Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Zvuk na računaru

Zvuk na računaru Zvučne karte, zvučnici, slušalice...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2006, 3:12   #21
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

Citat:
Rocker kaže:
A šta mislite o AHS515 ? Deluju mi solidno a i uklapaju mi se u cenu. Jel' ih neko možda ima? Preživeću potenciometar, neću da ga čačkam i neće da crkne!
Deluju mi nekako studijski, pa mi se ne svidjaju. Vise volim neki stilizovaniji izgled, ali svako ima svoj ukus. Od Altec-a mozes samo najbolje da ocekujes. Jedino taj potenciometar, ali sta je tu je, niko nije savrsen. Uzimaj!
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2006, 3:37   #22
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koje slusalice imate?

Citat:
Master Neo kaže:
Deluju mi nekako studijski, pa mi se ne svidjaju. Vise volim neki stilizovaniji izgled, ali svako ima svoj ukus. Od Altec-a mozes samo najbolje da ocekujes. Jedino taj potenciometar, ali sta je tu je, niko nije savrsen. Uzimaj!
Well, taj studijski izgled mi se baš i dopao! Volim klasiku, ništa fancy. Reče mi Garson da ih ima jedan njegov ortak i da je extra zadovoljan. Najverovatnije će one da padnu. Odoh da čeprkam po oglasima!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2006, 3:38   #23
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

Citat:
Rocker kaže:
Well, taj studijski izgled mi se baš i dopao! Volim klasiku, ništa fancy. Reče mi Garson da ih ima jedan njegov ortak i da je extra zadovoljan. Najverovatnije će one da padnu. Odoh da čeprkam po oglasima!
A koja je cena? Kod nas naravno...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2006, 3:55   #24
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koje slusalice imate?

Citat:
Master Neo kaže:
A koja je cena? Kod nas naravno...
Pa slabo ih ima kod nas. Na pcberzi piše samo u dve firme. Kod generalnog distributera (znamo ko je u pitanju, jel' tako? ) su nešto malo preko 3000 a u ove dve firme nešto malo ispod 3000. Ma za 100 kinti neću ni da se cimam. Distributer ima objekat u mom komšiluku pa ako ih ima tamo, sutra ih uzimam. Mrzi me da se cimam po gradu za siću.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2006, 13:25   #25
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

Neki Genius nisam ni gledao oznaku tad,prastari,dobijen na poklon,zavrsava posao u Silent Hillu,zato ga drzim.Inace bi odavno bio u vjecnim lovistima.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2006, 13:51   #26
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

za komp koristim neke shto sam dobio u setu sa kamerom...
i moram retji da su fenomenalne...dosta lagane, udobne, mic je sasvim dobar...
koristim ih i za igre, i za filmove, webcam komunikaciju, pa i za muziku...i to glasniju!
i (da kucnem o drvo) josh nisu produvale, i zvuk je i dalje super!

Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 0:31   #27
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koje slusalice imate?

Evo, kupio sam danas AHS515! Slušalice "izuvaju"! Neverovatno su jake, imaju kristalan zvuk, savršeno su udobne (stežu taman kol'ko treba), kad ih držite na glavi ljudi oko vas uopšte ne čuju šta slušate! Prezadovaljan sam! Nisu za dž studijske!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 10:36   #28
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?



AKG K-66

Чини ми се 45 јевреја
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 18:40   #29
N_i_k_o_l_a
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: in a galaxy far, far away....
Poruke: 626
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 225 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

45 jevreja????? wtf
N_i_k_o_l_a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 19:08   #30
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koje slusalice imate?

Citat:
N_i_k_o_l_a kaže:
45 jevreja????? wtf
Šta ti nije jasno? I ove moje su koštale 40€. Ne mož' dobre sluške za malo kinte, isto k'o sa zvučnicima.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2006, 19:34   #31
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?



ulepio seloptepom da se ne pomjeraju, promjeno drzac, iscupo mikrofon jer mi ekstra smeta, promjeno kablove al zato... ekstra lupaju
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 3:26   #32
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

KOSS K/6ALC
Old school.


Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	18426595_tp.jpg
Viđeno:	221 puta
Veličina:	19,2 KB
ID:	4627
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 3:44   #33
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

altec lansing ahs302i rade posao a voleo bih da nabavim sennheiser pc165
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 10:54   #34
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

Citat:
jonathan kaže:


ulepio seloptepom da se ne pomjeraju, promjeno drzac, iscupo mikrofon jer mi ekstra smeta, promjeno kablove al zato... ekstra lupaju
Ne mogu a da ne dam svoj komentar u vezi sluski. Ovde vidim istice se ikljucivo zvuk i njegov kvalitet. I to je OK. Da su zvucnici u pitanju nedoumica ne bi bilo. Sluske osim zvuka trebaju da imaju sto bolje odradjenu ergonomiju kako bi se omogucilo ugodno slusanje bez stezanja usiju, vlage ( znojenje ) i omogucio komfor u radu.
Jonathan je upravo svojim prilogom i komentarom izneo sve slabosti lose odradjenih sluski.
Sta ce na kvalitetnim sluskama mikrofon. On samo moze da smeta a za godinu dana ima da stoji pod grlom. Za mikrofon postoji elegantnije resenje u vidu "bubice" koju sam dobio uz web kamericu. Ne bi dzaba TV koristila takvu vrstu mikrofona.
Potenciometar takodje je suvisan jel ako ga i ne koristite pre ili kassnije ce se sam od prasine zaprljati a onda ce da radi lemelica ili duboko ciscenje i maltretiranje.
Mislim da su AKG upravo idealne sluske koje vec izgledom odaju cvrstinu, ergonomiju a nemaju na sebi dzidza bidza koja samo smetaju.
KOSS sluske su BRAND u svetu akustike ali ove sto ima NEURO imaju na sebi telefonski kabl. Takav propust za jedan KOSS je stvarno nedopustivo. Zamislite kako samo kabl vuce sluske u jednu stranu. Totalno neprakticno resenje.
Nadam se da ste ovu pricu shvatili dobronamerno.
Ima vise od 1k sati provedenih u raznim studijima ( radio i TV ) + kucni rezim rada, pa samo iznosim svoje utiske o tome koliko je bitno da su sluske komforne i sto je moguce vise jednostavnije sto bi se narodski reklo u jednom komadu. To i jeste kvalitet najpoznatijih proizvodjaca sluski na svetu.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 11:42   #35
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

Citat:
AstraLogos kaže:
Ne mogu a da ne dam svoj komentar u vezi sluski. Ovde vidim istice se ikljucivo zvuk i njegov kvalitet. I to je OK. Da su zvucnici u pitanju nedoumica ne bi bilo. Sluske osim zvuka trebaju da imaju sto bolje odradjenu ergonomiju kako bi se omogucilo ugodno slusanje bez stezanja usiju, vlage ( znojenje ) i omogucio komfor u radu.
Jonathan je upravo svojim prilogom i komentarom izneo sve slabosti lose odradjenih sluski.
Sta ce na kvalitetnim sluskama mikrofon. On samo moze da smeta a za godinu dana ima da stoji pod grlom. Za mikrofon postoji elegantnije resenje u vidu "bubice" koju sam dobio uz web kamericu. Ne bi dzaba TV koristila takvu vrstu mikrofona.
Potenciometar takodje je suvisan jel ako ga i ne koristite pre ili kassnije ce se sam od prasine zaprljati a onda ce da radi lemelica ili duboko ciscenje i maltretiranje.
Mislim da su AKG upravo idealne sluske koje vec izgledom odaju cvrstinu, ergonomiju a nemaju na sebi dzidza bidza koja samo smetaju.
KOSS sluske su BRAND u svetu akustike ali ove sto ima NEURO imaju na sebi telefonski kabl. Takav propust za jedan KOSS je stvarno nedopustivo. Zamislite kako samo kabl vuce sluske u jednu stranu. Totalno neprakticno resenje.
Nadam se da ste ovu pricu shvatili dobronamerno.
Ima vise od 1k sati provedenih u raznim studijima ( radio i TV ) + kucni rezim rada, pa samo iznosim svoje utiske o tome koliko je bitno da su sluske komforne i sto je moguce vise jednostavnije sto bi se narodski reklo u jednom komadu. To i jeste kvalitet najpoznatijih proizvodjaca sluski na svetu.
Potpisujem od prvog do poslednjeg slova.
Što se tiče KOSS-a, te sluške su "zaostavština" mog matorog od pre dvadeset i kusur godina. Čovek je svojevremeno dao više hiljada dojče maraka na Hi-Fi opremu (izgleda da je bolest nasledna )... Ove sluške su tada smatrane za profi studijske i koštale su brdo kinte. Štaviše, pre par godina mu je čovek iz izvesne lokalne radio stanice nudio 250 DM za njih , iako je evidentno da su teške, neudobne i da ovaj kabl zaista ume da vuče u stranu kada se zategne. Međutim, mislim da su ga privukle tri vrlo bitne stavke: odličan zvuk, mogućnost lake zamene drajvera i sloboda koju pruža kabl (pošto se može rastegnuti oko 3 metra).
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 12:59   #36
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

