Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2014, 18:10   #321
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Neutrino iz svega sto si pisao ovde (a pogotovu ovo za transport plexa lol) ocigledno je da ti ovo ne igras vec neko vreme
U pravu si. Nisam igrao još od jutros u četiri.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2014, 16:35   #322
grim
Član
 
Član od: 14.12.2005.
Lokacija: Uspavan Dolina
Poruke: 91
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Procitah par tekstova namenjenih novim igracima, i sada svi preporucuje da se odrade karijera misije, da se odlucis kojom profesijom zelis da se bavis i da ucis skilove vezane za tu profesiju. E sad, recimo da sam explorer, i da na primer naucim salvage, samo prvi lvl, cisto da vidim sta se tu desava, da li je to ok, da li je pametno ili nije
grim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2015, 23:56   #323
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Eve online

EVE: Valkyrie - Gameplay Trailer (Fanfest 2015)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2015, 14:33   #324
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.660
Zahvalnice: 1.649
Zahvaljeno 695 puta na 482 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Sta je tacno Valkyrie? Zasebna igra kao Dust?
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2015, 15:17   #325
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
galebns kaže: Pregled poruke
Sta je tacno Valkyrie? Zasebna igra kao Dust?
Da, zaseban multiplayer dogfight sa nativnom podrškom za VR setove tipa Oculus Rift.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2015, 16:17   #326
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Samo dogfight u vidu neke arene, ili će imati neku kampanju sa pričom u pozadini?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2015, 20:55   #327
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Eve online

Ja ne znam sta je vise ovo sa ovim launcherima....Posle odustajanja od SWTOR i problema sa launcherom tamo, sada ovde slican problem....Koliko vidim gomila ljudi sa istim problemom.....Launcher prvo nije hteo da skine celu igru (skinuo samo 200 mb-a) pa sam onda pokusao Offline download....instalirao sam igru ali sada opet isti problem....kliknem Play, pojavi se LAUNCHING i krene cmd.exe ekran......ali nakon toga nista....cmd.exe se zatvori i na Launcher-u se opet pojavi Play.....Kada odem u setting launchera da pokusam da promenim nesto, dugme Save ne reaguje uopste, ne mogu nista da podesim.....ja ne znam sta je ovo sa ovim launcherima vise
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2015, 21:03   #328
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Eve online

Nisam igrao mesecima, ali Eve mozes da upalis direktno iz ???\Eve Online\bin\exefile.exe i preskocis launcher.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2015, 21:07   #329
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Nisam igrao mesecima, ali Eve mozes da upalis direktno iz ???\Eve Online\bin\exefile.exe i preskocis launcher.
Pokusao sam i to, ista situacija. CMD.exe i nista nakon toga
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2015, 21:14   #330
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Eve online

Onda nije do launchera, nemam pojma sta moze da bude nisam imao problema mada taj launcher nikada nisam ni koristio. Vidi da li ti nesto kaze u \Documents\EVE\logs\Gamelogs, da li uopste imas session started
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2015, 22:13   #331
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Eve online

Kako se pokrece safe mode igre? Preko opcija ne mogu jer kao sto rekoh launcher mi ne dozvoljava Save opciju, klikcem i nista se ne desava, mogu samo close i cancel (sto naravno ne resava nista)

Ne verujem da je do mene posto se dosta ljudi zali na Launcher...pokusavam i repair i sve ali nista...posle repair mi pise repair.exe:error: no such option:--game_executable. Kada obrisem pola fajlova i pokrenem rescache.exe on prijavljuje da su svi fajlovi na mestu Pun forum resenja ali ni jedno ne radi....Pokusacu jos sa reinstalacijom DX posto mi u Launcheru pise da komp podrzava samo DX9

Inace, svaki taj Logs (nemam ja logs u documents, samo u instalacionom folderu) je prazan, za svaki pokusaj starta igre

Poslednja ispravka: pentraksil (13.5.2015 u 23:36)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2015, 13:31   #332
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Eve online

Stvarno ne znam sta mu je....pokusao sam bulvalno sva moguca resenja cak nesto i sa C++ reinstalacijom, ali kao za baksuz ne mogu da skinem sa Mikrosoftovog sajta, ne aktivira mi download Sve bolje od boljeg
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2015, 13:52   #333
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Eve online

Jesi baksuz nema sta
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2015, 11:12   #334
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Eve online

Izgleda da je nesto do DX.....kaze "Your computer only supports DX9" kada pokusam safe mode pokusava da pokrene DirectxRedist.exe ali ga zatvori....nesto pise u ekranu nakon toga li ga toliko brzo zatvori da ne mogu da vidim sta pise . Dignucu ja ruke od ovoga uskoro Reinstall DX ne vredi, jer mi pise da je najnovija verzija vec instalirana.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2015, 9:28   #335
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Eve online

Inace da javim, igra je konacno proradila ali tek nakon reinstalacije Windowsa....ocigledno je DirectX bio ostecen, instalacija Dx je prijavljivala da je sve OK ali ocigledno nije....sada radi kako treba
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2016, 15:04   #336
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Eve online

Da osvezim malo temu, Eve je prosao kroz velike promene greota da se ne isprati na forumu. "Zavrsen" je jos jedan veliki rat (World War Bee) u kome je nasa korporacija CO2 (Circle of two, krug dvojke) odigrala znacajnu ulogu. I dalje se vodi polemika da li su se hrabro suprotstavili visegodisnjem zlostavljanju i ucenama svojih nazovi saveznika, ili su gomila kukavica koja je zabila noz u ledja koaliciji da spase svoj deo svemira.

