Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.6.2007, 1:02   #41
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
rudar kaže: Pregled poruke
Ocju... Ali nishta te ne koshta da probash... Samo ti stoji banner pri dnu ... U svakom sluchaju cju ti javiti...
Da al mi se ne daju licne informacije bilo kome, razumes?
Hvala u svakom slucaju
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2007, 1:03   #42
Dollar
Novi član
 
Član od: 22.1.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Na netu ima mnogo kladionica,kazina,poker sajtova koji daju odredjene sune novca free.Naravno to nemozete odmah povuci negoo je potreban odredjeni roollover ali uz malo znanja i srece moze da se zaradi bez ulaganja.
Dollar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2007, 8:10   #43
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

E, ovako:

Nisam chitavu nocj spavao vecj sam trazio posao na internetu, ne zbog para vecj zbog toga da vidim da li je to uopshte mogucje. Kroz sate i sate pretrage, shvatio sam da su mnoge firme propadale i da se na internetu moze nacji mnoogo prevara i ,bukvalno , zaje64nc1ja ljudi... Ovakvi sajtovi su stvarno postojali, i isplacjivali svoje korisnike sve do svojeg propadanja. I dalje se moze zaraditi igranjem napr. casina i ostalih igara po internetu, ali nazalost tu je 90% prevara. Klikanje mailova nisam probao, ali ishchitavanjem raznih foruma, zakljuchio sam da se stvarno moze docji do zarade. Nazalost te zarade su mnooogo male i potpuno neisplative jer vi to korishcjenje interneta naravno morate da platite drzavi. Vlasnici sajtova stvarno mogu lako da zarade korishcjenjem google-a.
http://www.sk.co.yu/2005/08/skin01.html
http://www.conopljanews.net/internetzarada.html
To je neko od moderatora vecj pomenuo.

E sad, postoji neshto, shto se chini kao sigurno, iza chega stoje veoma jaki sponzori, chemu je Bill Gates predvidio uspjeh... Zove se AGLOCO i josh uvjek nisam shvatio po chemu je ON razlichit... Ali samo ukucajte AGLOCO u neki pretrazivach i dobicjete mali milion sajtova gdje se pricha o ovom projektu. Posjetite, registrujte se i pogledajte o chemu je rijech. Ako neko blize shvati shta je agloco neka napishe ovdje jer ja ,zbog nedovoljnog poznavanja engleskog, nisam sve shvatio. Poz..
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2007, 10:25   #44
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Za ovaj Agloco sto rece rudar, to je sajt gde kad se uclanite imate mogucnost da skinete "viewbar"! Instalirate taj viewbar i dok surfujete zaradjujete! Medjutim postoje cake! Sajt tek sto je pustio u rad taj viewbar posle vise mesecnog cekanja i najavljivanja! Druga stvar je sto je mesecno dozvoljeno da se sufuje 5 sati, to znaci i ako surfujete 10 vama ce to da se racuna samo kao 5 sati! Sledece je to sto se jos uvek ne zna koliko vredi 1 sat surfovanja Jedini nacin da se zaradi preko tog programa je da se ima sto vise referrala (koji ce naravno da surfuju aktivno)

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (19.7.2007 u 23:24)
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2007, 19:30   #45
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

Evo samo da javim da sam upravo danas dobio mogucjnost da skinem Agloco viewbar pa cju da vam javljam shta cje biti... Inache, pri registraciji ne mora da se daje kucjna adresa ili tako neshto nego samo ime prezime, grad, drzava... Pa probajte ako vas interesuje...
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2007, 16:23   #46
Dollar
Novi član
 
Član od: 22.1.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
rudar kaže: Pregled poruke
E, ovako:

I dalje se moze zaraditi igranjem napr. casina i ostalih igara po internetu, ali nazalost tu je 90% prevara.
Verovatno ima i prevarantskih sajtova ali ja jos nisam naisao na njih ali sigurno ih nije 90%.Ogromna lova se vrti na inernet kladjenju,pokeru i kazinima i svaki sajt zeli da pridobije sto vise igraca.A najbolji nacin za to je davanje "no deposit bonusa".Naravno prvo se mora ispuniti rollover uslov i tek onda podici novac(ako nesto ostane),npr daju vam 10$ i vi to morate da obrnete 20-30 puta i tek onda mozete povuci novac.Nekoliko puta sam podizao novac bez problema.
Dollar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2007, 20:06   #47
kiza1975
Novi član
 
