Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Play, Net Play itd.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.12.2011, 5:26   #41
TheDudeOfGaming
Novi član
 
Član od: 2.12.2011.
Lokacija: Србија
Poruke: 15
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Prijatelju, all your arguments are invalid!
Hehe, da malo sam se zeznuo. Sad sam stvorio mentalni image Kuzmanovica koji odmahuje glavom, pa mi posle toga lupa samarcinu koja se ne zaboravlja .
TheDudeOfGaming je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2011, 12:57   #42
Kojic_M
Starosedelac
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.462
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 189 puta na 136 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Ja bih voleo da svet igara ide u pravcu usavrsavanja grafike i fizike. Nadam se da ce se izmisliti neki revolucionarni nacin pravljenja igara tako da grafika bude gotovo identicna realnosti,a i da fizika prati grafiku. To bi bilo milina igrati koliko god sada grafika bila dobra,vidi se da nije blizu realnosti Mada,nisam ni igrao mnogo novijih igara
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2011, 13:07   #43
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
kojicm kaže: Pregled poruke
Ja bih voleo da svet igara ide u pravcu usavrsavanja grafike i fizike. Nadam se da ce se izmisliti neki revolucionarni nacin pravljenja igara tako da grafika bude gotovo identicna realnosti,a i da fizika prati grafiku. To bi bilo milina igrati koliko god sada grafika bila dobra,vidi se da nije blizu realnosti Mada,nisam ni igrao mnogo novijih igara
Ocigledno nisi video da je tema o Svetu igara, rubrici sveta kompjutera, i tome kako je "inferiorni" Betmen pobedio "mega superiorni" Skyrim u trci za igru meseca i tome kako je Kuzma napljuvao igru iako je nije opisivao!

Ovo mi lici na ono, mene me zanima kavurma i cvarci...
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Nenad Vasovic (22.12.2011)
Stara 4.12.2011, 14:22   #44
Mpane
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Bravo taxi, i mene je svrbelo da napisem rant posle čitanja ovog broja.

I ne mogu da se smaram da pisem sta je bolje, losije ili o cemu vec sve baljezgarite. Opis Skyrima je napisan bez duse, kao da ga je pisala panda na bensedinima i to je fact.

A što se tiče poređenje dve igre, podsećate me na decu koja se svađaju da li je bolji mw3 ili bf2. Obe igre su majstorska dela, i svet PC igara bi bio mnogo siromašniji da jedna ne postoji.

Ali čisto da nastavim raspravu ili ti da trolujem malo, u Betmenu možeš da umreš na samo jedan način a u Skyrimu http://www.youtube.com/watch?v=no1fBQzVKQc

EDIT: I evo da dodam, kako treba da izgleda review igre - inace ovo je covek ciji review mozda najvise poštujem na webu i sa cijim ukusom se najvise poklapam

Skyrim http://www.youtube.com/watch?v=54XwUi7Hc0k
Batman http://www.youtube.com/watch?v=rwRXS...eature=related

Poslednja ispravka: Mpane (4.12.2011 u 14:47)
Mpane je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mpane na korisnoj poruci:
Nenad Vasovic (22.12.2011)
Stara 4.12.2011, 16:05   #45
jahi
Član
 
Član od: 21.2.2010.
Poruke: 357
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 95 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Зар после јануара и Apache Air Asault-a ви још расправљате о некаквим критеријумима за игру месеца ? Једини критеријум је Миодраг Кузмановић .
Можете ви да се буните колико хоћете , ништа вам не вреди , сем можда да пишете Бан Ки Муну .
jahi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jahi na korisnoj poruci:
nameless1 (4.12.2011)
Stara 4.12.2011, 16:21   #46
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
Mpane kaže: Pregled poruke
EDIT: I evo da dodam, kako treba da izgleda review igre - inace ovo je covek ciji review mozda najvise poštujem na webu i sa cijim ukusom se najvise poklapam

Skyrim http://www.youtube.com/watch?v=54XwUi7Hc0k
Batman http://www.youtube.com/watch?v=rwRXS...eature=related
Angry Joe?!!!!



