![]() |
![]() |
|
|
#21 |
|
Veteran
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Von Braun
Poruke: 774
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 146 puta na 133 poruka
|
Ako cemo tako da cepidlacimo, mogu i ja da nadjem nesto gde ce i gtx 285 grcati. Nemoj puno da se pravis pametan. Sam si poceo da palis vatru i zato ces sam i da je ugasis. Ja licno mislim da si ti nesto kivan na Radeon. Koliko se secam ranije imao si 4870 a sada imas gtx260. To ti je sjajan potez, moram priznati i zato dobijas jedan veliki aplauz od mene.
Poslednja ispravka: ognjen_ogi (19.3.2010 u 23:09) |
|
|
|
|
|
#22 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#23 | |
|
Banned
|
Citat:
Nego samo bacis pogled i nastavljas trabunjanje koje ti se vrti po glavi. Ja o zabama, ti o krokodilima. Jel sam ja poredio 5770 sa GTX285 (ili bilo kojom Nvidia-om) ? Nisam. Tema je 5770 vs 4890, jes ti slep, ja sve vreme o tome govorim, a ti unosis Ati vs Nvidia pometnju u ovu temu. Mogao bi malo da mucnes mozgom pre nego sto pocnes da pises. Pisanje na forumu nije obaveza nego mogucnost. Imao sam 4870 512MB. Crkla je bila i ponudili su mi GTX 260 216SP. I to je bila odlicna ponuda, jer je 216SP verzija po performansama ~ 4870 1GB. Ja jesam blagi Nvidia fan, kao i sto sam Intelov. Al nigde u ovoj temi nisam pominjao Ati vs Nvidia. Vec slabija DX11 graficka kojoj to nije nikakva prednost vs jaca DX10 graficka. Poslednja ispravka: Pjanovic (20.3.2010 u 0:28) Razlog: slabija ne slaba |
|
|
|
|
|
|
#24 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#25 |
|
Starosedelac
Član od: 4.12.2009.
Lokacija: City of Compton
Poruke: 1.275
Zahvalnice: 271
Zahvaljeno 275 puta na 235 poruka
|
U svakom slucaju ne bi se za'ebo ni sa jednom ni sa drugom grafickom
|
|
|
|
|
|
#26 |
|
Član
Član od: 7.11.2009.
Poruke: 160
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 32 puta na 24 poruka
|
A da ti lepo prodas obe i uzmes 5850 i da si miran
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
Starosedelac
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.414
Zahvalnice: 540
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
|
bacanje para,nemam toliko para da dajem,jedva sam skrpio i za ove obe graficke,a snaga 5850 kartice mi zaista nije potrebna,jer mi 5770 ili 4890 zavrsavaju posao
,tako da prodajem 4890 jer mi ne treba.
|
|
|
|
|
|
#28 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
|
ma ne treba ti ni dx11 polugrafa kakva je hd5770 :P
,kako god obe grafe imaju nesto da ponude.
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
Starosedelac
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.414
Zahvalnice: 540
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
|
ti kume da cutis
|
|
|
|
|
|
#30 |
|
Deo inventara foruma
|
Joj ljudi mozda mu ne treba kad pocnu da izlaze pro naslovi,ali ove pocetne ce lako da tera,tako da ce on videti dx11 igre pre vas kojima dx11 grafa ne treba.
|
|
|
|
|
|
#31 |
|
Banned
|
|
|
|
|
|
|
#32 |
|
Veteran
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 743
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
|
Trebao si da zadrzis 5770 i za mesec, dva uzmes jos jednu i u Cross. Drajveri se konstantno unapredjuju za Cross, a 2x5770 je cak bolja i jeftinija od 5870, tako da ti je Cross investicija za buducnost.
|
|
|
|
|
|
#33 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#34 |
|
Banned
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: BG-KV-Zurich
Poruke: 461
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 62 puta na 56 poruka
|
5770 je bolja kartica od 4890. Razlika u brzini od par frejmova je nebitna kad se uzmu u obzir nove tehnologije i cinjenica da u novijim igricama 5770 mora da bude bolje podrzana od strane ATIja, onog dana kada su izasle 5770 i 5850, grafike kao 4890 su otisle u istoriju, to sto ih ima na lageru je druga prica. Zakljucak: ukoliko ne sedite za kompom i vrtite 3dMark svaki dan 5770 je bolja kupovina.
|
|
|
|
|
|
#35 | |
|
Banned
|
Citat:
.4890 je osetno brza karta u 90% naslova. Ne pricaj gluposti. 5770 je u rangu sa 4870/GTX260. |
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci: | ||
NIDZA bOj (7.4.2010) | ||
|
|
#36 |
|
Banned
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: BG-KV-Zurich
Poruke: 461
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 62 puta na 56 poruka
|
Ako ja pricam gluposti ti onda pokreni Dirt2 u dx11 sa teselacijom na toj 4890. Ehem sta je ne moze? Onda pokreni metro2033, a nece ni ona? A da nece AVP, huh izgleda da nece ni on. Navorucenije bolje uzeti 5770 i videti DX11 efekte bar sa srozanim rezolucijama nego ne videti sa 4890, a takvih igrica ce jos da bude. Uostalom u buducnosti moze da se doda jos jedna 5770 za CF dodavanje jos jedne 4890 je knock your self out.
|
|
|
|
|
|
#37 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
sve sve, ali ako je dx11 glavni argument
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() :ta psh:
|
|
|
|
|
|
#38 |
|
Deo inventara foruma
|
eto nas dvojica na 1000000000000 njih...
Poslednja ispravka: NIDZA bOj (7.4.2010 u 13:18) Razlog: evo i unique93 sa nama... |
|
|
|
|
|
#39 |
|
Deo inventara foruma
|
ati 5830 je u rangu ati 4890, a ati 5770 je u rangu ati 4870, ili gtx 260...
|
|
|
|
|
|
#40 | |
|
Starosedelac
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| radeon |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Asus 5770 vs XFX 5770 ? | lobster | ŠDK - Grafika | 2 | 1.3.2010 13:43 |
| 4890 vs 5750 | SyoncMaster | ŠDK - Grafika | 9 | 13.1.2010 22:54 |
| 9500GT vs 5770 | SyoncMaster | Grafika | 28 | 5.1.2010 16:16 |
| 4890 vs 260 ? | SyoncMaster | Grafika | 17 | 7.12.2009 0:05 |
| ATi HD 4890 | ukimafija | Vesti | 90 | 1.7.2009 13:51 |