Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.8.2017, 6:23   #3781
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Imam 1 milion.

Da li da kupim taj office od 1 mil, ili da mozda pokusam da skupim jos neke pare pa da radim nesto drugo ?
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2017, 8:26   #3782
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC


Ako kupiš kancelariju...pa moraćeš da kupiš i skladište koje obavezno mora biti veliko. To ti je trošak od par miliona.
Zavisi šta hoćeš...u CEO ćeš morati da sam skupljaš crates da bi imao profit.
Ili da mažnjavaš i prodaješ automobile to ti je još milion sigurno trošak i neisplativno je totalno.
Ako kupiš MC club house i biznis (onda uzmi "coke" i "meth" oni donose najveći profit) neki to je isto trošak od par miliona.
Tu ti zaradu prave NPC radnici, ti možeš da kuliraš dok se ne napravi "proizvod" pa onda ideš i prodaš. A zalihe kupuješ ili mažnjavaš.
Ako kupiš bunker...on može da ti da nova oružja istraživanjem ili može da ti da profit od prodaje oružja i radi na sličan način kao MC biznisi.
Isto se ili mažnjavaju zalihe ili se kupuju.
Kad kažem "par miliona" mislim na najskuplji biznis koji je unapređen i na najboljoj mogućoj lokaciji je na mapi.
Može tebe da izađe i pola miliona - milion biznis a da ideš 10 minuta do skladišta/biznisa/kancelarije pa isto toliko nazad.
Moj savet svima je da kupe neki kršten bunker. On ima više namena i daje prilično jaka oružja/vozila koja se mogu koristiti u publicu ili u heistovima (svi osim opresora i APC).
Mada da bi se sve to unapredilo bilo vozilo ili neka puška mora se imati MOC, tako da je i bunker u globalu posao od "par miliona".
Biznisi mogu biti opljačkani...ja sam izgubio u bunkeru pola miliona. Raid se odigra tako da kao neka grupa ti je maznula oružja i ti treba da vratiš kamion u bunker.
Ali kad dođeš do kamiona na njemu budu 3 bombe koje da bi demontirao moraš da odigraš 3 različite igre iz heistova (koje su teže).
Napada oko 50 NPC tokom raida, tajmer je na 5 minuta podešen i baš je teško.
MC raidovi su smešni.

*Insurgent pickup custom - 5 RPG.

Poslednja ispravka: Endless (6.8.2017 u 9:06)
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2017, 13:59   #3783
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke

Ako kupiš kancelariju...pa moraćeš da kupiš i skladište koje obavezno mora biti veliko. To ti je trošak od par miliona.
Zavisi šta hoćeš...u CEO ćeš morati da sam skupljaš crates da bi imao profit.
Ili da mažnjavaš i prodaješ automobile to ti je još milion sigurno trošak i neisplativno je totalno.
Ako kupiš MC club house i biznis (onda uzmi "coke" i "meth" oni donose najveći profit) neki to je isto trošak od par miliona.
Tu ti zaradu prave NPC radnici, ti možeš da kuliraš dok se ne napravi "proizvod" pa onda ideš i prodaš. A zalihe kupuješ ili mažnjavaš.
Ako kupiš bunker...on može da ti da nova oružja istraživanjem ili može da ti da profit od prodaje oružja i radi na sličan način kao MC biznisi.
Isto se ili mažnjavaju zalihe ili se kupuju.
Kad kažem "par miliona" mislim na najskuplji biznis koji je unapređen i na najboljoj mogućoj lokaciji je na mapi.
Može tebe da izađe i pola miliona - milion biznis a da ideš 10 minuta do skladišta/biznisa/kancelarije pa isto toliko nazad.
Moj savet svima je da kupe neki kršten bunker. On ima više namena i daje prilično jaka oružja/vozila koja se mogu koristiti u publicu ili u heistovima (svi osim opresora i APC).
Mada da bi se sve to unapredilo bilo vozilo ili neka puška mora se imati MOC, tako da je i bunker u globalu posao od "par miliona".
Biznisi mogu biti opljačkani...ja sam izgubio u bunkeru pola miliona. Raid se odigra tako da kao neka grupa ti je maznula oružja i ti treba da vratiš kamion u bunker.
Ali kad dođeš do kamiona na njemu budu 3 bombe koje da bi demontirao moraš da odigraš 3 različite igre iz heistova (koje su teže).
Napada oko 50 NPC tokom raida, tajmer je na 5 minuta podešen i baš je teško.
MC raidovi su smešni.

