Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.4.2017, 19:05   #1
Draganche94
Član
 
Član od: 21.9.2009.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 34
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Draganche94
Određen forumom Kupovina nove graficke karte

Pozdrav ljudi,
Evo prodje vec 7-8 meseci od kako mi je HD 7850 MSI OC riknuo,sluzio je 4 godine,i kvrc....7-8 meseci koriscenja intelove inegruse mi je dojadilo,dovoljna je za svakodnevno koriscenje i slicno,ali vratio bih se igrama posle ove "pauze" pa ne znam sta mi je pametno ciniti.
limit mi je tu nekih 20-22000~ i najvise sam zagrejan za 1050 TI. performanse 7850ce su mi bile sasvim zadovoljavajuce,karta je gurala sve sto sam igrao i novo i staro,tako da ova u odnosu na nju ima da zdere jos bolje,e sad imam par pitanja:

1.Da li bi 1050 Ti mogla na moje napajanje,u pitanjuje Cieftec ctg-80-500w...A koliko sam procitao na netu,trosi manje struje od 7850ce
I da li ce moci na ASUS P8B75-M LE maticnu bez problema? Kuciste je Fractal Design Core 3000.
(Razmisljao sam i o obicnoj 1050ci,ali razlika u frejmovima nije zanemarljiva, 7-15 fps u odredjenim igrama,a razlika u ceni relativno mala)

2.Da li ce moj procesor biti dovoljan dane gusi ovu graficku,i da li vredi cuvati ovaj intel jedno 2-3 godine jos,obzirom da sasvim zadovoljavajuce se ponasa u igrama,sto se performansi i temperature tice,ilispremati kintu za zamenu?

3.Glupo pitanje,ali da li ima ogromne razlike,ida li ima potrebe kupiti graficku sa 2 kulera,ilijednim,i koji brend da uzmem? Posto vidim da su ove sa ejdnim jeftinije,a i cene im idu od 19-20 do 23-24000,za istu kartu O.o
Malo sam skeptican po pitanju fabricki klokovanih karata,bas jer je moja bila fabricki OC MSI karta,pabih pokusaoda izbegnem fabricki OC karte,mozda to nije imalo vece sa pogibijom moje,ali sta znam,duduk sam

Hvala unapred,svakisavet je od pomoci,iizvinjavam se na dugackom postu !
Draganche94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 19:44   #2
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Не, купиш ово.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 19:45   #3
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

I5 iz profila nece imati problema sa 1050 Ti i obrnuto. (ako vec imas toliko novca, idi na RX 470, pod uslovom da zelis kupovati kod madjara)
Napajanje je odgovarajuce.

Cuvaj se ponuda sa sledeceg linka: http://www.emmi.rs/grafi%C4%8Dke-kar...roductId=60877

Ne vijerujem da je greska u pitanju, ukoliko se uzme u obzir cinjenica da su kod njih kostale na pocetku i 35 hiljada dinara. Nadaju se da ce neko da se upeca.

Radi duzine posta se nemoj izvinjavati.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 2:27   #4
Draganche94
Član
 
Član od: 21.9.2009.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 34
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Draganche94
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Kako mislis kod madjara?
Ova sa KP, ne znam koliko je sigurno uzeti odatle a ne iz ovlascenih radnji,mada i tu kosta 24-25 000,aja ne bih da dam preko 20-22k~
A u winwinu,gigatronu,emmi-u itd vidim da je cena rx470ce 28000-30000~ sto je stavrno mnogo obzirom da bi mi 1050 Ti vrsio posao sasvim zadovoljavajuce,sad sta znam :S
A sto se tice duplih kulera,kolike ima to razlike u odnosuna ove sa jednim? posto sam nasao neku Asus 1050 ti za 22000 ja mislim sa jednim,dok su ove sa dva malo skuplje


