Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.4.2017, 13:55   #161
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Region locked je na Steamu iz nekog razloga. Ako već ranije nisi kupio igru (pošto je bila B2P) ostaje ti da čekaš da puste F2P verziju Legends i skineš je sa Funcomovog sajta. Do tad možeš da se prijaviš za closed betu na sajtu.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2017, 14:02   #162
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Secret World

Igra se kod nas ne prodaje na Steam-u nego na Origin-u. Nije na Steam-u za nas region vec par godina.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2017, 22:41   #163
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Pre nekog vremena bila je u nekom Humble Bundle-u, iako je pisalo da je regionalno zakljucana mogla je da se doda u Steam. Malo pre sam pogledao i na Steamu je ikonica za TSW Legends, mada nisam nesto voljan da skidam 46GB da vidim da li je to to( ako me secanje ne vara instalacija sa Funcomovog sajta je duplo manja).
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2017, 18:53   #164
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Startovao F2P.Vrijedi li ovo probati sad kad je F2P
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 10:40   #165
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Startovao F2P.Vrijedi li ovo probati sad kad je F2P
Nista te ne kosta da probas. Ono sto je sigurno je da je igra drugacija od ostalih MMO-ova. Ima zanimljivu pricu iako nesto grublji gameplay. Koliko sam video nema skoro nikakvih restrikcija.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 15:52   #166
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Nista te ne kosta da probas. Ono sto je sigurno je da je igra drugacija od ostalih MMO-ova. Ima zanimljivu pricu iako nesto grublji gameplay. Koliko sam video nema skoro nikakvih restrikcija.
Htio skinut ali onda procitah, imaju najgoru restrikciju za jedan MMO stavili su gate na instance moras da platis da bi igrao grupni sadrzaj a pored toga se zale na prejadan loot i combat sistem
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 18:30   #167
ridiculus
Član
 
Član od: 27.9.2008.
Poruke: 191
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 86 puta na 45 poruka
Određen forumom The Secret World

The Secret World je sav o okruženju, i priči, i predanju, i atmosferi, i zagonetkama, i pisanju, i glasovnoj glumi... Te stvari su najbolje u žanru, a često i šire. Ne znam što su uopšte napravili MMO... Mnogi su se nadali da će Legends kompletno da prebaci iskustvo u solo-igranje, ali nije to slučaj. Mada još uvek imaš više takvih delova koje možeš da igraš sam nego u većini MMO igara.
ridiculus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2017, 21:33   #168
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Htio skinut ali onda procitah, imaju najgoru restrikciju za jedan MMO stavili su gate na instance moras da platis da bi igrao grupni sadrzaj a pored toga se zale na prejadan loot i combat sistem
Gde si to procitao

Ja sam pokusao da nadjem i niko nista ne prca o takvim restrikcijama. Jedino trade sto je ogranicen zbog gold sellera, ali za ovo nigde ne mogu da nadjem.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2017, 9:08   #169
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Gde si to procitao

Ja sam pokusao da nadjem i niko nista ne prca o takvim restrikcijama. Jedino trade sto je ogranicen zbog gold sellera, ali za ovo nigde ne mogu da nadjem.
Da sad ne postavljam linkove imaš na redditu manje više na što se igrači sve žale, uglavnom najviše je zamjerki na ovo što sam pomenuo.Priča se svodi na to da su restrikcije slične kao SWTOR F2P modelu
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2017, 9:13   #170
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Da sad ne postavljam linkove imaš na redditu manje više na što se igrači sve žale, uglavnom najviše je zamjerki na ovo što sam pomenuo.Priča se svodi na to da su restrikcije slične kao SWTOR F2P modelu
Pa to ti je dovoljno da odradis glavnu pricu kao f2p sto je glavni plus tsw-a.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2017, 11:01   #171
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Da sad ne postavljam linkove imaš na redditu manje više na što se igrači sve žale, uglavnom najviše je zamjerki na ovo što sam pomenuo.Priča se svodi na to da su restrikcije slične kao SWTOR F2P modelu
Ja sam pitao u igri i niko ne potvrdjuje da su dungeoni zakljucani za f2p. Dunovi su ograniceni nedeljno za sve, i za f2p i za ove sto su platili. To je jedino sto sam saznao. Valjda 10 nedeljno. Iako mozda za nekoga nije malo, ove restrikcije nisu ni priblizno onima u SWTOR, koji naplacuju cak i "hide head" opciju.
A glavni adut igre je prica, 10 nedeljno je i vise nego dovoljno da se uziva. Ocekivati da bas sve bude otkljucano u f2p naslovu bas i ne ide, pogotovu ako planirate "ozbiljno" igranje.