Jbt, sam si sebe pokopao sa ovime! Mozes da nabacis deset doktorata iz game dizajna, zurnalizma.. niko te vise nece uzeti za ozbiljno. Ni Dunav ni Sava te nece oprati sada..

nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
High life (4.12.2011)
Stara 4.12.2011, 17:06   #47
Mpane
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Angry Joe?!!!!



Jbt, sam si sebe pokopao sa ovime! Mozes da nabacis deset doktorata iz game dizajna, zurnalizma.. niko te vise nece uzeti za ozbiljno. Ni Dunav ni Sava te nece oprati sada..

Kakvi doktorati? O cemu pricas?

Na stranu njegov nerdy nacin za opis igara, reci mi gde covek gresi sto se tice ukusa?

Znas ono..ukus?? Jel se secas? Kad ne trolujes o gustini teksture, nego osetis igru i zelis da je igras.

Kod mene su 4 igre ove godine (mozda sam zaboravio neku) stvorile taj osecaj, i zelim da kada se ****** opisuju da se ulozi malo strasti u opis.

Witcher2, Skyrim, Batman i Deus Ex.
Mpane je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2011, 17:17   #48
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
Mpane kaže: Pregled poruke
Na stranu njegov nerdy nacin za opis igara, reci mi gde covek gresi sto se tice ukusa?
Pa, znas, kada je neko retardiran, mene ne zanima njegov ukus.

Jedine igre koje bi njemu poverio da recenzira su ove vrste:

stupid joe
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
thebluephoenix (4.12.2011)
Stara 4.12.2011, 17:20   #49
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Jedina glupost izrečena u Skyrim opisu je da je ulaganje u craft veštine nepotrebno i da se lako nađu bolji random bolji primerci oružja i opreme. E igrao sam igru sigurno preko 48h i do sada nisam naišao ni na jedno oružje koje može da se poredi sa mojim Legendary Daedric 2-handerom, koga čak nisam još ni enchantovao.

Ostatak teksta je na mestu...
A glupost za "ne preterano spretno izvedeno šunjanje i drugi stealth elementi" a sa screenshot-a se jasno vidi da nije ni probao da igra tako i da mu je stealth skill na minimalnom nivou? Od starta igram kao assassin/archer i bogami sad (na 31. levelu) već niko ne može da me uoči osim ako ne izletim 2 metra ispred njega u sred bela dana, da ne pominjem što sa svojih 30x backstab damage sa bodežom koji pravi 30 damage mogu da one-shot-ujem gotovo sve što me ne primeti dok se moj nož ne nađe na njihovom grkljanu (a uglavnom me ne primete).

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Procitao! Dobra recenzija i sasvim odgovarajuca ocena..

P.S. Moram da iznesem jedno zapazanje.

Po recima Nenada Vasovica:



Ovaj put ste odstupili od pravila, zato sto je Skyrim daleko vise prasine podigao od Batmana..
Ovo. Svako i njegova baba igra Skyrim, bar sudeći po ljudima iz mog okruženja. Ljudi koji u životu nisu omirisali neki RPG, igraju Skyrim, a to mora da vredi nešto.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2011, 17:44   #50
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Da bi neko uživao gledajući recenzije AngryJoe-a mora ili da ima IQ manji od 80 ili manje od 14 godina. To mu pokriva nekih 95% američkih konzumenata video igara. Čovek nije nerd, on jednostavno plaćena budala. AngryJoe je zanimljiv koliko i Deki Pantelić.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
High life (4.12.2011), Trtko (6.12.2011)
Stara 4.12.2011, 18:56   #51
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Zaista ne znam čemu tolika "buka" oko nečeg tako subjektivnog kao što je ocena igre. Budući da nema objektivnih kriterijuma ocenjivanja ni jedno ocenjivanje igre nije ništa drugo do subjektivno. Zbog toga će se nekome svideti dodeljena ocena a nekome neće.

