Re: Stare i nove igre
E ovako, definitivno se slazem sa svima da su relativno sve ove novije igrice trash u smislu atmosfere, igrivosti itd.Sto se tice grafike i zvuka tu nema sta da se zameri.
Ali i dan danas ja volim da odigram NFS Porsche Unleashed ili Warcraft III jer su mi to igre koje imaju pricu "duha" kako neko rece gore.Ima tu jos jako dobrih naslova recimo Ground Control II (eh, secam se opisa u SK joj kakvu su bukacu od igrice napravili tad je bila medju najzahtevnijim igrama).Ali eto do pre neki sam igrao i presao po ko zna koji put.
Elem, iskreno se nadam da ce to uvideti proizvodjaci igara i da ce ubaciti vise zivosti i duha u novije generacije igara.
Jer, to je ono sto im treba zar ne?
|