Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Zaštita

Zaštita Virusi, anti-virus programi, firewall...

Pregled rezultata glasanja: Koji antivirus koristite?
Ad-Aware Pro Antivirus 1 0,16%
Avast! Free Antivirus 204 32,08%
Avast! Pro/Internet Security 17 2,67%
AVG Anti-Virus Free 42 6,60%
AVG Anti-Virus 15 2,36%
Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 56 8,81%
Avira AntiVir Premium 8 1,26%
AVZ 0 0%
BitDefender Free Edition 3 0,47%
BitDefender 11 1,73%
BullGuard 1 0,16%
CA Anti-Virus 0 0%
Clam AntiVirus/ClamWin/... 1 0,16%
Comodo Internet Security 20 3,14%
Dr. Web/Dr. Web CureIt 1 0,16%
eScan Antivirus 0 0%
ESET NOD32 66 10,38%
ESET Smart Security 4 51 8,02%
F-Prot 0 0%
F-Secure 6 0,94%
G DATA Software 0 0%
IKARUS virus.utilities 1 0,16%
Immunet 0 0%
Intego VirusBarrier 0 0%
Kaspersky Anti-Virus/Internet Security 54 8,49%
McAfee VirusScan 3 0,47%
Microsoft Security Essentials 34 5,35%
Norman 0 0%
Panda Antivirus 3 0,47%
Panda Cloud Antivirus 2 0,31%
PC Tools AntiVirus 0 0%
PC Tools AntiVirus Free Edition 0 0%
Sophos Anti-Virus 2 0,31%
Symantec Norton AntiVirus/Norton 360 14 2,20%
Trend Micro Internet Security 2 0,31%
TrustPort Antivirus 1 0,16%
VIPRE Antivirus 3 0,47%
ZoneAlarm Antivirus 1 0,16%
Cisco Security Agent 0 0%
Neki drugi... 13 2,04%
Glasova: 636. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.4.2011, 12:44   #241
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
acafacaa kaže: Pregled poruke
Od kako sam instalirao ovu kombinaciju na preko 10 kompjutera,NISTA ni na jednom nije do sada proslo,ali NISTA.
OK, tvrdis to i nemam razloga da sumnjam da nije tako ali mi nije jasno zasto onda prenebregujes cinjenicu koju drugi pokusavaju da ti objasne a to je da je prema njihovom iskustvu ista stvar i sa Avastom?! Ne moze tvoje iskustvo da bude sveto pismo a iskustvo drugih da ti bude "meh", tj. apsolutno neprihvatljivo. Kako ocekujes da neko/bilo ko prihvati tvoje misljenje kad ti ne prihvatas apsolutno nicije pa cak i misljenje onih koji su se nebrojano puta dokazali u ovoj oblasti, gde pre svega mislim na Basu Mrkalja i Nix-a?

Btw. i ti sto si im instalirao Norton - znaju li oni da se ponasaju na internetu ili ne, tj. imaju li ikakvog, kako ti kazes znanja o surfovanju?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 12:46   #242
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Evo i jednog dokaza da koliko je stvarno mocan Norton.
Pre neki dan sam skinuo lazni antivirus zove se best antivirus 2011,izasao pre nekoliko sati na net,aploadovao sam ga na virus total i verovali ili ne NI JEDAN vendor ga nije detektovao kao pretnju,NI JEDAN,jer je bio isuvise nov.
Imao sam na virtuelnom sistemu Norton 2012 beta koji NIJE APDEJTOVAN 7 DANA,sto znaci da nema sanse da ima potpis tj,signature za taj lazni av.
Pustio sam ga nortonu da vidim sta ce reci norton,i norton ga je detektovao zbog lose reputacije iako nema potpis za njega,a sta bi bilo da je neki klinja imao avast i naleteo na taj laznjak?
Avast bi samo rekao "izvolte udjite",a fake av bi rekao "blagodarim" :P
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 12:57   #243
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
acafacaa kaže: Pregled poruke
Evo i jednog dokaza da koliko je stvarno mocan Norton.
Pre neki dan sam skinuo lazni antivirus zove se best antivirus 2011,izasao pre nekoliko sati na net,aploadovao sam ga na virus total i verovali ili ne NI JEDAN vendor ga nije detektovao kao pretnju,NI JEDAN,jer je bio isuvise nov.
Imao sam na virtuelnom sistemu Norton 2012 beta koji NIJE APDEJTOVAN 7 DANA,sto znaci da nema sanse da ima potpis tj,signature za taj lazni av.
Pustio sam ga nortonu da vidim sta ce reci norton,i norton ga je detektovao zbog lose reputacije iako nema potpis za njega,a sta bi bilo da je neki klinja imao avast i naleteo na taj laznjak?
Avast bi samo rekao "izvolte udjite",a fake av bi rekao "blagodarim" :P
OK, shvatili smo - Norton je mocan svi ostali su shit i to je to.

