Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.7.2012, 7:58   #141
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
Dzigi kaže: Pregled poruke
Danas sam skinuo igru (free trail 7 dana) i dogurao do 15-og level-a. I to je to nema dalje. Grafika je stvarno odlicna to niko ne spori. Ali quest-ovi su uzas. Grind, grind i grind. Da kazemo da se od 30 quest-ova koje sam odigrao 28 svodilo na skupi 7 ovoga, ubi 10 onoga, itd. Bukvalno. Najzanimljiviji quest je bio da pogodim neke svinje strelicom i namamim ih u obor ali to je trajalo 2min ukupno da bih u sledecem quest-u morao da ubijem 15 kentaura. Cak mislim da je i onom nesrecnom lotro-u bilo manje grinda. Inace igra me podseca na Kingdoms of Amalur. Doduse i on me je smorio zbog 3 tipa dungeon-a.
Realno,ja ne znam sta vi ocekujete od MMO? Neki intelektualni napor ,resavanje jednacina sa vise nepoznatih umesto grinda?Izgleda da je to postala moda da se kritikuje svaki oblik grinda u MMO igrama,najbolje bi bilo da preuzmes kvest,optrcis tri kruga oko drveta,zapljunes se i dodjes kod kvestgivera da preuzmes nagradu,to nije grind...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku cages na korisnoj poruci:
C64freak (27.7.2012), Psycho13 (27.7.2012)
Stara 27.7.2012, 8:51   #142
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Hm, ne razumeš poentu. Tačno je da u svakom MMO-u ima grinda, problem je samo kako je taj grind upakovan. Da li je to očigledno ili ima kontekst. Ako je "kill ten rats" quest sistem onda je to čist grind bez kozmetike a to zna da pokvari imerziju i ubije želju za igranjem.
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zuloom na korisnoj poruci:
r0nIn (20.8.2012)
Stara 27.7.2012, 10:40   #143
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
zuloom kaže: Pregled poruke
Hm, ne razumeš poentu. Tačno je da u svakom MMO-u ima grinda, problem je samo kako je taj grind upakovan. Da li je to očigledno ili ima kontekst. Ako je "kill ten rats" quest sistem onda je to čist grind bez kozmetike a to zna da pokvari imerziju i ubije želju za igranjem.
Sa tim se slazem ali verujem da vecina kriticara nije imala na pameti to sto si ti rekao nego samo kritikuje,eto da bi se kritikovalo...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2012, 11:53   #144
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Realno,ja ne znam sta vi ocekujete od MMO? Neki intelektualni napor ,resavanje jednacina sa vise nepoznatih umesto grinda?Izgleda da je to postala moda da se kritikuje svaki oblik grinda u MMO igrama,najbolje bi bilo da preuzmes kvest,optrcis tri kruga oko drveta,zapljunes se i dodjes kod kvestgivera da preuzmes nagradu,to nije grind...
Ocekujem da ne bude dosadan. Ni jedan jedini quest u igri nije bio zanimljiv sem vec opisanog. Svet je lep ali sve sto se u njemu moze raditi je puko ubijanje bezbroj neprijatelja. Postala je moda da se kritikuju oni koju iznesu negativno misljenje o nekoj igri ili bilo cemu drugom. Bilo kako bilo danas sam kupio The Secret World pa cu igrati to do 25.08
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2012, 17:05   #145
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Ako ti nijedan nije bio zanimljiv onda netrebash da igrash mmo\rpg vec idi i pikaj stoni fudbal sa drustvom
Tera ne da ima dobru prichu nego RASTURA a ovo za grind cu samo slatko da se nasmejem, to sto ti nemash trun maste jbg tvoj problem

Stvarno nemogu da razumem toliku potrebu za trolovanjem papa i PLZ nemojte dosadjivati sa svojim glupim mishljenjima ,pishite u temi igre koju volite da igrate ako uopste tako nesto postoji
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
dare_vihor (16.8.2012)
Stara 27.7.2012, 17:45   #146
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Ako ti nijedan nije bio zanimljiv onda netrebash da igrash mmo\rpg vec idi i pikaj stoni fudbal sa drustvom
Tera ne da ima dobru prichu nego RASTURA a ovo za grind cu samo slatko da se nasmejem, to sto ti nemash trun maste jbg tvoj problem