*Insurgent pickup custom - 5 RPG.
Znaci... Ukratko... Dok ne izgrindujem 10 miliona, nista da ne radim ? xD

A ako uspem ovaj farmhouse bunker da skupim za njega, da li da ga kupim ? Sad je jos na nekom popustu...
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2017, 18:55   #3784
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Kupi kancelariju, nema sta, to ti je logican prvi korak, nakon toga vehicle warehouse. Bunkeri i MC biznis su pogodni za kasnije etape u zivotu gta biznismena, jako su skupa investicija, ali se isplate kao pasivan profit kasnije.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2017, 19:30   #3785
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Kupi kancelariju, nema sta, to ti je logican prvi korak, nakon toga vehicle warehouse. Bunkeri i MC biznis su pogodni za kasnije etape u zivotu gta biznismena, jako su skupa investicija, ali se isplate kao pasivan profit kasnije.

Kupio.

Kaze da moram da kupim warehouse i za 1 i 2 opciju

I crates i vozila.... Mogu li bilo sta da radim sa kancelarijom ili ce da "bleji" dok ne kupim ta dva *****a ?

EDIT: Video sam da preko onog interaction menu mogu da radim neki VIP work, malo zeznuo ali uspeo sam da odradim dva poslica... Oko 30.000 do sada za oba...

Da li ima iko neki "tip" kako da igram, ili samo da grindujem taj VIP work ? Kada naravno nema zanimljivih misija.

Takodje pitanje: Kako da znam koje misije imaju ono 2 x RP i Money, osim power mad, za koji me stalno smara martin... Juce me neki holandjanin pozvao na neke valjda gun running misije, bilo je prezabavno, plus dosta sam zaradio.

Poslednja ispravka: nenad89 (6.8.2017 u 20:18)
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2017, 8:26   #3786
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC


Da si mene slušao i kupio bunker sad bi mogao praviti novac.
Dok kuliraš po mapi ili radiš šta god poželiš u gta.
Sad sledeća greška koju treba da napraviš jeste da kupiš mali warehouse ili srednji.
Ja kancelariju, warehouse x2 (treba 2 da se izbegne cooldown između misija) i vehicle warehouse koje imam sa prvim karakterom ne koristim više.
Previše vremena i cimanja treba i sve je repetitivno.
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2017, 19:23   #3787
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke

Da si mene slušao i kupio bunker sad bi mogao praviti novac.
Dok kuliraš po mapi ili radiš šta god poželiš u gta.
Sad sledeća greška koju treba da napraviš jeste da kupiš mali warehouse ili srednji.
Ja kancelariju, warehouse x2 (treba 2 da se izbegne cooldown između misija) i vehicle warehouse koje imam sa prvim karakterom ne koristim više.
Previše vremena i cimanja treba i sve je repetitivno.
E ima sad ovaj opvertime shooter 2 x boost. Vrh je kada igraci igraju jedni za druge (da dodjemo do 7 runde ili poslednje) dobija se oko 80 k do 150k, zavisi od toga da li se udje u onaj "overtime" posle petog pokusaja...

Tako da cu kupiti dosta stvari jer planiram da grindujem taj mod do iznemoglosti (sa prijateljem mozes da udjes ono 1 vs 1, pa da radite jedan za drugog, ali dobija se mnogo manje, 50k gubitnik, 75 pobednik, ali opet, mnogo manje vremena nego misije)

E sad...

