Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Dešavanja i događaji

Dešavanja i događaji Budite na licu mesta dešavanja i događaja

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.8.2014, 13:46   #1
Kole
Moderator
 
Avatar korisnika Kole
 
Član od: 17.10.2005.
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 110 puta na 31 poruka
Određen forumom Pokloni "Čuvari galaksije"

Pozdrav svima.
Domaća premijera filma "Čuvari galaksije" održaće se šestog avgusta, u bioskopu Cineplexx u tržnom centru Ušće u Beogradu.

Tim povodom distributer filma Taramount Film i časopis "Svet kompjutera" imaju za poklone za tri forumaša.

U pitanju su USB drajv od 8 GB u obliku logoa filma, majica i mousepad Guardians of the Galaxy.






Tradicionalno, za Vas smo spremili zadatak koji će da nam pomogne da poklone dobiju članovi foruma koji su pravi fanovi Marvela.

Propozicije su sledeće:

- Zadatak je da napišete:
a) Opišite ukratko svoju idealnu SF avanturu (odgovor ne sme da bude duži od 3 rečenice)
i
b) koji od Marvelovih "životinjskih" junaka vam je omiljen i zašto (odgovor ne sme da bude duži od 3 rečenice)

- Igra traje od ponedeljka 04.08.2014. do četvrtka 14.08.2014. u podne

- Svaki član foruma ima pravo da napiše jedan odgovor. Razmislite dobro pre nego što postavite svoj odgovor jer naknadno editovanje posta nije dozvoljeno (povlači za sobom diskvalifikaciju).

- Molimo vas da poštujete navedena ograničenja u dužini odgovora, predugi postovi povlače za sobom diskvalifikaciju.

- Naš žiri će da izabere najbolji odgovor, a dobitnici USB-a, majice i mousepada biće objavljeni u ovom topiku u četvrtak 14.08.2014. najkasnije do 15 časova.

Poslednja ispravka: Kole (4.8.2014 u 13:59)
Kole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2014, 23:51   #2
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

1) Moja idealna space avantura bi bila totalno maznuta iz The Last Starfightera Kao mali sam oduvak sanjao da me vanzemaljci regrutuju kao pilota na osnovu vestine igranja video igara. Kada dobijemo intergalakticki rat verovatno bi se otisnuo u neke svercerske vode i lutao galaksijom.

2) Squirrel Girl: iako deluje (a i jeste) kao luckast lik cije moci obuhvataju "komunikaciju sa vevericama" u pitanju je zapravo prilicno kompetentna devojka/veverica koja moze da se zakune da je svojerucno pobedila neke od najvecih negativaca Marvel univerzuma poput: Tanosa, Dr. Duma, Fin Fang Fuma pa cak i heroje poput Dedpula i Volverina.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2014, 13:58   #3
Alexis12
Novi član
 
Član od: 16.4.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

1) Setam ulicama Londona, kada odjednom, iz plave telefonske govornice izleti visok, mrsav lik i vikne: "Bezi!" Od tog trenutka, moj zivot je ispunjen avanturama, sasavam svet, borim se protiv najneobicnijih bica koja je svemir iznedrio, putujem kroz vreme i prostor sa covekom koji sebe naziva "The Doctor", poslednji Time Lord, koji ima dva srca, sonicni srafciger i Tardis, plavu telefonsku govornicu koja je iznutra mnoogo veca nego spolja i koja je zapravo svemirski brod za putovanje kroz vreme i prostor

2) ROCKET RACCOON - sjajan, nesvakidasnji lik, svako objasnjenje je suvisno
Alexis12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2014, 23:15   #4
AngeR
Član
 
Član od: 30.1.2011.
Poruke: 433
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 36 puta na 27 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku AngeR
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

-a) Moja idealna sf avantura bi bila da istrazujem nepoznati svemir, da lutam po cyberpunk gradovima i naravno to live long and prosper .

-b) Nisam neki fan zivotinjskih junaka ali Rocket Raccoon me je zasmejo par puta i ima veoma interesantnu pricu, tako da je on moj omiljeni zivotinjski heroj (ako se moze nazvati herojem ).
AngeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2014, 3:37   #5
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.469
Zahvalnice: 1.095
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

1-Prolaskom kroz crnu rupu nailazim na planete koje su paralelni univerzumi našoj.Pronalazim likove koji su JA u tim svetovima i razmenjujemo životna iskustva kako bi izbegli greške u svojim univerzumima. Neuspeli u pokušaju da zavladamo univerzumom slećemo na planetu Amazonki i pravimo ludu žurku.
2. Simpatičan lik Rakun- ima STAV, opasan pogled,telohranitelja -pravi badass MoFo.
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2014, 12:25   #6
Miroslav888
Novi član
 
Član od: 11.7.2014.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

1) Moja Sf Avantura bi pocela trenutkom kada bi se iz nepoznatih razloga svi ljudi na planeti smanjili na otprilike 10 cm. Tada bi sve pa i kupovina hleba bila prava avantura .