Kao što je neko pre mene već rekao, bilo bi prilično površno (ne)odlučivati se za neku igru samo na osnovu donesene ocene u časopisu. "Immersion" je subjektivna stvar i jedini način da saznate da li vam se igra sviđa ili ne jeste da ju sami probate.

To da li će Skyrim ili Betmen ili Pekmen biti igra meseca ili godine meni uopšte ne predstavlja nikakvu važnost, i ne vidim zašto bi to nekome bilo bitno.

I još nešto: "Sve što klasičan ljubitelj video igara sa IQ barem 2x većim od svoje telesne težine može da poželi nalazi se u Skyrimu." Ako uzmemo da je prosečna težina 70kg (a sigurno je veća od toga), 2x IQ iznosio bi 140 što se nalazi na desnoj strani krive inteligencije u opštoj populaciji i predstavlja ipak mali broj ljudi u odnosu na prosečnu većinu.
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku =FI=Ghost na korisnoj poruci:
Nenad Vasovic (22.12.2011)
Stara 5.12.2011, 13:16   #52
Raulio
Novi član
 
Član od: 5.12.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Vrlo interesantna tema…cak me je nacerala da se registrujem na forum Dosta puta mi se desilo da citajuci review neke igre imam utisak da smo ja i autor teksta igrali dvije potpuno razlicite igre. Srecom, prilikom izbora necega sto ce okupirati 5, 10, 15 ili vise sati mog slobodnog vremena ne oslanjam se samo na tekstove u SK i ne vjerujem slijepo cak ni takvom geniju kao sto je Kuzmanovic. Citajuci tako odredjene tekstove, i nervirajuci se cak, zapitao sam se sta je sustina neke igre uopste i sta je to sto formira ukupnu ocjenu. Da li je to sabiranje ocjena za pricu, grafiku, zvuk, mehaniku igranja…i trazenje prosjeka ili je to licni, dakle subjektivni, osjecaj prilikom igranja i efekat koji igra ostavlja nakon “prelazenja”? Naravno, prethodno pitanje je glupo samo po sebi, jer i pojedinacne ocjene takodje su stvar licnog ukusa i sopstvenog misljenja. Takodje, ako SK proglasi neku igru “igrom godine”, to ne znaci da je ona i najbolja igra te godine. Ovdje se otvara i pitanje svrsishodnosti dodjeljivanja titula igrama kao i dodjeljivanje ocjena uopste…Sta znaci ocjena 88? Da li to znaci da je 88 procenata sadrzaja igre dobro a 12 lose? Da li je sve lose, nabrojano u recenziji, stalo u tih 12 procenata? Da sam, recimo, vjerovao SK-u kad je u pitanju Rage, vjerovatno bih propustio najbolju FPS igru ove godine (iako je to izgleda samo moje misljenje). Vjerovatno bih propustio Dead Island, najbolju zombi igru svih vremena (na koju utrosih dobrih 30 sati). Vjerovatno bih propustio Dirt 3 (korak unazad ako se dobro sjecam opisa…) koji mi je donekle vratio vjeru u reli igre iz Codemasters-a. Vjerovatno bih igrao LA Noire (uh, to sam i igrao par sati), najvece razocarenje ove godine. Pisanje recenzija i dodjeljivanje ocjena igrama je vazno i potrebno. Potrebno, jer cete na osnovu njih mozda odluciti da kupite odredjenu igru, i vazno, uzimajuci u obzir trenutne cijene novih igara. Medjutim, ono ne moze i ne smije formirati tudje misljenje. A misljenje cete steci tek nakon igranja. Pitanje na koje trazim odgovor je zasto se ljudi koji igraju piratske verzije uzbudjuju oko ocjena i kritika…
Po meni, najbolja igra ove godine svakako je Skyrim. Igra koja je u sustini losa jer ima veliki broj tehnickih nedostataka, ali i igra od koje ne mogu da se odvojim. Batman-a nisam igrao ali prvo mjesto je ionako zacementirano. Za sad, Deus Ex HR i The Witcher 2 bi dijelili drugo mjesto, mada je 2011. bila vise nego zanimljiva kad su u pitanju kvalitetni i zanimljivi naslovi. Iz konkurencije bih izbacio jedino gorepomenutu igru sa vicucim detektivom i svjedocima s tikovima, kao i Ass Creed koji me svojim velicanjem Turaka i njihove “kulture”, kao i prekrajanjem istorije i perfidnim pljuvanjem po hriscanstvu totalno razocarao. A citajuci neke postove na forumu vidim i da je 500 godina “kulture” ostavilo uticaja
interesantan review Skyrim-a:

