Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.11.2015, 19:23   #121
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Čista sprdnja od igre, žao mi je ljudi koji su kupili original jer ja ne bih dao ni 13.37 gb prostora na disku za narodnu verziju Rainbow Six razočarao, ode stopama kalođutija. Žice, kamere, gvožđurija, ograde, smartfoni, "moderno ratovanje" koje su sveli na tagovanje protivnika, kao CS s botovima na steroidima.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2015, 19:45   #122
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Treba da nađeš još trojicu koji vole ovakve limunadice... Što doduše u današnje vreme i nije tako teško.
A koje hardkor igre ti i većina igrate?
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 3:44   #123
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Očekivao sam to pitanje. Zašto me uopšte pitaš tako nešto kad si svestan da ovo jeste limunadica? Osetio si se prozvanim?

Ova igra nosi Ranbow Six u nazivu a od toga nema ni R u svom izvođenju. Odličan koncept za neki spin-off franšize, katarstrofalna realizacija.
Ovakva arkadnost i nikakav realizam ovu igru čine limunadom. Puške zvuče kao airsoft replike a tako se i ponašaju i tako su modelovane, damage model je idiotski, operatori izgledaju kao da su ispali sa manekenske trake za spec-ops stil odevanja, 5v5 koncept je tužan, kretanje je smešno, balansiranje gejmpleja se svodi na neke bazične parametre kojima i CS: Headshot simulator može da se pohvali itd.

Još jedna igra za casual gejmere. AAA igre koje izlaze iz AAA firmi i deo su AAA franšize su došle do toga da su otvoreno namenjene casual gejmerima. Realno, bljak.
U ovoj igri ima samo prostora za malo prostornog taktiziranja zbog solidnih mapi i dobre destrukcije okruženja. Sve ostalo je smeće.

Ranije smo dobijali odvojenu verziju R6 za konzole i za PC jer se znalo (i zna se) šta koja publika traži a sad pristajemo na ovo.

Poslednja ispravka: doctor (29.11.2015 u 3:54)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Game fever (2.12.2015), jonathan (29.11.2015), Wittmann (30.11.2015)
Stara 29.11.2015, 12:04   #124
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

^Kad se samo setim Raven Shielda. Ali mislim da takva "komplikovana" igra danas teško može da se proda u milione primeraka. ...
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 13:14   #125
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Očekivao sam to pitanje. Zašto me uopšte pitaš tako nešto kad si svestan da ovo jeste limunadica? Osetio si se prozvanim?

Ova igra nosi Ranbow Six u nazivu a od toga nema ni R u svom izvođenju. Odličan koncept za neki spin-off franšize, katarstrofalna realizacija.
Ovakva arkadnost i nikakav realizam ovu igru čine limunadom. Puške zvuče kao airsoft replike a tako se i ponašaju i tako su modelovane, damage model je idiotski, operatori izgledaju kao da su ispali sa manekenske trake za spec-ops stil odevanja, 5v5 koncept je tužan, kretanje je smešno, balansiranje gejmpleja se svodi na neke bazične parametre kojima i CS: Headshot simulator može da se pohvali itd.

Još jedna igra za casual gejmere. AAA igre koje izlaze iz AAA firmi i deo su AAA franšize su došle do toga da su otvoreno namenjene casual gejmerima. Realno, bljak.
U ovoj igri ima samo prostora za malo prostornog taktiziranja zbog solidnih mapi i dobre destrukcije okruženja. Sve ostalo je smeće.