Član od: 28.6.2007.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

U vezi AGLOCA

Ja sam nekih mesec dana u ovome,dobra stvar je sto ne klikcete ninasta vec vas on placa za provedene sate surfujuci internetom tacnije 5 sati
Dobra stvar je sto mozete preko vaseg racunara da registrujete celu familiju ja sam do sada registrovao nas 5 ,napominjem da za svakog vaseg novog clana kojeg registrujete otvorite njegovu mail adresu na yahoo
Iz mog saznanja vrednost sata ce izgleda biti 0.5$ a u 2008 se nagovestava da ce biti 1$
Mislim da je ovo ozbiljna firma i da nece biti prevare zato vam preporucujem da se svi registrujete i pocnete da skupljate sto vise korisnika koji ce se registrovati preko vas




pozdrav svima

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (29.6.2007 u 19:55)
kiza1975 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 2:44   #48
_RaZoR_
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: Bedroom xD
Poruke: 386
Zahvalnice: 283
Zahvaljeno 145 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku _RaZoR_
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
kiza1975 kaže: Pregled poruke
U vezi AGLOCA

Ja sam nekih mesec dana u ovome,dobra stvar je sto ne klikcete ninasta vec vas on placa za provedene sate surfujuci internetom tacnije 5 sati
Dobra stvar je sto mozete preko vaseg racunara da registrujete celu familiju ja sam do sada registrovao nas 5 ,napominjem da za svakog vaseg novog clana kojeg registrujete otvorite njegovu mail adresu na yahoo
Iz mog saznanja vrednost sata ce izgleda biti 0.5$ a u 2008 se nagovestava da ce biti 1$
Mislim da je ovo ozbiljna firma i da nece biti prevare zato vam preporucujem da se svi registrujete i pocnete da skupljate sto vise korisnika koji ce se registrovati preko vas


Probajte svi imate link za registraciju ,stvarno nema sta da se izgubi

pozdrav svima
Mozda se i registrujem za par sedmica jer sam jos prije nasjeo na onu Cash Fiestu i sada nevjerujem nikome...

A ne kontam...Ako ce biti 1 $ jedan sat...Ajme, pa tu ce ljudi biti kao pljeve.

Kod mene malo budem ja, malo brat, sigurno 10 sati dnevno obojica zajedno budemo...Znaci nama 10 dolara...( ako budemo imali dva naloga )...I tako 10 dolara po deset...Sumnjivo mi je...Bankrotirace za mjesec dana...

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (29.6.2007 u 19:55)
_RaZoR_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 10:28   #49
kiza1975
Novi član
 
Član od: 28.6.2007.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Cash Fiesta

Kako si naseo sta se desilo ajde budi malo precizniji da znamo i ostali da ne nasedamo,a sto se tice AGLOCA mislim da nije nikakva prevara dosta ljudi pisu o tome a cak i Bil Gejc im prognozira veliki uspeh,mislim da nisi u pravu da ce tako lako da propadnu .

preporucujem ti da se sto pre registrujes jer nemas sta da izgubis probaj i skupljaj sto vise referala a koliko znam prve isplate krecu od septembra.

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (29.6.2007 u 19:55) Razlog: reklama
kiza1975 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 13:52   #50
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Hmm...
Clan sa 0 poruka koji rekramira zaradu preko neta?

Neka hvala...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 14:15   #51
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

I to u svakoj poruci daje link za registraciju... Vise nego sumnjivo.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 15:03   #52
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Zarada na netu

Što se tiče Cashfieste, slično kao i Agloco, instaliraš onaj bar na desktop, i samo što ovdje svake tri minute moraš preći pointerom preko reklama, a svakih dvadeset minuta kliknuti na jednog debelog, iritantnog meksikanca... I generišu se poeni. Za 20 minuta sam nakupio oko 400 poena. Ako im PLATIŠ, 1000 poena vrijedi 1.66$. Ako pak NE PLATIŠ, 1000 poena vrijedi 1c. Minimum za isplatu je 50 baksa. Pa sad računajte
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 16:05   #53
_RaZoR_
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: Bedroom xD
Poruke: 386
Zahvalnice: 283
Zahvaljeno 145 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku _RaZoR_
Thumbs down Re: Zarada na netu

A skontaj samo koliko ljudi zeli da zaradjuje preko neta. A AGLOCO nema nikakve koristi od nadgledanja koliko ko bude na internetu...

Takva vrsta zarade...Neka hvala.
_RaZoR_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 19:11   #54
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

kiza izgleda nije prochitao spaming policy (ili tako neshto) na aglocovom sajtu... Momku je korist da sakupi shto vishe referala i to mu necju zamjeriti... Ali registracija na forum samo da bi reklamirao svoj referal link je chist spam i ako rukovodioci agloco-a budu obavijeshteni o ovakvom ponashanju, nash kizo gubi sve sate i account mu se brishe... zato kizo o'ladi... Da su htjeli da se registruju do sada bi vecj to uradili
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 21:02   #55
kiza1975
Novi član
 
Član od: 28.6.2007.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Pozdrav svima

Neznam odakle ovakav revolt prema meni,nicim izazvan s moje strane,skoro sam se registrovao na ovom forumu zato i imam 0 poruka,i ja ovu temu o internet zaradi nisam otvorio samo sam se prikljucio.