Oni koji veruju u tu tvrdnju pocece da stavljaju masovno Norton na svoje racunare, oni koji ne veruju ili imaju pozitivna, odnosno nemaju negativna, iskustva sa nekim drugim AV nastavice da koriste iste srecni i zadovoljni, stoga mislim da nema potrebe vise potencirati u ovoj temi koliko je Norton mocan posto si to ponovio jedno dvadeset puta sto je svakako i vise nego dovoljno.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 12:57   #244
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Meni je kasperski pre par godina pustio AV 360.Takodje je bio lazni AV program.Mislim da je Malwarebytes' Anti-Malware ga sredio ali me nemoj drzati za rec.....Takodje nez koliko je doticni lazni AV star i kad je izasao...

Prvo norton pa sve ostalo .
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 13:04   #245
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
OK, tvrdis to i nemam razloga da sumnjam da nije tako ali mi nije jasno zasto onda prenebregujes cinjenicu koju drugi pokusavaju da ti objasne a to je da je prema njihovom iskustvu ista stvar i sa Avastom?! Ne moze tvoje iskustvo da bude sveto pismo a iskustvo drugih da ti bude "meh", tj. apsolutno neprihvatljivo. Kako ocekujes da neko/bilo ko prihvati tvoje misljenje kad ti ne prihvatas apsolutno nicije pa cak i misljenje onih koji su se nebrojano puta dokazali u ovoj oblasti, gde pre svega mislim na Basu Mrkalja i Nix-a?

Btw. i ti sto si im instalirao Norton - znaju li oni da se ponasaju na internetu ili ne, tj. imaju li ikakvog, kako ti kazes znanja o surfovanju?
Ja ne kazem da je norton bolji od avasta zato sto nista nije proslo na tih 10 kompjutera,ja to kazem zasto sto se to vidi iz aviona.
Ako brate svakog dana pustis po 100 AKTUELNIH virusa avastu i nortonu i norton zaustavi 99,a avast 80,pa zar to nije ocigledno???
i tako radis 3 meseca tj 90 dana,znaci norton bi GARANTUJEM od 9000 virusa zaustavio preko 99%,a avast do 90% VRH,pa sta onda tu ima da se prica dalje,i moja baba bi videla razliku u klasi.
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 13:13   #246
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Aman zasto bih pustao tolike viruse i jednom i drugom? I to svakog dana? Da bih dokazao nekom ciji je duzi? Ili zbog cega?

Prihvati da je ljudima koji dugo koriste Avast, Aviru, F-Secure, NOD, Kaspersky ili whatever jako dugo vremena i da tokom istog nisu imali nikakav problem i sam taj AV koji koriste i vise nego dovoljan.

U ovoj situaciji oni mogu da na'vataju viruse samo ako budu poceli da igraju tvoju igru i da traze viruse radi ko zna kakvog (i zbog cega) testiranja i takmicenja, u suprotnom ako sami ne traze viruse nece ih ni naci, kao sto ih uostalom nisu ni nalazili. Uostalom, zasto bi iko normalan uopste isao na bilo koji sajt na kom zna da ima virusa? Da bi tebi ili nekom drugom ista dokazivao? Stvarno bez veze.

PS pozdrav za tvoju babu kao vrsnog poznavaoca virusa i AV programa.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 13:14   #247
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Shvatili smo Aco.Norton je bolji .
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 13:18   #248
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Aman zasto bih pustao tolike viruse i jednom i drugom? I to svakog dana? Da bih dokazao nekom ciji je duzi? Ili zbog cega?

Prihvati da je ljudima koji dugo koriste Avast, Aviru, F-Secure, NOD, Kaspersky ili whatever jako dugo vremena i da tokom istog nisu imali nikakav problem i sam taj AV koji koriste i vise nego dovoljan.

U ovoj situaciji oni mogu da na'vataju viruse samo ako budu poceli da igraju tvoju igru i da traze viruse radi ko zna kakvog (i zbog cega) testiranja i takmicenja, u suprotnom ako sami ne traze viruse nece ih ni naci, kao sto ih uostalom nisu ni nalazili. Uostalom, zasto bi iko normalan uopste isao na bilo koji sajt na kom zna da ima virusa? Da bi tebi ili nekom drugom ista dokazivao? Stvarno bez veze.

