![]() |
![]() |
|
|||||||
| Akcione igre First-person-shooteri i slično... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
|
|
#1 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.592
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
|
|
|
|
| Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci: | ||
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.600
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
Uf, momenat kada sam video R.P.D. a gledao na onom games show i ne znam šta tačno gledam. RE i Raccoon City ponovo zajedno, ko kaže da se snovi ne ostvaruju! 😁
Samo da odmah ima kamere iz trećeg lica i ja sam upecan. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.015
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.820 puta na 4.170 poruka
|
Potvrdjeno je da je moguce igrati iz prvog ili treceg lica na igracu je izbor.
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci: | ||
Aibo (11.6.2025) | ||
|
|
#4 |
|
Starosedelac
|
što je bzv, jer ako je izvorno rađena kao fps, tps će biti buđav i obratno
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Roronoa Zoro na korisnoj poruci: | ||
BlackArrow (11.6.2025) | ||
|
|
#5 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
Pa moze "izvorno" da se radi i da mozes da menjas.
![]() Ili da jedno ostane primarno i savrseno, a drugo moguce. I to je sasvim ok! I ja volim da moze da se prebaci u trece lice. Ne znaci da ce ceo prelaz biti takav, ali kul je videti, daje dodatnu dimenziju. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.828
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
|
Nije to isto, i GTA je dobio podršku za prvo lice pa iako nije loša vidi se da je igra predviđena za treće. Sad kako je kod ovog naslova pitanje je. Ja bih lično voleo da je prvo primarno kako je i u ostatku najnovije trilogije.
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.600
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
Ako ga budu pravili opet prvi deo, ovog puta će sigurno biti u duhu 2, 3 i 4 tj. sa novom kamerom. Code Veronica priželjkujem kao i većina a za RE5 ne znam. Tu je serijal krenuo da bude akcioni puno. Šesticu da ne pominjem. Za ta dva mogu da rade neki baš temeljan remake koji bi vratio te igre više u RE duh. To bi bio zanimljiv redemption arc. 🙂
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Starosedelac
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.813
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 222 puta na 188 poruka
|
Nula i kec su mi bili odlični i remaster, ne bih svakako imao ništa protiv da odrade i remake kompletan.
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Starosedelac
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Разочаран сам гемплејом. Имам некад осећај као да гледам Devil may cry. Физика нула, Лион кад удари ногом зомбија, лети пар метара као да има 5 кила. Анимације борбе очајне.
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.592
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
|
Većina story i krajevi procureli online, a pošto se Capcom pretvorio u Nintendo, verujem da su ti leakovi tačni. Uglavnom ide jedan vrlo turbulentni period za RE i Capcom lol
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Starosedelac
|
jedino ako je AI pravio onaj gamaplay koji se da videti. ono što sam video deluje fino i nzm zašto turbulentni period. jedno ako se misli da sada moraju da prave nešto novo u RE svetu.
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.600
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
Volim RE i želim da ga igram a ovo deluje kao dobar nastavak. Zašto bih dođavola upropastio sam sebi igru čitajući to što je procurelo? Ne znam da li ima nekog drugog razloga za turbulentna vremena u Capocomu ali ovakav leak sigurno nije to.
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Шта ово значи Try To Get Resident Evil Requiem - Random Deluxe Edition 1 Key?
https://www.g2a.com/try-to-get-resid...10000513392001 Ово је најјефтиније што сам нашао за Делухе верзију: https://www.g2a.com/resident-evil-re...135010?group=2 Ако има негде јефтиније, окачите. Едит: Латин Америка, 5000 кошта. Јел овај кључ не може да се активира у Србији? Не може, пише. ЕУ кључ је 6810.95 RSD https://www.instant-gaming.com/en/20...tion-pc-steam/ Poslednja ispravka: Љуша (24.2.2026 u 15:03) |
|
|
|
|
|
#16 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.828
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
|
Deluxe verzija kao i skoro svaka druga je beskorisna, uključuje neku kozmetiku, nema nikakav dodatan singleplayer sadržaj. Standard je oko 43e, što mu dođe 5000.
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Starosedelac
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 480
Zahvaljeno 513 puta na 358 poruka
|
Slažem se ali RE igre toliko volim da skoro uvek uzmem Deluxe verziju
Upravo mi krenuo pre-load na PS5, nesto preko 70GB |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DBrave na korisnoj poruci: | ||
Љуша (24.2.2026) | ||
|
|
#18 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Знам шта нуди Делухе.
Ау, сад видех случајно да треба Виндовс 11, морам прво ссд купити. Ништа од играња скорије. ЕдиТ; питао сам АИ, не треба ссд, треба тпм 2.0 и омогућен secure boot у уефи биосу. Poslednja ispravka: Љуша (25.2.2026 u 0:55) |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Resident Evil Project Resistance | Schwabsteiger | Akcione igre | 2 | 10.9.2019 16:31 |
| Resident Evil 0 HD Remaster | dex3108 | Akcione igre | 28 | 1.4.2016 21:10 |
| Resident Evil: Revelations | Aibo | Akcione igre | 133 | 2.5.2014 22:44 |
| [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi | WhenDarknessFalls | Konzole | 50 | 21.3.2014 0:07 |
| Resident Evil: Operation Raccoon City | gorgilije | Akcione igre | 114 | 31.5.2012 23:35 |