1. Koji warehouse da kupim, imena ?

1a. Sto da ne kupim samo vehichle warehouse ? Ili moram oba da imam ?

2. Koji bunker kupiti, na netu su oprecna misljenja... kao paleto, ali daleko je, farmhouse je skup, plus kao cekaju te APC-ovi da te troluju...


EDIT: Mogu ja i bunker da kupim, imam "1 000 000 viska" sad, jos malo pa neki bunker, ali samo me zanima koji. Grindovacu ovaj overtime shooter kao sumanut, jer je lova odlicna, a nije ni los mod, nije izdrkavanje kao overtime rumble, gde moze neko samo namerno da te izgura sa polja "

Takodje, nema kuliranja, dok ne kupim armored kurumu ili apc xD

Poslednja ispravka: nenad89 (8.8.2017 u 19:46)
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2017, 15:37   #3788
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Warehouse kupi po izboru, ja imam Vinewood Backlot Warehouse i Xero Gas Factory. Uzeo sam ih jer se kancelarija nalazi između ta dva skladišta.
Bukvalno na istoj udaljenosti i solidan je pristup i jednom i drugom.
Vehicle warehouse (imam La Puerta Vehicle Warehouse) ti skladišti kradena vozila (iz misija) i specijalna vozila poput rocket voltic-a...ne treba ti.
Ja da mogu sve bi prodao...skupljati crates više sigurno neću a imam pun warehouse maznutih automobila i zamisli što ću da čekam cooldown 20+ min da prodajem svaki.
Bunker bilo koji od prva tri, sva tri su u blizini aerodruma, mada najskuplji farmhouse je "najbolji". Svi su oni isti samo je poenta u lokaciji.
Mene još niko nije trolovao na farmhouse bunkeru.
Ja novac pravim tako što igram heistove sa crew. Pacific standard u finalu uzmemo helikopter, odradimo elite i dobijemo oko 350k.
Svaki setup nam traje 5-10 min i tu je 26k profit. A sve to dok radim u 3 biznisa i bunkeru se pravi profit.
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2017, 17:09   #3789
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
Warehouse kupi po izboru, ja imam Vinewood Backlot Warehouse i Xero Gas Factory. Uzeo sam ih jer se kancelarija nalazi između ta dva skladišta.
Bukvalno na istoj udaljenosti i solidan je pristup i jednom i drugom.
Vehicle warehouse (imam La Puerta Vehicle Warehouse) ti skladišti kradena vozila (iz misija) i specijalna vozila poput rocket voltic-a...ne treba ti.
Ja da mogu sve bi prodao...skupljati crates više sigurno neću a imam pun warehouse maznutih automobila i zamisli što ću da čekam cooldown 20+ min da prodajem svaki.
Bunker bilo koji od prva tri, sva tri su u blizini aerodruma, mada najskuplji farmhouse je "najbolji". Svi su oni isti samo je poenta u lokaciji.
Mene još niko nije trolovao na farmhouse bunkeru.
Ja novac pravim tako što igram heistove sa crew. Pacific standard u finalu uzmemo helikopter, odradimo elite i dobijemo oko 350k.
Svaki setup nam traje 5-10 min i tu je 26k profit. A sve to dok radim u 3 biznisa i bunkeru se pravi profit.
Sve je to lepo, ali odakle meni crew i sve.... Plus kad i dobijem pozivnicu za pacific job, odmah me kickuju cim vide da sam 55 level... Moram da se mucim i jedem *****...

A bunker nista ne razumem... Samo sam procitao da je to "DLC za ljude koji su vec bogati" xD Kao treba mnogo da se ulaze u pocetku... A 2 miliona, i to cu da skupim "jedva" xD

A ja ni insurigent ni armored kurumu nemam :'(
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2017, 17:55   #3790
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
nenad89 kaže: Pregled poruke
Sve je to lepo, ali odakle meni crew i sve.... Plus kad i dobijem pozivnicu za pacific job, odmah me kickuju cim vide da sam 55 level... Moram da se mucim i jedem *****...

