Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.5.2013, 15:23   #1
SrW1
Član
 
Član od: 31.8.2011.
Poruke: 171
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 44 puta na 21 poruka
Određen forumom Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Recimo da te kontaktira mafija ili neki mnogo moćni tajkun i da ti ~50 miliona evra budžeta da napraviš igru. (Ne, ne smete pobeći s parama jer će vas uhvatiti mafija.) Kada je sve toliko fantazijsko, ne brinite o sistemskim granicama, ali nemojte ni preterivati.
Šta bi vi napravili?
Ja bi na primer uradio nešto ovakvo:


PLATFORMA: PC i Wii U.
ŽANR: Simulacija/Strategija
OPIS:
Igra je simulacija vođenja države koja je granularna u ***** materinu.
Od odnosa sa javnošću, unutarnje politike, spoljne politike, preko dizajniranja jedinica (npr. istražiš GPS,lasersko navođenje raketa,satelitsku komunikaciju ,Kompozitni i reaktivni oklop i onda napraviš tenk sa tim funkcijama.) i nadogradnje postojećih, izvoza i uvoza sirovina i proizvoda, do komande bataljonima i celim divizijama.

Igra bi imala svih 19x država u svetu, različite nacije u državi i deo unutarnje politike je da moraš očuvati "bratstvo i jedinstvo" naroda jer ako to ne uradiš može doći do odvajanja jedne regije ili čak raspada ala SSSR, tako uvećavajući brojnost država (naravno, jedan od faktora je priznanje, tako da ako ti ne priznaš Tajvan, ne možeš s njima da posluješ).

Država bi počela tog dana kad je napravljen save i završila se negdje u daljoj budućnosti, (znači za 150-300 godina)(dalje možeš da igraš, samo što se tada računa skor.) ili ako pre toga uspeš poslati astronaute i napraviti koloniju na Marsu.

Svaka od 19x početnih država bi bila jedinstvena i sa svojim naduvanim budžetom bi za po ~700 evra unajmio 19x ljudi iz svake zemlje koji bi pomogli da svaka država ima određen "filing", učinivši da je ogromna razlika između igranja Rusije, Kenije i Švajcarske.

Igra može da se igra Turn Based ili kao RTS.

Još jedna bitna stvar je da je AI mnogo napredan i ispoliran.

Ovo sve što sam naveo, bi se verovatno za 10-20 godina moglo napraviti ako je verovati Murovom zakonu.
SrW1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 16:04   #2
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Steta je samo sto nemam nikakve veze (kazi nepismen) sa tom delatnoscu ali sigurno da u podsvesti bi se nasla neka igra koju bi dizajnirao. Recimo simulacija napada Britanije na Zanzibar. Obavezno nesto sto bi bi se razradilo u vezi Total War. Narocito osvajanje Mongolskog cara Atile. Ja mislim da to nije niko ni dotakao. Celu pripremu i ceo napad sa svim posledicama carevine Japana na Perl Harbur. Ima dosta stvari ali me zanima ovaj osvajacki deo gde bi se igrala strategija i pucacina u prvom licu. Naravno odbrana Japana sa kamikazama gde bi udar u brod bio zavrsen nivo. Kad smo vec kod Japana njihov napad na Mandzuriju gde bi bio u prvom licu i kao Japanac i kao Kinez. Kopanje Sueckog kanala gde bi bio glavni inzinjer ili komandant radne snage. Takodje bi voleo da razradim i ''dok'' gde bi bio u glavnoj ulozi kao kapetan broda, istovarivac i direktor za razvoz robe, komandovanje kamionskom flotom. Ima dosta ideja samo nedostaju klikeri i pare.

Poslednja ispravka: todos (14.5.2013 u 16:11)
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 18:49   #3
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Obavezno nesto sto bi bi se razradilo u vezi Total War. Narocito osvajanje Mongolskog cara Atile. Ja mislim da to nije niko ni dotakao.
Barbarian Invasion, ekspanzija za Rome: Total War.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 19:31   #4
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Nekakav spin-off Far Cry trojke, koji bi se desavao na dalekom severu Kanade, u nepreglednim borovim sumama, sa stalnom zimom, kisom i snegom. Ogroman deficit municije, konstanta potreba za nalazenjem skrovista i zastitom od divljih zivotinja i neprijatelja, uz neverovatno realisticnu grafiku, fiziku, i iznad svega atmosferu sa bolesnim soundtrackom.
Prica bi bila na neki nacin povezana sa borbom Vikinga i domorodaca od pre hiljadu godina, kroz nekakve flashbackove ili slicno.
Sve to na mapi od barem 200 kvadratnih kilometara, bez mogucnosti fast travela, i kanuom kao jedinim prevoznim sredstvom.
Dakle, mesavina FPS-a, RPG-a i horora.

