Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.2.2009, 21:34   #1
Bozidar
Član
 
Član od: 16.1.2008.
Lokacija: Luxor
Poruke: 347
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 55 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bozidar
Određen forumom Gledanje preko kamere

Imam kameru digitalnu i zeleo bih da pomocu nje budem na msn-u,a ne znam kako da to podesim.Moze li neko da mi pomogne
Bozidar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 1:13   #2
vlajo
Starosedelac
 
Član od: 5.10.2008.
Lokacija: na terenu, po rubovima civilizacije
Poruke: 2.376
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 441 puta na 373 poruka
Određen forumom Re: Gledanje preko kamere

Zavisi da li tvoja digitalna kamera podržava taj mod. Ako podržava moraš setovati u meniju (meni je bar bilo tako na oba aparata) webcam mode, preko USB ili nekog drugog priključka. Pazi, ta opcija nije standardizovana i zavisi od proizvođača kamere, isto tako nije preporučljiva ako imaš neki kvalitetniji aparat jer se haba senzor za relativno banalnu radnju. Sa druge strane većina kamera izbacuje signal 640x480 koji ti može praviti zagušenje ako imaš manji protok pri net konekciji. Druga stvar je da ćeš morati u samom MSNu da setuješ web cam. To je relativno lako, kamera verovatno ima i mikrofon, tako da ćeš morati da isključiš sa sluški da ne bi pravio mikrofoniju.
vlajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Internet preko LAN-a virgo387 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 12 1.10.2009 18:44
Kablovski modem nece preko LAN-a Vucina Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 16.3.2008 0:36
Umrežavanje preko wireless access pointa KING JACK Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 17.2.2008 20:23
Kako da izaberem IP adresu za IP kameru, da joj pristupim preko Neta? EHHO Komunikacioni uređaji i umrežavanje 5 11.2.2008 10:21
Ruter ne može da nađe IP adresu ako je povezan preko mrežnog kabla! Ivan Zivanovic Komunikacioni uređaji i umrežavanje 11 9.2.2008 17:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com