Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.10.2006, 16:38   #41
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
mad_skillz kaže:
pa naravno , znao sam ja da cesh ti kad tad da predjesh u nashu ekipu.. nek te sluzi valjano..
e aj malo joj izvadi dushu pa daj neki rez..
Nemoj tako mad, pa covek se jos nije privikao na NV a ti ga teras na vadjenje duse.
Prvo mora da prodje pripravnicki staz, pa posle moze u zestok clock.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 17:00   #42
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
AstraLogos kaže:
Nemoj tako mad, pa covek se jos nije privikao na NV a ti ga teras na vadjenje duse.
Prvo mora da prodje pripravnicki staz, pa posle moze u zestok clock.
Neka , neka...
E mene jedino zanima shta je sa onim chipovima jer koliko vidim od ljudi na benchu memorija dosta varira , s'obzirom da je 1.1ns ali svaka bi trebalo da ide negde do 690/840 bez problema , koliko sam ja zakljuchio iz postova..
E Mr.Garrison jel se tvoja dernja mnogo?
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 17:19   #43
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

ne dernja se uopste, ali necu da je silujem zbog slabog napajanja. drzacu je na 700/1600Mhz i prepuna kapa...da imam jace napajnje ispitao bih joj granice odavno...
sad cu da otvorim temu o 7900GTO pa da vise ne zagadjujemo ostale teme...
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 5:06   #44
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
AstraLogos kaže:
U svakom slucaju nisi pogresio, mada sad kad vidi Garson nadrljao si.
He, he.Pa ja sam ga danima nagovarao da uzme 7900GTO.I na kraju je i uzeo.
Mada mu sad pomeram bulju.
Citat:
mad_skillz kaže:
josh samo on da uzme xtx-a i sve ode naopako...
Skup je mnogo.Da imam kesha planuo bih 7900GTO.Mada, malo je falilo da uzmem X1800XT 256 ali nisam imao dovoljno pa sam uzeo 7600GT.
Citat:
Mr. Garrison kaže:
hehe, zadovoljice se on sa svojim 7600GT-jem
inace, zna da sam pazario zelenu kartu. skocio je od odusevljenja sto smo konacno u istom timu
Da, ali na zalost ostalih clanova nece vishe biti Garson vs. Garrison duela.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 5:12   #45
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

pomeracu je ja tebi kad izadje Crysis pa kad budes gledao slajd sou. mada ga sad vec gledas u Juarezu hehehe
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 5:15   #46
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
Mr. Garrison kaže:
pomeracu je ja tebi kad izadje Crysis pa kad budes gledao slajd sou. mada ga sad vec gledas u Juarezu hehehe
Mozesh da mi pomerash kad kupim ATI, ovako mi ne mozesh nishta, u istom smo timu.
Kad izadje Crysis meni iz USA stize 8600GT.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 5:20   #47
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
sasha vukelic kaže:
nista od toga... odustao sam, za 25e vise za ati koji nista vise od 7600gt ne nudi...

takodje sam odustao od 7600gt jer je od moje kartice brza samo 50-60%, a takvu kupovinu ne zelim

7900gs mi je preskupa

tako da mi ostaje samo da cekam
Brza je 50-60% u nizim rezolucijama.Kada se opterete, onda je 7600GT i do 100% brzi tj. duplo.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 11:47   #48
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

polako svi prelaze u nVidia tabor , eh taj marketing...
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 15:46   #49
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
Garson kaže:
Kad izadje Crysis meni iz USA stize 8600GT.
pitanje je koliko ces se i sa njim naigrati Crysis-a...
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 19:08   #50
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
mad_skillz kaže:
polako svi prelaze u nVidia tabor , eh taj marketing...
I treba, nV rules.
Citat:
Mr. Garrison kaže:
pitanje je koliko ces se i sa njim naigrati Crysis-a...
Vishe nego ti sa 7900GTO.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 21:20   #51
Kishobran
Član
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd 2142
Poruke: 101
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