A drugo, kada bih imao tih 50 miliona evra, napravio bih pravi Gothic 3, sa takvom paznjom i detaljnoscu da ako to nebi bio najbolji RPG ikada, zapalio bih ceo studio i nebi nikada vise ista igrao
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 19:40   #5
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Gran turismo za PC
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 19:45   #6
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Star Wars: Knights of The Old Republic III; za PC, normalno .
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 19:53   #7
Zort
Član
 
Član od: 10.3.2010.
Poruke: 170
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 43 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

STRATEGIJA! Nije bitno sta i kako samo da je strategija. Ne znam dal sam jedini na forumu koji je primetio da poslednjih 5 godian cirka, nema kvalitetne strategije. Naravno ima izuzetaka (starcraft, total war i warhammer) ali nisto mi se bas svidja. Dosao sam u situaciju da su svi zanrovi poceli da me smaraju (valjda jer sam odrastao) al s vremena na vreme mi se neopisivo zaigra neki kvalitetan rts, al nema. Ustvari ima al to su igre stare po 10 godina koje sam igrao kao klinjo.

EDIT: Otkupio bih Stronghold fransizu i napravio bih Stronghold 4 kakav bi trebao da bude, dostojan predaka!
Zort je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 20:56   #8
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Neko drugi bi je radio ali ideja bi bila moja recimo uradio bi neki cudni mix igre pod nazivom travel in space path to end, e to bi bio mix Hack And Slash, Geto, Rpg, mafija, sunjalice sa opcionim prebacivanjem u Prvo lice, limbs bi prstali na sve strane.

Igra bi imala neverovatan prvi nivo u kojem bi se ti nasao kao fazon odbacen, od strane svih i kao totalni promasaj u zivotu i kao toliko toga si hteo a nista nisi postigao i onda taman pre nego da se obesis javlja se svetlo niotkuda(kakav klise) i nista neki gubavac ti prica your time is not yet.

I nista prica je u tome gubavac pocne da ti prica o tome da si izabran jer te neko gore posmatra (klise) a u stvari bi ti bio deo nekog eksperimenta koji su izmislili u Taiwanu koji simulira virtuelnu realnost i td (polu trip polu klise)

Dalje jedini uslov da ucestvujes u takozvanoj igri je da si potpuni promasaj i da u nicemu u real life nisi nadaren, i ako ispunjavas uslove onda te odvede na to i to mesto, i stavlja te na test u kojem samo jedan moze da prezivi izadje citav, iz tog virtuelnog sveta i da za to bude debelo placen normalno (znam da zvuci cudno al nije) i sad biras jedan od ponudjenih virtuelnih svetova od kojih svaki ima domination faktor.

(ovo je dvosmisleno jer na kraju igre bi ako izvuces srecan kraj, svi bi ti se od starih poznanika od familije i to slihtali a ti bi im u fazonu fk off bitch sad ste se setili kada sam uspesan.

Domination faktor bi u stvari bio taj deo sto se tice Rpg elemenata jer kada izaberes jedan virtuelni svet/put, recimo geto put on te baca u svet koji najvise vuce na fps logicno sa manje beat um up dela.

Ali druga stvar koja bi bila zanimljiva da koji god svet/put izaberes opet ces se susretati non stop sa protivnicima koji su izabrali drugaciji put, tj sa drugim luzerima koji su se odlucili da probijaju put na drugi nacin a svi bi bili testeri laboratoriski da ne kazem pacovi.

Kada bi neko izgubio zivot u tom haoticnom svetu automatski bi bio ubijen u RL malom injekcijom u vrat koju bi ti dali cika naucnici bastards.

Naravno ovo pravilo ne bi vazilo za naseg heroja luzera, koji bi naravno imao restart dugme, a svaka smrt bi bila propracena komentarima i iluzijama bliznjih ooww look at him how patetic i td.

Svet bi bio otvoren a cilj igre je da naravno porazis sve konkurente, da skupljas raznu opremu koja ti moze pomoci da do tog cilja dodjes, grafika bi bila radjena u Source Endzinu naravno.

Takodje posto bi igra bila svojevrsni mix vise nacina igranja, tu bi imali stealth tip, protivnika bi imao prednost kad je u pitanju brzina i kolicina pokreta, teze bi ga primecivali, koristio bi night view, zice i td

soldier tip koji bi najlakse radio swich sa mete na metu najbolje vozio kola i td, najbolje rukovodjenje oruzjem.

Beat um up tip to je tip protivnika sa izrazito ubojitim hand to hand stilom i samim tim takvim primarnim arsenalom kao palice,sipke bokseri.

Strategy tip je tip koji bi najvise se osljanjao na okolinu, i na resurse.

Tu bi bilo jos pod tipova protivnika i varijacija al to bi bili glavni...


