![]() |
![]() |
|
|||||||
| Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 12.2.2006.
Poruke: 27
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
|
Danas uzeh Vivax K-195 DVD plejer i iako cita i pusta sve zivo, ne svidja mi se sto su titlovi u DivX-ovima mnogo sitni, a ne mogu da nadjem nikakva podesavanja u meniju. Postoji li neki nacin da modifikujem titlove u okviru .srt, .sub ili .txt fajlova pre rezanja na diskove kako bi ih plejer prikazivao krupnije?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
|
Ih ti Kina player-i...
Imam i ja jednog... Mozes ako te ne mrzi da lepis titlove na film/seriju ili sta vec. A mozda i da pogledas na netu da li ima neki firmware za taj tvoj DVD player (malo verovatno, ali proveri za svaki slucaj). Mozda su sa novim firmware-om resili problem malih titlova. Mada, mislim da ti je jedino resenje da lepis prevode. |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| DVD titlovi | zoxvel | Video/TV softver | 130 | 24.12.2014 2:18 |
| Media Player Classic titlovi | XAKCOP | Aplikativni softver | 8 | 3.7.2014 19:02 |
| @#*&!! titlovi... (podešavanje enkodinga u playeru) | Ketchua | Video/TV softver | 6 | 30.6.2008 18:26 |
| Titlovi, titlovi | kentaurs | Video/TV softver | 1 | 26.1.2007 13:41 |
| Titlovi za DivX | Cvrcak | Zanimljive Web lokacije | 2 | 23.12.2005 4:58 |