Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.2.2011, 10:14   #61
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Kod mene pada pre-order RO2 verovatno. Ovu igru najvise iscekujem, posebno zbog toga sto ce biti samo za PC.

Same here, jedva čekam da odrede datum izlaska.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2011, 11:02   #62
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
Stranger2 kaže: Pregled poruke
Ja nisam igrao RO1 ali sam gledao snimke iz igre. I nisam video da treskanje traje duze od 2-3 sekunde. Na primer ovde http://www.youtube.com/watch?v=nrUxjsIgQig

jesi li siguran da to nije samo kod tebe neki bug?
Naravno da nije bug

Ja i ne kazem da drmusanje traje duze od 2 sekunde,a na toj mapi na klipu nije nikakav problem i da traje 5 sekundi. Ali probaj da igras na manjoj mapi, onda svaka granata bacena sa obe strane + artiljerija obe strane i djuskanje pocinje. Ako imas dva tima od 15 igraca, svako baci granatu, neka 20 njih padne blizu tebe, 20 puta dve sekunde to je 40 sekundi A svako ce da baci granatu pre nego sto ga ucmekaju

To je samo problem na manjim mapama.
BTW i da ne smeta, sam efekat je glup i nerealan. Ne trese se nikom glava napred-nazad od eksplozije rucne granate bacene nekoliko metara dalje.

PS
mada cak i da ostane isto,ne verujem da ce praviti probleme jer su mape u RO2 iz do sada vidjenog znatno bolje od onih u RO1.

Poslednja ispravka: Bascelik (19.2.2011 u 11:24)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2011, 12:20   #63
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

mozda je igrao neki mod gde je to drmusanje duze.

inace nesto se suska da ce igra da se odlozi za Q2 umesto Q1 kako je najavljeno. Mada bolje da izbace gotov proizvod a ne beta verziju kao sto to danas developeri znaju da rade...
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2011, 12:55   #64
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Bas sam video post na steamu,gde je neko pitao, zasto je nestalo ono Q1 na store stranici RO2. Tako da je verovatno malo odlozen izlazak igre.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2011, 13:36   #65
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Samo se nadam da nije ovakva grafika, izgleda kao da je iz 2006 god...
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2011, 13:47   #66
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

To je najnoviji Unreal engine i ne verujem da ce u njemu biti losa grafika... Meni je bitniji gameplay mnogo...
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 0:58   #67
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
Ja i ne kazem da drmusanje traje duze od 2 sekunde,a na toj mapi na klipu nije nikakav problem i da traje 5 sekundi. Ali probaj da igras na manjoj mapi, onda svaka granata bacena sa obe strane + artiljerija obe strane i djuskanje pocinje. Ako imas dva tima od 15 igraca, svako baci granatu, neka 20 njih padne blizu tebe, 20 puta dve sekunde to je 40 sekundi A svako ce da baci granatu pre nego sto ga ucmekaju

To je samo problem na manjim mapama.
BTW i da ne smeta, sam efekat je glup i nerealan. Ne trese se nikom glava napred-nazad od eksplozije rucne granate bacene nekoliko metara dalje.
U tom slučaju, mogu ti reće da efekat i trajanje jeste realno. Ja sam čuo eazne vrste pucnjeva i eksplozija uživo. Avionska bomba je pala nekih 10-15 kilometara dalje od mene a ja sam bio na stepeništu i mislio sam da je stepenište pobeglo ispod mene. Zaparavo se nisam ni pomakaao ni pao ali takav je doživljaj. Zvuk je nezamislivo glasan da ne možeš nekoliko sekundi da se vratiš u stvarnost.
Jedna ručna bomba je eksplodirala u komšijskom dvorištu daljina oko 20 metara od mene i efekat je takodje bio vrlo gadan.

Znači ne radi se o tome da li ti se glava mrda već izgubiš koncentraciju i kontakt sa stvarnošću na najmanje nekoliko sekundi. Ako teže da igra bude realna nekako taj efekat mora da se dočara. Možda je to drmusanje najmanje zahtevno za slabije kompjutere pa su zato to odabali. Meni na onom snimku ne deluje toliko nerealno. Deluje mi realnije nego zamućivanje ekrana u SWAT 4.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 11:58   #68
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Upravo to i hocu da kazem, da se u RO2 izabere drugaciji efekat. Sem toga rucna granata i avionska bomba su dve razlicite stvari.