PS pozdrav za tvoju babu kao vrsnog poznavaoca virusa i AV programa.
Samo jedno pitanje : koji bi ti pre antivirus instalirao,onaj sto hvata preko 99% virusa sa neta ili onaj sa 85%?
Koji bi ti od ta 2 instalirao recimo komsiji kome si otisao da ocistis komp?
Ajde kaze iskreno molim te.
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 13:27   #249
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Iskreno? Ja bih mu instalirao Kaspersky jer vec godinama imam izuzetno pozitivno iskustvo sa istim programom ali ga na ovoj temi jos nijednom nisam hvalio do neba iako realno gledano to zasluzuje jer ovo jednostavno nije tema za tu namenu, kao sto ti u svakom postu dizes Norton u nebo.

EDIT: I da, nakon instalacije bih mu rekao da u svakom slucaju pazi sta radi, koje sajtove posecuje i sl. a ne bih mu rekao "sad imas ultra/mega/giga AV i mozes da radis sta god hoces pa ako zelis i da svakodnevno pustas po 90 virusa jer ce ti ovo cudo od AV programa sve detektovati".
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 13:35   #250
Basa Mrkalj
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 18.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 1.505
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 425 puta na 385 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
Samo jedno pitanje : koji bi ti pre antivirus instalirao,onaj sto hvata preko 99% virusa sa neta ili onaj sa 85%?
Ma odakle ti takve informacije. Znas li koliko se novih virusa pojavi u toku samo jednog dana. Kolega koji je lovio botove i gde mu je dnevno pristizalo oko 1000 raznog malware iz razlicitih krajeva sveta odavno je batalio jer nema svrhe. U kolekciji poseduje malware koji su stari po nekoliko godina i jos ih antivirusi nemaju u bazi. Znas koliko bi ljudi trebalo da imaju antivirus kompanije da bi mogli da analiziraju sve sto pristize, imas li predstavu.

To sto ti skidas je sve bajato, cim si ga ti skinuo to je sve poznato.
Basa Mrkalj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Basa Mrkalj na korisnoj poruci:
NIx Car (24.4.2011)
Stara 24.4.2011, 13:36   #251
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Stvar je u tome da nepostoji AV koji detektuje 99% virusa kao ni onaj koji detektuje 85 % virusa.Sve je to jedan veliki upitnik i zato testovi AV nisu pouzadni.........Ja stvarno vise nem snage da ti crtam to,a ti nastavi da tupis svoje i popices ban da se sve pusi!
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 13:50   #252
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
acafacaa kaže: Pregled poruke
Samo jedno pitanje : koji bi ti pre antivirus instalirao,onaj sto hvata preko 99% virusa sa neta ili onaj sa 85%?
Onaj koji NE košta 70$.

Mislim da smo se razumeli. Avast je, s' obzirom na to da je besplatan, odličan AV program i sa tih 85% samo ako imaš malo mozga u glavi.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 13:53   #253
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
Basa Mrkalj kaže: Pregled poruke
Ma odakle ti takve informacije. Znas li koliko se novih virusa pojavi u toku samo jednog dana. Kolega koji je lovio botove i gde mu je dnevno pristizalo oko 1000 raznog malware iz razlicitih krajeva sveta odavno je batalio jer nema svrhe. U kolekciji poseduje malware koji su stari po nekoliko godina i jos ih antivirusi nemaju u bazi. Znas koliko bi ljudi trebalo da imaju antivirus kompanije da bi mogli da analiziraju sve sto pristize, imas li predstavu.

To sto ti skidas je sve bajato, cim si ga ti skinuo to je sve poznato.
E tu se sada postavlja pitanje koliko se novih nepoznatih virusa dnevno pojavu na netu?Negde sam procirao 16 500 a na jednom mestu oko 55 000.
E sada imam jedno pitanje za sve?Od toliko novih virusa,sta mislite koliko bi avast bio u mogucnosti da detektuje?Ili nod,avira,avg???
Detektovace samo one poznate koje imaju u bazi,zar ne?
Ne mogu da detektuju sigurno virus ako je nepoznat,jel tako?
E pa to ne vazi za Norton,jer on upravo ima taj kvalitet da oceni fajl po losoj reputaciji i poreklu,ijos nekim stvarima,i ukloni ga,a ne samo po potpisu.
NE OSLANJA SE SAMO NA POTPISE KAO STANDARDNI ANTIVIRUS,u tome je razlika.
I kako tvrdis baso da je to sa malwaredomainlist-e bajato ili sa malco0dedatabase-a?Skini nesto od pre pola sata sa nekog od ovih sajtova i aploaduj ga na virustotal ili virscan i videces da ga 0,1,2 ili najvise 3 vendora od 43 detektuje,a posle 2 -3 dana se to poveca na 20-30,zasto ga onda niko ne detektuje ako je bajato?
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 14:00   #254
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

