Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2017, 12:20   #11861
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

War for the Planet of the Apes (2017)



Što se mene tiče ovo je stvarno dobar SF film. U suštini jedna lepa avantura sa vrlo malo akcije i to po mom mišljenju funkcioniše kao sat. Film traje skoro dva ipo sata ali teče lepo jer je zanimljiv, ima tenzije, drame, lepih pejzaža, vrlo dobrih kadrova, finu muzičku podlogu. Film ima celokupno dobru atmosferu, malo realniju i mračniju od proseka i to mi se opet mnogo sviđa. Za moj ukus ima i savršene specijalne efekte koje nisam ni primetio ceo film. Ako treba nešto da zamerim, rekao bih da zadnja trećina filma nije jednako zanimljiva i kvalitetna kao prve dve, nekako su mi se tu malo spetljali.

Sve u svemu nije nikakvo novo remek delo, nema filozofskih dubina, ne znam kakvih umetničkih vrednosti itd. Ali je začuđujuće mnogo stvari odrađeno primetno kvalitetnije od današnjeg proseka, zato od mene ide topla preporuka.

8.5/10
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Ekiman (25.10.2017), nameless1 (25.10.2017), shrafko (25.10.2017)
Stara 25.10.2017, 20:01   #11862
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pitanje za ljude koji su gledali Blade Runner 2049, da li se isplati gledati ga u 3D? Tj, da li je to solidno odrađeno ili da ipak idem na 2D varijantu?
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2017, 21:09   #11863
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nisam gledao 3D, ali sam direktor fotografije je izjavio da mu je draza 2D verzija...
Citat:
code master kaže: Pregled poruke

Posle dugo baš dugo vremena rešio sam pogledam kontrovezni Antichrist reditelja Lars Von Triera i o čoveče. Ovo je bez ikakve sumnje jedan od najdepresivnijih filmova koje sam gledao, takodje sam naslov nije ono što sam očekivao i umesto toga ispalo je nešto sasvim treće. Moram odati priznanje Vilijem Defou i Šarlot Gensburg da prihvate sam projekat jer veliki broj glumaca bi sa razumljivim razlogom odbilo ovako nešto, čak i sa malom upotrebom efekata film uspeva da dočara taj osećaj depresije, tuge, mučnine, nelagodnosti i bola. Kada dodju ti uznemirujući momenti, ja sam se držao za stomak koliko mi nije bilo dobro jer kao da sam i ja osetio taj bol (retko sam imao takav osećaj u nekom filmu), a šta tek da kažem za šumu u kome se veći deo filma dešava, moram priznati šuma je jedno od najstrašnijih mesta pogotovo kada padne noć i još ako ste sami

Ocena 5/10
Reads like 9/10
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (25.10.2017)
Stara 25.10.2017, 21:37   #11864
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Pitanje za ljude koji su gledali Blade Runner 2049, da li se isplati gledati ga u 3D? Tj, da li je to solidno odrađeno ili da ipak idem na 2D varijantu?
Ja sam cuo da je odlican ali je film mracan pa moze biti malo naporan za gledanje.

Nema potrebe, po meni.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (25.10.2017)
Stara 25.10.2017, 21:44   #11865
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ipak idem na 3D varijantu, 2D uvek mogu da pogledam kad izađe bluray. Jeste da je malo mračnije ali ako ga dobro urade, vredi.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2017, 3:15   #11866
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ljubiteljima horora preporucujem The Midnight Meat Train. Tek sam ga sad gledao, odlican film. Klajv Barkerova adaptacija.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2017, 8:03   #11867
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Vinnie Jones kao koljač u vozu? Bring it on.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
filpan (27.10.2017)
Stara 28.10.2017, 14:05   #11868
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah i ja Blade Runner 2049. Ipak u 2D.

Svakako dobar film, vizuelno spektakularan, gde su specijalni efekti u službi priče a ne obrnuto. Danas dobijamo malo takvih filmova. Ipak, prvi deo mi je i dalje bolji jer je imao jednostavniju priču i snažniji kraj.

Gluma je dobra, Gosling je malo krut ali to je opravdano ulogom, Ana de Armas je sjajna kao i Dave Bautista ( sa ono malo vremena koje mu je dato u filmu). Ipak, ni jednom nisam bio previše emocionalno uključen u sudbinu likova, za razliku od prvog dela gde mi je značilo šta će se dogoditi Sebastijanu, Rejčel, Roju i Dekartu.

