Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.5.2017, 23:59   #1
srksi
Veteran
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 742
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 82 puta na 72 poruka
Određen forumom Isplati li se doplata od oko 5000 din od asus vg248qe za ASUS mg248q

Uzeo sam taj vg248qe, pa izaso mrtvi piksel, pa je vracen na reklamaciju, pa nema drugih za zamenu, pa se nabavka mog novog monitora svela na skoro 3 meseca cekanja
Sad, mogu da uzmem taj MG248Q uz doplatu i da stigne odmah, ali neznam sta da radim. Nemam para za bacanje. Onako cistim citanjem specifiacija mi deluju prilicno isto, isti panel, ista dijagonala, ista brzina, jedino sto je panel na mg248q 6bit + frc a cistih 6bita na vg248qe. Dal se ispati doplata ili ne, sta mislite?
srksi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2017, 0:06   #2
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Isplati li se doplata od oko 5000 din od asus vg248qe za ASUS mg248q

ja bih uzo pare nazad kakva 3 meseca
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2017, 1:24   #3
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Isplati li se doplata od oko 5000 din od asus vg248qe za ASUS mg248q

Pre svega, sledeci put, posle 45 dana, ulazis u radnju, zahtevas pare nazad istog momenta, ako odbiju, tu, pred njima, zoves Trzisnu Inspekciju i objasnis im situaciju. Nesto su menjali, ako nije rok cak i kraci. Rokovi su smesni, JA cu popraviti stvar bez iskustva i dobre veze i izvora delova za krace vreme.

Ja bih uzao pare nazad, vise iz principa. Kapiram da zamenu ne bi ni osetio, verovatno su manje vise isti monitori, manje ti je cimanja da zamenis nego da trazis opet.
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2017, 1:33   #4
srksi
Veteran
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 742
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 82 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Isplati li se doplata od oko 5000 din od asus vg248qe za ASUS mg248q

Citat:
Strider kaže: Pregled poruke
Pre svega, sledeci put, posle 45 dana, ulazis u radnju, zahtevas pare nazad istog momenta, ako odbiju, tu, pred njima, zoves Trzisnu Inspekciju i objasnis im situaciju. Nesto su menjali, ako nije rok cak i kraci. Rokovi su smesni, JA cu popraviti stvar bez iskustva i dobre veze i izvora delova za krace vreme.

Ja bih uzao pare nazad, vise iz principa. Kapiram da zamenu ne bi ni osetio, verovatno su manje vise isti monitori, manje ti je cimanja da zamenis nego da trazis opet.
Nije problem losa firma, naso sam ga 3-4k najjeftinije u listu, ali smo morali da ga narucimo direktno iz inostranstva, skoro ceo mesec cekanja samo da stigne posto je taj asus bio rasprodat u celoj srbiji ga nigde nije imalo. Onda izaso mrtvi piksel i sad cekam da dodje sledeca tura iz uvoza.Ponudili su me da uzmem pare, ali meni treba monitor, moj je pri kraju
srksi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mini test opšte kulture i informisanosti... Ulmawen Opšta kultura 9532 19.10.2016 10:04
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com