Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.1.2021, 19:48   #81
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

ok to sve,mada mislim da je više do toga što ti imaš niske kriterijume .
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2021, 20:06   #82
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

10 godine je baš puno za grafičku..
Dobro i ova moja 270X je ušla u 7 godinu a imam i 8600GT koju sam kupio za 500 din da ne skidam ovu kad nešto testiram..
Ali i sve manje i igram tako da mi i ne treba nešto jače...
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2021, 20:07   #83
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Toliko ga je dobro služila 10 godina da je igre gledao na YT...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
doctor (21.1.2021)
Stara 18.1.2021, 20:24   #84
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Citat:
torivoje kaže: Pregled poruke
letos još gruvala igre koje je sa svojih 1 GB mogla da povuče (često FPS-ovi po par sati).
A sa 1GB je mogla da povuce CSGO i to uz zalet. 5770 je bila midrange karta i kada je izasla, tako da cisto sumnjam da je bila relevantna 2020.... osim ako naravno nisi igrao PS3-era naslove.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2021, 20:37   #85
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Toliko ga je dobro služila 10 godina da je igre gledao na YT...
Svestan sam ograničenja hardvera koga imam, ali mi ne pada na pamet da bacam 600-1000 evra samo da bih igrao igre koje me sve manje privlače. Jeftinije mi je bilo i manje struje se trošilo gledajući ono manje privlačno na YT-u.
Ovih 6-7 "hitova" koje čuvah, pa odigrah nakon promene grafičke (i ostadoh, uglavnom, razočaran) me je uverilo da sam ispravno postupio.

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
A sa 1GB je mogla da povuce CSGO i to uz zalet. 5770 je bila midrange karta i kada je izasla, tako da cisto sumnjam da je bila relevantna 2020.... osim ako naravno nisi igrao PS3-era naslove.
Čovek, onda ne znaš šta je Vapor-X u odnosu na ostale 5770-tke, a i šta fali starijim igrama, nije da su nove kvalitetnije.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2021, 20:52   #86
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Citat:
torivoje kaže: Pregled poruke
Svestan sam ograničenja hardvera koga imam, ali mi ne pada na pamet da bacam 600-1000 evra samo da bih igrao igre koje me sve manje privlače. Jeftinije mi je bilo i manje struje se trošilo gledajući ono manje privlačno na YT-u.
Ovih 6-7 "hitova" koje čuvah, pa odigrah nakon promene grafičke (i ostadoh, uglavnom, razočaran) me je uverilo da sam ispravno postupio.



Čovek, onda ne znaš šta je Vapor-X u odnosu na ostale 5770-tke, a i šta fali starijim igrama, nije da su nove kvalitetnije.
Vapor-X je hladjenje, i svakako da je super kvalitetno, ali ti nisi limitiran hladjenjem vec samim cipom. I da izvuces 10-15% performansi OC-om zbog dobrog hladjenja, to nece puno pomoci ako imas 15 frejmova u novoj igri, a uzevsi u obzir VRAM od 1GB - vecinu igara od 2015. pa nadalje ces tesko i pokrenuti.

Decoy po obicaju toksicno replicira, ali ja nisam ciljao na to. Ne ulazim, niti me se tice zasto si koristio 5770 (u krajnju ruku, zivimo u raspaloj drzavi koja je pandan Severnoj Koreji ali u srcu Evrope), ali cinjenica je da je ta karta jednostavno odavno pregazena za bilo kakav vid modernog gaminga (ovde vise ne govorimo ni o niskim standardima igranja, jednostavno neces doci ni do slideshow-a u vecini igara).

Sto se tice starijih igara - takodje nemam nista protiv njih. I sam najvise vremena provodim na R6 Siege (izasla 2015.) i Overwatch-u povremeno (2016.), a u poslednjih 6 godina na prvu loptu mogu da kazem samo dve igre koje su za mene apsolutno pomerile granice i standarde igranja - Witcher 3 i Red Dead Redemption 2. Isto sam ocekivao i od Cyberpunka, ali nazalost mosa. A moguce da jednostavno matorim vec.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2021, 21:21   #87
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Znam ja šta Vapor-X podrazumeva, a imam sreće koliko sam težak sa konkretnim primerkom. Pre neku godinu sam na user benchmark-u testirao svoju konfiguraciju i ispalo je da je brža od 72% svojih izvikanijih (i neuporedivo skupljih) vršnjaka. Obzirom na stare hardove i proc na baznom kloku, glavni je "krivac" za to mogla biti samo (neklokovana) grafička.