Stvarno nemogu da razumem toliku potrebu za trolovanjem papa i PLZ nemojte dosadjivati sa svojim glupim mishljenjima ,pishite u temi igre koju volite da igrate ako uopste tako nesto postoji
Da, da u pravu si. Bitno da je tvoje pametno. Uzivaj u prici (main quest) i kako ubiti 100 mobova da bi resio 10 sekundranih quest-ova. Pusti masti na volju. I kao sto rekoh cim je negativno odmah je trolovanje. Izvinjavam se. Tera je mnogo zabavna igra. Preporucujem svima.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dzigi na korisnoj poruci:
r0nIn (20.8.2012)
Stara 27.7.2012, 19:00   #147
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
Dzigi kaže: Pregled poruke
Da, da u pravu si. Bitno da je tvoje pametno. Uzivaj u prici (main quest) i kako ubiti 100 mobova da bi resio 10 sekundranih quest-ova. Pusti masti na volju. I kao sto rekoh cim je negativno odmah je trolovanje. Izvinjavam se. Tera je mnogo zabavna igra. Preporucujem svima.
Kratko i jasno rekao si jednom da ti se igra ne svidja koji god da je razlog ok zaobidji je i to je to , ponavljanje te priche iznova i iznova jeste trolovanje i idiotluk jer svako iole normalan bi prosto izgubio interes i jeli zanimao bih se nechim sto mu lezi.
Ja lichno nit volim gw 1\2 nit wow jel to znachi da sad trebam da glumim budalu i da smaram one ljude tamo zbog chega mi se pomenute igre ne svidjaju??? Ne druze vec cu prosto da ih pustim da uzivaju i prichaju o igrama koje igraju.
Da si chitao kevstove i gledao filmice mozda bih i znao nesto ovako cuti molim te , naj lakshe je kliktati esc\next\agree\accept to moze svaka budala

P.S. Ne kazem da igra mora da ti se svidi i da su svi kojima se ne svidja budale taman posla to je stvar ukusa , samo me strahovito iritira kad neko kome se koja god da je igra u pitanju jeli ne svidja al opet ima potrebu da prichao o tome kako je igra losha umesto da prosto zaobidje i kraj priche...

@Edit
Tek sad videh uskoro expanzija The Argon Queen


Poslednja ispravka: C64freak (27.7.2012 u 19:13)
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2012, 9:33   #148
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Kratko i jasno rekao si jednom da ti se igra ne svidja koji god da je razlog ok zaobidji je i to je to , ponavljanje te priche iznova i iznova jeste trolovanje i idiotluk jer svako iole normalan bi prosto izgubio interes i jeli zanimao bih se nechim sto mu lezi.
Ja lichno nit volim gw 1\2 nit wow jel to znachi da sad trebam da glumim budalu i da smaram one ljude tamo zbog chega mi se pomenute igre ne svidjaju??? Ne druze vec cu prosto da ih pustim da uzivaju i prichaju o igrama koje igraju.
Da si chitao kevstove i gledao filmice mozda bih i znao nesto ovako cuti molim te , naj lakshe je kliktati esc\next\agree\accept to moze svaka budala

P.S. Ne kazem da igra mora da ti se svidi i da su svi kojima se ne svidja budale taman posla to je stvar ukusa , samo me strahovito iritira kad neko kome se koja god da je igra u pitanju jeli ne svidja al opet ima potrebu da prichao o tome kako je igra losha umesto da prosto zaobidje i kraj priche...

