Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.7.2006, 12:02   #1
eXtreme
Novi član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom GW Demo - Nema vishe?!

Bio sam na njihovom sajtu, i tamo pishe da ukucam neki 24-serial key, a gde da ga dobijem(za DEMO)?

Na gamershell pishe ovo:
Citat:
As they promised (story), ArenaNet and NCsoft has released the demo client of Guild Wars. Download, install, update, make an account and wait for E3 2004 to start (12-14 May). Guild Wars is scheduled for 2nd half of this year.
Citat:
How to participate:
1) Create your Guild Wars account anytime after May 1st.
2 Come back and play the game from May 12th through May 14th.
Znaci nema vishe demo igranja?!
eXtreme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2006, 16:51   #2
Phr3ak
Član
 
Član od: 15.3.2006.
Lokacija: .::Novi Sad::.
Poruke: 80
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GW Demo - Nema vishe?!

Vidiš ti šta si napisao gore ?
Maj 12-14.
Phr3ak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fallout2 - iliti nema slično... Smoke Role-Play 694 16.1.2019 18:40
Alliance future combat Demo Metaličar Akcione igre 9 28.10.2006 23:29
windvr 3 nema slike samo zvuk dm@ricn Aplikativni softver 5 17.5.2006 16:30
Nema zvuka marko1986 Kvarovi 8 8.3.2006 23:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com