Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.8.2014, 21:12   #521
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
ZikaBg kaže: Pregled poruke
Ovo sto si boldovao, za mesec dana igranja nisam video nijednom da se spominjalo na chatu, ili bar nije razglabano da bi se smorio i minimizovao chat...par likova cim dodjem online pita kako sam itd. sta god mi treba, nego meni glupo da ih cimam generalno za instance jer ne dobijam xp ako mi 60. lvl sve cisti...
Dakle ponavljam community je sasvim ok i ne odvracajte ljude ako neko zeli da proba igru...
E, pa ja jesam...i to u tolikoj meri da sam morao da gasim global iako volim da pratim desavanja u toku igre. Igrao sam na 3 servera i malo duze nego ti. I sta cemo sad? Ne navodim to sa namerom da kudim igru (igra je skroz ok) i koga ce to moje misljenje/zapazanje odvratiti da proba igru? Kome se svidi, probace. Sve sto sam rekao je da community i nije bas tako dobar kao sto ti kazes koji usput igras kratko vreme i pretpostavljam da ti se igra za sad, sudeci po postovima, veoma svidja jel'..
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2014, 2:13   #522
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Nmg da pricam za EU posto neigram tu ali NA community.....neznam najgori u svakom smislu te reci sve shljam do shljama
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2014, 8:28   #523
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Tera online

A da NA zajednica...kuku majko oni Brazilci nisu normalni, i da dok sam igrao sa par ortaka tamo, kad god smo koristili zenske avatare...svakakvi napaljeni klinci su nas muvali preko Wisp-a...cak nisu verovali da smo male
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2014, 9:02   #524
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Eeeeee BR su zlato naspram ovih mentalno zaostalih arogantnih amerikanaca veruj mi, pa de evo ja sam na NA serveru od same bete i iskreno mozda za 5-6 osoba mogu da kazem da su ljudine i da mi bash prija djuskanje sa njima ostalo lol dovoljno da pogledas forum lol nema potrebe za global chat_om rofl.... maltretirao bih ih rl da mi se pruzi shansa XD

Nekada od mmo_a bash po mom ukusu igra se pretvorila u djubre koje mi se sve vishe i vishe gadi, iskreno sad posle ovog zadnjeg content update_a igram samo zbog lepe grafike i molim boga da Black desert izadje sto pre ili da mi stigne kljuc za ArcheAge QQ
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2014, 0:27   #525
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Nik Exiani warr na Fraya...odgovor za Monstera, posto ne mogu da posaljem pp XD
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 15:06   #526
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Tera online

Probao sam Teru sa par klasa, Archer, Sorc, Warr i Mystic do Velike. Nekako mi se Mys i War dopali mada mi je kopmletan gameplay nekako krut i nedovršen, npr ne može da se skoči i udara?!?! Krut ko Skajrim.
Ne znam kolko će da me zadrži, na odmoru sam pa sam hteo malo da pikam neki mmo, verovatno će toliko i da traje simpatično izgleda generalno ali videćemo.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2014, 10:04   #527
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Probao sam Teru sa par klasa, Archer, Sorc, Warr i Mystic do Velike. Nekako mi se Mys i War dopali mada mi je kopmletan gameplay nekako krut i nedovršen, npr ne može da se skoči i udara?!?! Krut ko Skajrim.
Ne znam kolko će da me zadrži, na odmoru sam pa sam hteo malo da pikam neki mmo, verovatno će toliko i da traje simpatično izgleda generalno ali videćemo.
Kao neko ko igra od bete i kome je ovo bio naj naj mmo savet ti je da neulazesh puno nade (pricam o NA )

Kul je ako si u fazonu tipa skuvash kaficu i opalish nekih sat vremena dnevno uzivash u lepoj grafici i kvestovima ali ako hoces vishe od doga eto problema:

1-Igra ti neda da se igrash sa projateljima ako nisi monthly sub jer imash 24h cooldown na svim instancama od kojih se samo 5 igraju i za svih 5 ti treba oko 1 do 2 sata i tu stajesh,osim ako uzmesh instance reset scroll koji kosta taman koliko si zaradio radeci dejlije i tih 5 smrdljivih instanci

2- Igrachi su 90% arogante americke gluperdre
3- od bog te pitaj koliko instanci samo se 5 rade ,izgledaju lepo ali samo to jer su prelake i posle drugog treceg puta mozes da ih radish zmureci
3-igra je prepuna glitcheva koje nece da poprave, pocev od naj elitnijeg mounta koji moze da se zaradi samo putem glitcha do gizilion glitcheva u skoro svakoj instanci
4-Igra uzasno laguje pocev od glupe stvari tipa ****ni UI tipa pogledash postu i ako imash vishe od 6-7 poruka ima da se nacekash dok ih otvorish jer ti igra zamrzava,takodje inventory ako pritisnesh par puta ima samo da ti zamrzne igra etc
5-glavni event u igri *nexus* je neigriv
6- kontent bez ikakvog dodira sa pricom igre
7- sve je postalo toliko lako da se osecash kao retard radeci kvestove,boseve etc lol zamisli ti bijes bosa a on bezi od tebe ili radi skilove i glumi idiota u totalno suprotnom pravcu od tebe xD