A bunker nista ne razumem... Samo sam procitao da je to "DLC za ljude koji su vec bogati" xD Kao treba mnogo da se ulaze u pocetku... A 2 miliona, i to cu da skupim "jedva" xD

A ja ni insurigent ni armored kurumu nemam :'(
Endless ne razmislja iz tvog ugla....mogao bi malo da se podseti svojih pocetaka.

Da si uzeo bunker prvo, bukvalno bi gledao kako se farba susi. Jako dugo je potrebno da se bunker napuni, a ti u medjuvremenu ne znas sta ces sa sobom. Zato to ostavi za kraj, cak sam i za to da udjes u MC biznis, kupis coke lockup i tu vidis princip pasivnog prihoda. Naravno u medjuvremenu se bavis aktivnim poslom, import export automobila iako zabavan i profitabilan, po meni ne donosi neki ogroman skok tvog bankovnog racuna. Sa druge strane crates su tako umobolni posle odredjenog vremena, da osetis kako se zaglupljujes i ispitujes sebe, dal si realan sta radis sa zivotom...Ali onda kad prodas warehouse i legne masivna lova....... i dalje ne znam dal vredi (ja sam ih radio kad je 25% bonus bio aktivan, na punom serveru, 6.5 miliona za 10ak minuta, prodao dva puna velika).

Ali polako, ovde ti je sam journey zabava. Ja sad na 20mil (bio sam na 35), apsolutno ne osecam vise zabavu i sve manje igram...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2017, 21:56   #3791
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Endless ne razmislja iz tvog ugla....mogao bi malo da se podseti svojih pocetaka.

Da si uzeo bunker prvo, bukvalno bi gledao kako se farba susi. Jako dugo je potrebno da se bunker napuni, a ti u medjuvremenu ne znas sta ces sa sobom. Zato to ostavi za kraj, cak sam i za to da udjes u MC biznis, kupis coke lockup i tu vidis princip pasivnog prihoda. Naravno u medjuvremenu se bavis aktivnim poslom, import export automobila iako zabavan i profitabilan, po meni ne donosi neki ogroman skok tvog bankovnog racuna. Sa druge strane crates su tako umobolni posle odredjenog vremena, da osetis kako se zaglupljujes i ispitujes sebe, dal si realan sta radis sa zivotom...Ali onda kad prodas warehouse i legne masivna lova....... i dalje ne znam dal vredi (ja sam ih radio kad je 25% bonus bio aktivan, na punom serveru, 6.5 miliona za 10ak minuta, prodao dva puna velika).

Ali polako, ovde ti je sam journey zabava. Ja sad na 20mil (bio sam na 35), apsolutno ne osecam vise zabavu i sve manje igram...
A koji MC Business da uzmem i gde ? (Ukapirao sam da coke i meth su najbolji, ali da li mogu da uzmem 2 coke...) i sta da kupim od lokacija ?

Imam u ovom trenuku 1.5 milion, mozda doguram do jos ovih dana, nekih 2 mil minimum.
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2017, 23:35   #3792
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Neces to u skorije vreme da uzimas, prvo vehicle warehouse i baci se na posao. Imas na netu da vidis foru samo high end vozila da dobijas i prodajes.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2017, 1:04   #3793
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Neces to u skorije vreme da uzimas, prvo vehicle warehouse i baci se na posao. Imas na netu da vidis foru samo high end vozila da dobijas i prodajes.

Pazi.. Imam stan za heistove, mada niko "ziv" nece da igra setupove za prison break Upao sam danas u neki crew sa 2 kineza, imaju obojica 160 + level, ali problem je vrv time zona... jbga gtm + 8

Imam i vehicle warehouse i radim to sada trenutno za 10 / 10 / 12, ali polako...