Ranije smo dobijali odvojenu verziju R6 za konzole i za PC jer se znalo (i zna se) šta koja publika traži a sad pristajemo na ovo.
Sve je ovo super ali ti opet ne napisa koju ti igru igraš,a koja ne spada pod ovo što si opisao. Odnosno da je hardkor. Meni se čini da si i ti i deo ovih ostarelih gejmera koja udara nostalgija za mladosti,pa smo u fazonu sve ovo novo je AAA smeće, a nekada su igre bile realne,izbalansirane,pune sadržaja,jeftine,zajednica je bila puna ozbiljnih igrača nije bilo klinaca itd.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 13:54   #126
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Matchmaking i konektovanje uopste na server,gore nego u alfi.Sramota...
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 14:16   #127
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

U poređenju s ovim Rainbow sixom, SVAKI prethodni "punokrvni" Rainbow six je bolji od ovog. Da ne pominjem Splinter Cell serijal, da ne pominjem Metal Gear Solid, pa čak i neke "jeftinije" pucačko-taktičke naslove koji bi pojeli ovu blamažu od igre za doručak. Nema tu "hardkora" nego sve je pitanje mozga i kriterijuma: onaj ko ima mozga, traži i module za taktiku, planiranje akcije, upad, skoro pa strategijski pristup organizovanju napada/odbrane/traženja bombe/eskortovanja VIP-a; onaj ko nema mozga pristaće na achievemente tipa "Glavonožac lvl 10" za 10 neprijatelja pogođenih u glavu/noge. Sprdačina se servira ljudima bez kriterijuma, kratko-jasno
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 14:27   #128
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Sve je ovo super ali ti opet ne napisa koju ti igru igraš,a koja ne spada pod ovo što si opisao. Odnosno da je hardkor. Meni se čini da si i ti i deo ovih ostarelih gejmera koja udara nostalgija za mladosti,pa smo u fazonu sve ovo novo je AAA smeće, a nekada su igre bile realne,izbalansirane,pune sadržaja,jeftine,zajednica je bila puna ozbiljnih igrača nije bilo klinaca itd.


Samo cu prosaputati: SWAT 4.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 14:32   #129
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Samo cu prosaputati: SWAT 4.
Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
U poređenju s ovim Rainbow sixom, SVAKI prethodni "punokrvni" Rainbow six je bolji od ovog. Da ne pominjem Splinter Cell serijal, da ne pominjem Metal Gear Solid, pa čak i neke "jeftinije" pucačko-taktičke naslove koji bi pojeli ovu blamažu od igre za doručak. Nema tu "hardkora" nego sve je pitanje mozga i kriterijuma: onaj ko ima mozga, traži i module za taktiku, planiranje akcije, upad, skoro pa strategijski pristup organizovanju napada/odbrane/traženja bombe/eskortovanja VIP-a; onaj ko nema mozga pristaće na achievemente tipa "Glavonožac lvl 10" za 10 neprijatelja pogođenih u glavu/noge. Sprdačina se servira ljudima bez kriterijuma, kratko-jasno
Postoji razlog zasto je SWAT 4 izasao prije 10 godina i nikada vise nakon toga. Takodje postoji razlog zasto se Rainbow Six serijal promjenio. Svako ko se nada da ce u 2015./2016. zaigrati hard core AAA naslov treba da batali igranje.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 14:39   #130
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Svako ko se nada da ce u 2015./2016. zaigrati hard core AAA naslov treba da batali igranje.
Pravo da ti kazem, ja sam manje vise dotle dosao.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
filpan (29.11.2015), Monarh (30.11.2015)
Stara 29.11.2015, 14:55   #131
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
U poređenju s ovim Rainbow sixom, SVAKI prethodni "punokrvni" Rainbow six je bolji od ovog. Da ne pominjem Splinter Cell serijal, da ne pominjem Metal Gear Solid, pa čak i neke "jeftinije" pucačko-taktičke naslove koji bi pojeli ovu blamažu od igre za doručak. Nema tu "hardkora" nego sve je pitanje mozga i kriterijuma: onaj ko ima mozga, traži i module za taktiku, planiranje akcije, upad, skoro pa strategijski pristup organizovanju napada/odbrane/traženja bombe/eskortovanja VIP-a; onaj ko nema mozga pristaće na achievemente tipa "Glavonožac lvl 10" za 10 neprijatelja pogođenih u glavu/noge. Sprdačina se servira ljudima bez kriterijuma, kratko-jasno
Mešaš babe i žabe kakve veze ima Metal Gear Solid sa ovom igrom koja online only i FPS. Pa i ovde imaš opcija za taktiku,ako pustiš mašti na volju. Ponavljam mnogo ljudi gleda igre kroz neku nostalgiju,i tako zaboravlja njihove mane i dižu ih u nebesa.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 15:07   #132
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Mešaš babe i žabe kakve veze ima Metal Gear Solid sa ovom igrom koja online only i FPS. Pa i ovde imaš opcija za taktiku,ako pustiš mašti na volju. Ponavljam mnogo ljudi gleda igre kroz neku nostalgiju,i tako zaboravlja njihove mane i dižu ih u nebesa.
Nema ovde šta da se diže u nebesa jer Siege nema apsolutno nikakvih dodirnih tačaka sa žanrom koji je proslavio Rainbow Six a to je taktički shooter. U pitanju je klasičan klon kooperativnih twitch shootera koji bi do sada već dojadili i Mirku i Slavku.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
LoneWolf (29.11.2015)
Stara 29.11.2015, 15:15   #133
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Sve je ovo super ali ti opet ne napisa koju ti igru igraš,a koja ne spada pod ovo što si opisao. Odnosno da je hardkor. Meni se čini da si i ti i deo ovih ostarelih gejmera koja udara nostalgija za mladosti,pa smo u fazonu sve ovo novo je AAA smeće, a nekada su igre bile realne,izbalansirane,pune sadržaja,jeftine,zajednica je bila puna ozbiljnih igrača nije bilo klinaca itd.
Ranije nešto malo ARMA-e 2, Red Orchestru 2, R6 Raven Shield, SWAT 3/4 co-op sa burazerom, Mechwarrior 4, trenutno Insurgency i malo Hawkena sa drugarom - arkadna igra ali su barem mechovi i fikcija u pitanju. CS sam igrao zadnji put u 1. razredu srednje. CoD isto. Nemam ja ništa protiv zabavnih arkadica i to je žanr sam po sebi ali kad smeće kao ovo pokuša da proda sebe kao taktički timski šuter zgadi mi se život.

