Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Stare igre

Stare igre Spectrum, Commodore 64, Amiga, PC DOS, M.A.M.E...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.3.2006, 15:47   #27
FiresnakE
Veteran
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 502
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 80 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FiresnakE
Određen forumom Re: Stare i nove igre

E ovako, definitivno se slazem sa svima da su relativno sve ove novije igrice trash u smislu atmosfere, igrivosti itd.Sto se tice grafike i zvuka tu nema sta da se zameri.
Ali i dan danas ja volim da odigram NFS Porsche Unleashed ili Warcraft III jer su mi to igre koje imaju pricu "duha" kako neko rece gore.Ima tu jos jako dobrih naslova recimo Ground Control II (eh, secam se opisa u SK joj kakvu su bukacu od igrice napravili tad je bila medju najzahtevnijim igrama).Ali eto do pre neki sam igrao i presao po ko zna koji put.

Elem, iskreno se nadam da ce to uvideti proizvodjaci igara i da ce ubaciti vise zivosti i duha u novije generacije igara.
Jer, to je ono sto im treba zar ne?
FiresnakE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Abandonware igre Patton Stare igre 22 6.7.2008 1:35
Logichke Igre Johny Atos Male igre 33 8.5.2006 21:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com