P.S. Aha....nisam bio u toku,kapiram sada,narucuju iz maDZarske,posto vidim da je preterano jeftinijie,i preprodaju ovde preko KP,primera radi,kod ovog prodavca sto je Rockstar linkao,nasao sam 1050 Ti 4gb za150 eura,sto ej oko 18 500din,dok su najjeftinije ovde oko 21-23 000...40ak eura,malo li je...
Isto tako i ova rx470 je oko 24000kod njih,50e ejftinija,i sve imaju 3 god garanciju.
Sad ono sto mene buni,posto to iz HU uzimaju,sta uslucaju kvara,saljem njima,a oni za madjarsku itd? I koliko je sigurno anruciti preko KP ovako skuplju stvar,mada vidim da prodavac ima pregrst pozitivnih ocena,jbg salbo sam radio ovo :/

Poslednja ispravka: Draganche94 (20.4.2017 u 2:40)
Draganche94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 3:32   #5
Losmii87
Član
 
Član od: 19.3.2011.
Lokacija: Veternik
Poruke: 209
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 38 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

I ja sam u istoj dilemi maksimum 22000 ni dinar vise i sta je najbolje kupiti za te novce . preko madjara sam kupio procesor a garancija je preko pisane poruke na kp naruceno preko uvoznika iz subotice, garancija je moguce ostvariva al uvek je prisutno nesto sto nebi voleo da do toga dodje nemislim na procesor nego na graficku i ostale komponente koje su podlozne da se pokvare posle nekog vremena. nezavisi sve do preprodavca ima tu vise faktora. al naj verovatnije da cu ici u domacu prodavnicu pa sta bude najbolje u ponudi. dal da uzmem asus phoenix gtx 1050 ti stim sto ima mali hladjak ili da uzmem neku slabiju varijantu sa boljim hladjenjem da bi duze trajala graficka gtx 1050 , rx 460 sa 4gb ili rx 560 4gb posto cu kupovati u julu pa ce dotad doci u domace prodavnice . bito mi je da mogu da se igram na fullhd rezoluciji na srednje ili visokim detaljima.
Losmii87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 10:13   #6
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

@ Losmii87

Radeon RX 460 ne kupiti ni u ludilu. Ovde pročitaj i zašto:
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...1&postcount=28

Za Radeon RX 560 još ne postoje testovi zato što se još ne prodaje, tako da strpljenje dok se ne pojavi.
DukeofSerbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 11:27   #7
Vlad Cepesh
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 5.582
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 1.816 puta na 1.694 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

@Draganche94
Gledaj da radis sa ljudima koji zaista imaju vise desetina i stotina pozitivnih ocena. Jedina stvar koja cete snaci jeste da moras da cekas na robu malo duze vreme, ali po meni se isplati. Da u domacim radnjama ima 1050ti za 10-15 evra skuplje, rekao bi ti da uzmes u domacoj, ali ovako isplati se ici preko njih. Tako da su sigurni.
@Losmii87
Tebi preporucujem da uzmes isto 1050ti, kada vec imas novac. Pa cak i u domacim radnjama ako se zentas narucivanja kod madjara. RX 560 ne cekaj, to ce biti isti cip kao RX 460, sa maksimum 10% vecim klokovima i svih 1025 shader jedinica otkljucanim. Tako da ce biti brza od 10 do 20% za istu cenu. Nista spektakularno. Jedino mozda ako bude malo pala cena RX 470, ako bi da cekas. To ce se sigurno desiti napolju, jer je standardna praksa da se obaraju cene starih modela da bi se oslobodio prostor za nove. To kod nas cesto i nije slucaj.
Vlad Cepesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 11:41   #8
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Citat:
Draganche94 kaže: Pregled poruke
Kako mislis kod madjara?
Ova sa KP, ne znam koliko je sigurno uzeti odatle a ne iz ovlascenih radnji,mada i tu kosta 24-25 000,aja ne bih da dam preko 20-22k~
A u winwinu,gigatronu,emmi-u itd vidim da je cena rx470ce 28000-30000~ sto je stavrno mnogo obzirom da bi mi 1050 Ti vrsio posao sasvim zadovoljavajuce,sad sta znam :S
A sto se tice duplih kulera,kolike ima to razlike u odnosuna ove sa jednim? posto sam nasao neku Asus 1050 ti za 22000 ja mislim sa jednim,dok su ove sa dva malo skuplje