I kupio sam eto Sandy Shores Clubhouse i coke business, samo nemam dovoljno za upgradeove... Mada izgrindovacu preko overtime shootouta, imam jos jednog kineza koji je upravo danas sa mnom odradio jedan match od 1.5 h gde smo dobili 293k i 200k (bez bilo kakvog umnog ukljucivanja haha) ... Valjda cemo opet do utorka nekoliko puta jos, pa da te pare ulozim u coke business... A onda moram insurigent ili kurumu, da imam i ja barem jedan krsten auto xD
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2017, 16:40   #3794
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: GTA V za PC

prešao sam SP deo ovako kao narodnjak i nzm delujemi nekako kratka + što posle nema ništa da se radi, pa da li se isplati kupovati je zbog MP dela?
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Roronoa Zoro na korisnoj poruci:
Johnny-24 (12.8.2017)
Stara 12.8.2017, 22:37   #3795
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.676
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ovo sam i ja hteo sada da pitam sto je i kolega Roronoa Zoro, da li se isplati kupiti igricu zbog MP-a, i ako bih neko bio ljubazan da mi kaze sta je moguce raditi u MP-u, ne sve naravno, par zanimljivih stvari

Hvala unapred
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2017, 1:52   #3796
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC


VEOMA DUG POST ALI ETO DA POMOGNEM KAO LIK KOJI JE PRE 3 NEDELJE KUPIO OVU IGRU.


Definitivno. Mislim da za 25 evra (instant gaming) em dobijes taj single player koji mozes da uvek ponovis (po meni jedino gta i ac igrice imaju visok "replayability" nivo, u 2017 mi ne bi smetalo da igram opet Vice City, ako ga se ikad zazelim xD ) em sasvim dobar multiplayer, sa kojim ces da uzivas vrv dok ne kupis sve zivo i smoris se kao likovi iznad jer imaju sve i 20 miliona viska haha xD

Ja sam kupio evo pre skoro 3 nedelje i "uzivam". Smatram da ne uzivam u potpunosti u MP samo zato sto sam sebi postavio cilj da prvo razradim biznise, da imam neki "standardni" prihod u igrici, pa tek onda da kupujem zabavne stvari kao sto je armored kuruma, insurigent, buzzard, apc i tako... Meni su trenutno najzanimljivije stvari koje ne mogu da priustim taj opressor (bajk koji nesto kao leti, ali kosta 3 miliona haha - za te pare kupis office + warehouse + heist stan i ostane kusur) i slicno...

Takodje heistovi su mi mnogo zanimljivi, cak iako sam igrao dosta setupova istih i tih finala, ali moj problem je sto ja licno svoj heist ne mogu da nastavim, jer nece igraci da prihvate (setupovi nisu toliko profitabilni, "samo" 20tak hiljada - finala od prisona pa nadalje moze i po 100k i vise, pa igraci izbegavaju setupove)... Vas dvojica ako se odlucite da kupite, mozemo da napravimo CREW, pa da ih odradimo, nadjemo samo jos jednog cetvrtog ... Tako bih i ja ispunio svoj cilj, odnosno vi bi dosli lakse do pocetnog kapitala

Johhny je pitao sta ima npr. od modova... Ima heistovi - jako zanimljivi kao misije, kao duzi setupovi u SP (npr. kad za jewels store job kupujes maske, nabavljas kola, odela i tako, samo uglavnom malo komplikovanije i "ozbiljnije" ) ... Ima ih koliko sam ja ukapirao 1 + 4 (ima taj prvi flecca job, ali valjda to mozes i sam ili samo dvojica, to je kad prvi put kupis taj high end stan i dobijes priliku da radis misije), ova ostala cetiri zahtevaju 4 igraca, i setupovi i finala (za finale nadjes igrace ko iz *****, ali za setupove... npr. big score finale u SP )

E onda ima da radis misije neke, da skupljas kola, da se trkas, da ucestvujes u nekim challenge trkama da ih tako nazovem.,..Mada ja sam to sve izignorisao trenutno jer jurim te "sigurnije" nacine za zaradu i da se nabudzim, ne jurim toliko "zabavu".