2) Rocket Raccoon bez premca - sta ces vise od rakuna koji prica i drzi masinku, ali najupecatljivije sto se nejga tice je prelaz ,od bespomocnog malog rakuna na kome su vrsili experimente do super za*****og rocket raccoon-a!
Miroslav888 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2014, 12:53   #7
Natasha
Novi član
 
Član od: 14.4.2014.
Poruke: 14
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

1. Iako je to pet milijardi godina daleko, oduvek me brinula činjenica da će smrt Sunca označiti propast naše galaksije. Moja idealna SF avantura bila bi istraživanje svemira i drugih galaksija u potrazi za nekom, sličnoj našoj, na koju bi čovečanstvo moglo da se preseli onda kada za to dođe vreme.

2. Rocket Raccoon - moj drugi omiljeni čuvar galaksije (odmah posle Gruta ) i u čijem sam karakteru prepoznala mnogo svojih osobina
Natasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2014, 20:13   #8
Veseli Rodzer
Član
 
Član od: 2.3.2011.
Poruke: 48
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

1. 3389 godina, zemlja davno unistena i ti kao predstavnik malobrojne ljudske rase lutas svemirom u potrazi za drugim ljudima. Imas brod, saroliku posadu sastavljenu od vanzemaljaca/robota i normalno glavno oruzije ti je lightsaber . Usput radis malo poslova sa "strane", pomazes ljudima u nevolji, zaljubis se u boginju sa planete Ra i spasis po neki svet a bogami i galaksiju .

2. Trik pitanje, normalno da je Rocket Raccoon . Aj sto ima za najboljeg ortaka drvo i morza, nego svoju velicinu kompenzuje velicinom oruzija . Svidja mi se i crni humor, kontam kad bi rakuni stvarno mogli da pricaju isto bi se ponasali, bezobrazno i bahato .
Veseli Rodzer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 7:46   #9
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.252
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 1.131 puta na 842 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

1. Nisam dovoljno mastovit da bih smislio neku interesantnu sf avanturu a od znanstveno-fantasticnih prica koje su mi zanimljive izdvojio bih radnje filma The Invisible Man i epizode Twilight Zone A Kind of a Stopwatch.


2. Gledam filmove koji su napravljeni po avanturama Marvelovih junaka ali ne citam te stripove tako da nemam omiljenu zivuljku.

off-topic
Jedva cekam da snimi neki film po junaku iz Darkwooda pa da u nekoj temi delite reklamne usb sekire koje Zagor te-nej nosi u svojim avanturama
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 8:07   #10
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

a) Kapetan sam broda koji luta svemirom u potrazi za drevnim artefaktima,a moju posadu čine: Ms Marvel, Supergirl, Black Widow, Storm i Wonderwoman. Od supermoći posedujem gamepad kojim kontrolišem Deadpoola koji se bori umesto mene, pri čemu je jedno dugme na gamepadu rezervisano za njegove blesave komentare. Ako vas zanima kako mi je uspelo da vodim ovako sjajan život, jednostavno je: mi džedaji možemo sve kada je jaka sila u nama (doduše, i force persuade pomaže).

b) Rocket Raccoon - uvek treba poštovati rakuna sa smislom za humor i stavom. Pogotovo kada je taj stav praćen velikom puškom i još većim drvetom-prijateljem sa visokim stepenom inteligencije koji sam može da sravni bataljon. I am Groot!
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 17:05   #11
Kole
Moderator
 
Avatar korisnika Kole
 
Član od: 17.10.2005.
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 110 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

Hvala svima koji su učestvovali.
Odgovori su, kao uvek, bili veoma zabavni.

Dobitnici su
- Boondock Saint - USB drajv od 8 GB sa logoom filma "Čuvari galaksije"
- Natasha - majica "Čuvari galaksije"
- Alexis12 - mousepad "Čuvari galaksije"

kontaktiraćemo dobitnike putem lične poruke o tome kako da dođu do svog poklona

Hvala još jednom svima.
Do sledeće akcije, pozdrav.
Kole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Kole na korisnoj poruci:
Alexis12 (14.8.2014), Natasha (14.8.2014), Wolverine (23.8.2014)
Stara 14.8.2014, 18:11   #12
Natasha
Novi član
 
Član od: 14.4.2014.
Poruke: 14
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

Hvala puno i čestitke ostalim dobitnicima
Natasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 18:55   #13
Alexis12
Novi član
 
Član od: 16.4.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

Hvala najlepse ^_^
Alexis12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2014, 18:57   #14
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

hvala puno...
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2014, 12:56   #15
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Pokloni "Čuvari galaksije"

i am groot
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Promocije, free stuff, pokloni, akcije, trials asteriks254 Zaštita 127 22.5.2017 20:35
Pokloni iz filma "Planeta majmuna - Revolucija" Kole Dešavanja i događaji 17 17.7.2014 16:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com