Kada su gadjali ovde fabriku koja je par kilometara od moje kuce, da nisam video eksploziju ne bi ni znao da su je pogodili. Zvuk nije bio glasan, i apsolutno se nista nije treslo,pa cak ni prozori,kamoli da je stepeniste nestalo

Ako je eksplozija rucne granate udaljena 20 metara od coveka, jedino sto moze da mu zasmeta je jak zvuk i sigurno nije prijatno,ali ne izaziva "vrtoglavicu".

Jos jedna simulacija je ArmA2 i tamo se tezi realnosti pa nema nikakvog drmusanja slike prilikom eksplozije.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 12:19   #69
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
Kada su gadjali ovde fabriku koja je par kilometara od moje kuce, da nisam video eksploziju ne bi ni znao da su je pogodili. Zvuk nije bio glasan, i apsolutno se nista nije treslo,pa cak ni prozori,kamoli da je stepeniste nestalo
Citat:
Ako je eksplozija rucne granate udaljena 20 metara od coveka, jedino sto moze da mu zasmeta je jak zvuk i sigurno nije prijatno,ali ne izaziva "vrtoglavicu".
Ako bi za ovo prvo, ajde, .. rekao ... utripovao si nesto...
Ali ova druga lol izjava, deifinitivno iskljucenje iz toga da ikad vishe uzmem tvoje misljenje kao relevantno.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 12:23   #70
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Ja tvoje nikada i nisam uzimao ,niti cu. Da nece rucna granata bacena 20 metara od tebe da te osamuti mozda? Cime genije? Jedino jacinom zvuka.

Ti si bese onaj lik koji je pricao da je apac u BC2 realan Bolje cuti i ne sramoti se.

Poslednja ispravka: Bascelik (20.2.2011 u 12:33)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 12:45   #71
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Granata na 20 metara (pogotovo na asfaltu/betonu) ima 80% sanse da te ubije. zavisi od fragmentacije u istoj, ali ti kineticki udar nakon eksplozije stvara ošamućenost.
Ista explozija u manjem zatvorenom prostoru stvara smrtnost od podpritiska pri čemu explodiraju pluća, mozak, itd, taman da te ne pogodi ni jedan geler.
Anti tenk raketa, ako pogodi tenk i probije oklop sa rupicom od 5 santimetara u samu kabinu ubija posadu na isti način.

Citat:
Ti si bese onaj lik koji je pricao da je apac u BC2 realan Bolje cuti i ne sramoti se.
Ti si bese onaj koji je ovo upravo izmislio, bolje cuti i ne sramoti se.

A o real life "efektima" ratnih dejstava plz ostavi onima koji to nisu iskusili samo na gameboy-u kao ti.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku 2SaiNt4U na korisnoj poruci:
AngusYoung (21.2.2011), Nikola16789 (25.2.2011), Pjanovic (20.2.2011)
Stara 20.2.2011, 12:55   #72
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

LoL LoL Prvo ,totalna zamena teza, naravno da moze da te ubije u stvarnosti. O tome uopste nije rec, mi pricamo o tome da granata ne moze da te osamuti u stvarnosti, pogotovo ,ako si na otvorenom i u zaklonu,jedino sto moze da ti zasmeta je jak zvuk.

Buduci da ni u jednoj igri nijedna granata nema toliki domet kao u stvarnosti,niti ima isti efekat u zatvorenom prostoru, totalno je idiotski o tome raspravljati. Sta je sledece, da uzmes da mi pricas kako u rl nema respawna. Smanji taj dzinovski klinacki ego, ne prilici nekom tvojih godina.

Nisam izmislio, uostalom pricao si i da bredli puca 6 puta pa da onda mora da mu se hladi cev u rl, kao sto je u BC2. Tako da da ,bolje cuti i ne sramoti se.

Npr. da ostavim nekom kao sto si ti,koji to nije iskusio na gameboy-u nego u BC2? LoL
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 13:22   #73
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Upravo to i hocu da kazem, da se u RO2 izabere drugaciji efekat. Sem toga rucna granata i avionska bomba su dve razlicite stvari.