A i svake nedelje ima neki 2 x $ i 2 x RP event mode, svake nedelje je razlicit... Prve nedelje je bio overtime rumble https://www.youtube.com/watch?v=UCnXPHK5AfA ukratko kola koja imaju padobran pa letis sa njim da sletis na metu za bodove... Meni je bilo to vrh samo zato sto sam tu zaradio bez bilo kakvog ulaganja (osim svog licnog vremena) vise od 1 miliona i to za 2-3 dana... Posle toga je bio neki juggernaut power mad, ali meni se nije svideo jer je bio jako neizbalansiran... Isto double $ i RP, ali imas 4 tima, sa 1 ili 2 igraca... i naravno uvek mi je dosao jedan tim sa dva igraca level 100 + i oni igraju tako organizovano da se popisaju po svima u sesiji

https://www.youtube.com/user/LaazrGaming - Ovaj lik daje neke tipove za glitcheve, kao i kako "legalno" zloupotrebiti neki mod kao sto sada na ovaj overtime shootout moze da se po partiji zaradi 292k / 200k i brdo RP poena za 1 sat i 45 minuta (zvuci dugo, ali vrh je jer nema nikakve bojazni da ces da pogines, izgubis nesto, umres, da moras da ulazes neke pare bla bla bla ) ... Ja sa nekim Kinezom radim to jednom dnevno, radili bi i dva puta, ali problem je vremenska zona ( gtm + 8 kod njega)... Moze naravno da se ovaj mod igra i sa drugim ljudima kao ekipa i da se mozda za manje vremena zaradi dosta love, ali tu vec je problem da li ces upasti u ekipu sa dobrim igracima ili nubovima i afk igracima... Ako igras sa vrh ekipom, za otprilike pola sata 100k i vise, ali ako si u ovom drugom timu, onda je i 32k puna kapa - mada mozes da budes i ti *****, pa samo ostavis komp, radis nesto drugo dok se mec ne zavrsi afk win xD

Ipak, postoji mnogo MP modova, koje sada nekad probas cisto iz zabave, nekad jer dobijas stalno pozivnice za neki mec (ja sam probao Tiny Racers (iz pticije perspektive kontrolises mali race car, u zavisnosti od hosta, imas i neke kao bustove da pucas rakete i to, a moze i samo trka da se desi pa kao ko pobedi, pobedi) i probao sam Deadline (Motori neki spejsatl, ali fora je sto ostavljas za sobom trag, pa je poenta da sa tim tragom ucinis da se drugi igrac "navuce" da pogine ... potrazite na netu samo kucajte "gta deadline") ...

Opet, imate i razne trke, ***** materine... Mada ja sam se licno posvetio odmah Heistovima (koliko to mogu) i kupio sam Office i posle toga Vehichle Warehouse (to su za solo igrace "najsigurniji" nacini da se zaradi neki novac, preko te kradje kola (import / export kao npr. u gta san andreas, samo ih skupljas u taj warehouse, pa posle prodajes) dok office ti daje opciju da radis neke Vip work misije (npr. headhunter, da ubijes 4 mete nasumicne NPC za 15 minuta, ili jedna ne znam sad kako se zove, ali kao da odes u jedan deo mape i da ostanes ziv 10 minuta - dosadno u ***** materinu ali lakih 25 000 plus boostujes stealth ili neki skill)