Na kraju krajeva, uopste ne moras da platis da bi igrao grupni sadrzaj (barem po ovim informacijama direktno iz igre)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2017, 13:57   #172
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Ma u redu je to što se tiče main story ali opet kad igram MMO fokus mi je na samu činjenicu da je igra MMO a glavna priča mi dođe onako usput.
Mene je više začudilo kad sam otišao na njihov sajt da pogledam koje su to restrikcije nigdje nisam mogao da nadjem spisak F2P restrikcija generalno oni tvrde da ne postoje restrikcije osim što onako nemušto kažu all content is free i što moraš da saznaješ od drugih igrača da moraš da platiš da bi ti uključili sprint, dodatne slotove za oružja ,da ti instance ne daju opremu nego kovčege za koje imaš ograničen broj ključeva u igri a ako hoće više da otvoriš moraš platiti itd .
Naravno ovo sam i ja mogao da saznam da sam skinuo igru nego što vas maltretiram postovima ali mislim da neke stvari ne bih dobro podnio posle 45 giga skidanja igre.
Kakav god da je SWTOR kod njega znaš na čemu si i koje su ti restrikcije kao F2p i kao preffered i koje su ti pogodnosti kao pretplatniku.
Nebitno, nije mi namjera sad da nešto hejtujem igru koju nisam probao i koja vjerovatno jeste dobra igra naročito kad je besplatna ali malo transparentnosti sa njihove strane ne bi bilo loše.
E da nije mi ni to jasno da tretiraju ljude koji plate sa određenim restrikcijama u igri koja je onda poenta plaćanja ako ti nije omogućena totalna sloboda
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 10:39   #173
Bambam
Novi član
 
Član od: 15.6.2016.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: The Secret World

Dungeoni nisu zakljucani Jedina restrikcija je sto se dobije samo 10 kljuceva dnevno a to bi bilo ako bi se otvarale sve kutije u dungeonu za 2 dungeona
Bambam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2017, 10:45   #174
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Ma u redu je to što se tiče main story ali opet kad igram MMO fokus mi je na samu činjenicu da je igra MMO a glavna priča mi dođe onako usput.
Mene je više začudilo kad sam otišao na njihov sajt da pogledam koje su to restrikcije nigdje nisam mogao da nadjem spisak F2P restrikcija generalno oni tvrde da ne postoje restrikcije osim što onako nemušto kažu all content is free i što moraš da saznaješ od drugih igrača da moraš da platiš da bi ti uključili sprint, dodatne slotove za oružja ,da ti instance ne daju opremu nego kovčege za koje imaš ograničen broj ključeva u igri a ako hoće više da otvoriš moraš platiti itd .
Naravno ovo sam i ja mogao da saznam da sam skinuo igru nego što vas maltretiram postovima ali mislim da neke stvari ne bih dobro podnio posle 45 giga skidanja igre.
Kakav god da je SWTOR kod njega znaš na čemu si i koje su ti restrikcije kao F2p i kao preffered i koje su ti pogodnosti kao pretplatniku.
Nebitno, nije mi namjera sad da nešto hejtujem igru koju nisam probao i koja vjerovatno jeste dobra igra naročito kad je besplatna ali malo transparentnosti sa njihove strane ne bi bilo loše.
E da nije mi ni to jasno da tretiraju ljude koji plate sa određenim restrikcijama u igri koja je onda poenta plaćanja ako ti nije omogućena totalna sloboda
Ma ja ne smatram da ti hejtujes igru, samo kazem da su neke informacije koje si procitao potpuno pogresne. Recimo sprint, sprint uopste nije zakljucan, ne znam odakle im ta informacija Kovcege ne moras da platis uopste, kljuceve dobijas dnevno koliko sam ja video. Dungeoni isto nisu zakljucani. Ja se slazem da su trebali da stave jasna ogranicenja ako ih ima, ali pola ovih stvari koje si napomenuo uopste nisu tacne
Ja ne znam koliko si MMO-ova igra, ali svaki ima ogranicenja nedeljno na vecinu stvari kako bi se sprecio konstantan grind. Od zakljucavanja HC-ova, raidova, ogranicen broj poena koje skupljas itd. I to nema veze samo sa f2p.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2017, 10:16   #175
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Koliko sam shvatio ovo više nije mmorpg sada je ''Shared World'' RPG. Igra je sada samo MO a ne MMO. Multiplayer online više nije Masiv.

