Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.7.2009, 14:04   #1
fukara_tz
Novi član
 
Član od: 29.7.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom imam problem sa skype i msn

e ovako: nedavno sam kupio cam i instalirao skype! kada hocu da pricam samo prvih 10 sec bude uredu i onda ustopa cijeli comp i izbaci me ! i tako uvijek.... na msn prvih 10 sec bude isto ok i onda ona skala sto pokazuje jacinu zvuka ode na vrh i ne pada...tada krci...tako da ne mogu da pricam nikako..... obicni call radi super i na skype i msn!! uradio sam ponovo instalaciju zvucne i graficke ! inace imam avast antivirus!! ja nezz vise sta da uradim...ako je nekom imao slicnih problema molim da odg... pozz
fukara_tz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2009, 22:31   #2
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: imam problem sa skype i msn

Citat:
fukara_tz kaže: Pregled poruke
e ovako: nedavno sam kupio cam i instalirao skype! kada hocu da pricam samo prvih 10 sec bude uredu i onda ustopa cijeli comp i izbaci me ! i tako uvijek.... na msn prvih 10 sec bude isto ok i onda ona skala sto pokazuje jacinu zvuka ode na vrh i ne pada...tada krci...tako da ne mogu da pricam nikako..... obicni call radi super i na skype i msn!! uradio sam ponovo instalaciju zvucne i graficke ! inace imam avast antivirus!! ja nezz vise sta da uradim...ako je nekom imao slicnih problema molim da odg... pozz
koji internet imas. Pokusaj sa drugim drajverom za kameru.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2009, 11:05   #3
ribica-d-mikac
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Macvanska Mitrovica
Poruke: 130
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: imam problem sa skype i msn

Probaj noviji drajver da instaliras.Koju kameru imas?
ribica-d-mikac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2009, 11:09   #4
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: imam problem sa skype i msn

oce to da se dogadja na gigabyte plocama, ja sam resio sa novi driverima za zvuk i chipset.

sad ne znam koji plocu ti imas?
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2009, 15:22   #5
algeron
Novi član
 
Član od: 5.8.2009.
Poruke: 24
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Post Re: imam problem sa skype i msn

mom se drugu to desavalo ili slicno,u pitanju je bio sljedece,lik je isto napravio skype i kad bi pokusao da prica bilo bi bas tiho ili ga ja opste nisam mogao da cujem,krcale su mu slusalice javljao se eho,mislim da ti nije problem do nikakve masine ili ti kucista nego probaj nekako ulaze na rear panel ili na front panel da pogledas,mozda nisu ok mozda se desava neki kontakt,mi smo to bili vidjeli i dosli do zakljucka da su mu ulazi bili zardjali,vidi slusalice,pogledaj isto tako za mikrofon vidi slusalice pogledaj opne od slusalica da li je sa njima sve ok pa se onda baci na neku dublju analizu masine(kucista)idi redom dok ne dokazes da ti je sa svakom komponentom sve ok,kao sto znamo skala se dize pri odredjeim visinama zvuka i pokazuje jacinu zvuka u decibelima,ta jacina moze pri kvarovima da varira odnosno da skace u tvom slucaju ona je pri vrhu sto najverovatnije u pitanju neki mikro sistem mikrofona,vidi njega probaj da ga koristis u obicnom uslovima sa onim programom koji se dobija sa kompom u |sound recorder| vidi sa njim kako ti je,pogledaj podesavanja zvuka,jacine bass itd,neke ploce sa sobom dobijaju one programe za zvuk naprimer kao asus sto ima za zvucnu karticu programcic za upravljanje tonovima itd,vidi imas li nesto slicno da li je tu sve ok,
algeron je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
imam problem sa mobilnim samsung f250 vera1 Aparati i oprema 4 28.7.2008 14:24
Problem sa internet konekcijom zoran-petkovic Internet tehnologije 4 13.6.2008 1:44
Problem sa startovanjem igrica Chemist Akcione igre 6 27.1.2008 10:41
Imam problem sa rezolucijom ? wu-gambino Ostale komponente 9 4.3.2007 15:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com