Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.6.2008, 17:23   #21
dallyborr
Starosedelac
 
Član od: 6.7.2007.
Lokacija: Negotin
Poruke: 1.289
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 776 puta na 399 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Samo nam je jos i to falilo, preskakanje sa zgrade na zgradu i sumanuta jurnjava, bez ikakvog razloga, kako bi isporucio "something" na vreme.

Neznam zasto, ali mi se cini, da ako je PS bio propast, ovo ce biti debakl.

Eh...kad bi se gospoda iz EA samo malo ugledala na Test Drive Unlimited...
dallyborr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2008, 22:38   #22
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Ok ok dobro je ljudi igra je tek najavljena a vec je pljujemo,rekli su da ce uciti na greskama(sumnjam) ali da sacekamo pa da vidimo,ja pre neki dan seo sa drugom na HP1(NFS 3).Nismo mogli da se odvojimo koliko je dobar.Zaista bih zeleo takav NFS opet.MW je bio poslednji dobar,ali se ne zalim na PS
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 8:56   #23
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Citat:
dallyborr kaže: Pregled poruke
Samo nam je jos i to falilo, preskakanje sa zgrade na zgradu i sumanuta jurnjava, bez ikakvog razloga, kako bi isporucio "something" na vreme.

Neznam zasto, ali mi se cini, da ako je PS bio propast, ovo ce biti debakl.

Eh...kad bi se gospoda iz EA samo malo ugledala na Test Drive Unlimited...
Izgleda da ce to biti neki Driver fazon,ovo moze biti osvezenje,ali i propast jer ce odustati od srzi serijala a to je bilo sumanuto trkanje.Mozda sve i ispadne dobro,mozda postignu uspeh,ako urade kako valja i unesu neko osvezenje u serijal.Sanse se 35% da ce biti dobro
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 10:03   #24
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Ipak mislim da nece biti na foru Drivera i sl.
1. Rekli su da se vracaju korenima.
2. Od Transportera su samo inspiraciju dobili, nije naznaceno na sta tacno misle.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 11:33   #25
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ok ok dobro je ljudi igra je tek najavljena a vec je pljujemo,rekli su da ce uciti na greskama(sumnjam) ali da sacekamo pa da vidimo,ja pre neki dan seo sa drugom na HP1(NFS 3).Nismo mogli da se odvojimo koliko je dobar.Zaista bih zeleo takav NFS opet.MW je bio poslednji dobar,ali se ne zalim na PS
EA uci na greskama?
No way!
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 13:01   #26
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Jos malo o Undercover-u Cak je njihov CEO priznao da Pro Street nije bio dobar.Poslednja recenica govori da ce se okrenuti Most Wanted mehanici,ovo mi je ulilo veliko poverenje posto mi je taj NFS omiljeni posle High Stakes-a.Mogli bi vec da urade nesto dobro i za nas i za sebe
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2008, 23:38   #27
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Jos malo o Undercover-u Cak je njihov CEO priznao da Pro Street nije bio dobar.
Citav tekst govori o priznavanju ali NE o rjesavanju greske.
Nece ispraviti gresku jer ce navodno napraviti best-of-hit-mix-kompilaciju spajanjem svega onoga iz prethodnih nastavaka na sta su se ljudi "lozili",a napravice takav buckuris od svega da ce na kraju jedina svijetla (a ujedno i najzanimljivija) tacka na sve to biti CREDITS na kraju (da,ono kad "slova idu gore" i kad ispisuju imena krivaca zbog kojih ste uzalud dali pare na s**nje od igre)
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 9:09   #28
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Citav tekst govori o priznavanju ali NE o rjesavanju greske.
Nece ispraviti gresku jer ce navodno napraviti best-of-hit-mix-kompilaciju spajanjem svega onoga iz prethodnih nastavaka na sta su se ljudi "lozili",a napravice takav buckuris od svega da ce na kraju jedina svijetla (a ujedno i najzanimljivija) tacka na sve to biti CREDITS na kraju (da,ono kad "slova idu gore" i kad ispisuju imena krivaca zbog kojih ste uzalud dali pare na s**nje od igre)
Ako spoje NFSU,NFSU2,MW sa Carbonom i PS,dobice se sasvim prosecan naslov jer su prve 3 bile odlicne igre,a druge 2 *****e.Mozda i ispadne nesto od ovoga ko zna
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 10:31   #29
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Eh... opet kao i pre... samo trucate bezveze...

Kao prvo, oni igru ne prave zbog tebe ili tebe ili tvog druga vec zbog mase ljudi koji tu igru treba da kupe.