http://pc.ign.com/articles/121/1212033p1.html
djevojka sa Bard's College-a:

http://www.youtube.com/watch?v=4z9Td...feature=g-hist
Raulio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Raulio na korisnoj poruci:
Nenad Vasovic (22.12.2011)
Stara 5.12.2011, 13:23   #53
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
Raulio kaže: Pregled poruke
Pitanje na koje trazim odgovor je zasto se ljudi koji igraju piratske verzije uzbudjuju oko ocjena i kritika…
Pretpostavka je majka svih *****a. Nekih 100 najaktivnijih članova ovog foruma, koji se najviše i bune oko recenzija, redovno kupuju igre na Steam, GoG itd.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Andross (5.12.2011), nameless1 (5.12.2011)
Stara 5.12.2011, 13:54   #54
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
Raulio kaže: Pregled poruke
Potrebno, jer cete na osnovu njih mozda odluciti da kupite odredjenu igru, i vazno, uzimajuci u obzir trenutne cijene novih igara. Medjutim, ono ne moze i ne smije formirati tudje misljenje. A misljenje cete steci tek nakon igranja. Pitanje na koje trazim odgovor je zasto se ljudi koji igraju piratske verzije uzbudjuju oko ocjena i kritika…
Pa pirati postoje upravo da bi mogao da probaš pre nego što kupiš, a ne da se osloniš na tuđe mišljenje. If you like the game, buy it! Ako je preskupo, odigraš pirata, sačekaš godinu dana ili neki zayeban popust i ispoštuješ developera.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Тормунд (19.7.2013)
Stara 5.12.2011, 13:58   #55
Raulio
Novi član
 
Član od: 5.12.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Pretpostavka je majka svih *****a. Nekih 100 najaktivnijih članova ovog foruma, koji se najviše i bune oko recenzija, redovno kupuju igre na Steam, GoG itd.
Najobicnije pitanje...
Pretpostavka da mislim na tih 100 clanova foruma je pogresna
Raulio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2011, 14:03   #56
Oskar_Vajld
Član
 
Član od: 28.7.2010.
Poruke: 138
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 106 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Da bi neko uživao gledajući recenzije AngryJoe-a mora ili da ima IQ manji od 80 ili manje od 14 godina. To mu pokriva nekih 95% američkih konzumenata video igara. Čovek nije nerd, on jednostavno plaćena budala. AngryJoe je zanimljiv koliko i Deki Pantelić.
Nije lepo vređati Dekija Pantelića!
Oskar_Vajld je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Oskar_Vajld na korisnoj poruci:
Nenad Vasovic (22.12.2011)
Stara 5.12.2011, 14:06   #57
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Ja ne mogu i dalje da verujem da ni jedan jedini covek koji ovde tvrdi da je Skyrim bolja igra od Betmena nije ni probao Betmena!

Ocena je kao broj bodova, kao po bolonji na fakultetu sad! Dakle 88 znaci da je dobila jaku devetku! Barem ja to tako gledam! U onim sazetim izvodima i texta se vidi i koji su to dobri elementi igre, a koji su to losi!