@Edit
Tek sad videh uskoro expanzija The Argon Queen

Jednom sam i rekao sta mi se ne svidja a ti si me napao da sam trol. Nisam imao milion postova kako mi se ne svidja itd. Ja pricam o igri dok ti mene vredjas. Gde to svrstava tebe? Tema je otvorena da izneses svoje misljenje o igri. Ja sam izneo i ne razumem zasto ti imas toliki problem u vezi toga.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2012, 20:15   #149
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Sta pričaš bre ti ? Ima da je poredi i može sa kojom god MMO igrom. Koga boli što je koreanska i što je za tebe western druga kategorija ?

Jel može ovde neko da kaže da TERA ima prilično loš i dosadan questing model i da ga neko ne napadne ko da mu je majku opsovao. Ne vidim da neko to nabacuje na nos vama teranima i spamuje isto u ovoj temi. Svi smo mi jednom to napisali i to je bio naš utisak, više se pojavljivali nismo i nećemo. To što je razmak između postova toliko mali i što tema TERA i nema mnogo fanova ovde je druga priča. MI za to nismo krivi već TERA.

Kad sam igrao betu svako malo na chatu, omg the quests here are boring, when will the fun start?, quests are so grind etc etc ceo prokleti server se složio sa tim. To je mišljenje većine igrača čak i onih koji gotive teru, kad je nešto prosto tako, tako je, nemoj samo neku maštu da mi pominješ i to kako se danas sve naziva grindom iako u suštini sve i jeste, bitni su detalji dok leveluješ i ceo taj proces lvlinga jeste grind ali ako se zabavljaš dok grindaš onda i nije! Evo i koment odma naleteo za teru, čovek je brani ali...

Citat:
O_o Umm, the ONLY similarity between WoW and TERA IS the boring and grindy quest style. Everything else is completely different, and grinding and questing is a tiny portion of an MMO especially one like TERA that is directed at Combat (both PvP and PvE). So no, not a clone. But yes, the questing and leveling process is boring as fuck.
Slažem se sa tim delom za qvestove, prosto ne vidim smisao to da braniš. Pre nego što krenete da tražite rupe i pametne odgovore ovde samo da sad upotrebim onu rečenicu koja sve smara, imate pravo na svoje mišljenje i gore citat je njegovo mišljenje i možda se osećate Vi drugačije u vezi toga ali činjenica je da većina ne misli tako i možeš ti da maštaš koliko hoćeš. Moj utisak da je većina, video sam to i na forumima, video sam to i u beti, vidim to i ovde.

Dzigi je to rekao i ništa više. Mislim da je prvi put u temi, otkud on zna da su i prošli napisali i pričali o tome, o tome kako je questing teško vnugo, kako combat i nije toliko akcioni kad opet moram da stanem kad bacam skill itd, ne bih dalje da ulazim u raspravu....srećno svima u TERI...

Time enjoyed wasting (grinding) is not wasted (grind).
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
r0nIn (20.8.2012)
Stara 28.7.2012, 22:52   #150
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Prvo : Ne da ne mozesh porediti azijski i western stil igara nego je to totalno debilno isto koliko i poredjenje npr japanskih filmova sa holivudskim
Drugo : Svaka ti chast ako zakljuchak o popularnosti\kvalitetu igre donosih po broju postova na kojekakvim forumima
Trece: Pogledaj mapu bilo koje mmorpg igre funny koliko je inficirana sa mobovima jel da? Zar ti mislish da u takvom svetu mozesh da se bavish nauchno obrazovnim programom? Ili je logichnije da jeli uzmesh mach u ruke i pobijesh sto je vishe moguce mobova i spasesh svet?
Sad to mozesh nazvati grindom li kako god ali to je takvo kakvo je ubio 1000 mobova iz jednog kvesta il 50 je isti djavo ti si ubio 1000 mobsa i to cesh da radish u svakom mmorpg....sad opet neki ti to zamazu sa prichom koja ti se svidi il ne dok opet neki i nemaju prichu ali poenta je da svaka mmorpg igra to ima i jbg ako ti se nesvidja lol nemoj igrati ...
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
senseo91 (28.7.2012)
Stara 28.7.2012, 23:39   #151
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Prvo : Ne da ne mozesh porediti azijski i western stil igara nego je to totalno debilno isto koliko i poredjenje npr japanskih filmova sa holivudskim
Ako ja hoću da vidim gde ću moj novac da pošaljem, koji to MMORPG, TERA, Pera i Ždera, The Secret World ili Guild Wars 2, ja ću njih da poredim i baš me ne zanima što je ovaj azijski a ovaj je western niti me zanimaju japanski ili holivudski filmovi u toj priči.