Citat:
Neuro kaže:
Potpisujem od prvog do poslednjeg slova.
Što se tiče KOSS-a, te sluške su "zaostavština" mog matorog od pre dvadeset i kusur godina. Čovek je svojevremeno dao više hiljada dojče maraka na Hi-Fi opremu (izgleda da je bolest nasledna )... Ove sluške su tada smatrane za profi studijske i koštale su brdo kinte. Štaviše, pre par godina mu je čovek iz izvesne lokalne radio stanice nudio 250 DM za njih , iako je evidentno da su teške, neudobne i da ovaj kabl zaista ume da vuče u stranu kada se zategne. Međutim, mislim da su ga privukle tri vrlo bitne stavke: odličan zvuk, mogućnost lake zamene drajvera i sloboda koju pruža kabl (pošto se može rastegnuti oko 3 metra).
Neuro, vidi stvarno pa to je neki matori KOSS. Nisam bas obracao paznju na fotku osim sto mi je kabl zasmetao. No kako imaju 20 i kusur godina to mora da su izuzetne sluske. Upostalom Koss je uvek imao sta da ponudi u svetu akustike. Valjda je tada u modi bio telefonski kabl a da nije kvalitetno odradjen verovatno danas ne bi ni radio posle toliko godina.

Cuvaj to parce kvalitetnog hardwarea, jel stvarno ulozen novac u kvalitet zvuka najvise se isplati od svih komponenti u PC-u.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 15:17   #37
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

Citat:
AstraLogos kaže:
Ne mogu a da ne dam svoj komentar u vezi sluski. Ovde vidim istice se ikljucivo zvuk i njegov kvalitet. I to je OK. Da su zvucnici u pitanju nedoumica ne bi bilo. Sluske osim zvuka trebaju da imaju sto bolje odradjenu ergonomiju kako bi se omogucilo ugodno slusanje bez stezanja usiju, vlage ( znojenje ) i omogucio komfor u radu.
Jonathan je upravo svojim prilogom i komentarom izneo sve slabosti lose odradjenih sluski.
Sta ce na kvalitetnim sluskama mikrofon. On samo moze da smeta a za godinu dana ima da stoji pod grlom. Za mikrofon postoji elegantnije resenje u vidu "bubice" koju sam dobio uz web kamericu. Ne bi dzaba TV koristila takvu vrstu mikrofona.
Potenciometar takodje je suvisan jel ako ga i ne koristite pre ili kassnije ce se sam od prasine zaprljati a onda ce da radi lemelica ili duboko ciscenje i maltretiranje.
Mislim da su AKG upravo idealne sluske koje vec izgledom odaju cvrstinu, ergonomiju a nemaju na sebi dzidza bidza koja samo smetaju.
KOSS sluske su BRAND u svetu akustike ali ove sto ima NEURO imaju na sebi telefonski kabl. Takav propust za jedan KOSS je stvarno nedopustivo. Zamislite kako samo kabl vuce sluske u jednu stranu. Totalno neprakticno resenje.
Nadam se da ste ovu pricu shvatili dobronamerno.
Ima vise od 1k sati provedenih u raznim studijima ( radio i TV ) + kucni rezim rada, pa samo iznosim svoje utiske o tome koliko je bitno da su sluske komforne i sto je moguce vise jednostavnije sto bi se narodski reklo u jednom komadu. To i jeste kvalitet najpoznatijih proizvodjaca sluski na svetu.
Posto ne znas zasta ko koristi sluske tako i nemas pravo govorit sta je naj bolje za njega. meni je prvenstveno bitan kvalitet zvuka. Sve sto si ti naveo da trebaju imat jedne sluske, otkud neznas da nemaju moje. Mozda ne izgledaju tako al kostaju vise od 100€ ukupno, jer su sastavljene od tri vrste sluski samo da bi imale to ocemu ti govoris. Sto se tice mikrofona ne treba mi, imam studio i imam profesionalnu SHURE PG48 mikrofon tako da mi jednostavno smeta mikrofon koji je bio na sluskama prilikom njihovog koristenja.
A da, i zasta koristis mikrofon?? Ili tacnije, koliko cesto?? Ako cu koristi mikrofon za tonski zapis onda cu uzet kvalitetniji ako imam, a posto u ovom slucaju imam, nije mi preostalo nista drugo nego da ga iscupam sa sluski.
Poz.