U zadnjih godinu dana odradjen je rebalans svih brodova, dodato je dosta novih (ukljucujuci i nove kapitalne brodove kao i T2 oruzja za kapitalne brodove), ogromne promene SoV sistema (svemir kontrolisan od strane igraca), besplatni klonovi, skill extractors&injectors (trgovina skill poenima) itd.

Eve je konacno ispeglao interfejs, tutoriali su odlicno uradjeni, u posledicama World War Bee The Imperium (CFC) izgubio je sve svoje posede i dosta newb-friendly korporacija koje sponzorisu velike alijanse dobilo je svoj deo kolaca (Pandemic Horde npr), ako je neko razmisljao da krene da pika ili da se vrati u igru sad je odlican momenat. Ako je neko zainteresovan i dalje nudim 60 dana dzaba game time (da me ne smaraju bjednim pokusajima maznjavanja plex-a uslovi su sledeci - napravis trial preko mog invajta, napravis lika, das mi sifru i username da se ja ulogujem i aktiviram plex). Za 60 dana uz lak pristum anomalijama u 0.0 svemiru preko npr. Pandemic Horde ili inkurzijama preko EveUni relativno je lako nagrindadi plex uz 10ak sati igranja nedeljno i eskivirati pretplatu, cak i na novom nalogu.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2016, 15:11   #337
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Eve online

je l se pilotira ili klikće?
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2016, 15:37   #338
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Eve je prosao kroz velike promene greota da se ne isprati na forumu.
Nažalost mnoge od tih promena nisu naišle na pozitivnu reakciju igrača. Recimo pomenuti skill injektori su trenutno najkontroverznija tema jer omogućavaju bilo kome da leveluje svoje karaktere za pravi novac.

http://massivelyop.com/2016/02/15/ev...max-character/

Citat:
mmike kaže: Pregled poruke
je l se pilotira ili klikće?
Klikće. Mada postoji i opcija za pogled iz prvog lica koja se ne koristi često.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2016, 17:07   #339
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
mmike kaže: Pregled poruke
je l se pilotira ili klikće?
Klikce, uveli su kameru iz prvog lica I podrsku za direktno upravljanje mada je ovaj mod u prakticnoj primeni totalno beskoristan.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Nažalost mnoge od tih promena nisu naišle na pozitivnu reakciju igrača. Recimo pomenuti skill injektori su trenutno najkontroverznija tema jer omogućavaju bilo kome da leveluje svoje karaktere za pravi novac.
Samo prazni "spricevi" mogu da se kupe za pravi novac. Sto opet znaci da moras da nadjes koga da od zrtvuje svoje SP I od extractora napravi injector. Takodje extractor uzima 500.000 SP, a injector na likovima koji imaju dosta skillova daje samo 150.000.

Naravno sigurno postoje ljudi koji mogu ako bas hoce da iskesiraju 12 hiljada dolara da kupe toliko extractora za pravi novac, I onda podmicuju ljude u igri da prodaju svoje skill poene, recimo pretplata od 14e za 3 ekstraktora posto ti otpriliki mesec dana treniranja treba da ih "napunis". Posto sumljam da bi se mnogo ljudi odreklo vise od 50ak ekstraktora da ne bi upropastili svoje pilote totalno treba da nadjes 400 igraca I podmitis ih sa 250e a da te ne provale. Sto je sve ukupno preko 100.000 hiljada evra. Za te pare u WoW-u mozes da podmitis svaki od top 10 gildova da te bustuju svaki raid do kraja igre, jos I da krecu u raid kad tebi odgovara. Jer I WoW pay to win?

Igrac koji je ovo uradio je najbogatiji covek u Eve I kupio je spriceve sa marketa u prvoj navali kad su svi zivi gledali da se otarase glupih skilova koji im vise ne trebaju ili koje su istrenirali na pocetku kad nisu imali pojma o igri I platio ih je ISK-om koji je preko cene pretplate koju mozes da kupis in-game parama preracunat u dolare. Ko kad u WoW-u nafarmas 200 hiljada pa potrosis na opremu/konje/torbe/gluposti a za taj gold si mogao da kupis lupam 3 meseca pretplate (ne igram godinama nemam pojma kako se krecu cene) I neko ti kaze da si potrosio 40e.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2016, 18:15   #340
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Zaboravljaš da se u Eve online dosta (pravog) novca zarađuje prodajom likova sa farmi altova na crnoj berzi. Ograničenje injektovanog SP-a kreće tek od 5 miliona SP-a (400/500K po injektoru) i postaje ozbiljno tek na 80 miliona SP (150/500K po injektoru) gde "farmeri" već imaju solidan, usko specijalizovan, alt za prodaju na tržištu jer je 80 miliona SP pre uvođenja injektora bio ekvivalent regularnom treniranju karaktera od skoro četiri godine. Sa druge strane imaš nove naloge koji se otvaraju isključivo da bi se farmao SP (1,8 miliona SP svakog meseca uz minimalno ulaganje u implante koji daju 2500 SP/h) i tako finansiraju biznis na crnom tržištu.

Naravno igrači su besni jer kao i u svakoj drugoj igri gde ekonomija nije izolovana (moguć je unos pravog novca u igru) ljudi kojima novac ne predstavlja problem mogu bez problema da kontrolišu i obrću tržište u igri.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
eve, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!) oluja Zanimljive Web lokacije 999 14.3.2024 10:00
Charazay - Online Basketball Manager Boki O igrama uopšte 17 21.11.2006 15:06
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Online igranje... dzambo O igrama uopšte 7 28.12.2005 0:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com