Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.11.2015, 17:14   #21
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2015

Citat:
Space Beer kaže: Pregled poruke
Kuzma standardno
Svira u tamburu?
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
filpan (29.11.2015)
Stara 28.11.2015, 22:25   #22
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2015

Hoćete nešto spooky? Pogledajte ovomesečnu Test of Time rubriku, i pogledajte igru Hostages...
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JoXa na korisnoj poruci:
Wolverine (29.11.2015)
Stara 29.11.2015, 23:22   #23
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2015

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
"Igra meseca" je koju deceniju starija od "Editor's choice" plagijata koji tako slatko rabe neki drugi domaći IT mediji, a pri tom je i brend SK-a, kao i sve ostalo. Nema potrebe da budemo povodljivi nakon 31 godine postojanja. Milion puta se diskutovalo o igri meseca i u časopisu (svake godine stigne bar nekoliko takvih pitanja u I/O Port) i na forumu. Neko je to mnogo bolje sročio nego što ću ja sad da parafraziram, tako da nemojte ovo da uzimate kao izričit stav redakcije SK-a, ali igra meseca je otprilike ona igra koja je nama privukla najviše pažnje. Što kvalitetom, što hajpom, što iščekivanjem i odjekom koji će izazvati i pečatom koji će ostaviti u istoriji igara.

Mislite da su nekad rasprave kada treba prelomiti koja će igra poneti titulu manje žustre od nekih forumskih? Nekad na to ode najviše vremena, na beskrajne rasprave i prepirke. Nije ni ovoga puta bilo daleko od toga. Evo, prvi ja sam bio "kakav pobesneo Max, MGS institucija", ali sam "preglasan".
Citat iz komentara prethodnog broja.
Svakako razumem to za igru meseca, više puta se raspravljalo i objašnjavalo to, zašto baš ta igra i sl.
Ali, Fifa kao ni Pes nikako ne mogu ni po jednom kriterijumu biti igre meseca već godinama, tako da je greotica dati im bilo kakav prostor od pola strane pa ma kolke institucije da su jer već godinama unazad nisu vredne pomena sa onim kvazipoboljšanjima a tek igre meseca.
Probao sam, ne trubim u prazno, jednostavno kako vreme prolazi, ove franšize nazaduju, pogotovo Pes. Da nije tri tone pečeva i modera ne bi bio ni go pištolj a ni sa pečevima i modovima nije ni prosečno dobar. Za Fifu mi i nije mnogo krivo jer nisam nikada bio ljubitelj ali od kada je Pes loš probao sam svaku (pet godina unazad) i džaba kad je poluproizvod.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 11/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 58 9.11.2012 18:35
Svet kompjutera 10/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 86 20.10.2012 0:01
Svet kompjutera 4/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 223 20.5.2012 16:12
Svet kompjutera 1/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 102 27.1.2012 22:09
Svet Kompjutera je dobio upozorenje od BulmaSofta Branislav Gavric Forum o forumu 267 25.6.2009 21:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com