Watch Dogs i Call of Duty: Advanced Warfare prihvatljivo tera za moj ukus. Urbane okršaje CoD-a, čak, bolje no što očekivah. Naravno da je nakon pomenutih više ne mučih mega-hitovima, ali je za manje naslove još dobra. Kao što rekoh, nemam problem sa ograničenjima hardvera, igre mi više nisu najbitnija stvar na računaru.

P.S.

Izvinjavam se što off-ovah temu.


P.P.S.

I da, čak i sa 1060-com ću meni manje interesantne stvari "prelistavati" na YT-u.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2021, 1:36   #88
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Evo nahvatao sam još jedan problem sa RX470 drajverima. Ako pošaljem komp u sleep, posle buđenja ne baca sliku na monitor. Evo i Reddit tema kao dokaz da je problem rasprostanjen na više modela (RX470, 480, R9 Fury) i nerešen evo 4 godine. Evo ni RX 580 nije zaobiđen.

Prethodna dva problema me nisu toliko nervirala ali nemogućnost da koristim sleep je već vrlo iritantna. Nekada davno je i meni HD4850 radila kao leptir ali ovo sad je mučenje, 3 međusobno nezavisna baga su me našla. Da nije ovog ludila već bih tražio novu nV kartu. Sad barem imaju para da uposle veći tim da im radi na drajverima, grafike lete sa polica a Ryzen eno pretekao Intel po prodaji po prvi put posle deceniju ipo.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Lex987 (20.1.2021)
Stara 20.1.2021, 3:05   #89
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Evo nahvatao sam još jedan problem sa RX470 drajverima. Ako pošaljem komp u sleep, posle buđenja ne baca sliku na monitor. Evo i Reddit tema kao dokaz da je problem rasprostanjen na više modela (RX470, 480, R9 Fury) i nerešen evo 4 godine. Evo ni RX 580 nije zaobiđen.

Prethodna dva problema me nisu toliko nervirala ali nemogućnost da koristim sleep je već vrlo iritantna. Nekada davno je i meni HD4850 radila kao leptir ali ovo sad je mučenje, 3 međusobno nezavisna baga su me našla. Da nije ovog ludila već bih tražio novu nV kartu. Sad barem imaju para da uposle veći tim da im radi na drajverima, grafike lete sa polica a Ryzen eno pretekao Intel po prodaji po prvi put posle deceniju ipo.
Alal vera. Pa da, to je sve GCN familija, ista arhitektura, pa nije ni čudo što sve imaju iste probleme.

Ima tih karti i za 60 € ali ne vredi ni toliko.

Probleme neće rešiti, imaju sad i nove modele a poznati su od ranije da stare modele otkace brzo i u užasnom stanju.

Ionako su im bitne hashrate performanse u ovom trenutku.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2021, 4:09   #90
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

ni meni ne radi sleep ako traje malo duže od pola sata ili tako nešto, nisam to do sad povezivao sa grafičkom r9 270X, ne gasim komp pa mi ne smeta..
Mada tamo kaže da neće da se probude monitori a meni to normalno radi, komp neće iz sleep da izađe normalno da se upali, uključi se ali nema slika pa ga resetujem.. videću na proleće kad skinem grafičku i krenem na integrisanu
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2021, 10:11   #91
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

To je to. Isti mi je OS i sve ostalo na kompu kao za GTX 1060 koja je normalno išala u sleep i vraćala se. Samo karta ga koči sada. Meni sleep baš znači jer često koristim komp u kratkim intervalima pa niti želim da non stop radi, niti volim da ga 4-5 puta u toku jednog dana palim gasim.

Iskreno sam mislio da je stanje danas bolje nego što se kuka. Mislio sam da su barem starije karte ispeglane odavno... Ali nisu. Jer jedno je da RX5700 ima porođajne muke prvih pola godine a sasvim drugo da 4-5 god ne ispravljaju ovakve stvari na najrasprostranjenijim modelima.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Lex987 (20.1.2021)
Stara 20.1.2021, 11:15   #92
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Ja sam imao problem sa sleep-om, win7, rx 580. Posle buđenja, jednom u 5 puta je radilo ok, ostalo crn ekran ili bsod. Ispostavilo se da je problem bio što nisam instalirao Intel RST driver, nakon toga, sleep radi bez problema (malopre ga probudih nakon celonoćneg spavanja). Drajver za grafičku je stariji (kraj 2019), možda ima neki uticaj i to.