E sad, Skyrim ima mnogo losih elemenata, tj. mana! Betmen nema ni jednu, sem sto po vama nije Skyrim! U opisu betmena na bilo kom sajtu se ne opisuje bukvalno ni jedna jedina mana sem ovog tehnickog sa DX 11! U Skyrimu ima uzas tehnickih problema, likova koji izgledaju kao da su progutali metlu, ne interesantne price... Sve ostalo je hype koji osecate, i kao sto objasnih kad vas prodje Skyrim nece biti tako superioran! Ovo sto sam naisao za betmena, vazi i za TW2... Deus Ex je fantasticna igra, ali i ona ima sitnih mana!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
simke85 (7.12.2011)
Stara 5.12.2011, 14:50   #58
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Mnogo si pretenciozan i nadmen, bre! To sto se tebi svidja Batman, a ne Skyrim, ne mora da znaci da i kod drugih to treba biti slucaj. Sta vise, vecini igraca ce vise leci Skyrim, zato sto je u pitanju poprilicno jedinstven open world fantasy RPG sa dugom istorijom na PC-u, nasuprot 'obicnoj' akcionoj avanturi..

Drugo, ne pale se svi na slepe miseve i helanke; vecina igraca ce se vise zadovoljiti (identifikovati) da naprave svoga lika i podvrgnu ga avanturama u nekoj fantasticnoj, sneznoj zemlji. Tacno je da Batman ima manje nedostataka, ali disciplina u kojoj on ucestvuje je 200 metara, dok je Skyrim ipak maraton..

Trece, Deus Ex je za nijansu bolja igra od TW2, a to ti govori ljubitelj obe igre/fransize (mada je ovo podlozno ukusu)..

Zakljucak:

Mene uopste ne zanima Batman vs Skyrim rasprava; obe igre su veoma dobre, ali nisu moji favoriti ove godine, niti pripadaju mom omiljenom zanru (story driven polu otvoreni RPG-ovi, FPS/RPG hibridi), ali ono sto smeta je sto je Skyrim dobio poprilicno realnu, fer recenziju, dok je Batman tipicna Qzmina fanboy hvalospevka, i sto je Skyrim kako po pravilu SK-a za odabir igre meseca, tako i po znacaju fransize (koja mi nije medju omiljenim, ali ocigledno ima ogromnu bazu fanova) MORAO biti igra meseca..

Ali, dzaba se ja ovde ponavljam u vec pet postova, kada je ocigledno da neki ljudi imaju mentalnu blokadu.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Asmodeus (6.12.2011), bacacar (5.12.2011), bokela (12.12.2011), Oskar_Vajld (5.12.2011), player1 (5.12.2011), Trtko (6.12.2011)
Stara 5.12.2011, 14:55   #59
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Ja ne mogu i dalje da verujem da ni jedan jedini covek koji ovde tvrdi da je Skyrim bolja igra od Betmena nije ni probao Betmena!
Neke ljude jednostavno ne zanimaju takve igre i samim tim nemaju želju ni da ih probaju. Ja sam recimo igrao AA, nije mi se svideo i zbog toga neću ni pogledati AC.

Samim tim je ova tema apsolutno bespredmetna i ništa drugo do još jedno u moru kukanja dokonih pojedinaca zašto neko tamo nije njegovog favorita proglasio za naj igru.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Тормунд (19.7.2013)
Stara 5.12.2011, 14:55   #60
qaza
Novi član
 
Član od: 2.12.2011.
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Kuda ide Svet igara?

Slazem se u potpunosti sa taXicity-em, ali tacno je i to da se o ukusima ne raspravlja. U ovom broju opis igara je blizi recimo jednom Screenfun-u nego starom dobrom opisu Sveta Kompjutera. Jos nesto, konstatacija da nema greske sa DX11 podrskom dali bi mu trocifrenu ocenu je u najmanju ruku.
( kuku majko sta jos necu procitati )
qaza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet Igara N Radunovic O SK-u uopšte 5 6.7.2009 14:41
Kuda ide ovaj svet Djordje Turjacanin Brbljaonica 19 28.1.2009 6:11
Sta se to desava i kuda ide ovaj svet? steve89 Brbljaonica 16 4.11.2007 17:26
Svet Igara DJ_MY_SOUL Tekstovi u SK 29 17.3.2007 21:02
Glasanje: Svet igara Aleksandar O SK-u uopšte 76 22.9.2006 10:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com