Citat:
Drugo : Svaka ti chast ako zakljuchak o popularnosti\kvalitetu igre donosih po broju postova na kojekakvim forumima
Ne donosim. Ko je pominjao brojeve postova? Ovde sam to naveo sa totalno drugačijim ciljem pošto ste napali čoveka koji nije trolovao već iznosio svoje mišljenje koje je ovde očigledno jako učestalo od onih koji su je probali pa ti je malo skočio živac. Ako pogledam dalje šta sam napisao biće da je to kombinacija community feedbacka, čekaj, zašta služe forumi ?, ne samo ovaj već i oficijalni, kao i mog ličnog utiska i iskustva u igranju. Dovoljno da mogu da oformim svoje mišljenje da li bi ja kupio ovu igru. Nije mi na čast jer stvarno ne donosim tako zaključke. Razlog krajnji zašto sam spominjao forume i ostala sredstva informisanja gde se deli moje i Dzigijevo mišljenje a i drugih ovde na forumu je upravo to što si ti ovakvo mišljenje nazvao glupim i običnim trolovanjema a takvih nekim čudom ima brdo.

Citat:
Trece: Pogledaj mapu bilo koje mmorpg igre funny koliko je inficirana sa mobovima jel da? Zar ti mislish da u takvom svetu mozesh da se bavish nauchno obrazovnim programom? Ili je logichnije da jeli uzmesh mach u ruke i pobijesh sto je vishe moguce mobova i spasesh svet?
Sad to mozesh nazvati grindom li kako god ali to je takvo kakvo je ubio 1000 mobova iz jednog kvesta il 50 je isti djavo ti si ubio 1000 mobsa i to cesh da radish u svakom mmorpg....sad opet neki ti to zamazu sa prichom koja ti se svidi il ne dok opet neki i nemaju prichu ali poenta je da svaka mmorpg igra to ima i jbg ako ti se nesvidja lol nemoj igrati ...
Naravno. u svakoj MMO igri Vi ste Heroj koji spašava svet od pazi boga ti, koga, nego mobova. Vrlo efikasno je neko odgovorio zavisi kako je to sve upakovano, al tu se ne misli samo na priču koju spominješ. Imamo razne tipove qvestova, kill something, fetch something, find something, riddle something ili uzmi izmisli nešto novo ?...i sve to u paketu pa od esencijalnog grinda napraviš uživanje. Još kad i u faktor ubaciš ostale mehanike igre osećaj grinda se svodi na minimum. Kako je moguće uraditi dobro questove je stvarno izvan dometa jedne obične diskusije. Nemam volje da se raspisujem jer se ne može napraviti normalna rasprava već samo kontra agrumenti bez argumenata. Slažem se sa tobom suštinski ali nije to to.

Poslednja ispravka: Iceman_37 (28.7.2012 u 23:57)
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
r0nIn (20.8.2012)
Stara 29.7.2012, 1:34   #152
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Trece: Pogledaj mapu bilo koje mmorpg igre funny koliko je inficirana sa mobovima jel da? Zar ti mislish da u takvom svetu mozesh da se bavish nauchno obrazovnim programom? Ili je logichnije da jeli uzmesh mach u ruke i pobijesh sto je vishe moguce mobova i spasesh svet?
Uopste ne mora da bude tako. Upravo igram The Secret World. Da razjasnimo poredim igre nikakvo zapadno-azijske stilove itd. Mapa je takodje inficirana gomilom zombija i kojekakvih karakondzula. Quest-ovi su raznovrsni. Od 30-ak uradjenih samo dva (2) su se svodila da ubijem 15 mobova i 4 x 5 mobova zbog radi neceg. Ne moras da se bavis naucno istrazivackim programom ali malo raznovrsnosti ne bi skodilo.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2012, 9:31   #153
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Tera online

LOL!
Prvo, receno je da je igra prilagodjena zapadnom trzistu?
Drugo, ta zapadno prilagodjena igra ne moze da se poredi sa zapadnim MMO igrama?



