Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.7.2009, 23:37   #1
MaksaPN
Novi član
 
Član od: 16.11.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Smile Toshiba Satellite A300-24X

Planiram da uzmem laptop vec neko vreme i kad se spoje cena i kvalitet ja dodjoh do ovog. Interesuje me kakvi su vasi utisci o ovom laptopu, da li se isplati uzeti ga? Hvala unapred
MaksaPN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2009, 1:23   #2
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Toshiba Satellite A300-24X

za koje namene,to je glavna stvar pri izboru laptopa da se resi pitanje njegove namene..jer na trzistu postoje ofice,entertainment,multimedia i gaming orijentisane masine,zato moras reci sta ti treba tacno..toshibe su odlicne i njihova cena ide zbog kvaliteta izrade a i brenda pomalo a manje na komponente unutar nje..za poslovnu primenu u obzir ulaze brenodiv kao sto su hp,dell ilenovo i toshiba,dok se za multimediu,acer,msi itd..
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2009, 8:22   #3
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Toshiba Satellite A300-24X

@Flamingos

Odličan Laptop od prikjučaka na sebi nema šta nema. Ima sasvim solidnu bateriju koja drži između dvaipo i tri sata. Ima osrednji procesor i dosta rama. Jedina "mana" ovog laptopa je srednje žalosno-očajna grafika by Intel.... Ali ako ne planiraš da se igraš na laptopu za sve drugo će ti sigurno završavati posao.

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Za poslovnu primenu u obzir ulaze brenodiv kao sto su hp,dell ilenovo i toshiba,dok se za multimediu,acer,msi itd..
Nebih se nikako složio sa ovom tvojom konstatacijom . Nemogu se tako podeliti proizvođači . Eventualno možeš da ih podeliš na bolje ili lošije . Ovako kako si ih ti podelio u ove dve kategorije ova prva "hp, dell , lenovo i toshiba" bi mogli da se nazovu boljim , renomiranijim , kvalitetnijim proizvođačima laptopova . Dok ova druga kategorija u koju si pobrojao "acer , msi , FS itd" ja bi njih nazvao "narodskim" proizvođačima . Gde je imperativ niska cena , dok je kvalitet u drugom planu . Ja se bavim računarima desetak godina , zadnje dve od toga živim i time se profesionalno bavim i jedno znam da se ni umazanom motkom ne pipam FS i MSI jer kada se kaže reklamacija misli se na MSI I Fujitsu Siemens ...
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2009, 13:01   #4
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Toshiba Satellite A300-24X

pa dobro nisma ih ja podelio bas tako..ono kao..mto za reklamacije msi i fujitsua(bez simensa) sam i sam cuo i imao prilike da vidim..znam da sam pogresio..sve u svemu sa toshibom nikako nemoze da pogresi..fresko samo da te pitam cuo sam da za toshibe koje dolaze kod nas sa nalepnicom for adriatic region da su malo losijeg kvaliteta nego oni bez te nalepnice..ja sam danas u izlogu video dva ista modela sa razlicitim konfiguracijama i jedna izgleda je sav "glossy" dok je drugi bez toga? Verujem da to za toshibu nije tacno?
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2009, 15:09   #5
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Toshiba Satellite A300-24X

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Freško samo da te pitam cuo sam da za toshibe koje dolaze kod nas sa nalepnicom for adriatic region da su malo losijeg kvaliteta nego oni bez te nalepnice..ja sam danas u izlogu video dva ista modela sa razlicitim konfiguracijama i jedna izgleda je sav "glossy" dok je drugi bez toga? Verujem da to za toshibu nije tacno?
Tošiba za srbiju ima jednog generalnog uvoznika . on polaže i pravo na domen http://www.toshiba.rs/ . Preko njih bi trebao da ide kompletan uvoz za tošibu . Ja stvarno nisam čuo za to da u srbiju dolaze Tošibe na taj način sa raznih strana sveta . Ali nebi me ni to iznenadilo . Sve je moguće ovo je ipak Srbijica ...
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Toshiba laptop Satellite L350-21C jumpman23 Prenosni računari 5 5.7.2009 17:01
Toshiba Satellite L300-15w /dragan/ ŠDK - Prenosni računari 1 27.11.2008 23:30
Toshiba je ipak onaj pravi! (Satellite A210-1AO) IvanGrozni Prenosni računari 48 27.6.2008 19:43
TOSHIBA Satellite L40-17R, vaše mišljenje što pre markos ŠDK - Prenosni računari 1 6.2.2008 19:16
Kupiti TOSHIBA Satellite A200-1CR ili neki drugi? gosn.prirodni ŠDK - Prenosni računari 5 20.6.2007 10:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com