E sad za razliku od mnogih ovde bi igrac imao mogucnost da ne samo bude dobar u jednom eventualno 2, vec bi mogao da kombinuje sposobnosti od ostalih likova tako sto ih absorbuje, a levelovanje standardno sto vise koristis jedan stil to brze ga budzis, a i naravno igra bi to zahtevala da varijacije pravis jer ostali su i ginuli jer su furali jedan stil otprilike, (to bi bio narator onaj gubavac sa pocetka koji bi objasnjavao)

Dakle prakticno mogao bi da prelazis apsolutno po tvojoj volji, bilo to iz prvog lica sa puskom, sunjanjem quick kills, uportrebljujuci okolinu...

Bilo bi puno protivnika, raznih stilova..

Svaki Chapter bi se zavrsavao nakon borbe, sa bossevima koji su usavrsili neki od stilova donekle (ili makar jace bar za 4 levela od tebe) borbe bi bile izazovne dakle.

Kraj igre bi varirao od nivo-a Domination faktora, znaci od utiska koji si ostavio na svet svojim pristupom, sto bolje si se pokazao to bi vece slihtanje i nevericu ostavio na one koji su te otpisali.

To je to a pricu izmedju bi uglavnom pravio gubavac i naracija sa njim, kao i malo duze sekvence, posle boss fightova u kojem bi ti porazeni u cinematic-u pricali kako su zavrsili tu zasto i o svojim zivotima i to, pre nego sto bi skoncali kao i povratak videom u realnost gde bi nasem liku, preko kamera pustili sta njegovi poznanici i familija pricaju o njemu (genijalno) i sad sto si bolje presao taj deo to bi komentari bili pozitivniji, a sto losije to bi komentari bili u fazonu do you stil remmember that jackass what a patetic loser that was.

Poslednja ispravka: sale94 (14.5.2013 u 21:08)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 21:09   #9
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Napravio bih tower defense 2D igru za par desetina hiljada eura, a ostatak novca bih podveo pod stavku reprezentacija.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2013, 10:13   #10
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Napravio bih novi Deus Ex. Da bude pravi naslednik originala.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2013, 11:17   #11
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Ja bih napravio novi Stalker.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2013, 1:40   #12
Schwabsteiger
Član
 
Član od: 19.1.2011.
Lokacija: Pancevo (Raccoon) City
Poruke: 342
Zahvalnice: 155
Zahvaljeno 115 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Definitivno bih odradio rimejkove RE1 (sto da ne jos jedan, od viska (kvalitetnog rimejka) glava ne boli) RE2 i RE3 u stilu RE:Remake-a za sl. generaciju konzola i PC
Schwabsteiger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2013, 2:42   #13
BMLW
Starosedelac
 
Član od: 21.5.2010.
Lokacija: Svetski putnik
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 429 puta na 407 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku BMLW
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

GTA: Srbija ´90-ih. A posle i Football Manager gde bi postajala mogućnost mita i korupcije, optužbe, istrage, robija, izbacvanja i kažnjavanja...
BMLW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2013, 15:42   #14
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Hearts Of Iron + Company Of Heroes + Silent Hunter + World of Tanks + World Of Planes + Call Of Duty(drugi svjetski rat).

Moze li ovako?
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2013, 3:33   #15
BMLW
Starosedelac
 
Član od: 21.5.2010.
Lokacija: Svetski putnik
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 429 puta na 407 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku BMLW
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Trebao bi ti hard od jedno 500 giga samo za tu igru, ako bi zaista valjala
BMLW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2013, 10:02   #16
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Jeste. I isao bi download preko steama
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2013, 13:36   #17
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Napravio bih najrealističniju akcionu multiplayer igru ikada u kojoj bi bilo moguće rekreirati bitke od WWI do modernog doba, sa pravim objektivima, podrškom za, lupam, 256 igrača na serveru odjednom, formiranje squadova, ogroman broj klasa, podklasa, vozila, ogromne mape... Arma meets RO2 meets Battlefield meets... Imam kompletnu zamisao u glavi i uplovim li jednog dana u game dev vode...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2013, 16:32   #18
SrW1
Član
 