Edit: Da jos malo cacnem mecku.
http://www.vgchartz.com/game/44073/tera/
"Global Total as of 14th Jul 2012 (units): 0.18m"

Poslednja ispravka: altas (29.7.2012 u 9:45)
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2012, 18:01   #154
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Evo narode najave za novi patch Uf ne mogu da ga dočekam!!!

https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=119920


Inače svima koji igraju Teru, preporučujem sajt http://www.randyrun.co.uk na kome možete da nađete najjeftiniju pretplatu (9.79 evra mesečno - jeftinije nego kad bi ste se pretplatili na godinu dana preko oficijalnog sajta). Jednostavno se registrujte na sajt, kupite pretplatu tj. "time card", a oni vam pošalju "time card code" na email. Laganica.
Inače ja sam do sada plaćao skuplju pretplatu (preko zvaničnog sajta), a isprobao sam ovaj novi sajt po preporuci jednog prijatelja iz gilda i provereno radi, samo se čeka nekih pola sata do sat vremena po izvršenoj uplati...

p.s. Svi koji traže dobar i aktivan gild koji uvek ima 30+ igrača online, koji ima svoj TeamSpeak kanal i redovno ide na hard modove, organizuje GvG i što je najbitnije pomaže low level igračima, može da me kontaktira u igri (Spawn/Deflorator) i da uđe u "Priceless".
price-less.enjin.com
Ja sam do sada imao odlično iskustvo sa momcima i devojkama iz ovog gilda, stvarno su svi veoma prijateljski raspoloženi i uvek su spremni da pomognu...

Aj pa se vidimo na Battleground-u
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2012, 8:11   #155
dare_vihor
Novi član
 
Član od: 16.8.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Pozdrav prijatelji. Kako srbin da kupi US verziju igre a da ne proda bubreg samo sa savet ))
Svi sajtovi nude placanje PAYPAL-om koji ne voli Srbiju... Ja sam voljan da Vam donesem novac na ruke ili uplatim na racun koji treba samo ako neko ima odgovarajucu karticu. Bilo bi lepo ako neko ima nalog na nekom od onih US sajtova sa popustima jer igra nije jeftina. Ostalo mi je jos par dana trial-a pa javite kako da produzim *****e.
dare_vihor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2012, 8:50   #156
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
dare_vihor kaže: Pregled poruke
Pozdrav prijatelji. Kako srbin da kupi US verziju igre a da ne proda bubreg samo sa savet ))
Svi sajtovi nude placanje PAYPAL-om koji ne voli Srbiju... Ja sam voljan da Vam donesem novac na ruke ili uplatim na racun koji treba samo ako neko ima odgovarajucu karticu. Bilo bi lepo ako neko ima nalog na nekom od onih US sajtova sa popustima jer igra nije jeftina. Ostalo mi je jos par dana trial-a pa javite kako da produzim *****e.
Idi u banku Intesu i otvori internet karticu. Ne placas nista prilikom otvaranja, depozit ili za kasnije odrzavanje, trosis samo onoliko koliko uplatis.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2012, 2:06   #157
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
dare_vihor kaže: Pregled poruke
Pozdrav prijatelji. Kako srbin da kupi US verziju igre a da ne proda bubreg samo sa savet ))
Svi sajtovi nude placanje PAYPAL-om koji ne voli Srbiju... Ja sam voljan da Vam donesem novac na ruke ili uplatim na racun koji treba samo ako neko ima odgovarajucu karticu. Bilo bi lepo ako neko ima nalog na nekom od onih US sajtova sa popustima jer igra nije jeftina. Ostalo mi je jos par dana trial-a pa javite kako da produzim *****e.