Edit: pročitao sam one linkove, izgleda da je vezano za grafičku, doduše vidim da su zezali sa drajverima, neki kao popravili, sledeći zeznuli itd. Izgleda da AMD ima veće probleme sa drajverima od nV i da to nije prazan mit, mada sam i sa nV imao ponekad trzavice. Sa ovom xfx najveći problem mi je bio jedna verzija drajvera koja je bacala BSOD u bethesdinim igrama samo tako. Uradio sam rollback, posle preskočio nekoliko updejta, instalirao ovu verziju koja je sada i više ne radim update kad god izađe nego ako je baš potrebno (što je retkost jer uglavnom pikam starije igre).
Za sledeći upgrade nisam pametan, bitno mi je da rade dobro starije igre (čitao sam da Navi ima problema sa njima, ne znam kakvo je stanje trenutno) i da mi radi freesync (ne znam kako bi se moj monitor ponašao sa nVidiaom).

Poslednja ispravka: makiem (20.1.2021 u 13:15)
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2021, 13:38   #93
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Navi i dalje ne šljaka dobro sa DX9 naslovima kako sam skoro čitao. Ako neko ima i zna za promene, bilo bi lepo da potvrdi. Sad, verovati da će AMD to potpuno da ispegla je prilično veliko kockanje imajući u vidu njihov track record. Za nas koji volimo da makar ponekad odigramo nešto starije je to solidan problem.

Ono što mi se nameće kao zaključak je da kako je AMD počeo cenom vrlo blisko da prati nV u poslednje vreme, i ima tek nijansu bolji odnos cena/performase... po meni se to ne isplati svih začkoljca koje nosi sa sobom. Za ekvivalentnu kartu koje je npr. kod nV ~400 a kod AMD ~300 bih još i razmišljao ali za recimo 400 i 350 mi ne pada na pamet da se igram više.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2021, 21:08   #94
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Jeste li baš sigurni da je do drajvera?

Pitam zato što se meni slično dešavalo krajem prošle jeseni/ početkom zime, ali su drajveri bili baš stari (13 koma nešto) i na Win7 x64.
Drajveri su ostali isti do promene kartice, ali je problem nestao sam od sebe još krajem proleća ove godine, nakon par Simplix apdejta i urednog Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One obnavljanja (to su jedine ozbiljnije promene na mom sistemu).
Setih se da ga je bilo tek sada kada ga pomenuste.

P.S.

Kada ga je bilo, problem se pojavio niotkuda, jer su na s-mu godinama bili isti drajveri.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2021, 11:49   #95
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Evo nahvatao sam još jedan problem sa RX470 drajverima. Ako pošaljem komp u sleep, posle buđenja ne baca sliku na monitor. Evo i Reddit tema kao dokaz da je problem rasprostanjen na više modela (RX470, 480, R9 Fury) i nerešen evo 4 godine. Evo ni RX 580 nije zaobiđen.
Ja evo 3+ godine koristim RX480 Nitro+ imao sam nula problema sa njom.
Mislim da realno tu AMD nema problem sa drajverima kad je stabilnost u pitanju - nego sa firmwareom/BIOS-om kartica i kompatibilnošću istih sa ostatkom hardvera.
Problema ima mnogo, variraju i neretko su baš ovakvog tipa...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2021, 20:14   #96
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

U subotu, sve što je kupljeno (grafička, ram i napajanje), ugrađeno. Danas kupljena nova tastatura (sin je hteo svetleću, pa sam uzeo Genius Scorpion K220) i miš. Sad igrice (CS.GO, Dirt 2.0, the Hunter Classic...) rade na high podešavanjima. Jedini problem je što supruga ne daje sinu da igra radnim danima, već samo vikendom, pa mora da čekam da legne da spava, da ja odigram par vožnji u Dirtu
Hvala svima koji su svojim učešćem u temi pomogli.
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mezzano na korisnoj poruci:
DeCoy (25.1.2021)
Stara 28.1.2021, 1:42   #97
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Mislim da je napajanje (novo) crklo!

