Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.8.2010, 11:11   #181
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Revo je bezbedan koliko znam, niakda nisam imao problem niti sam cuo da se neko zalio, Uninstall Tool je takodje odlican, samo sto nije free, ako ti nesto znaci.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2010, 13:42   #182
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Imam ga i ja, a gde da nadjem opciju za scan i uklanjanje repova od deinstaliranih progrmama, koji nisu pomoću njega uninstalirani već iz windows-a
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2010, 22:18   #183
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Pa onda ti je bolji za to CCleaner.
Keki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2010, 10:00   #184
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Ma koristim CCleaner od 2005-e godine, ali on ima samo za čišćenje junk fajlova i registry bazee, a nema mogućnost scana prethodno uninstaliranih programa i pronalaženja njihovih ostataka
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2010, 10:07   #185
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Ah, nisam te razumeo.

Za to ti je bolji Vit Registry Fix (za ciscenje registra u globalu):

http://www.softpedia.com/get/Tweak/R...-Fix-Pro.shtml
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
Predrag Stankovic (20.8.2010), wog326 (10.11.2010)
Stara 5.11.2010, 19:05   #186
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Treba mi neki dobar program za apdejtovanje drajvera,neka se i placa,samo da dobro radi svoj posao...a od ostalih stvari imam BitDefender Total Security,Tune Up utilities 2011,Auslogics disc defrag i to je to...Da li mi treba jos nesto?
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2010, 2:40   #187
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Ma koristim CCleaner od 2005-e godine, ali on ima samo za čišćenje junk fajlova i registry bazee, a nema mogućnost scana prethodno uninstaliranih programa i pronalaženja njihovih ostataka
Ne znam da li sam te ja dobro razumeo ali preporučujem ti da probaš Your Uninstaller! Ja ga koristim već neko vreme i mislim da bolje tj temeljnije obavlja posao nego li Revo uninstaler... samo uključi opciju koja najduze traje ali skenira citav sistem i uklanja sve tragove od instalacije softvera,to mi se dopalo jako. Uvek sa njim deinstaliram softver i sve pokupi i počisti. A za program koji može da pregleda stare instalacije /deinstalacije još nisam čuo , sm ovih koji su već navedeni kao standardni CLEANERY... voleo bi i ja tako nešto...
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2010, 23:33   #188
wog326
Član
 
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: New South Wales Sydney
Poruke: 497
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 52 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wog326
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
Epic Gamer kaže: Pregled poruke
Treba mi neki dobar program za apdejtovanje drajvera,neka se i placa,samo da dobro radi svoj posao...a od ostalih stvari imam BitDefender Total Security,Tune Up utilities 2011,Auslogics disc defrag i to je to...Da li mi treba jos nesto?
probaj onaj radarsync - http://www.radarsync.com/
mada ja ti ne bi preporucio da updatujes drivere preko programa itd.. nikada nisam to voleo .bog zna odaklen on skida drivere .najbolje je to rucno .i najsigurnije.koliko znam windows sam moze da ti proverava za najnovije verzije tvojih drivera..posto ja sam skinuo najnovije drivere za wireless karticu preko win7 update .
sto se tece zastite ja bi brisao bit defender total security i instalirao bi KIS ili NIS .bolje obavljaju posao a i dobri su na memory
wog326 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku wog326 na korisnoj poruci:
EpicG (11.11.2010)
Stara 11.11.2010, 0:12   #189
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

neka mu. ako mu pase bitdefender neka ga ostavi. KIS i NIS jesu najbolji po pitanju All in One security ali ako ne radi neke riskantne poslove bitdenfeder ce mu biti sasvim dovoljan
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2010, 0:26   #190
wog326
Član
 
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: New South Wales Sydney
Poruke: 497
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 52 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wog326
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
NIx Car kaže: Pregled poruke
neka mu. ako mu pase bitdefender neka ga ostavi. KIS i NIS jesu najbolji po pitanju All in One security ali ako ne radi neke riskantne poslove bitdenfeder ce mu biti sasvim dovoljan
i to sto kazes lol
wog326 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2010, 14:34   #191
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Wink Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
NIx Car kaže: Pregled poruke
neka mu. ako mu pase bitdefender neka ga ostavi. KIS i NIS jesu najbolji po pitanju All in One security ali ako ne radi neke riskantne poslove bitdenfeder ce mu biti sasvim dovoljan

Instalirao sam KIS posto me je bitdefender ubio...morao sam da radim reinstalaciju sistem koliko mmi se spywarea i malwarea nakupilo...a on nista...total security,sutra malo...ja sad lepo imam malwarebytes,KIS i super anti spyware;tune up 2011,neki updater drivera,zaboravio sam koji,i dosta mi je...a sto se tice rizicnosti,malo je veca,jer dosta skidam tore...khm,trial verzije igara za drustvoHvala za preporuke...
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2010, 0:49   #192
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Molim Vas da mi preporučite zaštitu od keyloggera i kojim programom da skeniram da proverim potencijalno prisustvo istog.
Parkman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 21:52   #193
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

KIS brate...U njemu i imas virtuelnu tastaturu,kojom pises da keyloggeri ne bi mogli da vide nista
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 22:50   #194
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
Epic Gamer kaže: Pregled poruke
KIS brate...U njemu i imas virtuelnu tastaturu,kojom pises da keyloggeri ne bi mogli da vide nista
a jel moze KIS da scanom odmah pronađe keylogera na sistemu i unisti ga?
I kako moze da se zakljuci da je na sistemu prisutan neki , tj koji su prvi 'simptomi'?
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2010, 23:08   #195
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

može bilo koji antivirus da ti završi posao
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2010, 9:56   #196
EpicG
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.629
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 162 puta na 132 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EpicG
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

+1...a za simptome,ne verujem da postoje neki znacajniji...
EpicG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2010, 1:40   #197
johny88
Veteran
 
Član od: 24.7.2008.
Poruke: 500
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 38 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

na jednom drugom forumu su mi preporucili Advanced SystemCare, za Win7. kakav je to program, jel ok, ne moze nesto da zabrljavi sistem?
johny88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2010, 11:20   #198
wog326
Član
 
Član od: 11.2.2010.
Lokacija: New South Wales Sydney
Poruke: 497
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 52 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wog326
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
johny88 kaže: Pregled poruke
na jednom drugom forumu su mi preporucili Advanced SystemCare, za Win7. kakav je to program, jel ok, ne moze nesto da zabrljavi sistem?
odlican program instaliraj ga slobodno .ja ga koristim dosta dugo i radi kao sat
wog326 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2010, 12:22   #199
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

i ja ga koristim jos od XP ,dobar je.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2011, 17:26   #200
xp professor
Veteran
 
Član od: 3.6.2009.
Lokacija: Ivy bridge
Poruke: 745
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 35 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

E nisam znao gde da postavim ovo.
Instalirao sam Malwarebytes i super je.
Skenirao sam i pronašao mi je 16 virusa i obeležio neke a neke ne za brisanje.
Da li ja mogu njih sve da obrišem, da li će mi škoditi sistemu ako ih obrišem sve zato što su neke system32 stvari inficirane.

Evo slika koji su inficirani:



Molim vas odgovorite što pre to bolje.
xp professor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
cleanup, defragmentacija, održavanje sistema, sredjivanje registra, utility

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com