Koliko vidim ne možeš da kupiš igru na zvaničnom en masse sajtu, jer kad odeš na opciju "buy tera" izbacuje error page... Moj savet ti je da izvadiš Visa internet debitnu karticu (kao što je već neko spomenuo u prethodnom postu) i lepo nađeš neki drugi sajt sa koga možeš da kupiš igru... Ja sam našao za 28 evra na ovom sajtu www.offgamers.com ali nisam proveravao da li podržava plaćanje direktno preko internet kartice, ili moraš da imaš paypal, moneybookers i sl... U svakom slučaju procunjaj malo po internetu i nađi najpovoljniju varijantu...
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2012, 10:50   #158
dare_vihor
Novi član
 
Član od: 16.8.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Hvala vam na brzom odgovoru ali na zalost nije mi puno pomoglo.
Itekako sam malo "procunjao" po netu i izgoreo jer prvi put hocu da dam neke
pare da kupim igru a nemam mogucnosti jer sam srbenda. Jbg, nisam kriv sto sto nas u svetu cene manje of afrikanaca i to je razlog sto paypal nece doci skoro ovde. Dzabe otvaranje racuna u bankama jer oni nude samo visu koju vec imam. Dakle, meni treba pomoc da nadjem americki sajt koji prima visu ili nekog preko ko ima paypal pa da mu posaljem kintu. Mnogo vremena sam proveo trazeci resenje i jedini nacin je bio da otvorim nalog ovde i potrazim pomoc jer ne znam nikog ko igra US verziju.

Citat:
Archive82 kaže: Pregled poruke
Koliko vidim ne možeš da kupiš igru na zvaničnom en masse sajtu, jer kad odeš na opciju "buy tera" izbacuje error page... Moj savet ti je da izvadiš Visa internet debitnu karticu (kao što je već neko spomenuo u prethodnom postu) i lepo nađeš neki drugi sajt sa koga možeš da kupiš igru... Ja sam našao za 28 evra na ovom sajtu www.offgamers.com ali nisam proveravao da li podržava plaćanje direktno preko internet kartice, ili moraš da imaš paypal, moneybookers i sl... U svakom slučaju procunjaj malo po internetu i nađi najpovoljniju varijantu...
dare_vihor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2012, 0:43   #159
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
dare_vihor kaže: Pregled poruke
Hvala vam na brzom odgovoru ali na zalost nije mi puno pomoglo.
Itekako sam malo "procunjao" po netu i izgoreo jer prvi put hocu da dam neke
pare da kupim igru a nemam mogucnosti jer sam srbenda. Jbg, nisam kriv sto sto nas u svetu cene manje of afrikanaca i to je razlog sto paypal nece doci skoro ovde. Dzabe otvaranje racuna u bankama jer oni nude samo visu koju vec imam. Dakle, meni treba pomoc da nadjem americki sajt koji prima visu ili nekog preko ko ima paypal pa da mu posaljem kintu. Mnogo vremena sam proveo trazeci resenje i jedini nacin je bio da otvorim nalog ovde i potrazim pomoc jer ne znam nikog ko igra US verziju.

Stvarno ne bih znao da ti pomognem što se tiče US servera... Ja koristim Visa internet debitnu karticu i sa njom sam kupio igru (Eu verziju) i do sada bez problema kupovao pretplate... Inače ako promeniš mišljenje i kupiš TERA Eu, nemoj da kupuješ sa zvaničnog sajta, oni su najskuplji... Imaš nekoliko sajtova po veoma povoljnoj ceni, i igru i pretplate...
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2012, 13:04   #160
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Došla Tera napokon i na Steam

http://store.steampowered.com/app/212740
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FIFA Online Stefan 5 Sportske simulacije 234 23.7.2013 23:54
Online Riziko KarloBasic Pravljenje igara 10 25.4.2009 10:02
online virus scan Harmon23 Zaštita 3 15.4.2008 23:14
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38
Pirati sa kariba ONLINE dodgeme Mrežne igre 23 25.6.2007 14:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com