P.S. Aha....nisam bio u toku,kapiram sada,narucuju iz maDZarske,posto vidim da je preterano jeftinijie,i preprodaju ovde preko KP,primera radi,kod ovog prodavca sto je Rockstar linkao,nasao sam 1050 Ti 4gb za150 eura,sto ej oko 18 500din,dok su najjeftinije ovde oko 21-23 000...40ak eura,malo li je...
Isto tako i ova rx470 je oko 24000kod njih,50e ejftinija,i sve imaju 3 god garanciju.
Sad ono sto mene buni,posto to iz HU uzimaju,sta uslucaju kvara,saljem njima,a oni za madjarsku itd? I koliko je sigurno anruciti preko KP ovako skuplju stvar,mada vidim da prodavac ima pregrst pozitivnih ocena,jbg salbo sam radio ovo :/
Ukoliko dodje do kvara, da, saljes njima a oni reklamiraju kod dobavljaca. Ako ne zelis da rizikujes, kupi u nasim radnjama. U tom slucaju je najbolja kupovina 1050 Ti. (iako iskreno do sada nisam upoznao nekoga ko je imao problema, dok sam ja reklamirao nekoliko komponenti). Na tebi je da odlucis. RX 470 je u nasim radnjama preskupa.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 12:06   #9
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Citat:
s[C]ream Zombi[E] kaže: Pregled poruke
Ukoliko dodje do kvara, da, saljes njima a oni reklamiraju kod dobavljaca.
Put uslovom da ih u medjuvremenu ne pohapse ili ne zatvore radnju.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 12:18   #10
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Da, evo komšija kupio pre nekih godinu dana SSD od "Mađara" na KP, lik je imao solidno ocena ali sad kad SSD ne daje znake života i pokušao da ga kontaktira, nalog je izbrisan, mobilni nije u funkciji. Mada opet niko ti ne garantuje ni da bi ovi domaći slepci uvažili garanciju i zamenili uređaj.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 12:23   #11
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Put uslovom da ih u medjuvremenu ne pohapse ili ne zatvore radnju.
Ovo sto si napisao su obicne spekulacije (izuzimam one koji se bave prevarama). Moze se dogoditi, a ne mora. Za cetiri mjeseca ili cetiri godine. Zato je napisano da on odluci o tome da li ce kupovati kod njih ili ne. (neki od njih se godinama bave prodajom i nemaju nikakvih problema)
Sve to pada u vodu, ako uzmes u obzir cinjenicu da dobijas ovjeren garantni list. Uz pomoc njega sam mozes reklamirati komponentu odnosno komponente, jer se na njemu takodje nalazi broj telefona zajedno sa imejlom firme u kojoj je izvrsena kupovina.
Naravno, znanje engleskog ili madjarskog jezika je obavezno.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 12:39   #12
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Citat:
s[C]ream Zombi[E] kaže: Pregled poruke
Ovo sto si napisao su obicne spekulacije (izuzimam one koji se bave prevarama).
Pazi, ono cime se oni bave jeste ilegalno (utaja poreza i neplacanje carine za uvezenu robu). I kao takvo, uvek postoji otvoren rizik, kada se neko seti u drzavi, da ih pozatvaraju, i onda da se za tu madjarsku ili internacionalu garanciju snalazis kako znas i umes.

Naravno, to nikako ne hvata samog kupca, pa cak ni online prodavnicu koji svi ti "madjari" koriste kao platformu (foliraju se kao G2A za kljuceve), ali je otvoren rizik u svakom slucaju.

.