Muzika mi je na momente dobra, stvara odgovarajuću, distopijsku atmosferu, a nekad prerasta u odvratnu buku koja bi trebalo da napravi tenziju ali meni to jednostavno škripi i ciči u ušima. Kad već pomenuh tenziju imam utisak da radnja pati od nedostatka iste. Jednostavno nema tog nekog velikog iščekivanja da će se nešto specijano desiti. Kraj je... ok. Shvatam ironiju ali jednostavno mi nije na nivou prvog dela.

U svakom slučaju jaka osmica od mene.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
shrafko (29.10.2017)
Stara 28.10.2017, 15:33   #11869
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
helen kaže: Pregled poruke
Iskreno, pomalo sam iznenađen tako niskom ocenom, taj film zaslužuje dosta više. Nisam znao da se Trir borio sam depresijom kada je snimao taj film, ali mi je potpuno logično da je ovakav film nastao u nekoj mračnijoj fazi života. Što se tiče onog "što nije snimio nešto lepo dok je u stanju depresije", to nikako ne bi pomoglo jer prvo moraš da izbaciš/izkanališeš ta loša osećanja, pa tek onda da radiš lepe stvari (pošto se bavim psihoterpijom, hteo sam da kažem zašto je to tako )
Pokušaću da pojasnim zašto sam dao Antichristu ocenu 5 (ocena na imdb je 6,6), iako deluje da sam nahvalio film zato što efektivno doprinosi taj osećaj bola i emocija, ali kao što sam pomenuo film je baš težak i mučan za gledanje i nema efekat ponovnog gledanja i nadam se da ga nikada neću ponovo gledati. Postoje i bolji filmovi sa sličnom tematikom kako se nositi i preboleti težak period i bol evo na primer The Ordinary People iz 1980 e to je već mnogo bolji film, ako je Larsu pomoglo da prebrodi bol snimajući Antichrist ne zameram želim mu sve najbolje nadam se da se neće naći opet u takvoj situaciji i sam znam kakav je taj osećaj.

The Girl Who Leapt Through Time (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0808506/?ref_=nv_sr_3


Simpatičan anime film o devojci koja otkriva da može da se vrati kroz vreme čim napravi odskok. Makoto je sasvim obična tinejdžerka koja ide u srednju školu i trenutno nije sigurna šta želi da postane u budućnosti, kada konačno otkrije da ima sposobnost da može da putuje kroz vreme! to joj daje mogućnost da ispravi sve greške u vidu raznih neprijatnih situacija i blamova u školi do ocena i ostalo, medjutim to ima i sa sobom i negativne posledice. Iako ovo nije najbolji film sa tematikom putavanja kroz vreme (mnogima neće biti interesatno okruženje srednje škole i tinejdž problemi) ali simpatična priča i pojedini likovi će vam držati pažnju do kraja, najviše pohvala ide na račun lepe ručno crtane animacije.

Ocena 7/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2017, 23:14   #11870
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Tradicialno za noć veštica ide i gledanje horor filma, odnosno podsećanje na pomalo neobičan deo iz čuvenog serijala koji je u medjuvremenu steako kultni status medju fanovima.

Halloween III (1982)
http://www.imdb.com/title/tt0085636/?ref_=nv_sr_1


Takodje poznat i kao deo u kome nema Majkl Majersa, i mnogo su mu zamerali zbog toga, takodje slažem se da film gledaoca ostavlja zbunjenog posle svega ali generalno film i nije toliko loš koliko ljudi pričaju o njemu, čak mi se i svidela sama zamisao da svaki naredni film bude neka priča vezano za samu noć veštica koncept kakav je vidjen i u filmu Creepshow. Ipak kukanje publike je tražilo Majkla Majersa nazad i time smo dobili niz katastrofalnih nastavaka, samo kad se setim onog dela sa Busta Rhymsom i replike "Trick or Treat motherfucker"!, voleo bi da mogu da dam trećem delu veću ocenu od petice ali dosta kvari utisak sama priča odnosno glavni negativac, iako dobijemo razlog zbog čega i žašto, opet sve njegove ideje i način kako bi ostvario svoj cilj je nešto što je na nivou naučne fantastike.

