![]() |
![]() |
|
|
#1 | ||
|
Novi član
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Bio sam na njihovom sajtu, i tamo pishe da ukucam neki 24-serial key, a gde da ga dobijem(za DEMO)?
Na gamershell pishe ovo: Citat:
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#2 |
|
Član
Član od: 15.3.2006.
Lokacija: .::Novi Sad::.
Poruke: 80
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Vidiš ti šta si napisao gore ?
Maj 12-14. |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Fallout2 - iliti nema slično... | Smoke | Role-Play | 694 | 16.1.2019 18:40 |
| Alliance future combat Demo | Metaličar | Akcione igre | 9 | 28.10.2006 23:29 |
| windvr 3 nema slike samo zvuk | dm@ricn | Aplikativni softver | 5 | 17.5.2006 16:30 |
| Nema zvuka | marko1986 | Kvarovi | 8 | 8.3.2006 23:39 |