Naravno, voleo bih da vidim neki realan primer, gde je neko povucao garanciju iz Madjarske. Eto kod nas znam da se "formalno" garancija ne moze preneti sa osobe na osobu (kupis pa prodas drugome, pa da taj drugi moze da je povuce), a kako je u Madjarskoj nemam pojma.

Ako roba ima internacionalnu garanciju, onda super. Minus troskovi slanja proizvoda na popravku u centralu spolja, i ponovni PDV i carina (ili samo jedno od ta dva, nisam siguran) kada se ponovo bude vracao u zemlju. I naravno cekanje preko mesec dana.

Poslednja ispravka: player1 (20.4.2017 u 12:47)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 12:58   #13
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
....
Jasno je da je ilegalno. Ne pisem o njihovom varanju drzave (neplacanju poreza odnosno carine za uvezenu robu), vec pojedinaca, dakle kupaca. Do sada se nikome koga poznajem nije dogodila.
Siri se tema bez razloga. I zato cu tu stati.

Odgovoricu na ono sto je od vitalnoga znacaja za one koji kupuju.
Da, reklamacija se usvaja.
Licno sam (posto majka zajedno sa bratom zivi u Madjarskoj) bez ikakvih problema reklamirao dvije komponente, graficku kartu i ram. U rekordnom roku mi je javljeno da je reklamacija usvojena i da mogu preuzeti zamjenski proizvod.
Ponavljam, pisem na osnovu licnog iskustva. Da li neko drugi ima uslove kakve imam ja? Globalno, ne. Ali, to je dokaz da je moguce.
Naglasicu da su u pitanju komponente koje su kupljene kod poznatog "madjara" sa KP. Vazno je imati ovjeren garantni list. Bez toga su uzaludni pokusaji.
Svaki od kupaca se svjesno upusta u taj rizik.

Ali, da ne duzim vise.
Pozdrav.

Poslednja ispravka: s[C]ream Zombi[E] (20.4.2017 u 13:17)
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 12:58   #14
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

@ player1
Ček, hoćeš da kažeš da kod nas ako ja kupim u radnji pa prodam još dok ima važeću garanciju, tom nekome ona ništa ne vredi. Pa kog đavola se onda kao vrednuju domaće garancije i dizu cenu robi, kad drugi kupac nema ništa od toga.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 13:13   #15
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
@ player1
Ček, hoćeš da kažeš da kod nas ako ja kupim u radnji pa prodam još dok ima važeću garanciju, tom nekome ona ništa ne vredi. Pa kog đavola se onda kao vrednuju domaće garancije i dizu cenu robi, kad drugi kupac nema ništa od toga.
Pazi, ne znam sto posto da li je to po zakono ili zavnisno od davalaca garancije.

Evo na primer opsti uslovi za Lenovo proizvode:
http://www3.lenovo.com/rs/sr/accesso...es/c/ACCESSORY

Citat:
Lenovo Ograničena garancija se primenjuje samo na Lenovo hardverske proizvode kupljene za vlastitu upotrebu, a ne prenosi se nakon preprodaje.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 13:18   #16
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Citat:
s[C]ream Zombi[E] kaže: Pregled poruke
Odgovoricu na ono sto je od vitalnoga znacaja za one koji kupuju.
Da, reklamacija se usvaja.
Licno sam (posto majka zajedno sa bratom zivi u Madjarskoj) bez ikakvih problema reklamirao dvije komponente, graficku kartu i ram. U rekordnom roku mi je javljeno da je reklamacija usvojena i da mogu preuzeti zamjenski proizvod.
Ponavljam, pisem na osnovu licnog iskustva. Da li neko drugi ima uslove kakve imam ja? Globalno, ne. Ali, to je dokaz da je moguce.
Naglasicu da su u pitanju komponente koje su kupljene kod poznatog "madjara" sa KP. Vazno je imati ovjeren garantni list. Bez toga su uzaludni pokusaji.
Hvala na primeru.

Jedno pitanje. Od kod trentutka pocinje da vazi garancija kupljena kod domaceg "madjara"? Takodje ko su sve ugovorene strane na garantnom listu koji dobijas.

