![]() |
![]() |
|
|||||||
| Internet usluge Provajderi, načini povezivanja... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#3961 |
|
Deo inventara foruma
|
Нисам знао за овај безобразни отказни рок. Пре два месеца навалили да зову за продужетак уговора. У питању тотал тв. НФЛ пребацили на МТС а кључне емисије могу да гледам преко ју тјуба. Ја им кажем да не желим више претлату која узгред није мала, откачио већ два месеца не гледам. А нисам знао да треба да се врати опрема. Рачуни уредно стижу, мада сам сигуран да је уговор истекао.
|
|
|
|
|
|
#3962 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
stiu računi dok ne otkae ugovor, ja sam koristio stari ugovor 5 godina u vip jer mi je trebalo a nisam znao do kad ću da ih koristim, a za novi ugovor i obavezu da plaćam jo 2 god nisam imao neke podsticaje i plan da ću jo toliko da koristim, pa kad mi vie nije trebalo samo sam otiao i otkazao.
Ne znam ta si mislio samo otkači i oni te zaborave ![]() A otkazni rok treba pre kraja obračunskog perioda ili kako se to zove da raskine ugovor da ti ne naplaćuju jo jedan mesec Poslednja ispravka: water wizard (9.10.2023 u 14:02) |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci: | ||
todos (9.10.2023) | ||
|
|
#3963 |
|
Deo inventara foruma
|
ĐнаŃи СакаŃĐľ ŃĐľ кО ĐşŃĐżĐľŃ Đ˝Đ° ĐžĐ˝Ń ŃŃваŃ...ĐиŃŃа, Онда ОдноŃŃ Đ¸Đź ОпŃоПŃ, и да пОŃŃĐ°Đ˝Ń ĐˇĐťĐ°Ńни ноŃĐľ По видоŃи Ń ŃиŃ
ОвиП пОŃНОвниŃаПа.
|
|
|
|
|
|
#3964 |
|
Član
Član od: 8.3.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 240
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 75 puta na 68 poruka
|
ta se desi sa dodeljenim imejlom od strane SBB, prilikom raskida ugovora? Zabrane pristup ili neko određeno vreme moe da se koristi?
|
|
|
|
|
|
#3965 |
|
Starosedelac
|
Ček jel ja nisam obaveten da imamo neke SBB mailove ili je to neki specijalni paket ?
|
|
|
|
|
|
#3966 |
|
Član
Član od: 8.3.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 240
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 75 puta na 68 poruka
|
Oduvek ima SBB mail, bar koliko ja znam. Pretplatnik sam oko 20 godina.Iskreno,sad se ni ne secam tacno od kada.
Evo nasao sam info link https://sbb.rs/question/upoznaj-webmail/ |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku worstever na korisnoj poruci: | ||
director (20.10.2023) | ||
|
|
#3967 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.441
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
Svi uvek imaju, samo sto ne vidim razlog da se ikada koriste. Ja u zivotu nisam i necu.
|
|
|
|
|
|
#3968 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3969 |
|
Član
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Srbija
Poruke: 463
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 100 puta na 91 poruka
|
Ja 20+ godina imam SBB mail i koristim ga samo za ozbiljne stvari. Bolji mi on nego Gmail, Hotmail itd.
https://webmail.sbb.rs/?r=s Jos ga podesio na Windows mail i sve super sljaka i na gmail na telefonu. Poslednja ispravka: filnibg (19.10.2023 u 14:33) |
|
|
|
|
|
#3970 |
|
Starosedelac
|
Ja sam od tih mailova odustao jo u vreme dial-up interneta jer sam tada menjao provajdere vrlo često. Tada sam jo napravio mail na yahoo i koristim ga i dan danas. Imam i gmail, ali to mi je vie za registracije i slično retko kome dajem te mailove.
Mailove koje sam imao na gomili provajdera nikad nisam koristio, za ovaj nisam ni znao da imamo, nigde nije naveden u ugovoru i slično. |
|
|
|
|
|
#3971 |
|
Starosedelac
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.839
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 961 puta na 713 poruka
|
Pa da, u principu to i jeste najveći problem... Promeni provajdera i ta onda? Ako se ne varam, nekada davno je SezamPro imao opciju da plaća neku smeno malu cifru u to vreme da bi imao pristup emailu iako nisi njihov korisnik.
ta u slučaju otkaza ugovora sa SBB-om? Inače SBB mail je tehnički manje vie ok, ali nude svega 500MB prostora, to je ipak u dananje doba malo. |
|
|
|
|
|
#3972 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Има 500 канала на којима нема ништа. Моје мишљење да је Ју тјуб телевизија будућност, тј већ је садашњост, и да ће тв програми у будућности проћи као фиксни телефони и смс поруке. Ако већ и нису као фиксни телефони и смс поруке.
Једино бих оставио спортске канале, пошто на ју тјубу нема преноса утакмица. Филмова и серија има на нету. Не видим ни поенту филмских канала. Већ скоро 10 година не гледам тв. Битан ми је само интернет. |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Љуша na korisnoj poruci: | ||
polarnimeda (31.1.2026) | ||
|
|
#3973 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.441
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
SBB je otisao predaleko sa cenama, jos ti ne daje sve sportske kanale da doplatis kako bi ih imao uz osnovni paket, nego ako ih zelis onda moras da platis najskuplji paket. I onda dodje na koliko, oko 6.000 mesecno, ako je u paketu sa internetom i fiksnim, koji mi takodje nije potreban (kao ni drugi dodatni kanali osim sportskih), ali opet nemas opciju da ga izbacis iz paketa i platis paket makar malo manje. A ne tr eba mi ni brzi internet od trenutnih 300/30 Mbps.