To ti je ukratko sta mozes da ocekujesh od igre lol

Mali Edit @

Zaboravih da spomenem kako se bosevi\mobovi uzasno sporo renderuju u high level zonama i instancama GG Tera lol

Poslednja ispravka: C64freak (16.8.2014 u 6:24)
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
NaraYan (22.8.2014)
Stara 16.8.2014, 19:39   #528
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Aj da se i ja malo ukljucim opet u pricu... Global chat na Fraya serveru je posebna prica posto je igra f2p ima svacega (kad bi se global chat naplacivao nebi ljudi *****li gluposti stalno vec bi malo pametnije iskoriscavali... ali sta je tu je) ali salu na stranu da nema ok ljudi. Ja sam sad u jednoj mesanoj internacionale ekipici, posto su vecina ljudi sa kojima sam igrao prosle godine odustali itd. 2 lika koji su lead su grk i italian, dalje ima jos 10ak ljudi isto tako nesto mesano iz regiona sve korektno i ok.

Ja trenutno igram lancera i slayera 60lvl i bukvalno nestizem svaki dan da uradim sve sto mi treba - daily jax i unity, argon essence (cyasma token), instance AB, LP i REHM jer nemam dovoljno vremena (najcesce igram od 20.00-00.00 ili tako nesto slicno) a takodje nemam pretplatu pa mogu te instance 1 run po liku. PvP sam skroz prestao od kad je dosao update mozda budem igrao kasnije kad sve ovo odradim. Preporuka ko nema tera klub a oce cesce u instance +2 lika pa eto. Sadrzaja ima trenutno a sad za mesec-dva kad se to sve samelje bice opet dosadno do sledeceg update pretpostavljam.

....
I nakon svega jedno pitanjce za one koji igraju REHM ... kad igram kao slayer, posto on dosta sporije izvodi skilove od lancera, nemam nekih "osetnih" problema ide ok... ali kad tank-am kao lancer vrlo cesto mi igra guta skilove/basic atack/neprima input tj. imam taj takozvani skill lag. Drugi isto se ponekad zale na skill lag i sa klasama koje vec igraju. Posto igram na Fraya pitanje je da li se i na drugim serverima desava isto? Fraya je jedan od najstarijih PvE servera tj. kad je bila igra u ropcu spojili su bili tri preostala PvE servera u jedan tako da je tu najveca populacija starih 60lvl likova i pretpostavljam i najveca "posecenost" instanci.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2014, 23:23   #529
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
....
I nakon svega jedno pitanjce za one koji igraju REHM ... kad igram kao slayer, posto on dosta sporije izvodi skilove od lancera, nemam nekih "osetnih" problema ide ok... ali kad tank-am kao lancer vrlo cesto mi igra guta skilove/basic atack/neprima input tj. imam taj takozvani skill lag. Drugi isto se ponekad zale na skill lag i sa klasama koje vec igraju. Posto igram na Fraya pitanje je da li se i na drugim serverima desava isto? Fraya je jedan od najstarijih PvE servera tj. kad je bila igra u ropcu spojili su bili tri preostala PvE servera u jedan tako da je tu najveca populacija starih 60lvl likova i pretpostavljam i najveca "posecenost" instanci.
Ako ti se desava da ti nepokazuje dmg to je normalno ,meni se to veoma cesto desava u rehm i abhm sad pojma nemam dali je to samo graficki bug ili boss uopste neprima dmg jbg free to play lol
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 10:36   #530
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Nije jednostavno da se objasni, taj skill lag, kao da je igra slabije "responsive". Juce sam odigrao nesto pre 18h odma kad sam dosao sa posla i mnogo mi je bila odzivnija igra.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 16:28   #531
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
Nije jednostavno da se objasni, taj skill lag, kao da je igra slabije "responsive". Juce sam odigrao nesto pre 18h odma kad sam dosao sa posla i mnogo mi je bila odzivnija igra.
Tera ima naj glupavije bagove koje nijedan drugi mmo nema, neznam koliko je popularna EU verzija ali NA ubija i bas se moze primetiti recimo vreme tipa 1-2am znachi kad i ameri i mi iz eu igramo kako igra pocinje da secka do iznemoglosti zatim to sto kazes sa demage bug_om onda sporo renderovanje mob\boss i njihovih skilova, a onda se logujesh kad ameri spavaju i BOOM sve se normalno renderuje nema dmg bug tj ima ali neuporedivo manje i fps u instancama vishe nije 5-10 nego 45-50 lol

