Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.12.2016, 16:10   #1
prolicJ
Član
 
Član od: 13.5.2015.
Lokacija: Banja Luka, RS, BiH
Poruke: 152
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom TP-Link nova mreza?

Pozdrav, drugari

Ja već 2godine koristim TP Link WN722N čini mi se, kao USB koji hvata WIFI, te tako omogući pristup WIFIu preko računara. Moj internet je u gradu gdje studiram, tako da kad dođem kući ovo koristim. Mali je grad kod mene kući, tako da samo komšija i ja koristimo ovu mrežu. I evo, super me služi, nekih 700kbs Download, besplatno, ne žalim se.

E, sada postoji jedna začkoljica, naime, prošli vikend kada sam bio kući, ovaj net me počeo zezati, kao da je "pucao" i ja uđem u program TP-Link i meni ta moja mreža na koju sam se kačio nestane, ali mi se pojavi mreža ASUS-xx (neki broj, nešto) gdje je signal bio isto jak kao i kod moje mreže koju koristim 2godine, ali je sada Download bio 1.5MB!! Ja sam se naprosto bio oduševio, ping je bio 4, dok je sa "starom" mrežom bio 40. I bojao sam se da kada RR računar, da će ta mreža nestati i tako je zaista bilo. Kad sam RR računar, ta mreža je nestala i opet je ostala ona moja "stara" koju koristim evo 2godine.

Namjerno sam RR računar da vidim da li će nestati, jer se odjednom pojavila.


Mene sada zanima, da li neko ima iskustva sa ovim o čemu pričam i da li me razumije šta pričam? Da li nekako opet mogu vratiti tu mrežu. Recmo "stara" mreža je pokazivala 65Mbps brzinu, a ta "nova" što se pojavila 120, 140, 150Mbps , što su meni bile lude brojke, jer ih do tada nisam vidio na "staroj" ...
prolicJ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
P67 motherboards Thaedass Vesti 98 6.12.2014 20:14
Proeconomica Nova Internet Igra SasaPl Mrežne igre 0 13.3.2012 3:27
Nova ploca, procesor i napajanje The Mickey ŠDK - Osnovne komponente 8 2.1.2012 15:21
Last Stand - Nova Domaca Igra OgnjenM otpaTci 15 19.8.2011 13:14
Najjeftinija nova konfig. alekre Šta da kupim? 9 8.2.2011 13:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com