U ovom trenutku radim npr. Clubhouse tj. Cocaine Business (treba ulaganje, i treba novac, tako da ne razmisljate o tome odmah haha) ali kao imas svoje NPC radnike i ti nabavis supplies ili kupis, i onda posle ti oni naprave product i ti ga raznosis gde odlucis imas opcija... Ima naravno i Meth Business koji je po svima profitabilan i money counterfiting (koji je isto kao profitabilan ali preporucuje se samo ako si jako bogat ) pa da se ima neki "pasivan prihod" od igrice - pasivan u smislu, da ti nabavis 75k vredan supply otprilike (ukrades - "0" novca ali moras da se nabudzis sa naoruzanjem i armorom jer uglavnom se pucas sa za*****im NPCovima (ali stvarno, jako dobar aim imaju) pa je to ulaganje kada si "solo" xD ) i onda ti radnici naprave product od vrednosti npr. 150-160k (ali ti te pare vidis tek ako uspes da odradis delivery - ako uspes, jer ako si u public sesiji sa 20 + igraca dobijas bonus od 20 % na primer ,ali mozda od tih 20 bude 1 teska retardirana budala, koja ce samo gledati da te *****e, cak ni da ti ukrade delivery, nego eto - da te troluje, kao "vidi moj apc sirotinjo, ne mozes mi nista")
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2017, 1:56   #3797
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Dodatak jer ima limit za pisanje

Dobra je stvar sto ima taj interaction meni, pa imas "inventory"... kupis 5 armora i snacks - ako u toku heista te ojade da si bukvalno pred umiranjem, samo uzmes taj meni ako stignes i uzmes snack i taj armor viska - meni to bas pomaze pri heistovima jer nemam ni armored kurumu niti neko takvo za*****o vozilo.

Trenutni utisak - Dosta je nalik misijama u SP, gde ides od dela a do dela b, vrv se malo pucas, vozis helis bla bla bla, ali jedino sto radis dosta misija zajedno SA PRAVIM COVEKOM (nekad je mnogo zabavno, nekad pizdis - jer je lik ustvari neki 13godisnjak koji slabo razume engleski, pa u heistovima glumi ramba). Naravno, moze i vecina stvari solo, mada je mnogo bolje kada saradjujes sa nekim... Igrica uglavnom nagradjuje "timsku lojalnost" i saradnju na misijama...

Primer - Ja imam taj Warehouse i kradem vozila. I posle mogu da ih prodajem, za odredjeni profit (ima opcija da ne duzim vise haha) ... Ali ako bih radio sa jos 3 ljudi, svi bi dobili bonuse za dostave. Kada se rade heistovi, http://www.ign.com/wikis/gta-5/Heist_Challenges ovo su npr. nagrade...

Previse je komplikovan multiplayer da bi se sve to sad stavilo u tekst, i previse sam pisao ali slobodno kupite igricu, ne bi trebalo da zazalite nimalo ...

Naravno, budite spremni da cete na pocetku da se jako smarate jer morate da grindujete i grindujete... Opet, ja sam voljan da pomognem, napravimo taj crew i onda uvece opicimo neki heist ili radite za mene kao associate (warehouse da mi razvozite automobile ili da mi pomognete u delivery za kokain, za neku lovu, videli bi da li je isplativo ili nije)...

Poslednja ispravka: nenad89 (13.8.2017 u 3:56)
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nenad89 na korisnoj poruci:
besantesteras (17.9.2017)
Stara 13.8.2017, 13:50   #3798
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.676
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Hvala nenad89 na ovako opsirnom odgovoru, sigurno cu je kupiti kada mi legne plata za 7 dana, a mozda i pre toga videcu. Sto se crewa tice, ja sam za samo ne znamo da li ce Zoro da pazari igricu ako hoce mogli bi neki crew da napravimo.
Da li je 25e na IG igrica za Steam ili Social Club, ako je Steam to bi bilo super, i mozda je danas kupim.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2017, 14:40   #3799
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Steam verzija se kupuje samo na Steamu.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2017, 14:56   #3800
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.676
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Evo ima i na g2a , kosta 48e. Ja bih to za steam hteo, ali je preskupo
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com