Kada su gadjali ovde fabriku koja je par kilometara od moje kuce, da nisam video eksploziju ne bi ni znao da su je pogodili. Zvuk nije bio glasan, i apsolutno se nista nije treslo,pa cak ni prozori,kamoli da je stepeniste nestalo

Ako je eksplozija rucne granate udaljena 20 metara od coveka, jedino sto moze da mu zasmeta je jak zvuk i sigurno nije prijatno,ali ne izaziva "vrtoglavicu".

Jos jedna simulacija je ArmA2 i tamo se tezi realnosti pa nema nikakvog drmusanja slike prilikom eksplozije.
Sine ti se drogiraš.

pročitaj ponovo svoj text, pa zadnji post.

A ostale stvari bi stvarno više voleo da sam iskusio na gameboy-u kao ti.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 13:29   #74
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Cale ti pijes.

Nikada nisam posedovao gameboy,cim ga pominjes mora da su ti i "ratna" iskustva sa istog.

U svakom slucaju,ako nisam bio jasan (tebi izgleda jedino) da pojasnim, u RO1 ekspolizja granate izaziva irtirajuce drmrusanje slike koje je nerealan ,ali pre svega glup efekat. Nikome se glava ustvarnosti ne trese napred nazad,od ekspolizje. A osamucenost bolje da predstave nekakvim drugim efektima.

Toliko,a sad idi hrani svoj ego negde drugde.

PS
Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Ako je eksplozija rucne granate udaljena 20 metara od coveka, jedino sto moze da mu zasmeta je jak zvuk i sigurno nije prijatno,ali ne izaziva "vrtoglavicu".
Znaci nisam mislio da ne moze da ga fizicki povredi ili ubije, nego sam mislio da ne moze da ga osamuti nista osim jakog zvuka na otvorenom prostoru, a pogotovo ne moze da mu drma galvu napred nazad. Ja sam mislio da je sve kristalno jasno sta sam hteo da kazem,ali ocigledno nije...
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 13:32   #75
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Veruj mi, Bascelik, vojska uopste nije slatka! Evo, proteklih pet meseci obavljam svoju duznost (da, nisam pobegao, mada sam i mogao, nije da bi me neko gonio- jbm ti drzavu); sudova za pranje kol' ko oces, prljavih podova za ribanje, stalno te teraju da trckaras tamo amo, ko nekog potrcka.. The horror, the horror! Things that I've seen! Neke stvari je stvarno bolje iskusiti na gameboy!
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 13:35   #76
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Da vam ja kažem kao sin vojnog lica nešto što mi je ćale rekao jednom, onako u razgovoru i šta sam ja skontao iz toga.
Postoje ofanzivne i defanzivne ručne granate. Ofanzivne mogu u prečniku (ne poluprečniku) od 15-ak metara da budu smrtonosne, dok defanzivne mogu biti smrtonosne u prečniku i od 30m. Što se tiče dezorijentisanosti to zavisi i od toga šta se nalazi oko vas, kako se udarni talas eksplozije prostire i koja je vrsta granate u pitanju. Kod nekih sam udarni talas eksplozije ne prelazi 3-4 metra dok kod nekih ide i do 10m, zavisno od punjenja i tipa granate.

Realno, prava dezorijentisanost se u igrama ne može simulirati ali je upravo to "zamićivanje i trešenje" ekrana jedan od načina. Definitivno ne mogu da simuliraju da vam se otima tlo pod nogama

Baščelik: eksplozija neće zatresti glavu napred nazad, ali može da izazove takvu dezorijentaciju da ti se čini i da visiš naglavačke, dakle ti što su pravili taj efekat nisu mislili da se fizički glava pomera napred-nazad, već da granata ima takav efekat na centralni nervni sistem.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
pentraksil (20.2.2011), Sh0m1 (20.2.2011)
Stara 20.2.2011, 13:38   #77
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

@nameless1
Nisam ni mislio da je slatka i skroz ti verujem na rec ,i tebi i mnogim drugim koji su mi to isto rekli.

