Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.6.2011, 9:16   #1
nlnns
Novi član
 
Član od: 15.7.2008.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Unhappy Problem sa matičnom pločom? [laptop] Hitno!

Pre dva dana lap top (FS Amilo pa2548) iz cista mira nije hteo da se upali. Radio je najnormalnije, ali kada sam htela da ga upalim taj dan, nije hteo da se startuje. Krene normalno, cuje se da radi masina, kad odjednom pocne nesto da pisti par sekundi, i on staje sa daljim startovanjem. Monitor i ne stigne da se ukljuci, tako da nista i ne stigne da mi pokaze, samo dakle odjednom prestaje svaka dalja aktivnost kompa. Pojedine lampice samo svetle, i to je to, cisto da mi pokaze da nije mrtav nacisto... Zna li neko sta moze da bude u pitanju? Kako vama izgleda?

Odmah sam ga odnela kod ovlascenog servisera, mada nije u garanciji vise, i evo malo pre su mi javili dijagnostiku! Kad nisam slogirala ! (Navodno) problem je u maticnoj ploci! Preporucuju mi ili da narucim izradu nove (za tricavih 35 000!!!) ili da me upute na servis gde bi mi popravili ovu moju maticnu... Ok, ici cu ja na reparaciju, ali ne znam koliko mogu da verujem ovakvoj dijagnozi? Mislite li da je moguce da je problem u tome, da li da idem na neko drugo mesto, da li da ga jednostavno bacim ili...?
Sto je najgore, jos dok je bio u garanciji, imala sam slican problem kada nije hteo da se startuje (ali se to malo drugacije manifestovalo) kada su mi isto u tom ovlascenom servisu rekli da je problem u maticnoj ploci, jer "sve ima svoj rok trajanja" I tad su je isto zamenili, samo zivela garancija, tad nisam ni dinar dala... Jooooj, ljudi, sta da radim, please, dajte mi neki savet... Bas sam ocajna...
nlnns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 9:44   #2
MacGruber
Starosedelac
 
Član od: 16.9.2010.
Lokacija: Ispred dragstora
Poruke: 1.697
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 415 puta na 327 poruka
Određen forumom Re: Problem sa maticnom plocom? Hitno!

Probaj da stupiš u kontakt sa ovim ljudima i prezentuješ im svoj problem, oni će najbolje znati šta dalje

http://rs.fujitsu.com/support/contact.html
MacGruber je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MacGruber na korisnoj poruci:
nlnns (3.7.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem (valjda) sa pločom jonathan Kvarovi 21 28.2.2011 1:09
Problem sa novim HDD-om WD Caviar Green WD15EARS (potrebna strucna pomoc) dzambo Kvarovi 18 27.2.2011 2:41
Problem sa MSI K8N Neo3 matičnom ivee Osnovne komponente 4 9.11.2009 10:33
Problem sa TASKBAROM Dapper Operativni sistemi 6 11.12.2008 17:01
Problem sa monitorom! HITNO! uros@3D Video/TV softver 6 26.8.2006 23:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com