Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.9.2014, 0:06   #3381
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Pravo da ti kazem moras probati ali masu vise odgovara pretplata nije ovo tolko dobar sistem za ove sto ne plaćaju
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 0:59   #3382
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Anaxander kaže: Pregled poruke
Razmišljam se da počnem da igram ovo, kakva je situacija ako se povremeno uplaćuje novac? Pretpostavljam da ima neka sredina izmedju f2p igrača i subscribera? Čitao sam o nekim teorijskim ograničenjima ali bih radije da čujem kakvo je stanje u praksi, igrao bih samo jednog lika i zanima me raiding najviše.
Najisplativije je da za pocetak uzmes gametime card za 60dana pretplate, automatski dobijas sve bonuse koje donosi subscription prvis 60 dana i 1050 cartel coin-a(po 525 na pocetku meseca), a kad prodje tih 60 dana imas prefered status(izmedju f2p i p2p). Za raiding ti je najvaznije da uzmes artifact gear dozvolu(za jednog lika je 1200cc-a, za zavrsenu pocetnu planetu (nekoliko sati igre) sa svakom klasom(4xrepublika i 4ximperija) dobijas po 20cc-a ukupno 160 i imaces 1210cc-a), a operation pass-ove mozes kupovati preko gtn-a za ingame valutu.
Kao subscriber mozes imati vise likova, tako da je najbolje da prvo predjes pocetnu planetu sa svakim likom, dobijes svoji 160cc-a i vidis koji ti se najvise svidja da sa njim nastavis.

Za raidovanje je najbolje da budas tank ili healer, posto ces kao dps tesko naci grupu. Na mom serveru(ToFN) se konkrektno najvise traze dobri tank-ovi.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku warlock_sm na korisnoj poruci:
Anaxander (9.9.2014)
Stara 9.9.2014, 9:20   #3383
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Pazi, sad je najbolje vrijeme za subscription obzirom da će uskoro izaći update 3.0 koji je ustvari velika ekspanzija tako da ako tek počinješ da igraš vjeruj mi za 60 dana pretplate imaćeš pune ruke posla jer samo levelovanje i kasnije endgame materijal traže podosta vremena za završiti.
Što se raidova ili opsova kako se to zove u ovoj igri pa tankovanje je trenutno najtraženije ali i najzahtjevnije zanimanje u igri hard mode a naročito nightmare mod zahtjevaju da imaš dosta iskustva u pozicioniranju,održavanju aggro koje je u ovoj igri izuzetni teško, komunikacija sa drugim tankom obzirom da je većina raidova koncipirana na igri dva tanka takođe.
Što god ljudi pričali ova igra je u pogledu sadržaja trenutno najbolje što se može naći na MMORPG (ne računajući sveprisutni WOW) tržištu jedino što ljude odbija je ta pretplata

Poslednja ispravka: Goldfinger (9.9.2014 u 9:31)
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 15:43   #3384
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Referal link http://www.swtor.com/r/6Khz3g
Svaki subscriber dobija +7dana pretplate i preferend friend bundle u kojem ima inventory module unlock i par kozmetickih unlock-a.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 16:36   #3385
cile
Novi član
 
Član od: 21.7.2014.
Poruke: 5
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Da li ima nasih ljudi i guildova na serveru The Red Eclipse? Igram sith maraudera 35-ti sam lvl, na empire strani...
cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 17:16   #3386
Anaxander
Veteran
 
Član od: 12.9.2007.
Lokacija: Highway to hell
Poruke: 660
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 118 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ok, sada kad je sajt ponovo online prostudirao sam features malo bolje, pa da postavim par konkretnih pitanja. Evo kako je LotrO f2p funkcionisao: f2p igrači imaju cap na inventaru, aukciji, novcu, nemaju pristup svim zonama ni instancama u njima. Sve od ovoga se moglo pojedinačno otključati, znači platiš kintu i imaš zauvek, ne na odredjeni vremenski interval. Ukoliko otključaš zonu, imaš pun pristup svim instancama u njoj, bez ograničenja, zauvek.

