања карактеристика особе, а које су у супротности са оним што се од особе очекује.

Укратко, као што добар део популације планете Земље није у стању да контролише своје понашање 24/7, тако исте особе себе преносе из реалног живота у виртуелни свет игара, рачунара, Интернета, наркотика, алкохола и др.

Упирање у клинце од 10, 11, 12, ... година што Фајсбук користе да „мењају салвете“, показују танге и хвале се алкохолисаним стањима, пишу изопаченим писмом и јазиком, понашају се управо онако како се понашају ван тог Фејсбука, није довољно да укаже на проблем друштва.

У суботу око поноћи стојим са неким друштвом испред киоска за брзу храну, чекамо да стигне наша поруџбина. Група клинаца, међу којима је и видљиво преалкохолисани дечак, испољава своје пориве за доказивањем (коме?). Псују, вичу, гурају се, ударају се, млате се... Кад су појели своје следовање, одлазе у истом стилу од киоска, онај најалкохолисанији клинац маши степеник, пада, разбија се. Устаје, тетура се за својим другарима који нису пришли да му помогну него иду по сред улице.
У мом друштву су била три малолетна момка који се нису тако понашали, већ су пристојни и културни момци.

Где је проблем? Проблем је у: „дошли шути, истерали рогате“. Па се онда говори о преварама, сексуалним злоупотребама друштвених мрежа, силовањима, убиствима, самоубиствима... из чега се извлачи закључак „бежи од тога, то је лоше место за бежање од стварности“. А све ово горе што сам навео реализује се у реалном животу, до жртава може да се дође преко телевизије (врачаре и астролози, надрилекари и др?), штампаних медија (исто), огласа, папирића у поштанским сандучићима, на улазу у школско двориште, у парку, у хаустору... Где су ту друштвене мреже?

И да на крају не испаднем ван колотечине, користим Фејсбук налог за комуникацију, белешке, коментаре, послове и промоцију.

И веома битно: за све друштвене мреже потребно је проћи бар курс за употребу, пре него што будете преварени, злостављани, злоупотребљени, разочарани, идт.
urke je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), allokin (18.3.2009)
Stara 4.3.2009, 13:01   #17
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Kao i svaka druga stvar, jedno vreme će biti popularna, a onda će polako da se vrati u neko "normalno" stanje. Nema potrebe da paničite.
Bogami on raste i raste, prosle godine je prestigao myspace, a sada ugrozava i Microsoft Network (msn) odnosno LIve.com ,chak i M$ to uvidja , i sta je preduzeo M$ sa novim live messenger-om 2009, sada nude kada dodajes kontakte u Messenger, da importejes sve prijatelje sa facebook-a koji koriste WLM a i da posaljes invite ostalima na fb da instaliraju i da koriste WLM



Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Samo da kažem, ja imam facebook profil, pošto vidim da postoji neki nagon da se predoči da nemate nalog, valjda da bi pokazali da vi ne padate tako lako na sve i svašta.
Citat:
gorann kaže: Pregled poruke
Имам отворен facebook налог,и не сматрам себе због тога идиотом.Нашао сам људе које стварно дуго нисам видео.
Имам 29 година и нисам наложени пубертетлија па да сада тамо тражим љубав свог живота или нешто слично.Многи људи када чују да имаш тамо отворен налог одмах ********************************ју како мора да ти фали неки ку...И нисам се тамо пријавио да бих ћаскао са комшијом,њега видим свакога дана.Највећа преднос свега тога по мени је то што могу да комуницирам,како-тако,са људима из свих крајева света,пошто као и велика већина људи у Србији о путовањима могу само да сањам.
Наравно да има много идиота и на facebook-u као и свугде другде и наравно да је болесно запостављати реалан живот зарад виртуелног.
Некоме интернет служи само да би скидао филмове,музику,игре,....Мени је то можда и дискутабилније него ово.
Све у свему,за сада се не осећам угроженим.Кратко време сам тамо,око месец и по дана.Чим будем осетио прве симптоме "одлепљења" јавићу.Мада можда тада буде касно...........ха,ха,ха,ха,ха..............
Naravno da i ja imam profil, i nekih 10 - 20% vremena koje provodim na internet-u mi ode na facebook, i nemam nista protiv ideje facebook- a tj. kako je zamishljen ,nego pomalo mi smeta sto je dao PREVELIKU slobodu i komociju svakom da moze da radi sta hoce, i svaka chast ljudima koji ga koriste pametno, kojima chini uslugu i kojima zavrshava posao, ali mnogo je vishe onih besposlenih (kao sto rece Kuzma u najnovijem SK) a pogotovu u Srbiji koji ga koriste u pogresne svrhe kao lazne humanitarne akcije, svakojake prevare, glupiranja, pedo......, and other, i njihove raznorazne glupave aplikcije, bezvezne grupe tipa "ovo je grupa za one koji neznaju sta ce sa sobom" ili "hajda da u ovoj grupi sakupimo vishe ljudi ne go u ......" , ,bezvezni fan klubovi , eto kad sam vec kod toga i ja sam dobio od skora privilegiju da kreiram "Pages" a neznam na koji nachin sam zasluzio, sve u svemu nisam protiv Facebook-a i ostalih Social Networking sajtova, vec protiv anarhije koja tamo vlada

Poslednja ispravka: Predrag Stankovic (6.3.2009 u 13:02) Razlog: losa slika
Predrag Stankovic je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Predrag Stankovic na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009)
Stara 4.3.2009, 13:17   #18
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Imate li profil?

... što nas dovodi do zaključka da su problem ljudi, a ne veb strana.
Ocelot je offline  
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), allokin (18.3.2009), Djordje Turjacanin (6.10.2010), ezenkiel (11.11.2009), Iris (4.3.2009), kreator_ (4.3.2009), Progis (18.1.2010), RUSuper (5.1.2010), urke (6.3.2009)
Stara 4.3.2009, 13:28   #19
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

^ Tako je u ljudima je problem, jedina krivica sajta je sto je svakom dao veliku slobodu, tj. odreshene ruke da rade shta pozele
Predrag Stankovic je offline  
Stara 4.3.2009, 13:36   #20
iMa_NeKo_PljUgU
Veteran
 
Član od: 18.4.2006.
Lokacija: $question = ( to() ) ? be() : !be();
Poruke: 858
Zahvalnice: 922
Zahvaljeno 620 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku iMa_NeKo_PljUgU Slanje poruke preko Skypea korisniku iMa_NeKo_PljUgU
Određen forumom Re: Imate li profil?

Najbolji je opis na dramatici - Failbook, rapebook itd.

P.S. Imam profil ali ga koristim samo kao BB game... Koliko retardiranih "rikvestova" možeš da obrišeš na dan...
iMa_NeKo_PljUgU je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
drusto, drustvene mreze, društvene mreže, facebook, imate li profil, microblog, myspace, profil, profile, social networking, socijalne mreze, socijalne mreže, socnet, twitter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Kad restartujem komp, promeni mi se Color Profil - na Samsungu 223BW Mali Veseljak Grafika 0 25.4.2008 18:05
Da imate para kao Bill Gates... _RaZoR_ Brbljaonica 25 13.8.2007 15:04
Koji HD ready TV imate LebronMVP Video/TV softver 25 11.8.2007 1:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com