@doctor
Znam i za to,ali mi pricamo o red orchestri i granatama iz drugog svetskog rata, sad nijedna granata u igri nema domet 10 metara, tj. ne moze da ti naudi sa te daljine, ali opet izaziva drmusanje slike, sto jednostavno iritira. Slazem se da ne mogu realno da predstave tu dezorijentisanost u video igri, ali upravo to i govorim,da izaberu neki drugi nacin,neki drugi efekat sem da nam drmaju sliku gore dole

PS
btw kao sto sam vec rekao i nece biti od neke vaznosti ako mape budu vece i bolje osmisljene nego u jedinici
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 13:48   #78
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Granate se po tom pitanju od WW2 do danas i nisu nešto mnogo menjale. Štaviše, tada je akcenat i bio na eksplozivnom punjenju koje bi dalo česticama iz granate kinetičku energiju, dok je modernizacija dovela do toga da je potrebna mnogo manja eksplozija da granata učini svoje. Bar ja tako mislim.

Pazi, ja lično smatram da je poenta da te dezorijentišu onako kako bi i u realnosti bilo - sigurno bi se pogubio od eksplozije na nekoliko sekundi, i ne bi imao pojma gde si i šta radiš
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 14:06   #79
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Ako je eksplozija rucne granate udaljena 20 metara od coveka, jedino sto moze da mu zasmeta je jak zvuk i sigurno nije prijatno,ali ne izaziva "vrtoglavicu".
Rucna granata ubija na 15m a ranjava na 30m, uz veoma jak zvuk detonacije i cepanja vazduha od gelera koji brze od zvuka lete unaokolo. Veruj mi bacao sam bombu i bio na nekih 15m u rovu. Gruva opasno, a zemlja leti na sve strane...
Naravno ne moze da te osamuti ako si sakriven i nisi na direktnom udaru talasa vazduha koji nastaju eksplozijom, a za gelere tj 2000 kuglica koje se nalaze u bombi da ne govorim sta se desava

@doctor nisi ti izgleda slusao caleta dobro. Ofanzivna (zelena) je jaca i ima veci radijus dejstva od defanzivne (crna bomba)...
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2011, 14:24   #80
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
miregrobar kaže: Pregled poruke
Rucna granata ubija na 15m a ranjava na 30m, uz veoma jak zvuk detonacije i cepanja vazduha od gelera koji brze od zvuka lete unaokolo. Veruj mi bacao sam bombu i bio na nekih 15m u rovu. Gruva opasno, a zemlja leti na sve strane...
Naravno ne moze da te osamuti ako si sakriven i nisi na direktnom udaru talasa vazduha koji nastaju eksplozijom, a za gelere tj 2000 kuglica koje se nalaze u bombi da ne govorim sta se desava

@doctor nisi ti izgleda slusao caleta dobro. Ofanzivna (zelena) je jaca i ima veci radijus dejstva od defanzivne (crna bomba)...
Radi se o 30 grama plasticnog exploziva Drmusanja nema(ovaj sto je to rekao lupa kao maxim po diviziji) njoj i nije zadatak da drmusa vec da posalje smrtonosne gelere.
Kao sto rece Mire gore ofanzivne i defanzivne ima razlike u punjenju,Crna Defanzivna (sa kuglicama) i zelena metalna ofanzivna moze da bude podeljena u kvadrate(gelere) a i nemora.bivsi sam Komandir Karaule i za novu 95 bacili smo jedno desetak komada.....po mom poimanju i nije neka jaka explozija.
U Bfbc 2 nema drumusanja kad zvekne granata sto je i realno ali ima kada cepa Mortar a Mortar je u RL djavolska stvar on ima karakteristican zvuk od koga ti se sledi krv ako si dovoljno iskusan i cujes taj zvuk u BFBC 2 menjaj lokaciju jako su se potrudili da docaraju efekat Mortara u igri i uspeli su,on stvarno stvara pometnju kad zvekne na pravo mesto a i on vala DRMUSA)
Sto se tice granate imas udarni talas ali on nije jak,u zatvorenom prostoru ako nisi na liniji gelera neces poginuti eventualno mogu da ti puknu bubne opne ali ako si iskusan i otvoris usta to se nece dogoditi.

mrzi me vise da pisem....dosadno mi je bilo tada na karauli pa sam procitao sve prirucnike o pesadijskom naoruzanju tada,znao sam i broj kuglica itd......

Poslednja ispravka: <S2N><Mefisto> (20.2.2011 u 15:06)
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku <S2N><Mefisto> na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (22.2.2011), miregrobar (20.2.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
drugi svetski rat, red orchestra, red orchestra 2


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Kingdom Heroes Leon da Vinci MMORPG igre 1 29.7.2010 12:32
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com