![]() |
![]() |
|
|||||||
| Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#101 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Koliko je to evra?
|
|
|
|
|
|
#102 |
|
Starosedelac
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
|
podeljeno sa 7
|
|
|
|
|
|
#103 |
|
Novi član
Član od: 14.11.2007.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
80-90
|
|
|
|
|
|
#104 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
A sta je sa Gigabyte napajanjima.Vidim da ih ima kod nekih nasih prodavaca.Konkretno me interesuje Gigabyte Odin GT 800W.Cena je ok sobzirom na snagu-140e.E sad kakav je praksi?
|
|
|
|
|
|
#105 |
|
XXXtreme
|
Pa imas LC Arkangela 850W za 135 evra.
Zashto bi uzimao GA, manje vati, 5 evra vishe.
Poslednja ispravka: VojaM (30.11.2007 u 23:50) Razlog: štamparske greške |
|
|
|
|
|
#106 |
|
Ad Ministrator
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
|
Inače, je l' probao neko od vas tog sv. Aranđela?
Ima li nekih recenzija ovde-onde-tuda-svuda? |
|
|
|
|
|
#107 | |
|
Starosedelac
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.918
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
|
Citat:
PS: Sad pogleda sadrzaj,u pitanju je Gigabyte ODIN Pro 550W. |
|
|
|
|
|
|
#108 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Vidoh da ga pravi CWT pa znaci da je ok.U principu tu od 130-150 ti je sve isti djavo samo prepakovano, barem tako kontam.Tu valjda sam proizvodjac koje kondenzatore stavlja i to ako ja kapiram...
|
|
|
|
|
|
#109 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Citat:
![]() CWT isto kao i Chief Turbo, LC Metatron i TT Toughpower. |
|
|
|
|
|
|
#110 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Sto ce reci da je sasvim svejedno ili bas nije.Citao sam nesto da ipak (npr. za TT)stavljaju neke indijske kondenzatore i tako to.Da ipak nije samo da placas ime.
|
|
|
|
|
|
#111 |
|
Član
Član od: 17.11.2007.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 72
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#112 |
|
Član
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: KG
Poruke: 215
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
|
odlicna tema
jer bas sad sam u fazi menjanja napajanja. corsair vx 450 thermal take tr2 470w st w0090re lc power lc6550 kapiram, corsair je najbolji prema mnogima, ali da li vredi dati 25 - 30 evrica vise? da ne bude da za tu razliku posle radim
|
|
|
|
|
|
#113 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Kod Toughpower >700W si siguran da su komponenete kvalitetne, problem oko kondenzatora u nekim CWT napajanjima je vezan za one sa Fuhjyyu kondenzatorima.
|
|
|
|
|
|
#114 |
|
Starosedelac
|
Jao Garsone uopste nisam ispratio ovu temu, mislio sam da se radi samo o LC-u i Chieftech-u, pa nisam ni pratio, sorry... Jako mi je drago sto je Johny mom buducem napajanju dao 9.5 ocenu
|
|
|
|
|
|
#115 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Fora je shto su mi LC i Chieftec dali ideju za otvaranje teme a tema se kasnije dosta proshirila, tako da je na moderatorima da temi daju neki opshtiji naziv.
|
|
|
|
|
|
#116 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#117 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#118 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Ok to sam sad video da si i ti pisao.
Skupio sam neku kintu opet pa sad bas pazljivo biram.Malo mi je lame da uzimam neko kickass napajanje koje ce da vuce mrtvu masinu.Pa zato sam tako i pazljiv. |
|
|
|
|
|
#119 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#120 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
100-110, mada mogao bi jos nekih 20-30e da dodam.Racunam prvo da ne predjem tih 110e ali ako bas moooora onda...A sad gledam isplativije mi je da predjem na C2D nego da kupim napajanje.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| lc power, napajanje, ocz, power supply, psu, seasonic |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Kućište velikih dimenzija do 50 €, prvenstveno bez napajanja | ivanza | ŠDK - Ostale komponente | 11 | 6.10.2008 0:35 |
| Koje od ovih napajanja da uzmem? | pharaon.92.bc | ŠDK - Ostale komponente | 21 | 2.10.2008 19:04 |
| Zamena napajanja... | matke | Šta da kupim? | 0 | 11.10.2007 18:12 |
| Q-Tech napajanja. | vertigo | ŠDK - Ostale komponente | 7 | 11.1.2007 11:07 |
| Problemi posle ugradnje napajanja!!! | Pera123 | Kvarovi | 13 | 27.12.2006 15:16 |