Član od: 31.8.2011.
Poruke: 171
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 44 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Čitao sam creepypaste i odjednom mi je ono, kao u dr. House, sinula ideja.
Neko bi trebao napraviti co-op survival horror u formatu "dokumentarca'' ala Ghost Hunters, u kojem bi iz početka iztraživali sve te creepypaste i urbane legende među kojima bi se kako se radnja odvija počinjala nazirati veza.
Jer je cela poenta da se uplašiš u tome da uopšte nikad ništa ne izleti pred tebe kao u drugim hororima, već ono da sve nešta na trenutak vidiš krajičkom oka, FOV u igri je veliki.
Prvi igrač bi nosio pištolj sa dva šaržera i nož, dok je caka u drugom igraču.
On bi nosio kameru koja bi kada nije u iron sightu, izgledala kao kvadrat u sred ekrana (da bi zadržao FOV) i njegov zadatak je da drugog igrača snima, a ne može ništa da interveniše.Znam da to zvuči glupo, ali hajde malo da upotrebimo maštu:
Spoiler za mnogo dugo bre:
Osam je sati uveče, ti i neki ortak četujete na fb i on spomene tu igru. Obilazite youtube i cerekate se pewdiepie-u i govorite kako je to tako glupo i nestrašno (*khm*slendermen*khm*) i igru kupujete na steamu.
Igra se konačno učitala i preko p2p-a ste se povezali. Otpočinjete svoj prvi slučaj u severnom New Yorku u nekoj šumarku i magli koja može da se seče nožem u sred vukojebine. Kiša pada i sijalica u tvojoj IRL sobi pregoreva. Ne obazirući se, nabacuješ slušalice. Igra počinje,posle par minuta navikavanja na FOV, hodate. Nešto šuška nadesno. Brzo okrećeš kameru i uviđaš samo neku konturu u daljini. Ortaku govoriš da pogleda, ali dok se opet okreneš, kontura nestaje. Misliš da je to samo neki problem sa endžinom i proklinješ me što nisam ispolirao igru. Nastavljaš. Grom puca i izvan nevidljivog zida se na jednu milisekundu vidi ista ta kontura koju si video. Za*****a muzika i uopšteno atmosfera kreće.Kontura sprinta prema tebi i ti držiš shift toliko da sumnjaš hoće li tastatura izdržati i treseš kameru,uprkos toga da te igra upozorava da ćeš uništiti shot. Čuješ krik za koji znaš da nije niti od tvog ortaka niti od ingame avatara. Okrećeš se iza sebe. Jednosekundni cut to black, dok se iz igre čuju zvuci bola. Iako znaš da je to bio samo jedan trenutak, izgleda kao večnost. Kamera se vraća i nalaziš se kako gledaš u zemlju, crouchajući. Obazireš se oko sebe i vidiš svoga prijatelja kako se bori sa dlakavom živuljkom koja je napravljena sa ultramegaHD teksturama i bump mapingom toliko realnim da Crysis 3 izgleda kao Oblivion po današnjim standardima. Želiš da promeniš oružje i ustreliš tog drekavca ili koji je već...ali...ne...jedino što možeš je da stojiš tu, gledaš tog ultramegaHD drekavca kako u ultramegaHD grize ultramegaHD custom avatar tvog ortaka. Atmosfera postaje još za*****ija i još jedna živuljka iskače iz žbunja. Ortak nekako upucava stvar i post-mission pregledate automatski snimak. Dolazite na trenutak kada vas je napala živuljka i ne verujete monitoru. Snimak na tek svakom desetom frejmu pokazuje živuljku i na trenutku kad treba da ga upuca *bam* prekida se traka. Kreće odjavna špica ingame emisije i dolazi brifing za sledeći slučaj.


Naravno, to je samo tutorial i prave epizode, tj. misije traju oko pola sata.

DRUGI FIČRSi: Hud je minimalistički, znači, samo minute na traci/ammo i indikator odkud dolazi zvuk (za slučaj da imate mono zvučnike).
Udove i ostatak tela vidite, tako da niste samo plutajuća ruka s oružjem, i na taj način (i po brzini hoda/vidu) određujete HP.
Verovatno ću se još nešto setiti pa dopuniti.
SrW1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2013, 16:46   #19
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

Izgleda da ti i ja imamo najbizarnije ideje ovde XD
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2013, 21:46   #20
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Kakva bi bila igra koju bi vi dizajnirali?

@ ^ & ^^ - te se postavlja pitanje na kakvim ste to drogama ???

Na ZX Spect. je postojala igrica u kome u ulozi djaka idete kroz skolu sa ciljem
da izludite nastavnike. Izgled bi bio isti kao u datoj igri stim sto bi skola nosila ime Sk a ucionice bi imala imena glavnih tema i pod tema ovog foruma.

Svrha igre bi imala psihoterapeutsku ulogu.
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najgora igra koju ste igrali B@NE O igrama uopšte 1138 5.9.2018 14:32
Kako se zvala prva igra koju ste obrnuli? DJ_MY_SOUL O igrama uopšte 113 4.7.2017 9:41
Prva igra koju sam ikada igrao Jankerman O igrama uopšte 190 16.1.2011 23:30
Kakva je ovo samo trebalo da bude igra! :) sasha vukelic Pravljenje igara 63 29.6.2009 22:08
Igra koju ste najbrže prešli Phoenix O igrama uopšte 168 14.4.2008 9:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com