Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Tableti i e-readeri
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Tableti i e-readeri Saveti u vezi sa kupovinom tablet računara i e-readera

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.7.2014, 12:07   #1
Vozovodja
Banned
 
Član od: 8.6.2012.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 76
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Vozovodja Slanje poruke preko AIM-a korisniku Vozovodja Slanje poruke preko Yahooa korisniku Vozovodja Slanje poruke preko Skypea korisniku Vozovodja
Question Prestigio 3870C Duo

Imam dobru ponudu za ovaj tablet pa mi treba misljenje za ovaj tablet/Hvala unapred.
Vozovodja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2014, 12:25   #2
madscientist
Član
 
Član od: 2.12.2008.
Lokacija: Bačka
Poruke: 92
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 20 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Prestigio 3870C Duo

Imam tablet skoro iste specifikacije NEXT7D12F i dobar je za gaming (radice vecina igara sa google playa), surf... ali sa Prestigio tabletima (ne ovim modelom) sam imao dosta problema i vec dve reklamacije pa nemam nesto poverenja u njih
madscientist je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku madscientist na korisnoj poruci:
Vozovodja (10.7.2014)
Stara 8.7.2014, 12:52   #3
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Prestigio 3870C Duo

Prestigio tableti imaju super kuciste (metalno), sasvim dobar hardver i ekran za novac koji kostaju ali..desava mi se ponekad da nece da se ukljuci po pola sata , iz meni nepoznatih razloga i to bas kad mi treba (moj je multipad duo 2, slican ovome samo veca rezolucija ekrana). Baterija tako tako..ako mozes da ga izbegnes, ucini to. Ovo sto sam opisao nema sanse da reklamiram jer uredjaj zapravo radi i to odlicno ali kad sidje sa punjaca ponekad nece da se ukljuci (ako je pre toga bila sasvim prazna baterija). To je generalno neki bag Androida a ne neispravnost tableta ali na ASUS Memopad HD7 npr, taj problem je mnogo manje izrazen (ima doduse i nesto noviji Android 4.2). E sad, moze se rutovati i tvikovati do besvesti ili moze da se stavi neki modovani operativni sistem, pa ako je bas bas povoljna cena - pazari.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
Vozovodja (10.7.2014)
Stara 10.8.2014, 23:33   #4
salamander
Član
 
Član od: 1.4.2009.
Poruke: 123
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Prestigio 3870C Duo

Sve je to lepo kod Prestigio-a, ali samo "na papiru". Ja imam 5080b, stariji model naravno, ali ni u svoje vreme, to "nije bilo to". Dok sam ga koristio na Androidu 2.3(fabricki) jos i nekako, ali posle prelaska na Android 4.0.(zvanicna verzija proizvodjaca), stvari su bivale sve gore i gore:uredjaj je poceo dosta sporije da radi, odziv ekrana i pre toga nije bio narocito dobar, ali posle upgrade-a jos gori; baterija je pocela da pokazuje znake slabosti posle godinu dana upotrebe, da bi danas posle 2 godine sve redjeg koriscenja uredjaja, postala totalno neupotrebljiva; deklarisanih 512mb RAM-a, nikada nisam video u "podesavanjima" i "aplikacijama", vec svega 256; zvucnici jako slabi i nekvalitetni. Jedine dobre stvari su kvalitetna izrada kucista, stakleni display i elegantna futrola, ali je sve to manje bitno. Danas bih kupovao uredjaj iskljucivo renomiranijih proizvodjaca...toliko od mene.
salamander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2014, 16:49   #5
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Prestigio 3870C Duo

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Prestigio tableti imaju super kuciste (metalno), sasvim dobar hardver i ekran za novac koji kostaju ali..desava mi se ponekad da nece da se ukljuci po pola sata , iz meni nepoznatih razloga i to bas kad mi treba (moj je multipad duo 2, slican ovome samo veca rezolucija ekrana). Baterija tako tako..ako mozes da ga izbegnes, ucini to. Ovo sto sam opisao nema sanse da reklamiram jer uredjaj zapravo radi i to odlicno ali kad sidje sa punjaca ponekad nece da se ukljuci (ako je pre toga bila sasvim prazna baterija). To je generalno neki bag Androida a ne neispravnost tableta ali na ASUS Memopad HD7 npr, taj problem je mnogo manje izrazen (ima doduse i nesto noviji Android 4.2). E sad, moze se rutovati i tvikovati do besvesti ili moze da se stavi neki modovani operativni sistem, pa ako je bas bas povoljna cena - pazari.
Hajde da citiram sebe i napisem nesto novo o Prestigio Multipad 2 Pro Duo (PMP5870). Zaista je sa stok firmware-om 1.005 postojao bag sa praznjenjem baterije posle 24 sata u stand by i gasenjem uredjaja ali je on resen. Najnoviji firmware 1.008 radi kao satic. Tablet stabilan, baterija drzi danima na stand by i ne iskljucuje se kada baterija padne ispod 30-40 posto. Sto se mene tice ovaj tabletic je (konacno) sasvim dobra kupovina.
@Salamander: Prestigio tableti su vremenom postali bolji, nikako gori.

Poslednja ispravka: Laskaris (12.8.2014 u 20:01)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2014, 23:31   #6
salamander
Član
 
Član od: 1.4.2009.
Poruke: 123
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Prestigio 3870C Duo

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
@Salamander: Prestigio tableti su vremenom postali bolji, nikako gori.
Nadam se, da je tako.
salamander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Prestigio PRESTIGIO MultiPad 8.0 HD 8" 8GB Cika Crni Tableti i e-readeri 6 4.9.2013 21:17
[Tablet] Prestigio 7.0 Pro Duo (PMP5570C) doctor Opisi, recenzije i testovi 27 14.4.2013 17:35
Prestigio PMP5570C Duo doctor Tableti i e-readeri 27 10.4.2013 23:10
WayteQ xTAB-100s vs. Prestigio PMP5097 Cvele012 Tableti i e-readeri 7 27.5.2012 19:55
Koji monitor SAMSUNG 2343BW ili PRESTIGIO P7240WD scum ŠDK - Grafika 0 9.4.2009 11:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com