![]() |
![]() |
|
|||||||
| ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#41 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
Prvo mora da prodje pripravnicki staz, pa posle moze u zestok clock.
|
|
|
|
|
|
|
#42 | |
|
XXXtreme
|
Citat:
![]() E mene jedino zanima shta je sa onim chipovima jer koliko vidim od ljudi na benchu memorija dosta varira , s'obzirom da je 1.1ns ali svaka bi trebalo da ide negde do 690/840 bez problema , koliko sam ja zakljuchio iz postova.. E Mr.Garrison jel se tvoja dernja mnogo? |
|
|
|
|
|
|
#43 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
|
ne dernja se uopste, ali necu da je silujem zbog slabog napajanja. drzacu je na 700/1600Mhz i prepuna kapa...da imam jace napajnje ispitao bih joj granice odavno...
sad cu da otvorim temu o 7900GTO pa da vise ne zagadjujemo ostale teme... |
|
|
|
|
|
#44 | |||
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Citat:
Mada mu sad pomeram bulju. ![]() Citat:
Citat:
|
|||
|
|
|
|
|
#45 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
|
pomeracu je ja tebi kad izadje Crysis pa kad budes gledao slajd sou. mada ga sad vec gledas u Juarezu
hehehe
|
|
|
|
|
|
#46 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Citat:
Kad izadje Crysis meni iz USA stize 8600GT.
|
|
|
|
|
|
|
#47 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#48 |
|
XXXtreme
|
polako svi prelaze u nVidia tabor , eh taj marketing...
|
|
|
|
|
|
#49 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#50 | ||
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Citat:
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#51 |
|
Član
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd 2142
Poruke: 101
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
|
http://www.itsvet.com/Gigabyte-GV-NX...omp_vga-16-345
Najjeftinije sto sam nasao. Nisi precizirao koji proizvodjac. |
|
|
|
|
|
#52 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Citat:
Drugo, lazu. Trece, na sajtu te firme, Gigabyte 7600GT sa 128MB usporene memorije (1000Mhz) koshta 12.500 din (oko 150e) a "normalan" 7600GT sa 256MB memorije na 1400Mhz je 15.800 din shto je skoro 200e. |
|
|
|
|
|
|
#53 | |
|
XXXtreme
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#54 | |
|
Član
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd 2142
Poruke: 101
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#55 |
|
Banned
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
|
u sto je ova tema otisla u off...
![]() inace, kada sam na kraju sve sabrao i oduzeo, odlucio sam ipak da uzmem gainward bliss 7600gt iz nekoliko razloga: 1. gainward nije toliko zastupljen kod nas u banjaluci, te sam mogao naci bolju ponudu 2. puno bolje performanse sa aa, posto sam ja lud za njim + gamma correct antialiasing 3. puno tisi rad coolera od leadtek-a, sada mi je masina pretiha ![]() 4. utopio sam bivsu karticu (leadtek px6600gt tdh extreme) za nesto vise od 95 evra. znam da sam mogao vise, ali nije mi se dalo cekati pravog kupca 5. ne toliko velika cijena - doplatio sam nesto manje od 55 evra i evo sada sam ponosni vlasnik... jos nisam overclockovao nista, vidjecemo uskoro... e da, jos nesto, ako ima nekih koji se dvoje da li ili ne da unaprijede 6600gt na 7600gt, ja kazem da se itekako isplati. nfs carbon mi radi na 1024x768 brze nego sto je stara karta tjerala 640x480! |
|
|
|
|
|
#56 |
|
XXXtreme
|
e pa nek' te sluzi sa srecom i da se izigrash k'o chovek...
|
|
|
|
|
|
#57 | |
|
Banned
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
|
Citat:
![]() (ako ti uopste moze izvuci 75hz na 1280x1024) |
|
|
|
|
|
|
#58 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
|
kojesta. ogromna vecina monitora ne moze izvuci 75Hz nego lazu da mogu. a i ja nemam duhove na desktopu nego u igrama...
|
|
|
|
|
|
#59 | |
|
Banned
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
|
Citat:
ako ti ne moze 75hz u 1280x1024, valjda moze u nizim rezolucijama, probaj... |
|
|
|
|
|
|
#60 |
|
Starosedelac
|
Covjek je kupio kartu tako da mogu da idem i ja jos u off...
Interesuje me u cemu je razlika kod tog refreshrate-a...Meni je uvijek na 85h i igre igram na 1024x768.Ne kontam to najbolje valjda sto je veci rr to je bolje.... U cemu se vidi razlika kod razlichitih podesavanja u vezi sa refreshrate-om? |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| GF7 za AGP | Predrag Stankovic | Grafika | 289 | 24.11.2006 17:06 |
| G73-7600 | NenadN | Vesti | 457 | 30.9.2006 11:02 |
| Ploča+procesor, procena stare konfe | BIG BROTHER DZONI | ŠDK - Osnovne komponente | 18 | 22.9.2006 19:52 |
| 7600GT, RAM, FEAR peformance | TARANTULA-_- | Grafika | 58 | 31.8.2006 19:37 |
| Nemoguce Cijene | Auror | Osnovne komponente | 34 | 26.8.2006 15:02 |