Igra se slično kao Path of Exile. U hubovima vidite ostale igrače ali gde god odete sami ste. Sve je istancirano morate da pozove druge igrače da vam se pridruže.
Singe player igra sa mogućnošću co-op igranja?

Hoće li ovo izlaziti na Steamu za Srbiju ili da skidam sa sajta?
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2017, 10:50   #176
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Koliko sam shvatio ovo više nije mmorpg sada je ''Shared World'' RPG. Igra je sada samo MO a ne MMO. Multiplayer online više nije Masiv.

Igra se slično kao Path of Exile. U hubovima vidite ostale igrače ali gde god odete sami ste. Sve je istancirano morate da pozove druge igrače da vam se pridruže.
Singe player igra sa mogućnošću co-op igranja?

Hoće li ovo izlaziti na Steamu za Srbiju ili da skidam sa sajta?
Bice na Steam-u ali tek krajem jula koliko znam.
Zone jesu instancirane ali niste sami. Srecete i ostale igrace oko vas iako niste u grupi. Tako da je i dalje MMO.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
0gold (30.6.2017)
Stara 1.7.2017, 23:40   #177
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Koliko sam shvatio ovo više nije mmorpg sada je ''Shared World'' RPG. Igra je sada samo MO a ne MMO. Multiplayer online više nije Masiv.

Igra se slično kao Path of Exile. U hubovima vidite ostale igrače ali gde god odete sami ste. Sve je istancirano morate da pozove druge igrače da vam se pridruže.
Singe player igra sa mogućnošću co-op igranja?

Hoće li ovo izlaziti na Steamu za Srbiju ili da skidam sa sajta?
Koliko sam ja dosad video vidis i druge igrace na mapama a ne samo u hubovima, samo u nekim quest instancama(kad udjes u neku kucu ili kanalizaciju i sl.) si sam. Doduse jos sam u Kingsmouth-u(prva mapa posle tutorijala) pa ne znam kako je dalje.

@Goldfinger Namas dodatni slot za oruzije, nego mozes da otkljucas abilitije i mogucnos equipujes druga oruzija osim pocetna dva(u svakom trenutku mozes imati samo 2 equipovana bez obzira koliko imao otkljucanih), ali osim za kes mozes to da otkljucas i ingame valutom, a takodje imas excange gde mozes kupovati kes valutu sa ingame valutom.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2017, 23:05   #178
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Uvažili su kuknjavu igrača na razne teme i kao rezultat pomenutog izlazi

https://secretworldlegends.com/news/...patch-preview/

Okljucavanje prvog oruzja je od patcha košta 4x manje, povecan inventory, weapon dropovi su češći u dungeonima...

Strpite se, dakle, sa budženjem lika do patcha, mnogo toga će biti jeftinije...
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2017, 13:33   #179
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Imao sam zarku zelju da probam SWL medjutim izgleda da cu da odustanem zbog retardiranog patchera... El imao jos neko problem sa skidanjem istog il to samo mene resio da njaka? Kolko sam razumeo ljude samo launcher pravi problem,skidanje igre posle toga bi trebalo da je ok,medjutim ja ne uspevam ni tih 60mb da skinem...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2017, 21:22   #180
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Secret World

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Imao sam zarku zelju da probam SWL medjutim izgleda da cu da odustanem zbog retardiranog patchera... El imao jos neko problem sa skidanjem istog il to samo mene resio da njaka? Kolko sam razumeo ljude samo launcher pravi problem,skidanje igre posle toga bi trebalo da je ok,medjutim ja ne uspevam ni tih 60mb da skinem...
Zeza sve, i launcher pa i skidanje igre, brzine variraju konstantno ponekad skida duplo.Patcher im je katastrofalan jos od pre par godina kada sam skidao. Pokusaj da resetujes par puta, nema druge.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
cages (5.7.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com