A zasto bi skinuo?Opet namerno treba da pusti viruse da bi opet tebi se dokazivao .
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 14:03   #255
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
A zasto bi skinuo?Opet namerno treba da pusti viruse da bi opet tebi se dokazivao .
To sto si rekao nema veze sa vezom ali ajde.
Ne kazem ja da se skine virus zbog testa,nego kazem da se skine da se upload-uje na virustotal,posto basa kaze da su ti virusi bajati sa malwaredomainlist-e,ja kazem da nisu,jer ove nove niko ne detektuje,da su bajati,preko 30 vendora bi ih vec imalo u bazi,ali ja kazem da nisu bajati jer ih niko ne detektuje od 43 antivirus vendora.
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 14:06   #256
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom

Citat:
acafacaa kaže: Pregled poruke
E pa to ne vazi za Norton,jer on upravo ima taj kvalitet da oceni fajl po losoj reputaciji i poreklu,ijos nekim stvarima,i ukloni ga,a ne samo po potpisu.
OK, i sta mislis koliko puta je Norton nacinio gresku i ceneci fajl po reputaciji, poreklu i kojecega jos pogresio i kao virus oznacio fajl koji to nije? Koliko kod njega ima false positive i nepotrebnih/pogresnih detekcija u odnosu na druge AV programe?

Btw. cisto me interesuje - jesi li ti stvarno platio Norton tih 70$?

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 14:10   #257
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
OK, i sta mislis koliko puta je Norton nacinio gresku i ceneci fajl po reputaciji, poreklu i kojecega jos pogresio i kao virus oznacio fajl koji to nije? Koliko kod njega ima false positive i nepotrebnih/pogresnih detekcija u odnosu na druge AV programe?

Btw. cisto me interesuje - jesi li ti stvarno platio Norton tih 70$?

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
Norton ne daje losu reputaciju fajlu bez razloga,gleda se kada je pusten fajl na net,sa kog izvora je pusten(poverljiv ili ne),koliko korisnika u norton community-ju ga je koristilo i kakva mu je reputacija,digitalni potpis itd.
Sto znaci da ne moze winamp da bude detektovan ili winrar...
I naravno da nisam platio Norton niti cu ikada platiti za antivirus,ali imam legalnu licencu koliko zelim,bez kreka i ostalih cuda
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 14:17   #258
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom

Kakve veze ima odredjeni fajl sa reputacijom nekog njegovog prethodnika? To apsolutno ne znaci da se po pitanju bas tog fajla radi o virusu.

I nisi mi odgovorio na pitanje da li si stvarno platio 70$ za Nortona.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 14:19   #259
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Kakve veze ima odredjeni fajl sa reputacijom nekog njegovog prethodnika?

I nisi mi odgovorio na pitanje da li si stvarno platio 70$ za Nortona.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
Kakvog prethodnika?Ko je spomenuo prethodnika?
Za Norton sam odg u prethodnom postu.
Ovo su novi virusi,pusteni danas,i ovo potvrdjuje da je basa gresi kada kaze da su bajati,evo i zasto :
http://virscan.org/report/8ff1a7dc94...cd16b6a04.html
samo 6 od 37 vendora ga detektuje,znaci 16%
A ovaj drugi samo njih 5 od 37 znaci 14 %
http://virscan.org/report/3a0756c7d1...f4424012f.html
Za 2 dana ce vec biti preko 25 vendora sa potpisom ovih virusa.

Poslednja ispravka: acafacaa (24.4.2011 u 14:31)
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 14:33   #260
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom

Vidis koliko si ti licemeran - poredis besplatne AV sa onim koji kosta 70$ ali nisi spreman da platis za isti. Zasto ako smatras da je toliko dobar da vredi tog novca? Ili mozda zato sto si svestan da u potedjenju sa onim sta nudi u odnosu na besplatne AV programe definitivno ne vredi toliko novca? Da bi nekog ubedio da nesto vredi tog novca trebao bi to da stvarno i platis ovako sve tvoje tvrdnje o vrednosti Nortona deluju i vise nego neozbiljno.
Btw. kad sam ja napisao poslednji post ti jos nisi dao odgovor na pitanje vec si ga editovao nakon sto sam ponovio pitanje tako da nema potrebe da glumis da si dao odgovor a ja, eto tek onako, ponovo pitam.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
anti virus, malware, security, virus

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji firewall koristite? Predrag Stankovic Zaštita 512 8.10.2021 20:16
Koji video (divx) player koristite? the 1st one Video/TV softver 208 26.6.2012 10:50
Upload server... Koji vi koristite? as110022 Internet tehnologije 5 17.2.2010 13:07
Koji tarifni paket koristite? Teniser Aparati i oprema 30 8.6.2009 14:55
Koji je najbolji antivirus. SAJEVAC Zaštita 8 17.12.2008 22:52


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com