Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.6.2025, 1:02   #1
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.592
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
Određen forumom Resident Evil: Requiem

Trailer



27.02.2026
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Љуша (1.9.2025), BlackArrow (7.6.2025), Schwabsteiger (9.6.2025)
Stara 9.6.2025, 15:52   #2
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.600
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
Određen forumom Resident Evil: Requiem

Uf, momenat kada sam video R.P.D. a gledao na onom games show i ne znam šta tačno gledam. RE i Raccoon City ponovo zajedno, ko kaže da se snovi ne ostvaruju! 😁

Samo da odmah ima kamere iz trećeg lica i ja sam upecan.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2025, 12:23   #3
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.015
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.820 puta na 4.170 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Uf, momenat kada sam video R.P.D. a gledao na onom games show i ne znam šta tačno gledam. RE i Raccoon City ponovo zajedno, ko kaže da se snovi ne ostvaruju! 😁

Samo da odmah ima kamere iz trećeg lica i ja sam upecan.
Potvrdjeno je da je moguce igrati iz prvog ili treceg lica na igracu je izbor.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Aibo (11.6.2025)
Stara 11.6.2025, 15:17   #4
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.522
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 246 puta na 186 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

što je bzv, jer ako je izvorno rađena kao fps, tps će biti buđav i obratno
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Roronoa Zoro na korisnoj poruci:
BlackArrow (11.6.2025)
Stara 12.6.2025, 6:17   #5
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Pa moze "izvorno" da se radi i da mozes da menjas.

Ili da jedno ostane primarno i savrseno, a drugo moguce. I to je sasvim ok!
I ja volim da moze da se prebaci u trece lice. Ne znaci da ce ceo prelaz biti takav, ali kul je videti, daje dodatnu dimenziju.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2025, 9:24   #6
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.828
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Nije to isto, i GTA je dobio podršku za prvo lice pa iako nije loša vidi se da je igra predviđena za treće. Sad kako je kod ovog naslova pitanje je. Ja bih lično voleo da je prvo primarno kako je i u ostatku najnovije trilogije.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2025, 23:24   #7
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.600
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
Određen forumom Resident Evil: Requiem

Ako ga budu pravili opet prvi deo, ovog puta će sigurno biti u duhu 2, 3 i 4 tj. sa novom kamerom. Code Veronica priželjkujem kao i većina a za RE5 ne znam. Tu je serijal krenuo da bude akcioni puno. Šesticu da ne pominjem. Za ta dva mogu da rade neki baš temeljan remake koji bi vratio te igre više u RE duh. To bi bio zanimljiv redemption arc. 🙂
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2025, 10:39   #8
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.813
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 222 puta na 188 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Nula i kec su mi bili odlični i remaster, ne bih svakako imao ništa protiv da odrade i remake kompletan.
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2025, 20:25   #9
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Resident Evil Requiem - 2nd Trailer
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2025, 8:02   #10
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Resident Evil Requiem - Official Leon Gameplay and Story Trailer
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2026, 23:46   #11
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Разочаран сам гемплејом. Имам некад осећај као да гледам Devil may cry. Физика нула, Лион кад удари ногом зомбија, лети пар метара као да има 5 кила. Анимације борбе очајне.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2026, 13:29   #12
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.592
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
Određen forumom Resident Evil: Requiem

Većina story i krajevi procureli online, a pošto se Capcom pretvorio u Nintendo, verujem da su ti leakovi tačni. Uglavnom ide jedan vrlo turbulentni period za RE i Capcom lol
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2026, 13:44   #13
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.522
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 246 puta na 186 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

jedino ako je AI pravio onaj gamaplay koji se da videti. ono što sam video deluje fino i nzm zašto turbulentni period. jedno ako se misli da sada moraju da prave nešto novo u RE svetu.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2026, 14:35   #14
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.600
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
Određen forumom Resident Evil: Requiem

Volim RE i želim da ga igram a ovo deluje kao dobar nastavak. Zašto bih dođavola upropastio sam sebi igru čitajući to što je procurelo? Ne znam da li ima nekog drugog razloga za turbulentna vremena u Capocomu ali ovakav leak sigurno nije to.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2026, 14:53   #15
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Шта ово значи Try To Get Resident Evil Requiem - Random Deluxe Edition 1 Key?

https://www.g2a.com/try-to-get-resid...10000513392001

Ово је најјефтиније што сам нашао за Делухе верзију:

https://www.g2a.com/resident-evil-re...135010?group=2

Ако има негде јефтиније, окачите.

Едит:

Латин Америка, 5000 кошта. Јел овај кључ не може да се активира у Србији? Не може, пише. ЕУ кључ је 6810.95 RSD

https://www.instant-gaming.com/en/20...tion-pc-steam/

Poslednja ispravka: Љуша (24.2.2026 u 15:03)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2026, 19:46   #16
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.828
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Deluxe verzija kao i skoro svaka druga je beskorisna, uključuje neku kozmetiku, nema nikakav dodatan singleplayer sadržaj. Standard je oko 43e, što mu dođe 5000.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2026, 21:38   #17
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 480
Zahvaljeno 513 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Slažem se ali RE igre toliko volim da skoro uvek uzmem Deluxe verziju
Upravo mi krenuo pre-load na PS5, nesto preko 70GB
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DBrave na korisnoj poruci:
Љуша (24.2.2026)
Stara 24.2.2026, 23:59   #18
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil: Requiem

Знам шта нуди Делухе.

Ау, сад видех случајно да треба Виндовс 11, морам прво ссд купити. Ништа од играња скорије.

ЕдиТ; питао сам АИ, не треба ссд, треба тпм 2.0 и омогућен secure boot у уефи биосу.

Poslednja ispravka: Љуша (25.2.2026 u 0:55)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Resident Evil Project Resistance Schwabsteiger Akcione igre 2 10.9.2019 16:31
Resident Evil 0 HD Remaster dex3108 Akcione igre 28 1.4.2016 21:10
Resident Evil: Revelations Aibo Akcione igre 133 2.5.2014 22:44
[Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi WhenDarknessFalls Konzole 50 21.3.2014 0:07
Resident Evil: Operation Raccoon City gorgilije Akcione igre 114 31.5.2012 23:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com