![]() |
![]() |
|
|||||||
| ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#61 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
|
Citat:
@lunatic: na CRT-u ti treba sto vise Hz da ne bi kvario oci. 85Hz nije lose, ali 100 je prava stvar, sto se tice CRT-a. nazalost, jeftiniji 17" ne mogu da izvuku 100Hz u 1024x768, vec samo 85Hz... |
|
|
|
|
|
|
#62 | |
|
Banned
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
|
Citat:
bas se primjeti. evo npr. vec na desktopu kada uzmes neki prozor i pomjeras ga po ekranu... na 60hz vec kod malo brzeg pomjeranja tekst postaje mutan i necitljiv, a na 75 se trebas potruditi. takodje rta efekat je znatno manje vidljiv (=bolje radi) na 75.
|
|
|
|
|
|
|
#63 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
|
TN i PVA monitori razlicito bluruju (PVA bluruju vise), pa ne verujem da je to opste pravilo. probacu jednaput kad budem imao vremena na bacanje...
|
|
|
|
|
|
#64 |
|
Starosedelac
|
Evo drug kupio Asus 7600gt i platio je 375 maraka, a to je oko 185 evrica...
|
|
|
|
|
|
#65 | |
|
Banned
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#66 |
|
Starosedelac
|
ok, odokativno sam to napisao...aj kad si tu posavjetuj me na temi 7900gto-gtx
u vezi sa ramom posto se valjda razumijes i u taj problem... |
|
|
|
|
|
#67 | |
|
Banned
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#68 |
|
Starosedelac
|
ploca mi je - Asus A8N sli Deluxe sa nforce chip setom 4.Imam dva modula od 512 MB ddram sdram na 400MH...
|
|
|
|
|
|
#69 | |
|
Banned
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#70 |
|
Starosedelac
|
Pa dodao sam jos 512 transcedenta pa je stekalo cini mi se jos vise.mislis mogu dodati jos npr giga transcedenta ili kingmaxa samo da ta dva modula budu medjusobno identicna...
|
|
|
|
|
|
#71 |
|
Banned
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
|
pa naravno, kada si dodao samo jos jedan modul od 512, vise ti nije radio dual chanel = memorija ti je isla duplo sporije.
na ta svoja 2 koja imas dodaj bilo koja 2 ista (najbolje bi bilo da su isti ti koje vec imas na ploci, ali mogu proci i 2 transcenda, kingmax-a, itd.) najbolje bi bilo da nadjes kakav program za benchmark memorije i testiras, prije i poslije dodavanja nova 2 modula |
|
|
|
|
|
#72 |
|
Starosedelac
|
Vidis nisam to znao...Ubacicu onda jos giga transcedenta.Vidicu da skinem gold memory ili slicno nesto za ram...thx
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| GF7 za AGP | Predrag Stankovic | Grafika | 289 | 24.11.2006 17:06 |
| G73-7600 | NenadN | Vesti | 457 | 30.9.2006 11:02 |
| Ploča+procesor, procena stare konfe | BIG BROTHER DZONI | ŠDK - Osnovne komponente | 18 | 22.9.2006 19:52 |
| 7600GT, RAM, FEAR peformance | TARANTULA-_- | Grafika | 58 | 31.8.2006 19:37 |
| Nemoguce Cijene | Auror | Osnovne komponente | 34 | 26.8.2006 15:02 |