Tuzno je to sto je od nekada next gen MMO_a postala free to play asian garbage...
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
branko78 (22.8.2014)
Stara 22.8.2014, 11:56   #532
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Ma da ok ima dosta troll-a i spam-a na chatu... jbg F2P mmo bez limita na world chatu... a i koliko pratim uglavnom isti likovi *****ju gluposti, samo ignore. Ex-yu gild fazon ne funkcionise jer nema realne potrebe za velikim gildom u koji ce se ulagati sredstva. Bili smo u jednom 7-8 meseci (raspao se), jednima je vise lezao PvP, drugi su hteli hardcore igru, treci casual... tako da je najpametnije naci ljude koji ti odgovaraju i igrati sa njima na nacin koji ce tebi biti zabavan. Btw nema nacina identifikacije sa gildom (gild castle, vecernji gild siege war itd), tako da i taj element ne navodi na Balkanski gild. Jesam i ja na Frayi sa 2 aktivna lika ko i ranije Oknarb i drugi Oknarbslayer.

Btw C64 upravo to ... evo sinoc smo poceli oko 21:30 REHM... instancu u kojoj je nas 6 skilled ostali su bili 1-2 puta, i fail zbog lagova i fps dropova, nekima 400ms ping itd i batalili smo... veceras cu da probam ako stignem oko 18h da uradim cisto da vidim kako ide. Btw zbog svih tih *****a uzeo sam i SSD od 240gb pocetkom godine i Tera mi je na njemu (ostalo I5, 8gb ram, 6950 1gb radeon... krajem godine menjam moguce za bratov 770 ako se on zapali za nesto jace). Jedino sto mi ostaje je da promenim server za neki sa manjom populacijom. :P
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2014, 20:47   #533
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Tera online

heh stigo sam do 20. lvl i odjednom nema nigde nijedan kvest
ću se pustim do Velike da vidim ima li tamo. Inače igra je zasad simpatična, jedna od stvari koje mi se dopadaju je vrlo lako kvestanje i snalaženje (što može nekad i mana da bude ali u ovom casual one time konceptu je skroz ok).
Igram warra, mada imam i mystica na 16, nekako sam prelomio za warra jer je igra obrni okreni klinč, a mag u klinč... nekako mi ne ide
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2014, 9:23   #534
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Imas u Lumbertown-u i na onim farmama tj rancevima...a mozes slobodno da se uputis ka BOL i malo farmas BAM dok cekas na instancu tj dungeon

Mystic mi je jedna od omiljenih klasa...sa njim solujem samo tako....jedino sto se osedi dok ga levelujes, ali ga volim vise nego priest-a
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2014, 1:19   #535
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Tera online

Ah... hvala svakako ali je Divinity ipak pevagnuo.
Kvestove sam bio našo ali sam prestao trenutno zbog gore navedenog.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2014, 18:34   #536
Resig
Član
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: Север Србије
Poruke: 406
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Resig
Određen forumom Re: Tera online

Играм на Fraya серверу, али како сам чуо онај гилд Balkan Team више не функционише.
На претрази сервера сам куцао БАЛКАН или СРБИЈА и нашао пар мањих савеза са по 3,4 играча, али је питање да ли су и они активни.

Да ли можда постоји неки други гилд где су наши играчи и коме да се обратим?
Resig je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2014, 8:08   #537
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Trazi guild Calamity,to ti je domaci.
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bojanh na korisnoj poruci:
Resig (31.8.2014)
Stara 1.9.2014, 19:10   #538
BiTrAtE
Član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 399
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 54 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Nisam igrao Teru mozda pola godine i reko da odigram malo kad ono nema mi lika? Ulogujem se sve normalno ali mi nudi da pravim novi karakter, nema mi postojeceg, bio sam 50 i neki lvl wft?
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 19:38   #539
Resig
Član
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: Север Србије
Poruke: 406
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Resig
Određen forumom Re: Tera online

Има ли неко проблема са applying patch?

Мени се нови печ скинуо, али кад дође до овога процес стане на 0% и ништа се не дешава
Resig je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 22:56   #540
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
Resig kaže: Pregled poruke
Има ли неко проблема са applying patch?

Мени се нови печ скинуо, али кад дође до овога процес стане на 0% и ништа се не дешава
Ostavi ga da odlezi malo. Taj launcher im je ogroman krs, stalno nesto laguje i preorava HDD kada se patchuje igra
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FIFA Online Stefan 5 Sportske simulacije 234 23.7.2013 23:54
Online Riziko KarloBasic Pravljenje igara 10 25.4.2009 10:02
online virus scan Harmon23 Zaštita 3 15.4.2008 23:14
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38
Pirati sa kariba ONLINE dodgeme Mrežne igre 23 25.6.2007 14:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com