![]() |
![]() |
|
|||||||
| Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima i nestabilnostima sistema |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Pozdrav. Imam problem sa grafickom karticom. Kada upalim racunar oko 2 sekunde pokazuje normalnu sliku a posle se pojavljuju neke linije i ekran pocrni. Kako da popravim to ako se moze i da li je isplativo? Hvala
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Član
Član od: 25.10.2009.
Lokacija: #5%&
Poruke: 399
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 44 puta na 39 poruka
|
Jedno "pionir" pitanje,jesi siguran da je graficka a ne:monitor,kontakt izmedju monitora i graficke(kabal)...(ne sumnjam ja al aj da pitam)?
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
V.I.P. PSU Guru
Član od: 14.7.2007.
Lokacija: Suna/McSteel
Poruke: 1.260
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 609 puta na 451 poruka
|
Grafički artefakti a zatim gubitak slike mogu biti posledica stradalih filter/regulacionih kondenzatora, a mogu biti posledica oštećenja grafičkog procesora ili memorije (recimo usled pregrevanja, ili loše struje). U prvom slučaju, ne verujem da bi prošao sa manje od 15ak evra troška za popravku, što nije mnogo, ali može biti uzaludno (kratkotrajno rešenje), zavisno od toga ko i kako popravlja. Ako je drugi slučaj, onda je apsolutno neisplativo.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Veteran
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 750
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 83 puta na 73 poruka
|
Proveri molex na dodatnom napajanju. Meni se slicno desavalo kad sam imao labal kontakt na mom x1600pro vertikalne linije i onda freeze
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| ati, gravicka, radeon |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| AGP Graficka Kartica | WoLwErInE_RuSkI | ŠDK - Grafika | 11 | 4.6.2009 0:38 |
| Graficka kartica Radeon 9550 GE | Miroljub Obradovic | Grafika | 34 | 18.11.2006 19:04 |
| Najbolja graficka kartica za laptop | Optique | ŠDK - Prenosni računari | 10 | 9.7.2006 12:22 |
| Graficka kartica za 200E (plus-minus 10E) | mijatovic_86 | Grafika | 87 | 10.2.2006 0:50 |
| Vrijedi li ova graficka kartica cemu? | sasha vukelic | ŠDK - Grafika | 11 | 23.12.2005 14:53 |