![]() |
![]() |
|
|||||||
| Akcione igre First-person-shooteri i slično... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#61 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.022
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.823 puta na 4.173 poruka
|
Uz to PS5 i PC verzija prakticno izjednacene po prodaji. PC is dead XD
|
|
|
|
|
|
#62 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.441
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#63 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Апсолутно заслужено. Још игра није била на попусту па продали 5 милиона. Шта ће тек бити кад буде попуст. Продаће још 10 милиона
:d. Мада мислим да неће. Ово на почетку су само фанови серијала куповали. Онај ко воли игру, неће чекати попуст.Иначе имао сам један Easter egg. Видео сам Тофу ![]() Тренутно решавам achievement-e. Остао ми још један мр. Ракун, не могу да га нађем. Скупио сам 24 од 25. И хоћу да одрадим speed run, да пређем испод 4 сата. Па да сакупим поена па да роштиљам са ракет лаунчером и инфинит аммо ![]() Иначе кад већ спомињем брзи прелазак, обичну четворку сам прешао за 2 сата и 14 минута ми је лични рекорд, стара тројка и двојка за мање од сат времена. То је било јако давно кад сам био у форми . Био сам докторирао те старе делове, и сваки прешао бар 10 пута . Знао све напамет.
Poslednja ispravka: Љуша (8.3.2026 u 15:44) |
|
|
|
|
|
#64 |
|
Starosedelac
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.779
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 937 puta na 533 poruka
|
Kako je svaki remake ispostovao originale? Resident Evil 3 remake je trash teski u odnosu na original.
|
|
|
|
|
|
#65 |
|
Starosedelac
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.849
Zahvalnice: 662
Zahvaljeno 713 puta na 535 poruka
|
Remasteri 0 i 1 odlicni.
Rimejkovi 2 i 3 blagi uzas. |
|
|
|
|
|
#66 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.602
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
Potvrđeno da se radi na ekspanziji priče za Requiem. Nema više detalja, tipa koliko će duga biti, da li je free ili doplata. Sem toga stiže još neki mod igranja, kao i foto mod.
Meni je RE2 remake odličan bio, ne vidim šta su tu omanuli. Trojka je već imala problema, Nemesis je urađen na smarački način i preskočili su neke delove igre... ali svejedno je bio solidna igra. |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci: | ||
player1 (11.3.2026) | ||
|
|
#67 |
|
Starosedelac
|
RE2R je loše odradio A i B scenarije i ovaj fazon iz Requiem-a bi bolje pasovao dvojci
|
|
|
|
|
|
#68 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Пробао сам игру на макс са пет трејсингом. Игра једва ради, нема пар фрејмова. Са длсс ради много боље. Али нисам задовољан сликом, јер је мутнија. Овај реј трејсинг је чиста глупост и продавање магле. Графика је лепа и без тога.
|
|
|
|
|
|
#69 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.441
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
Ni mnogo mocnije kartice ne mogu da se izbore sa RT i naravno posebno PT.
Srecom, to je po meni otprilike hit & miss, ume da poboljsa, ali zato ponekad i totalno ubije atmosferu, pogotovo u horor/SF naslovima. Bolje sve drugo pojacati koliko se moze.
|
|
|
|
|
|
#70 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.692
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 658 puta na 461 poruka
|
Smorih se. Odigrao nekih 2-3h i bas me smorio Grace gameplay. Repatativno i dosadno. Ni prica me nije nesto uvukla kako bi nastavio. Lepo izgleda i to je to. Valjda je to najbitnije lljudima koji igraju ove AAA igre.
|
|
|
|
|
|
#71 | |
|
Član
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Srbija
Poruke: 463
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 100 puta na 91 poruka
|
Citat:
Da ne pricam zasto. Bar je igra sada "dzabe" pa je vredi igrati, meni je ok. U pocetku i mene smorilo sa GRace, idi tamo idi vamo da otkljucas ovo ono, posle bude manje vise ok.
|
|
|
|
|
|
|
#72 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.602
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
Smorilo vas da idete tamo vamo i otključavate... c, c, c, rezidento-hulnici nijedni.