Kao drugo, kad je izasao Underground, pa U2, pa MW pa Carbon svi su pricali kao dokle ce da mlate istu pricu, zasto ne urade nesto novo. Onda izadje PS koji je doneo odlican damage model i jos puno unapredjenja (na primer oblik spojlera koje sam namestas zaista imaju efekta u igri a ne samo kozmetika) + nov stil izvodjenja i onda svi kao napljuju kako je beda i sto nisu napravili opet MW (iako su svi govorili kako je glupo da prave istu stvar po ko zna koji put).

Meni se PS svideo a ne sumnjam da ce i Undercover biti odlican...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
Balaburin (22.6.2008), PAIN (23.6.2008), RUSuper (22.6.2008), tomas (22.6.2008), zdravkelja (22.6.2008)
Stara 22.6.2008, 12:35   #30
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Meni se PS svideo a ne sumnjam da ce i Undercover biti odlican...
Meni nije mogao da se svidi jer je bio strashno neoptimizovan Prosto ne verujem, da na mashini na kojoj Carbon radi u 1024 na medium-high podeshavanjima PS nije hteo ni da chuje da radi na 640x480 (a inache, vidjao sam da Carbon moze da radi na GF4MX bez vecih trzaja ). Ako se taj trend nastavi ja cu da se manem NFS-a.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Beagle na korisnoj poruci:
LoneWolf (22.6.2008)
Stara 22.6.2008, 13:00   #31
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Ovo naravno nema veze ni sa cim... Ne mozes da procenjujes kvalitet igre po tome kako se vuce kod nekog ko ima GF4 ili tako nesto. Ipak je sad moguce i sa relativno skromnim iznosom sklopiti komp koji moze pristojno da tera i PS i 90% modernih igara. Ili jos jeftinije resenje xbox360 i uzivas...

A iskreno, ljudi koji su platili 500 evra i vise za svoje masine, zele da mogu da igraju nesto sto ce da iskoristi maksimum... ne mozes da ocekujes od developera da se zamrznu u vremenu i prave igre koje su optimizovane za hardver proizveden pocetkom decenije.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 14:34   #32
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Eh... opet kao i pre... samo trucate bezveze...

Kao prvo, oni igru ne prave zbog tebe ili tebe ili tvog druga vec zbog mase ljudi koji tu igru treba da kupe.

Kao drugo, kad je izasao Underground, pa U2, pa MW pa Carbon svi su pricali kao dokle ce da mlate istu pricu, zasto ne urade nesto novo. Onda izadje PS koji je doneo odlican damage model i jos puno unapredjenja (na primer oblik spojlera koje sam namestas zaista imaju efekta u igri a ne samo kozmetika) + nov stil izvodjenja i onda svi kao napljuju kako je beda i sto nisu napravili opet MW (iako su svi govorili kako je glupo da prave istu stvar po ko zna koji put).

Meni se PS svideo a ne sumnjam da ce i Undercover biti odlican...
Ovo je nesto najpametnije u poslednjih godinu dana na forumu receno.Zaista je tako,svi su pricali kako su MW i carbon(pa i U2 i U1) na isti fazon,a ProStreet nije bio ni priblizno slican pa su svi rekli da je bolje kao MW panduri ovo ono......ni sami neznamo sta zelimo
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2008, 20:59   #33
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Ne mogu da verujem da se nekome moze svideti neki deo nfs-a od zadnja tri.
Nema reci o nekoj realnosti, ko da vozim trotinet a ne automobil.
Samo trpaju u grafiku, a sto se tice igrivosti, i price, bolje da sam ja sastavljao... STRASNO!!!
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 1:25   #34
dallyborr
Starosedelac
 
Član od: 6.7.2007.
Lokacija: Negotin
Poruke: 1.289
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 776 puta na 399 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Bre ljudi samo neka bude "feel free to explore the world", pogled iza volana ( u sta cisto sumnjam ), i da zaborave Pro Street ( bilo ne ponovilo se ), i sto manje "budzenja", lepljenja raznih vinila...daj bre sirovu snagu.
Sto bih vozio neki Subaru, Skyline, Mitsubishi itd. kome se "razilaze telo i dusa" na 320, kad bih mogo da sednem u Lambo, Bugati, Ferrari kojima takva brzina predstavlja uzivanciju.
dallyborr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 1:28   #35
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Svako ima svoje mišljenje... Jel nije bolje nabudžiti nekog Yugića da izgleda kao avion, nego voziti fabrički automobil?
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 1:34   #36
dallyborr
Starosedelac
 