Ocu da vidim da li nasi "madjari" imaju funkciju resellera proizvoda na papiru, ili se pak sami smatraju kupcima robe, ili su samo tihi partner izmedju kupca i Madjarskog dobavljaca.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 13:19   #17
Draganche94
Član
 
Član od: 21.9.2009.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 34
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Draganche94
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Ljudovi,hvala na odgovorima,razmislicu sta mi je ciniti,ali vrlo mi je primamljivo ovo preko kp-a,da,covek koliko vidim je poznat,ima 1400+ pozitivnih,0 negativnih,sto nije bas malo,tako da videcemo.
Jer tu je 150e 1050ti sa 2 kulera,160e Sapphire verzijaitd,sto je 18-19 000,doksukod nas 22-24000,sto bas i nije mala para iskreno.
Opet malo sam skeptican oko tih garancija,mada imao sam 6-7 grafickih do sa,svaku po 2-3 godine koristio inista,sve su bile Nvdidia,samo mi je ovaj radeon hd 7850 MSI OC crkao nakon 4 godine,zato bih njih izbegavao hahaha Ne akzem da su losi,i da je zbog toga jer je radeon,ali posle 6-7 Nvidia,da se to desi,nije mi svejedno
Najvise bih nju uzeo jer je 4-6000 jeftinija nego ovde,i jer joj treba dosta manje struje od rx470,cak i od moje stare 7850 trazi dosta manje struje,sto mi je veliki plus,a o ceni rx470 da ne pricam :S


P.S. Samo mi odgovorite ako nije problem,najvise me bune 1 ili 2 kulera? Prednosti i mane? (Buka mi je nebitna,Kuciste samo u sebi ima 3 kulera i cuje se kao mlaznjak,navikao sam vec hahaha
Ako ima veze sto se tice mesta u kucistu,model je Fractal Design Core 3000
Draganche94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 13:21   #18
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
.
Nema na cemu.
Garancija vazi od trenutka u kojem je roba preuzeta od strane preprodavca - "madjara".

Za vise informacija preporucujem nekog od "madjara".
Otisli smo u off.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 13:27   #19
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Draganche94,
izvini, vracamo se na sustinu.
Ako se odlucis za kupovinu preko KP-a, a to bude 1050 Ti, slobodno kupi najjeftiniju i ne razmisljaj o tome koliko ima ventilatora. Dalje, "madjar" sa najvise pozitivnih ocjena (Novi Sad) ima u ponudi 1050 Ti Windforce OC za 146 e. Ona nema backplate, ali to svakako nije od presudnog znacaja.


Edit:
Sada je malo skuplja: 149

Ne zaboravi na preporucenu RX 470. (osjetno snaznija graficka karta je u pitanju)

Poslednja ispravka: DeCoy (20.4.2017 u 17:40) Razlog: bez linkovanja oglasa na kp
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 13:27   #20
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Kupovina nove graficke karte

Ti u suštini imaš labavu garanciju što je ipak bolje nego nikakva ako na primer dobiješ neispravnu reklamiraće je možda ti da i drugu novu i da se nadaš da će da radi posao i iduće 2 godine ali nije sigurno ali je zato i cena niža, što se tiče kulera bolja je sa 2 i hlađenje i buka i skuplja malo
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najnoviji drajveri za nVidia i ATI grafičke kartice draske73 Grafika 1333 19.11.2011 0:36
Misljenje o konfiguraciji i izbor graficke karte ivan85 ŠDK - Osnovne komponente 7 28.3.2010 22:50
Kupovina polovne ili nove graficke do 70eur Shone_King ŠDK - Grafika 17 9.5.2007 17:44
Kupovina nove GF7600GS AGP Daredevil 2 ŠDK - Grafika 32 6.1.2007 2:47
Nova graficka na staru plocu! DeCoy Šta da kupim? 27 8.7.2006 15:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com