Bukvalno mi treba samo internet, sportski kanali, nekoliko domacih i netflix, a teraju te da to kupis u paketu sa gomilom krsa. Bukvalno sta god da hoces da dodas, moras da platis i sve drugo. A to sto se starim korisnicima ne daju nikakve pogodnosti je standarnda prica oduvek. Jeste tako i kod drugih, ali to nije opravdanje. Nudili mi jednom da potpisem ugovor na nove dve godine, a oni ce da mi daju 2 meseca besplatno? Cudi me da nisu ponudili 2 nedelje besplatno... Pohlepa je strasna. Zbog svega navedenog ce od mene ovih dana da popiju korpu. Zao mi je sto sam im i ovih 7-8 godina placao. Dil za dolazak je bio dobar, posle toga onako, a u poslednje vreme... Kao da zele da se obezvrede, ugase, prodaju.
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci: | ||
Љуша (31.1.2026) | ||
|
|
#3974 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
stvarno skupo. Ja batalio tv jo pre 20 godina, pa nisam budala da plaćam da gledam reklame. A koliko vidim ni kod drugih nije jeftinije. Ali dok ima ovaca biće i dempera
|
|
|
|
|
|
#3975 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.441
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
a nisi uvek sam u kuci, nekome znaci i taj tv. ali preterase. nije bila tavka cena, do skora je bilo 4.000 maltene sve i sad su malo po malo dosli dovde.
|
|
|
|
|
|
#3976 |
|
Starosedelac
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.839
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 961 puta na 713 poruka
|
Pa da, klinac gleda crtaće, ena gleda TV, ja se trujem vestima na N1.
Inače me danas zvali iz SBBa, ponudili mi da obnovim ugovor na 2 godine, prvih 6 meseci 50% popust, 300/30 net. Obzirom da je u mom mestu jedina ičana alternativa raspali ADSL, pristao sam. I inače je ovo prvi put da mi je SBB zapravo ponudio popust kao postojećem korisniku, izgleda da im frka, a moda i znaju da dolazi konkurencije u moj kraj, ko će ga znati.
|
|
|
|
|
|
#3977 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.441
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
znaci 3 meseca besplatno... nije neka ponuda, da se obavezes na jos 24 meseca, sa ovim cenama. ali kada nemas alternativu, onda sta da radis. nije toliko vazno.
meni se mnogo vise isplati a1... slican net, slicni kanali, razlika sto imas sportske i nemas novu... nemas ni eon bioskop, koji nije losa stvar, mada vec godinama ga vrtim, ponuda se sporo menja i nema mnogo toga zanimljivog u osnovnom paketu. skoro duplo mi je jeftinije a1 + netflix, nego sbb premium. dupla cena nije malo za nesto sto ne nudi vise od konkurencije, kad stavis sve na papir. sbb daje i fiksni broj, ali to u kuci odavno ne koristi niko. a ti ne mozes da iskljucis fiksni iz paketa i platis paket manje. |
|
|
|
|
|
#3978 |
|
Starosedelac
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 1.287
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 396 puta na 266 poruka
|
Na TV kanalima ima vie nego to je ikada bilo, samo to niko vie zaista ne sedi i gleda TV pa zato često čujem ovakve tvrdnje koje prosto nisu tačne. Nae navike su drugačije, jer kao to kae, imamo Youtube, streaming, sve na tacni, tako da su TV kanali postali poslednja rupa na svirali na koje niko vie ne daje ni 2 minuta svog vremena (osim vesti, sporta, kvizova...). A neki TV kanali zaista mogu da prođu kao fiksni telefoni, to se evo skoro i desilo sa MTV kanalima, ali ne zato to na njima nema nita...
|
|
|
|
|
|
#3979 |
|
Starosedelac
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.716
Zahvalnice: 1.723
Zahvaljeno 715 puta na 498 poruka
|
YT je jos gori od televizije, bezbroj besmislenih videa kreiranih za lajkove, klik bejtovi, preuvelicavanje stvari radi senzacije, izmisljanje radi senzacije, sirenje propagande (leve, desne, sta god...) Ozbiljna produkcija i objektivno istrazivanje su jako retki. TV mediji su se srozali ali YT je kompletna dzungla. Ima YT i korinih stvari, ako se nesto zeli nauciti ili recenzije, itd. ali i tu je ono sto zaista vredi zatrpano gomilom djubreta za lajkove ("Trebalo mi je 20 godina da naucim OVO, vama cu reci za 5 minuta" itd... YT i sl. su ogromni zderaci vremena od kojih nema mnogo koristi za gledaoce, dok su za neke kreatore itekako korisni.
|
|
|
|
|
|
#3980 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.441
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
na TV-u ima ponesto dobro, recimo da ima i 30 kanala koji su od vrlo dobri, do gledljivi, ali vecina ostalih je djubre.
ja ne bih da skroz ostanem bez TV-a, ali bi se bez problema odrekao 90% kanala. da me ne mrzi, to bi i uradio biranjem favorits-a na tv-u. ![]() ali eto, oni ti kao nude 500 kanala, a neki od boljih su u premijum paketu, pa ti tu onda osim kanala uvale i brzi net i fiksni, cime sve kao opravdavaju cenu. mnogo ruzan nacin poslovanja. lepo bi bilo da imas nacin da koliko toliko biras sta zelis. |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Slike sa digitalnih fotoaparata - razno | Iluminator | Fotografija | 1074 | 11.10.2007 1:14 |
| Intel dizajnira čipove sa osamdeset jezgara | Maverick78 | Overklok | 10 | 6.3.2007 14:14 |
| leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv | ural | Foto i audio/video | 17 | 30.8.2006 1:36 |
| sporo startanje windowsa sa wirelessom | Paladin | Internet usluge | 9 | 19.7.2006 20:40 |