Član od: 6.7.2007.
Lokacija: Negotin
Poruke: 1.289
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 776 puta na 399 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Citat:
Renche kaže: Pregled poruke
Svako ima svoje mišljenje... Jel nije bolje nabudžiti nekog Yugića da izgleda kao avion, nego voziti fabrički automobil?
Jeste bolje. Ali sedni u "nabudzenog" Yugica, pa onda sedni u "obicnog" Audi RS4...na primer. E onda ces doci do zakljucka: "Dzaba ste krecili.."
dallyborr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 8:54   #37
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

U NFS mi bas i odgovara sto nema tog tolikog realizma jer nemam volan za PC. S druge strane imam svoj auto pa kad hocu realno ja sednem u njega

Opet, u stvarnosti bi mi bilo preskupo da se zezam sa farbanjem, modifikovanjem karoserije i ostalo pa mi bas odgovara kad mogu to da radim u igri...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
PAIN (23.6.2008)
Stara 23.6.2008, 9:32   #38
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
A iskreno, ljudi koji su platili 500 evra i vise za svoje masine, zele da mogu da igraju nesto sto ce da iskoristi maksimum... ne mozes da ocekujes od developera da se zamrznu u vremenu i prave igre koje su optimizovane za hardver proizveden pocetkom decenije.
Naravno da ne ochekujem tako neshto od njih, ali kada pogledam shta nude (a koliko hardvera za to traze) malo je reci da sam blago razocharan. U odnosu na Carbon, koliko je realno grafika napredovala, a koliko je zahtevnost? A kako developere ne mrzi da imaju ZASEBNE timove koji ce igru da portuju na PlayStation 2 (koji je hardver sa pochetka decenije ) a ne mogu da uloze stotinak sati da optimizuju igru za PC.

Jedini pravi problem ovde je Mass Production, gdse se prvom gleda kinta, pa posle sve ostalo.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 9:49   #39
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Pa opet cu da ponovim... PS2 ima konkretan hardver koji je definisan i portovanje je egzaktno i tacno se zna za sta se portuje. Kod PC je tesko jer na primer igra je kod mene isla perfektno sa svim podesavanjima na maximum i onda bih ja trebao da kazem da je igra odlicno optimizovana jer kod mene nisam mogao da primetim neoptimizovanost. E sad, sto PC podazumeva i konfiguraciju od ko zna kad, to je drugi problem a developeri ne mogu da imaju ideju ko ce sve da pokusa da instalira njihovu igru pa da se razocara sto mu ne ide lepo... u sustini masa ljudi koja kupuje PC igre ima i dovoljno jake konfiguracije za njih. Mi ovde se snalazimo kako ko ume pa neki imaju i starije konfiguracije ali developere nije mnogo briga za njih jer taj ko nema kintu za hardver nema ni za igru pa i inace igra pirata....
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2008, 16:36   #40
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Sledeći nastavak će biti NFS: Undercover!

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Pa opet cu da ponovim... PS2 ima konkretan hardver koji je definisan i portovanje je egzaktno i tacno se zna za sta se portuje. Kod PC je tesko jer na primer igra je kod mene isla perfektno sa svim podesavanjima na maximum i onda bih ja trebao da kazem da je igra odlicno optimizovana jer kod mene nisam mogao da primetim neoptimizovanost. E sad, sto PC podazumeva i konfiguraciju od ko zna kad, to je drugi problem a developeri ne mogu da imaju ideju ko ce sve da pokusa da instalira njihovu igru pa da se razocara sto mu ne ide lepo... u sustini masa ljudi koja kupuje PC igre ima i dovoljno jake konfiguracije za njih. Mi ovde se snalazimo kako ko ume pa neki imaju i starije konfiguracije ali developere nije mnogo briga za njih jer taj ko nema kintu za hardver nema ni za igru pa i inace igra pirata....
Necu dalje o ovome, jer ne pije vodu. Video sam prilichan broj igara koje rade na shirokom dijapazonu hardvera bez nekih vecih problema (Call of Duty 2, Far Cry, F.E.A.R, Half Life 2, Carbon itd) i sve se svodi na dodatno ulaganje u testiranje i peglanje. EA su zelenashi, i bash ih briga da dodatno uloze u neku igru jer imaju armiju dronova koji ce kupiti najnoviji NFS, ma koliko god crappy bio.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Need for speed XI: Pro Street tomas Simulacije vožnje 1443 1.10.2018 21:30
Need For Speed: Undercover Expressionism Konzole 1 19.6.2008 12:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com