Ocena 5/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2017, 0:54   #11871
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Halloween filmovi su po meni bas lose ostarili. Verovatno je u to vreme bilo razloga zasto se ljudima svidjalo, ali mi danas ne ostavlja utisak. Da dodam da ja ionako generalno ne volim horore, uvek sam ih smatrao trashy zanrom, retko koji me nije smorio.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
shrafko (1.11.2017)
Stara 1.11.2017, 4:39   #11872
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Brawl in Cell Block 99 (2017).

''A former boxer-turned-drug runner lands in a prison battleground after a deal gets deadly.''

Pridružujem se preporukama za film, kao i zaključku da je ovo Vaughnova najbolja uloga. Ljubiteljima mračnijeg, ali ne mnogo bolesnog filma, govorim navalite. Tempo na početku djeluje sporo, ali kako se radnja odmotava, shvatite da je idealan.
9/10
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2017, 17:26   #11873
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



gledao neko? Aliens vs.Titanic !!!
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
ezenkiel (6.11.2017), filpan (3.11.2017), Rockstar (3.11.2017)
Stara 3.11.2017, 20:09   #11874
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sigurno, sigurno.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2017, 14:12   #11875
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Secret of the Incas (1954)
http://www.imdb.com/title/tt0047464/



Koji je glas imala Ima Sumak. A i ostalo je vredno gledanja.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Secret of the Incas (1954) YouTube, 332 MB,mp4.zip (31,4 KB, 4 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2017, 18:47   #11876
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Atomic Blonde



Nesto su serije koje pratim pauzirale, pa reko da pogledam neki film. Ovaj mi je bio interesantan zbog vremena i mesta gde je radnja smestena - Berlin neposredno pre i tokom rusenja Berlinskog zida. Onda sam na trejleru cuo New Orderov Blue Monday pa sam ocekivao da su iskoristili kvalitetnu muziku iz tog perioda. I naravno, uz prvu scenu ide Blue Monday, par minuta kasnije krece Cat People, i delje se redjaju hitovi iz tog perioda. Scenografija je super (za nas koji se secamo tih vremena).

Sto se tice radnje, u pitanju je fajt medju spijunima istocnih i zapadnih zemalja, ukratko verzija Bornovog identiteta sa zenskim likom u glavnoj ulozi. Nisam ljubitelj novijih akcionih filmova, pre svega zbog onih scena borbi gde lete ruke i noge na sve strane, nemas pojma sta se desava dok ne stane i vidis ko je ostao da stoji. Takodje i ubacivanja nepotrebnih likova za koje nema vremena da budu razvijeni, a sve sa ciljem da se malo patetise i sapunja. Ovde ni jednog ni drugog nema previse, cak u drugom delu filma postoji jedna malo duza scena borbe koja mi se bas dopala - nije prebrza, likovi se umaraju, bas je ostavila utisak da su se tukli dok ne popadaju.

Film je korektan, nije dosadan za gledanje, Sarliz je na nivou, ima malo pipkanja sa nekom mrak zenskom (to je verovatno razlog sto je taj lik i ubacen u film, al ajde). Ako ste iz Bornovog identiteta naucili kako da isprebijate nekog hemijkom olovkom, sad ide nastavak kursa - kljucevi od stana i salonske cipele
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Remedy na korisnoj poruci:
choi (7.11.2017), mentolbrebombona (5.11.2017), shrafko (5.11.2017)
Stara 4.11.2017, 20:17   #11877
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Wind River



Kakva filmcina. Po meni odlican, od rezije, glume pa do same price....Nista preterano originalno ali odlicno odradjeno. Ogromna preporuka

Agora




Odlicna istorijska drama koja mi vec jako dugo stoji na hardu i nikako da je odgledam. Isuvise sam dugo odlagao, film je odlican. Dosta simbolike, uzima umetnicke slobode kada su istorijski zapisi u pitanju, ali su sustina i poruka jasni i potpuno nepristrasni. Covek je coveku vuk. Odlican.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
mp3lopov (5.11.2017)
Stara 5.11.2017, 14:41   #11878
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Remedy kaže: Pregled poruke
Atomic Blonde



Nesto su serije koje pratim pauzirale, pa reko da pogledam neki film. Ovaj mi je bio interesantan zbog vremena i mesta gde je radnja smestena - Berlin neposredno pre i tokom rusenja Berlinskog zida. Onda sam na trejleru cuo New Orderov Blue Monday pa sam ocekivao da su iskoristili kvalitetnu muziku iz tog perioda. I naravno, uz prvu scenu ide Blue Monday, par minuta kasnije krece Cat People, i delje se redjaju hitovi iz tog perioda. Scenografija je super (za nas koji se secamo tih vremena).

