![]() |
![]() |
|
|||||||
| Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#21 |
|
Starosedelac
|
Нико неће да ми одговори?
|
|
|
|
|
|
#22 |
|
Član
|
@CJ Carl Johnson, my main dawg nigga: Warez Rulez!!!
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
Starosedelac
|
Нисам желео то...
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
Član
|
Uzmi pro, skini licencu i teraj.
|
|
|
|
|
|
#25 |
|
Starosedelac
|
Ма проблем је што бесплатна верзија постоји,само ја сам скинуо изгледа Про...
11 МБ на диал-упу...Ноћна мора...Ал кад се мора
|
|
|
|
|
|
#26 |
|
Član
|
E, j*bi ga. Shit happens no matter what...
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
Član
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 157
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
|
Ne vide si ni Novi Sad, Nis, Subotica... ali se zato Vrnjacka Banja vidi kristalno. Neobjasnjivo
|
|
|
|
|
|
#28 | |
|
Član
Član od: 21.1.2007.
Poruke: 69
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Citat:
, ali Beograd jesu Pogledaj po Srbiji i RS sve sta su bombardovali je dataljno
Poslednja ispravka: VojaM (19.2.2007 u 20:58) |
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
Član
Član od: 14.8.2006.
Lokacija: BG, Cam
Poruke: 34
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Inace deo oko Jagodine, Cuprija i Paracin se isto vide kristalno jasno (kao i okolna sela)
|
|
|
|
|
|
#30 |
|
Član
|
Vidim da su na Google Earth-u zadnje slike(snimci zemlje) iz juna 2005.Jel zna neko dali ce biti mozda nove?
|
|
|
|
|
|
#31 |
|
Deo inventara foruma
|
Ajd što budiš temu od prije 2 godina ipak ću ti odgovoriti. Pogledaj malo po stranim državama vidjećeš na porimjer da su najnovije slike u Dubaiju iz febrara 2009. Sve zavisi od zainteresovanosti. Ljude mnogo više zanima Burj Al Arab i Ostrva-Palme nego Beograd i slično.
|
|
|
|
|
|
#32 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
|
meni su zadnje slike za Beograd iz 2009.
|
|
|
|
|
|
#33 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#34 |
|
Član
|
Aha,to sam i ja sad primetio,cini mi se da je od svih nasih gradova,samo BG iz 2009,tacnije 28. jul 2009
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| google, google earth |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Google AdSense | Sekki | Internet tehnologije | 167 | 13.6.2016 14:57 |
| Da li je neko probao Google Earth ? | the 1st one | Internet tehnologije | 60 | 7.4.2009 7:54 |
| Google earth | Slavisa | Zanimljive Web lokacije | 1 | 12.12.2005 20:18 |
| Google Search | Sekki | Internet tehnologije | 1 | 11.12.2005 21:00 |