Jesi li ti igrao R6RS? Jesi li ti uopšte video kakav planning phase ima ta igra, kakve su bile misije, kakav je bio multiplejer itd? Naspram Siegea i Vegas 1/2 deluju kao bogovi taktičkih šutera iako su obične TPS rokačine u suštini.
Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Postoji razlog zasto je SWAT 4 izasao prije 10 godina i nikada vise nakon toga. Takodje postoji razlog zasto se Rainbow Six serijal promjenio. Svako ko se nada da ce u 2015./2016. zaigrati hard core AAA naslov treba da batali igranje.
True dat ali to ne znači da treba da se pomirimo sa time i da ove "nove" igre prihvatamo takve kakve su.
Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Nema ovde šta da se diže u nebesa jer Siege nema apsolutno nikakvih dodirnih tačaka sa žanrom koji je proslavio Rainbow Six a to je taktički shooter. U pitanju je klasičan klon kooperativnih twitch shootera koji bi do sada već dojadili i Mirku i Slavku.
What the man said. Twitch co-op šutera na sve strane.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 17:15   #134
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ok ubedili ste me igra je totalni krš,prelazim na ultra simulacije.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2015, 21:58   #135
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Ok ubedili ste me igra je totalni krš,prelazim na ultra simulacije.
Evo ja ću da ti preporučim jednu noviju - ARMA 3. Odlično štivo da naučiš razliku između taktičkog shootera/simulacije i najobičnije arkadne krljačine.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 0:03   #136
vukodav
Veteran
 
Član od: 25.4.2010.
Lokacija: Galirad
Poruke: 543
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 93 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Zar ne bese nesto na kickstarteru, reklamirano kao duhovni naslednik old-school taktickih shootera?