Sto se tice radnje, u pitanju je fajt medju spijunima istocnih i zapadnih zemalja, ukratko verzija Bornovog identiteta sa zenskim likom u glavnoj ulozi. Nisam ljubitelj novijih akcionih filmova, pre svega zbog onih scena borbi gde lete ruke i noge na sve strane, nemas pojma sta se desava dok ne stane i vidis ko je ostao da stoji. Takodje i ubacivanja nepotrebnih likova za koje nema vremena da budu razvijeni, a sve sa ciljem da se malo patetise i sapunja. Ovde ni jednog ni drugog nema previse, cak u drugom delu filma postoji jedna malo duza scena borbe koja mi se bas dopala - nije prebrza, likovi se umaraju, bas je ostavila utisak da su se tukli dok ne popadaju.

Film je korektan, nije dosadan za gledanje, Sarliz je na nivou, ima malo pipkanja sa nekom mrak zenskom (to je verovatno razlog sto je taj lik i ubacen u film, al ajde). Ako ste iz Bornovog identiteta naucili kako da isprebijate nekog hemijkom olovkom, sad ide nastavak kursa - kljucevi od stana i salonske cipele
Super je film, gledao sam ga još kad je krenuo u bioskopu i izašao zadovoljan, ali me jako mrzelo da pišem bilo šta ovde, jer me generalno mrzi da bilo šta pišem, ali to je neka druga stvar.
Elem, jako su nam slični utisci i pokrenuo si me da napišem ipak da i ja preporučujem ovaj film. Mekavoj je takođe sjajan, mora se reći, a mrak riba je Mumija i tu se potpuno slažem s tobom.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2017, 14:51   #11879
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Lawman (1971)
http://www.imdb.com/title/tt0067333/



Solidan vestern sa dobrom glumačkom ekipom, dobro psihološki profilisanim likovima i nemilosrdnim Bertom Lankasterom na putu pravde...
Spoiler za dok:
ga ne sustigne prošlost i pita u šta se to pretvorio. Kao i u Secret of the Incas (1954), žena je ta koja tera glavnog dasu na povlačenje moralne kočnice.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Lawman (1971) Online Free Full Movie Putlocker - HD Movies Watch.zip (31,9 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (5.11.2017 u 15:23)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2017, 14:59   #11880
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I Come in Peace (1990) film je takodje i poznat pod nazivom Dark Angel
http://www.imdb.com/title/tt0099817/?ref_=nv_sr_1



Pravi biser od filma koji je vredan kultnog statusa, u suštini bi mogao da ga opišem kao mešavina Terminatora i Lethal Weapona a u filmu Dolf Lungren i njegov partner treba da zaustave nekog lika koji je došao iz druge dimenzije(planete) i ima neki svoj cilj da ne otkrivam previše. U većini filmova sa temom dvoje pandura iritiraju dijalozi tipa ja sam bolji od tebe ili ne ipak sam ja i tako u nedogled, jedina svetla tačka je upravo negativac koji koristi jedinstvena oružja u vidu opasne puce i letećeg diska koji se odbija od zidove i leti kao bumerang, takodje ima i neku kuku koja privlači žrtve kao Škorpion iz igre Mortal Kombat i da takodje sve što izgovara pre nego što eliminiše nekoga je rečenica ''Ja dolazim u miru''.

Ocena 6/10

Zero Days (2016)
http://www.imdb.com/title/tt5446858/?ref_=nv_sr_1


Ukratko reč je o dokumentarnom filmu o kompjuterskom virusu Stuxnet o kome je bilo priča i u samom časopisu SK. Nažalost sad su došla vremena kada i računar se može upotrebiti kao oružje koje bukvalno može da izazove konflikt a sama pomisao o mogućem Trećem Svestskom Ratu kao da je sve bliža (ne daj bože), poprilično kontrovezan dokumentarac.

Ocena 7/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com