![]() |
![]() |
|
|||||||
| ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#81 |
|
Novi član
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#82 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 17.11.2010.
Poruke: 3.378
Zahvalnice: 321
Zahvaljeno 941 puta na 899 poruka
|
Ne mora, nije to velika potrosnja. Mnogo je bitnije koliko napajanje ima Ampera na +12 grani, a napajanje od 500W je sasvim dovoljno. Onaj Chief CTG od 500W bi bio dovoljan da izgura konfu sa X3 450 i 5850.
|
|
|
|
|
|
#83 | |
|
Član
Član od: 11.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 356
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 22 puta na 21 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mare[Bg] na korisnoj poruci: | ||
Red_Devil_89 (21.4.2011) | ||
|
|
#84 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 17.11.2010.
Poruke: 3.378
Zahvalnice: 321
Zahvaljeno 941 puta na 899 poruka
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| 5670, ati, radeon, sapphire |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Sapphire 5670 512MB DDR5 ili 5750 mozda? | Olsianon | Grafika | 26 | 16.3.2011 17:59 |
| Ati 5670 | nikola123 | ŠDK - Grafika | 41 | 18.2.2011 13:03 |
| Sapphire Radeon 5670 512MB - рачунар не ради | Rockstar | Grafika | 15 | 12.2.2011 2:11 |
| Sapphire HD 5670 512mb | mck9933 | Grafika | 8 | 4.8.2010 13:42 |