Ne mogu da kazem da je igra totalni krs, jer je zabavna... u prvih sat vremena. S druge strane, lose dizajnerske odluke postaju ocigledne nakon par partija. ARMA 3 i modovi su i dalje Bog i batina u 2015. Toliko od mene.
vukodav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 0:06   #137
Keroton
Član
 
Član od: 6.11.2010.
Poruke: 30
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 13 puta na 6 poruka
Thumbs up Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Postovani,

Sve ove kritike koje citam meni jako malo imaju smisla.

Ovo je jedan od najoriginalnijih FPS-ova koji su se pojavili u poslednjih par godina.

Da li je ovo rainbow six igra. Nije ni blizu tome. Da se igra zvala samo Siege ne bi upadala u ovu zamku, nazalost realnost je takva da je svet novih IP-eva surov i da neko kao UBISOFT ili EA i mnoge druge mega korporacije nece uopste ni da rizikuju sa takvim stvarima,vec pokusavaju da urade "tap-in" na nostalgiju, brand i ostale stvari.

Ako se izbaci R6 iz imena igre i nazovemo sve ovo samo "Siege", desava se jedan naslov koji je toliko svez i toliko zanimljiv/dinamican da evo 40 sati bete nisam odigrao 2 identicne partije.

Moja pozadina sa ovakvim igrama je prvenstveno u takmicarskim shuterima, pocevsi od Quake 3 do CS, pa kasnije do mog omiljenog modernog fps-a "Bad Company 2".

Neko ce reci da su to arkadni shuteri, i slozio bih se sa tim. Ali sam takodje neko ko je prveo mnogo sati u Red Orchestri 2 i Armi 3. I bezbroj partija koje sam odigrao u ovoj beti su imale svaki trenutak tenzije i straha kao sto pruzaju ti takozvani HC shooteri.

Siege se nalazi negde u toj hibridnoj teritoriji COD arkadnog napucavanja i HC shootera posto se gine jako brzo i jako lako ako niste pazljivi, ponekada i od jednog metka ako je na pravom mestu.

Nisam ocekivao nista od igre, dobio sam svasta, kupicu je sigurno i savetujem svakome da je proba i da vidi sam o cemu se radi, umesto da odustane posle citanja gorespomenutih kritika.

Srdacan pozdrav!
Keroton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 0:59   #138
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Eto, tu tenziju koju ti spominješ sam ja jedino na režiranim gejmplej klipovima video. Ovako "ni da me dirne" jer mene ne voze kvalitetno ovakve arkade. Moram da osećam svaki metak koji opalim i koji me potkači, svaki metak koji napusti cev oružja treba da bude opasnost, svaki lean iza ćošta treba da me oznoji, eksplozije moraju pružati nešto više od pukog blurovanja ekrana, konopac za rappel ne sme da se pojavljuje niotkuda, operateri treba da izgledaju ozbiljno a ne kao nafurani badassovi. Od jednog metka nikada nisam poginuo niti nekoga ubio za kratko vreme koje sam probao betu.
Oružja su limunada, kretanje je limunada, gameplay je limunada.
A verujte mi jako sam želeo da mi se igra dopadne i bio sam spreman na kompromise ali kompromisa nije bilo ni sa Ubisoftove strane. Konzolno-hibridni twitch shooter za mase.

Ono što je svetla tačka (ponavljam ovo stoti put) i što ne mogu da poreknem je da je destrukcija fantastičan taktički element i da je koncept odličan i potencijal igre veliki ali je sputan preteranom željom da se ovo približi CS publici i casual gejmerima. Kao forsiraju CQB taktički gejmplej a onda ga totalno razblaže. Nije ni limunada nego kap limuna u litru vode sa kilogramom šećera i veštačkom žutom bojom da bi ličilo na limun i bilo slatko i dopalo se svima.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 12:58   #139
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Keroton kaže: Pregled poruke
Siege se nalazi negde u toj hibridnoj teritoriji COD arkadnog napucavanja i HC shootera posto se gine jako brzo i jako lako ako niste pazljivi, ponekada i od jednog metka ako je na pravom mestu.
Ako ti se to dopalo onda probaj Insurgency da vidiš šta je kvalitetan "hibrid" u kome se gine brzo i jako lako a ne košta 60$ i već godinu i po dobija nove mape, oružja, patcheve, modove i unapređenja za dž.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2015, 15:44   #140
Keroton
Član
 