http://www.itsvet.com/Gigabyte-GV-NX...omp_vga-16-345
Najjeftinije sto sam nasao. Nisi precizirao koji proizvodjac.
Kishobran je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2006, 1:46   #52
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
Kishobran kaže:
http://www.itsvet.com/Gigabyte-GV-NX...omp_vga-16-345
Najjeftinije sto sam nasao. Nisi precizirao koji proizvodjac.
Kako nije precizirano kad pishe Gigabyte?
Drugo, lazu.
Trece, na sajtu te firme, Gigabyte 7600GT sa 128MB usporene memorije (1000Mhz) koshta 12.500 din (oko 150e) a "normalan" 7600GT sa 256MB memorije na 1400Mhz je 15.800 din shto je skoro 200e.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2006, 10:23   #53
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
Garson kaže:
Kako nije precizirano kad pishe Gigabyte?
Drugo, lazu.
Trece, na sajtu te firme, Gigabyte 7600GT sa 128MB usporene memorije (1000Mhz) koshta 12.500 din (oko 150e) a "normalan" 7600GT sa 256MB memorije na 1400Mhz je 15.800 din shto je skoro 200e.
shto je najgora pljachka i notorna glupost...koja je poenta prodavanja toga kad imash 7900GS za 10 evra vishe i GTO za 50...?
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2006, 11:50   #54
Kishobran
Član
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd 2142
Poruke: 101
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
Garson kaže:
Kako nije precizirano kad pishe Gigabyte?
Kazem da postavljac teme nije precizirao.
Kishobran je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2006, 16:40   #55
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

u sto je ova tema otisla u off...

inace, kada sam na kraju sve sabrao i oduzeo, odlucio sam ipak da uzmem gainward bliss 7600gt iz nekoliko razloga:
1. gainward nije toliko zastupljen kod nas u banjaluci, te sam mogao naci bolju ponudu
2. puno bolje performanse sa aa, posto sam ja lud za njim + gamma correct antialiasing
3. puno tisi rad coolera od leadtek-a, sada mi je masina pretiha
4. utopio sam bivsu karticu (leadtek px6600gt tdh extreme) za nesto vise od 95 evra. znam da sam mogao vise, ali nije mi se dalo cekati pravog kupca
5. ne toliko velika cijena - doplatio sam nesto manje od 55 evra i evo sada sam ponosni vlasnik...

jos nisam overclockovao nista, vidjecemo uskoro...

e da, jos nesto, ako ima nekih koji se dvoje da li ili ne da unaprijede 6600gt na 7600gt, ja kazem da se itekako isplati. nfs carbon mi radi na 1024x768 brze nego sto je stara karta tjerala 640x480!
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2006, 17:19   #56
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

e pa nek' te sluzi sa srecom i da se izigrash k'o chovek...
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2006, 20:47   #57
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
Mr. Garrison kaže:
stavio sam ga na 60Hz.
pa zato i imas problema sa duhovima... stavi ga na 75 i pola duhova ce ti nestati sa desktopa
(ako ti uopste moze izvuci 75hz na 1280x1024)
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2006, 2:15   #58
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

kojesta. ogromna vecina monitora ne moze izvuci 75Hz nego lazu da mogu. a i ja nemam duhove na desktopu nego u igrama...
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2006, 2:28   #59
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Citat:
Mr. Garrison kaže:
kojesta. ogromna vecina monitora ne moze izvuci 75Hz nego lazu da mogu. a i ja nemam duhove na desktopu nego u igrama...
i meni je bilo (jako) malo duhova, ali sam ih se rijesio kada sam "forsirao" 75hz za sve rezolucije.
ako ti ne moze 75hz u 1280x1024, valjda moze u nizim rezolucijama, probaj...
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2006, 8:01   #60
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: koliko se krecu cijene 7600GT kod vas?

Covjek je kupio kartu tako da mogu da idem i ja jos u off...
Interesuje me u cemu je razlika kod tog refreshrate-a...Meni je uvijek na 85h i igre igram na 1024x768.Ne kontam to najbolje valjda sto je veci rr to je bolje....
U cemu se vidi razlika kod razlichitih podesavanja u vezi sa refreshrate-om?
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
GF7 za AGP Predrag Stankovic Grafika 289 24.11.2006 17:06
G73-7600 NenadN Vesti 457 30.9.2006 11:02
Ploča+procesor, procena stare konfe BIG BROTHER DZONI ŠDK - Osnovne komponente 18 22.9.2006 19:52
7600GT, RAM, FEAR peformance TARANTULA-_- Grafika 58 31.8.2006 19:37
Nemoguce Cijene Auror Osnovne komponente 34 26.8.2006 15:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com