Pre par dana se u toku igranja (Dirt 2.0), kompjuter odjednom ugasio, pokušao da restartuje, ali nije uspeo da se pokrene i ostao ugašen. Pokušao sam da ga uključim, pošto je monitor radio, međutim ništa se nije dešavalo. Pomislio sam da je možda do produžnog kabla, pa sam stavio drugi kabl, a pre nego što sam pokušao da ga upalim, otvorio sam ga da pogledam ne vidi li se nešto što bi vizuelno bilo sumjivo. Ništa nisam primetio. Pipnuo sam komponente, ni jedna nije pokazivala neke znake pregrejanosti, čak su bile i prilično hladne, i grafička i procesor i napajanje. Nakon 10ak minuta uključio sam ga, i nakon toga je par dana radio normalno. Doduše, nije korišćen u prethodna dva dana više od sat - dva dnevno. Danas sam ga uključio, i pnovo prilikom igranja Dirt 2.0 se desilo isto. Gasi se, pokušava da se uključi, ali ne uspeva. Ponovo ne reaguje na power dugme. Otvorio sam kućište, očistio hladnjak procesora, skinuo RAM, izduvao prašinu, obrisao module. Pokušao sam da ga uključim - ništa se ne dešava. Pomislio sam da ga ostavim 10 ak minuta da se ohladi (iako nije bio vruć), međutim ni posle nisam uspeo da ga upalim. Skinuo sam napajanje, namontirao staro IG Max, i odmah se kompjuter upalio. Vratio sam novo (Lc power), kompjuter se uključio. Pokrenuo sam Moto GP 20, ali se posle 2-3 minuta ugasio i nije hteo da se upali. Vratio sam ponovo IG Max, i bez problema se kompjuter pali.

Ja sam prilično siguran da je napajanje. Šta vi mislite?

Preporučite mi neko napajanje, samo da nije LC Power!
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2021, 2:00   #98
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

ne znam gde gledaš ponudu, ali generalno sve skuplje od 4000 je manje više ok..
kvalitetna napajanja su: fps, chieftec, thermaltake, cooler master...


za izbegavanje ms industrial, rhino, falcon i ostale životinje..


Ako reklamiraš to napajanje verovatno će da ti daju isto, mada ima šanse i da ti vrate pare..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2021, 2:35   #99
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.354
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Očigledno da ti je zapao faličan primerak kad nije radilo ni 2 nedelje kako valja. Gde si kupio taj LC-Power pa da vidimo šta ta prodavnica još ima. Lakše i brže će biti ako uzmeš nešto uz doplatu nego da ti vraćaju pare (može da se dosta otegne procedura).
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2021, 8:04   #100
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: AMD Radeon RX 570 ili nešto drugo?

Uzeto je u BC Group.

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Očigledno da ti je zapao faličan primerak kad nije radilo ni 2 nedelje kako valja. Gde si kupio taj LC-Power pa da vidimo šta ta prodavnica još ima. Lakše i brže će biti ako uzmeš nešto uz doplatu nego da ti vraćaju pare (može da se dosta otegne procedura).
Što se tiče procedure, ja ću kupiti drugo napajanje, a postupak reklamacije ću nezavisno voditi. Tražiću povraćaj novca, ili zamenu za neku drugu robu u toj vrednosti ili većoj, uz doplatu.

Šta je "najbolje" od sledećeg:
https://gigatron.rs/napajanja/chieft...0s-bulk-193406
https://gigatron.rs/napajanja/chieft...lp-500s-237481
https://www.ctshop.rs/chieftec-gpc-5....com&code=6b56
https://gigatron.rs/napajanja/fsp-na...0-51aac-373487
https://www.ctshop.rs/chieftec-apb-5....com&code=ae3a
https://www.winwin.rs/racunari-i-kom...1-8649134.html

Poslednja ispravka: mezzano (28.1.2021 u 10:04)
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li će napajanje izdržati grafičku? Kitara Grafika 1429 21.1.2021 21:54
SONY DDU1621: gremlini ili nešto drugo Sass Drake Nosači podataka 3 25.3.2010 22:54
Graficka za gamer-a??? = IGY = Grafika 83 6.8.2006 12:20
K.O.T.O.R. II ili nešto drugo? bad_wizard Role-Play 48 17.5.2006 1:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com