Član od: 6.11.2010.
Poruke: 30
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 13 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Eto, tu tenziju koju ti spominješ sam ja jedino na režiranim gejmplej klipovima video. Ovako "ni da me dirne" jer mene ne voze kvalitetno ovakve arkade. Moram da osećam svaki metak koji opalim i koji me potkači, svaki metak koji napusti cev oružja treba da bude opasnost, svaki lean iza ćošta treba da me oznoji, eksplozije moraju pružati nešto više od pukog blurovanja ekrana, konopac za rappel ne sme da se pojavljuje niotkuda, operateri treba da izgledaju ozbiljno a ne kao nafurani badassovi. Od jednog metka nikada nisam poginuo niti nekoga ubio za kratko vreme koje sam probao betu.
Oružja su limunada, kretanje je limunada, gameplay je limunada.
A verujte mi jako sam želeo da mi se igra dopadne i bio sam spreman na kompromise ali kompromisa nije bilo ni sa Ubisoftove strane. Konzolno-hibridni twitch shooter za mase.

Ono što je svetla tačka (ponavljam ovo stoti put) i što ne mogu da poreknem je da je destrukcija fantastičan taktički element i da je koncept odličan i potencijal igre veliki ali je sputan preteranom željom da se ovo približi CS publici i casual gejmerima. Kao forsiraju CQB taktički gejmplej a onda ga totalno razblaže. Nije ni limunada nego kap limuna u litru vode sa kilogramom šećera i veštačkom žutom bojom da bi ličilo na limun i bilo slatko i dopalo se svima.
Posteno

Ali objektivno mislim da je na toj skali od HC do Limunada ovo negde na polovini, i zato kazem hibridno. Sa druge strane ja sam imao puno tih momenata tenzije, i padao sam od jednog metka i ostalih stvari koje si nabrojao. Moze to biti subjektivno, i neka bude, ali su mi se te stvari desile vise puta.

Ostale stvari koje si nabrojao, sasvim se slazem.
Ali, meni takve stvari ne smetaju, zato i ponavljam ceo Hibridni deo, nije nota u ovoj igri na ultra realizmu niti igra pokusava to da uradi. Nasli su savrsen balans svega toga da deluje uverljivo, i da radi u smislu gejmplej mehanika, a da ponovo bude sveze i jako zabavno svaku partiju.

Osim vanila ARMA 3 takodje se sa vremena na vreme, moze odigrati dobar close quarter map, gde se polako cisti odredjeni objekat milimetar po milimetar. Strava stvar kod Siege-a je sto je cela igra taj deo, samo sa mnogo vise fokusa na toj ideji.

Takodje gledam dosta ARMA3 ljudi da kace Siege klipove, kako ocistiti prostoriju pravilno, kako komunicirati sa timom itd. sto nije nesto sto se pojavljuje u limunada shooterima,zar ne?

U kracim crtama, ako vec idem u crevca opisao bih ovu igru, kao nesto sa harsher COD napucavanjem, ali taktickim nivo-om ARMA 3 u close quarter situacijama.

Igrao sam Insurgency, ali sam mnogo vise vremena proveo u ARMA 3, nije mi leglo, mozda mi je bilo previse simplisticki i bez cilja.
Keroton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rainbow six siedge

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Rainbow Six Vegas 2 ... i bidi fin Akcione igre 51 12.8.2019 11:38
Dungeon Siege III DylaN Role-Play 134 5.8.2016 2:43
Rainbow Six: Patriots dex3108 Akcione igre 76 14.12.2013 16:51
Space Siege DeCoy Role-Play 9 1.9.2008 22:19
Dungeon Siege 2: Broken World voodoo_ Role-Play 1 7.8.2006 20:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com