E sad, za tor, koliko sam uspeo da rastumačim, u instancama imam 3x nedeljno full loot, ne mogu u raidove bez weekly pass-a i ne mogu da nosim najbolju opremu bez artifact dozvole? Ograničenja za mail i aukcije mi nisu toliko bitni, ne znam od kakvog značaja je novac, u lotru je bilo dovoljno imati za opravke.
Anaxander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 19:26   #3387
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Anaxander kaže: Pregled poruke
Ok, sada kad je sajt ponovo online prostudirao sam features malo bolje, pa da postavim par konkretnih pitanja. Evo kako je LotrO f2p funkcionisao: f2p igrači imaju cap na inventaru, aukciji, novcu, nemaju pristup svim zonama ni instancama u njima. Sve od ovoga se moglo pojedinačno otključati, znači platiš kintu i imaš zauvek, ne na odredjeni vremenski interval. Ukoliko otključaš zonu, imaš pun pristup svim instancama u njoj, bez ograničenja, zauvek.

E sad, za tor, koliko sam uspeo da rastumačim, u instancama imam 3x nedeljno full loot, ne mogu u raidove bez weekly pass-a i ne mogu da nosim najbolju opremu bez artifact dozvole? Ograničenja za mail i aukcije mi nisu toliko bitni, ne znam od kakvog značaja je novac, u lotru je bilo dovoljno imati za opravke.
Otprilike je tako, ali ima par detalja. Sto se tice loot-a u flaspointima (instancama) ogranicenje od 3x vazi samo za finalnog boss-a(bar je tako bilo) a ako padne nesto sto ti netreba mozes na x da pass-ujes i onda ti se taj loot neracuna u limit. Za najbolju opremu moras imati artifact dozvolu ali kad je jednom otkljucas imas za stalno(objasnio sam malo iznad kako ti je najisplativiji da dodjes do nje), a novac ti treba za repair i da bi kupovao weekly pass za operacije(raid-ove) preko aukcije.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku warlock_sm na korisnoj poruci:
Anaxander (9.9.2014)
Stara 9.9.2014, 19:32   #3388
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Anaxander kaže: Pregled poruke
Ograničenja za mail i aukcije mi nisu toliko bitni, ne znam od kakvog značaja je novac, u lotru je bilo dovoljno imati za opravke.
Novac u igri ti je vazan jer mozes sa njim kupovati passove i otkljucavanja posto mnogo ljudi ostavlja slicne stvari za prodaju na trade network itj. GTN.Moj ti je savjet da uplatis bar jednu pretplatu ili kupis nesto preko cartel marketa i otkljucas preferred status koji ti je mnogo bolji nego cisti f2p.roblem moze biti ogranicenje kolicine novca koju mozes imati kod sebe ali to mozes rijesiti ako se uclanis u gildu i zamolis nekog subscribera u kojeg imas povjerenja da ti izigrava bankara
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Goldfinger na korisnoj poruci:
Anaxander (9.9.2014)
Stara 9.9.2014, 20:55   #3389
Anaxander
Veteran
 
Član od: 12.9.2007.
Lokacija: Highway to hell
Poruke: 660
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 118 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Nisam očekivao da mogu da se kupuje predmeti iz shopa sa običnim novcem. Hvala na odgovorima.
Anaxander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 23:26   #3390
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Inace update 2.10 KOTOR lore je zvanicno stavljen u upotrebu u SWTOR posle Rakata Prime flashpointa nisam mogao da vjerujem ko ce biti novi negativac da ne spojlujem jedva cekam update 3.0
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2014, 18:44   #3391
halabit
Član
 
Član od: 20.4.2010.
Poruke: 98
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 43 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ja sve imam osecaj da je 3.0 trebao da bude 2.0 ...