Iskreno jeste da mi je cilj da skupim sto vise referala sta tu ima lose ,sto zelim i vama koji su u ovoj prici ,vrlo iskreno s moje strane.

Ipak vas sve pozdravljam i nadam se da me necete lose shvatiti ,tu sam pa razmenjivat cemo iskustva.
kiza1975 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2007, 19:31   #56
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Zaradite_na internetu_surfajuci_(tako_lik_kaze)

evo nadje na jednom stranom metal forumu ovu temu

Citat:
Ja sam za desetak dana zaradio 160$. Jedino sto trebate raditi jeste biti online. O cemu se radi?- Nakon sto se registrujete, potrebno je da skinete cashfiesta toolbar (nije spyware, niti virus provjereno) i instalirate ga. Dok ste na internetu dobijate poene. 1000 poena je 1,66$.Novac dobijate čekom zavisno od vrijednosti koju ste stavili u profil.Ovi sa broadbandom ce ovo znati fino iskoristiti. Ako vam je ovo malo mozete dovoditi nove korisnike(referale) od kojih dobijate odredjenu naknadu.
Kako ovo sve radi?
Znaci nakon sto dovedete novog korisnika dobijate od njega 15% svih njegovih bodova(njemu se ne oduzima, nego vi dobijate bonus jer ste ga doveli)- to je LV1
One korisnike koje dovede vaš LV1 vama budu LV2 (7,5%) i tako sve do LV8.Ako vam ovo zvuci zbunjujuce zamislite paukovu mrezu. Vi ste u sredini,a ostali su vezani za vas (znaci dovedeni korisnici ne gube nista,samo vi dobijate bonus od njih).
Vjerovatno ste skeptični i mislite da je ovo neka muljaža,ali vjerujte firma postoji od januara 2000 godine. Tako da bi vec bila razotkrivena da je u pitanju prevara. Ako ste zainteresovani za lahke pare, a pritom dosta surfate evo linka

registracija


P.S. Zaboravih reci ako vas interesuje detaljnije evo vam moj blog http://easycash.blogger.ba/ ili email: kos_haris@hotmail.com
moram bit iskren, ne znam o cemu se radi pa.. jeli iko imao iskustva sa ovim ili je ovo samo obicni spam foruma.. ako jeste neka ovo lepo ide u tri #&$"%&.. mislim da delete a ne pod kljuc

(morao sam naslov stavit sa _ jer nisam drugacije mogao postavit temu)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2007, 19:39   #57
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Zaradite_na internetu_surfajuci_(tako_lik_kaze)

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
evo nadje na jednom stranom metal forumu ovu temu moram bit iskren, ne znam o cemu se radi pa.. jeli iko imao iskustva sa ovim ili je ovo samo obicni spam foruma.. ako jeste neka ovo lepo ide u tri #&$"%&.. mislim da delete a ne pod kljuc

(morao sam naslov stavit sa _ jer nisam drugacije mogao postavit temu)
Verovatno neka piramidalna prevara.

A evo dokaza da josh neko ne moze postaviti temu sa spaceom nego li sa _.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2007, 19:41   #58
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Zaradite_na internetu_surfajuci_(tako_lik_kaze)

Citat:
Vjerovatno ste skeptični i mislite da je ovo neka muljaža...
Ne mislim. Znam.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2007, 21:35   #59
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Zaradite_na internetu_surfajuci_(tako_lik_kaze)

Ti probaj, pa nam javi.
Mada i ja mislim da je neka prevara...
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2007, 21:39   #60
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Zaradite_na internetu_surfajuci_(tako_lik_kaze)

pa da sam hteo probat nebio vas pitao
sala mala

ma ne znam, ajde istrazit cu pa javim samo.. jos jednom trebam procitat tekst jer ga nisam skontao mada.. mislim da nema nista od ovoga

a za postavku teme je vec posznato.. davno smo raspravljali o tome ali ..jednom mogu postavit a jednom ne
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
alertpay, moneybookers, web, zarada

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Život na Marsu? Ice-Man Brbljaonica 149 26.11.2008 0:26
Problem pri gledanju videa na netu Francesko Aplikativni softver 12 3.11.2008 18:37
Asus K8N-E Deluxe firmware na netu? holodoc Osnovne komponente 4 5.9.2006 1:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com