Poslednja ispravka: jonathan (3.12.2006 u 16:00)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 16:05   #38
Hitman47
Novi član
 
Član od: 24.8.2006.
Lokacija: N/A
Poruke: 18
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Hitman47
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?



SENNHEISER HD 555

$169
Hitman47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 16:24   #39
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

Citat:
jonathan kaže:
Posto ne znas zasta ko koristi sluske tako i nemas pravo govorit sta je naj bolje za njega. meni je prvenstveno bitan kvalitet zvuka. Sve sto si ti naveo da trebaju imat jedne sluske, otkud neznas da nemaju moje. Mozda ne izgledaju tako al kostaju vise od 100€ ukupno, jer su sastavljene od tri vrste sluski samo da bi imale to ocemu ti govoris. Sto se tice mikrofona ne treba mi, imam studio i imam profesionalnu SHURE PG48 mikrofon tako da mi jednostavno smeta mikrofon koji je bio na sluskama prilikom njihovog koristenja.
A da, i zasta koristis mikrofon?? Ili tacnije, koliko cesto?? Ako cu koristi mikrofon za tonski zapis onda cu uzet kvalitetniji ako imam, a posto u ovom slucaju imam, nije mi preostalo nista drugo nego da ga iscupam sa sluski.
Poz.
Jonathan, vrlo ostre reci koristis i konstruises stvari kako ti mislis da trebaju biti. Gde si ti procitao i shvatio da ja znam sta kome treba i sta je za njega dobro.
Ja sam govorio o sluskama a ne o ljudima. Osim ako nisi zamenio sluske sa ljudima.
Otkud ja znam koje sluske ti imas a i bas me briga kad takvim tonom govoris. Ja sam pisao samo o onim koje su ovde postovane ako nisi primetio.

Zasta koristim "bubicu" pitas. Pa napisao sam da je koristim uz Web kameru recimo na SKYPE.
Nisam ja pevaljka pa da mi treba SHURE mikrofon.

Inace ono sto sam napisao kakve trebaju da budu industrijske sluske i dalje stojim iza toga. Budzevine i ostale skalamerije koji ljudi prave mogu biti cisti promasaji ali ponekad i odlicna resenja. No to je sasvim druga tema pa ako si za to otvori novi topik recimo samogradnja pa imam i ja dosta toga da kazem i da ti se pridruzim u takvim diskusijama.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 17:17   #40
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate?

Citat:
AstraLogos kaže:
Jonathan, vrlo ostre reci koristis i konstruises stvari kako ti mislis da trebaju biti. Gde si ti procitao i shvatio da ja znam sta kome treba i sta je za njega dobro.
Ja sam govorio o sluskama a ne o ljudima. Osim ako nisi zamenio sluske sa ljudima.
Otkud ja znam koje sluske ti imas a i bas me briga kad takvim tonom govoris. Ja sam pisao samo o onim koje su ovde postovane ako nisi primetio.

Zasta koristim "bubicu" pitas. Pa napisao sam da je koristim uz Web kameru recimo na SKYPE.
Nisam ja pevaljka pa da mi treba SHURE mikrofon.

Inace ono sto sam napisao kakve trebaju da budu industrijske sluske i dalje stojim iza toga. Budzevine i ostale skalamerije koji ljudi prave mogu biti cisti promasaji ali ponekad i odlicna resenja. No to je sasvim druga tema pa ako si za to otvori novi topik recimo samogradnja pa imam i ja dosta toga da kazem i da ti se pridruzim u takvim diskusijama.
Kao prvo uzeo si moju sliku navodnog primjera kakve ne trebaju bi slusalice, i ako neznas kakve su:
Citat:
Jonathan je upravo svojim prilogom i komentarom izneo sve slabosti lose odradjenih sluski.
Kao drugo, ova tema je kakve imamo susalice a ne kakve bi trebale bit. Kao trece, posto nema druge teme o sluskama, slazem se sa tobo sta si naveo kakve treba recimo kupovat slusalice. Kao cetvrto, nisam govorio visim tonom a mozda je tako ispalo, mada mi se nije svidjelo da neko uzima za negativan primjer moje stvari i ako nema pojma kakve su.
A ono kad sam reko "zasta koristis mikrofon? il koliko cesto?" pa sam naveo ako koristis za tonski zapis itd.. mislio sam opcenito za nekoga, ko kako kada i zasto koristi mikrofon, pa vidio sam sta si pisao za sebe, nisam corav, mada je ispalo da se tebi licno s tim rjecima obracam al nije bilo tako.
Nista licno
Poz.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com