Inace citao sam po forumu, izgleda da je "negativcu" drugaciji VO glumac, tako da je moguce da je neko samo uzeo ulogu naseg "negativca" i da se prestavlja kao on.

Iskreno, za 3.0, vise sam ocekivao rep vs imp borbu, otvoren faction rat, , opvp, random conquest stuff etc etc nego ponovo zajednicki neprijatelj ajde da ga roknemo...
halabit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2014, 8:32   #3392
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
halabit kaže: Pregled poruke
Ja sve imam osecaj da je 3.0 trebao da bude 2.0 ...

Inace citao sam po forumu, izgleda da je "negativcu" drugaciji VO glumac, tako da je moguce da je neko samo uzeo ulogu naseg "negativca" i da se prestavlja kao on.

Iskreno, za 3.0, vise sam ocekivao rep vs imp borbu, otvoren faction rat, , opvp, random conquest stuff etc etc nego ponovo zajednicki neprijatelj ajde da ga roknemo...
Pa vec ranije je bio kao negativac u jednom fp-u, tako da je veoma lako da je to on.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2014, 11:13   #3393
halabit
Član
 
Član od: 20.4.2010.
Poruke: 98
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 43 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
Pa vec ranije je bio kao negativac u jednom fp-u, tako da je veoma lako da je to on.
Zavisi s koje strane gledas, jednima je bio pozitivac drugima negativac ... ali videcemo

Izgleda da cemo dobiti planetu Yavin IV posle 3.0 , mozda ne planetu kao Makeb ali nesto kao Oricon i za operacije.
halabit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2014, 11:43   #3394
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
Referal link http://www.swtor.com/r/6Khz3g
Svaki subscriber dobija +7dana pretplate i preferend friend bundle u kojem ima inventory module unlock i par kozmetickih unlock-a.
Preferred Friends Bundle includes:
Unlock: Inventory Module
Unlock: Crew Skill Slot
Customization Control: Display Titles
Customization Control: Unify Colors

Ovo traje 7 dana ili ostaje otključano?

@Anaxander
Igrali smo pre zajedno LOTRO. Tamo sam kupio Moriu za 5e + nagrindao 2-3 zone i stao sa igranjem. Do Morije nikada nisam ni stigao jer me je smorilo grindanje za nove zone. Ovde toga nema, pravo opuštanje za igranje sprem LOTRO-a. Ne znam kakav je end game ni u jednoj.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2014, 8:12   #3395
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

@0gold ostaje otkljucano. Sto se tice endgame tice operacije zahtevaju dosta vestine i uigranosti ekipe.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2014, 15:08   #3396
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Napravio sam nov nalog preko ovog tvog referala

Kakav je smugler kao healer i da li mu je dobra priča? Pre sam igrao Guardiana i Commanda. Hteo bih sada da krenem sa healerom a ne bih sage-a. Igram samo pozitivce.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2014, 16:44   #3397
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Smugler je odlican kao healer, mozda cak i najbolji healer u igri. A ima i stealth, stealth cc na 1min(nedeluje na robote) i 1minn cc na robote, a na visokim levelima ima abiliti koji daje celoj grupi stealth.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2014, 15:37   #3398
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Kakvi sve nolajferi postoje:

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=765182

Jedno pitanje... Da li sa friend referall ( nisam igrao 7-8 meseci ) dobijam pored 7 dana pretplate i besplatan transfer jednog lika na koji god server hocu?
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2014, 19:28   #3399
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Mislim da ne. Dobijas samo pretplatu i prefered friend bundle koji ima 1x inventory unlock, 1x crew skill unlock i 1x unify colors unlock.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2014, 18:48   #3400
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Izasao trejler za ekspanziju 3.0 Shadow of Raven, dvije nove planete, novi level cap, sest flashpointa i dvije operacije kao i novi sistem specijalizacije umjesto skill tree

http://dulfy.net/2014/10/06/swtor-an...van-expansion/

http://www.youtube.com/watch?v=Ga46ILw7iaY
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com