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci: | ||
Љуша (14.4.2026) | ||
|
|
#73 |
|
Starosedelac
|
Grace deo je uvodni deo svih RE igara gde imaš malo municije i moraš većinu stvari da izbegavaš.
Leon deo je kasniji deo RE igara kada se već namunjiš i rokaš sve što naletiš takva je svaka RE igra od prve pa sve do ove, gde se broji svaki metak i herba na početku, a završi se za 5-6 miskovane herbe i tona municije za magnum |
|
|
|
|
|
#74 | |
|
Član
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Srbija
Poruke: 463
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 100 puta na 91 poruka
|
Citat:
Bar meni al iskreno ne bih ni imao vremena za vise, drugi stil zivota, kad sam bio balavac mogao sam da igram danima i nocima, sada sam igrao da je ispostujem i ok je, lepa grafika i to ali lako
Poslednja ispravka: filnibg (17.4.2026 u 12:44) |
|
|
|
|
|
|
#75 |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
Završio za nešto preko 9 sati.
Sudeći po recenzijama, ovo što ću napisati je verovatno unpopular opinion, ali - meni je ovo najslabiji RE do sada. Razumem šta su želeli da postignu i gomila elemenata jeste tu, barem na papiru - uključili su i survival horror (RE2) i akciju (RE4), dali su mogućnost da se igra iz prvog (RE7/RE8) i iz trećeg lica (OG RE), ubacili hrpu referenci na starije igre... Ali kad se sve zbere, kao da su skuvali obilno jelo sa isuviše različitih začina. Zamuckivanje pri svakoj izgovorenoj rečenici Grace brzo postane dosadno. Combat sistem kod Leona je imao dosta potencijala, ali nije do kraja iskorišćen, pa odaje utisak skriptovanog. Zagonetke su mršave. Priča nategnuta... Možda, da sam pomno pratio lore svakog RE unazad, bih više stvari pokupio i povezao. Ovako zaista dobar deo nisam razumeo sve dok nisam odgledao recap na YT. I generalno, taj momenat vođenja dveju protagonista je završio kao i kod The Last of Us: Part 2 - razvodnilo se i, iako dobra ideja u teoriji - nije mi previše leglo. Uživao sam u početnim segmentima Grace kampanje, šunjanju kroz hodnike i tom klasičnom RE osećaju, koji me je zalepio za ekran prvi put kad sam utonuo u RE2. Slično i za Leona, inicijalna akcija je zaista vratila RE4 na mala vrata i zadovoljstvo tabanja gomile zombija. Ali, kako je vreme odmicalo, inicijalni hajp je splasao i nije me toliko vuklo da igram. Dok su ostali RE naslovi, kao što je ozloglašeni RE3, gurali isti recept i to je vuklo do samog kraja da nastavim i da je završim. I da, uživao sam u fizici i izgledu kose. Verovatno najbolje odrađena kosa i osvetljenje iste u video igrama do sad. Sve u svemu, igra je daleko od loše. Mislim da je najveći problem tog nesklada između review-ova/prodaje i realnog kvaliteta igre. Od mene 7.5/10. |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Resident Evil Project Resistance | Schwabsteiger | Akcione igre | 2 | 10.9.2019 16:31 |
| Resident Evil 0 HD Remaster | dex3108 | Akcione igre | 28 | 1.4.2016 21:10 |
| Resident Evil: Revelations | Aibo | Akcione igre | 133 | 2.5.2014 22:44 |
| [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi | WhenDarknessFalls | Konzole | 50 | 21.3.2014 0:07 |
| Resident Evil: Operation Raccoon City | gorgilije | Akcione igre | 114 | 31.5.2012 23:35 |